باربری ارزان در شرق تهران و تخفیف باورنکردنی:

در سال‌های اخیر به دلیل سخت و طاقت فرسا بودن حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و همچنین گران شدن هر وسیله ای، شرکت‌های باربرِی زیادی شروع به فعالیت در زمینه اثاث کشی کرده اند. کلیه شرکت‌های باربری با هدف ساده سازی مراحل حمل و نقل مثل: بسته بندی، چیدمان و حمل و نقل کالا و وسایل شروع به فعالیت نموده اند. باربری ارزان شرق تهران در باربری بارسنتر با ارائه خدمات باربری از ابتدا تا انتهای پروسه حمل بار، توانسته اند جایگاه خوبی را در میان مشتریان خود کسب نمایند. در همین راستا به منظور بهبود کیفیت خدمات در استان تهران و باربری همراه با یک برنامه‌ ریزی دقیق و انجام کلیه امور اثاث کشی و حمل و نقل به صورت کامل، اتوبار و باربری ارزان شرق تهران تمامی خدمات باربری را با تعرفه‌هایی زیر قیمت و کیفیت عالی برای شما شهروندان و مشتریان عزیز تهرانی فراهم نموده است.

۴.۷/۵ - (۷۱۰ امتیاز)

 

باربری ارزان شرق تهران

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

در مواقعی زمان برای شما بسیار مهم است و لازم است حتما حمل اسباب و بار در اسرع وقت صورت گرفته و یا در راس ساعت مشخصی به مقصد مورد نظر شما تحویل داده شود.  باربری ارزان شرق تهران بهترین سرویس‌های باربری و اسباب کشی را با تمامی امکانات در اختیار شما قرار خواهد داد. خدمات بی نظیر اتوبار بارسنتر به همراه قیمت مقرون به صرفه و کیفیت رقابتی و همچنین تخصص و تجربه بالا و کادر و پرسنل حرفه ای، بدون شک مناسب‌ترین انتخاب از میان باربری و اتوبارهای دیگر در استان تهران می‌تواند باشد. اتوبار ارزام شرق تهران بهترین خدمات را برای شما فراهم نموده و با حضور سریع و بدون فوت وقت