شرکت اتوبار و باربری ازگل:

اتوبار و باربری ازگل خدمات اثاث کشی منازل، اداراه‌ها و شرکت‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در اسرع وقت با دقت و کیفیت بالا انجام می‌دهد. باربری ازگل در محدوده شمالی تهران فعالیت خود را شروع کرده و هر روز به پیشرفت و توسعه ی خود افزوده است و سعی دارد تا با ارائه خدمات و امکانات درجه یک اسباب کشی گزینه مناسبی برای حمل بار شما همطنان گرامی باشد. شرکت باربری بارسنتر با سال‌های طولانی تجربه در امور اتوبار و حمل و نقل، توانسته است با ارائه بهترین خدمات در جهت حمل اثاثیه و انتقال اسباب و لوازم به صورت اصولی، مشتریان خود را راضی نگه دارد.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری ازگل

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

جابه جایی و حمل اسباب و بار باید به صورت استاندارد صورت گیرد. به گونه ای که انواع کالاها به صورت استاندارد و در کوتاه‌ترین زمان در مرحله جابه جایی قرار بگیرند. باربری ازگل دارای اهداف و استراتژی‌های بلندمدت است که از جمله ی آن می‌توان به کسب رضایت مشتریان که بزرگ‌ترین هدف شرکت بارسنتر است، اشاره کرد. باربری و اتوبار ازگل یکی از معروف‌ترین و دیرینه‌ترین شرکت‌های باربری است که در محدوده شمال تهران فعالیت دارد و افرادی که در این منطقه و نزدیکی‌های این منطقه ساکن هستند با خیالی راحت می‌توانند وسایل منزل خود را به مکان مورد نظر انتقال می‌دهند.

 

باربری ازگل برای رفاه حال هرچه بیشتر مشتریان و هموطنان خود اقدام به ارائه خدمات با قیمتی مقرون به صرفه کرده است تا به این ویژگی شاخص خود در منطقه شناخته شود. این شرکت باربری، خدمات حمل و اثاث کشی را به صورت وسیعی در مسیرهای مختلف از در سرتاسر کشور صورت می‌دهد. همچنین این شرکت باربری با اماده سازی جعبه‌ها و کارتن‌های مخصوص برای لوازم و وسایل خانگی توانسته است بهترین امکانات را برای مشتریان خود عرضه کند.  این اتوبار به دلیل ارائه خدمات باربری با استفاده از بهترین پرسنل و فیمت منصفانه و بر اساس نرخ اتحادیه بهترین انتخاب برای حمل انواع اجناس، لوازم منزل و وسایل اداری است.

 

وسایل نقلیه ایمن و مطمئن در باربری ازگل:

با توجه به فعالیت گسترده باربری ازگل در حوزه‌های مختلف انواع بار به شکل دقیق و استاندارد بسته بندی شده و با کمک وسایل نقلیه مجهز و نیروی کار حرفه ای در مسیرهای مختلف جابه جا می‌گردد. در اولین مرحله برای انتقال بار، شرکت بارسنتر کادر باتجربه خود را به محل مورد نظر شما فرستاده تا با یک بسته بندی دقیق و اصولی، اسباب و اثاث مشتریان را آماده انتقال کنند. پس از پایان عملیات بسته بندی به صورت کامل، اتوبار ما یکی از ناوگان حمل و انتقال خود را با توجه به نوع و حجم بار شما به محل فرستاده، تا اسباب و وسایل شما را در خودروی باربری چیده و پس از بار زدن آن‌ها را به نقطه مورد نظر ارسال کنند.

 

خودروهای اتوبار ازگل مدرن و به روز طوری طراحی شده اند و همین باعث می‌شود تا دیگر با محدودیت جا مواجه نشوید و ظرفیت کافی برای بار زدن وسایل را خواهید داشت. کلیه وسایل نقلیه باری مجموعه دارای تجهیزات ایمنی و فنی سالم هستند تا جابه جایی اسباب و وسایل در امنیت کامل و به دور از صدمه دیدگی صورت پذیرد. شرکت باربری ازگل با استفاده از عایق‌های مقاوم در برابر شکنندگی می‌تواند بدون ایجاد خسارت و آسیب رساندن به وسایل شکستنی شما آن‌ها را جابه‌جا کند. همچنین داخل ماشین‌ها بسیار تمیز بوده و دیواره‌های آن‌ها موکت شده است تا از آسیب دیدگی وسایل در حین جابه‌جایی جلوگیری شود.

 

کادر فنی مجرب برای انتقال و بسته بندی وسایل شما:

باربری و اتوبار ازگل از مجرب‌ترین و با مهارت‌ترین پرسنل در زمینه کاری خود استفاده می‌کند و می‌توان گفت بیشتر تیم افراد باربری را نیروی جوان تشکیل می‌دهد. یکی از مهم‌ترین خدماتی که اتوبار ما به افراد ارائه می‌دهد این است که به بهترین نحو ممکن بسته بندی‌ها و چیدمان بار را برای افراد انجام می‌دهد. معمولاً وسایل شکستنی از حساس‌ترین و مهم‌ترین وسایل قابل حمل برای مشتریان هستند که تیم باربری با سابقه شرکت به‌راحتی توانسته است مشکلات مربوط به این مسئله را حل کند. همچنین برای اسباب کشی از تجهیزات مخصوص حمل و نقل استفاده می‌شود که به حمل ایمن و راحت انواع بار کمک می‌کند.

 

یکی از مشکلات متقاضیان و مشتریان حمل و انتقال انواع بار و اقلام مختلف منزل نگرانی بابت احتمال صدمه رسیدن به وسایل مخصوصا بارهای شکستنی هنگام بارگیری، جابه جایی و تخلیه است. به همین منظور در راستای خدمت رسانی به مشتری انواع وسایل مشتریان در مرحله حمل و جابه جایی تا چیدمان آن‌ها در مقصد تحت ضمانت باربری بارسنتر است. در صورت مواجه شدن با کوچک‌ترین خسارتی هزینه و خسارت به صورت تمام و کمال به مشتری پرداخت خواهد شد و همین موجب شده افراد با اطمینان بیشتر کار خود را به کارکنان در این شرکت بسپارند. از آنجا که حمل و نقل انواع بار در شرکت با کمک کادر کارکشته و ماهر و استفاده از وسایل نقلیه استاندارد صورت می‌گیرید، شما هم می‌توانید از سالم به مقصد رسیدن وسایلتان مطمئن باشید.

 

آشنایی مختصری با محله ازگل و باربری در این منطقه

محله ازگل یکی از محله‌های منطقه شمیران است. این محله که در مجاور اقدسیه و آجودانیه قرار گرفته است، بافتی شبه روستایی داشته و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی در آن به چشم می‌خورد. ازگُل یکی از محله‌های شمال شرقی تهران واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران است. این محله در پنج کیلومتری شرق تجریش واقع است و از شمال به شهرک شهید محلاتی، از شمال غرب به اقدسیه و آجودانیه، از جنوب به لویزان، از شرق به بلوار نیروی زمینی و از غرب به اقدسیه و محله اراج منتهی می‌شود.

 

از مدارس و مراکز آموزشی منطقه ازگل می‌توان به: دانشگاه سما ازگل، مدرسه ابتدایی دکتر احمد ناصرى و زرین تاج (ساخته شده توسط همسر ناصرالدین شاه)، ابتدایی دخترانه تقوی نیا، متوسط دوره دوم دخترانه تقوی نیا اشاره کرد. مراکز ورزشی محله ازگل: سالن ورزشی پوریای ولی هستند. مساجد منطقه: مسجد جامع ازگل، حوزه علمیه امام خمینی، مسجد امام رضا هستند و بانک‌ها و ادارات دولتی ازگل:بانک کشاورزی و پاسارگاد هستند. بوستان‌های منطقه ازگل :پارک ازگل، بوستان غرب ازگل، پارک بزرگ کامران هستند، مجتمع‌های تجاری این منطقه: مجتمع تجاری تندیس، بازار میوه و تره بار هستند.

 

در حال حاضر از داخل بافت این محله خط اتوبوسرانی ۲۲۰ میدان ازگل به پایانه تجریش تردد دارد. همچنین ایستگاه متروی شهید محلاتی مربوط به خط ۳ مترو (شهرک قائم – آزادگان) در ضلع شمال شرقی این محله است. رانندگان باربری ما کلیه مسیر‌ها و جاده‌های مربوط به این منطقه را می‌شناسند و بهترین مسیر را برای حمل و انتقال انتخاب می‌کنند.

 

اگر اسباب کشی یا حمل باری در پیش رو دارید و در نزدیکی‌های منطقه‌های شمالی تهران و ازگل ساکن هستید، می‌توانید بدون فوت وقت با ما تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را در کم‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید. کارکنان و مشاوران اتوبار به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند. با استفاده از لینک‌ها و شماره‌های تماس پایین همین صفحه با ما در تماس باشید.

 

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. باربری هنگام

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری ازگل انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری ازگل استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری ازگل مورد اطمینان است؟

شعبه باربری و اتوبار ازگل زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید..

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه‌های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.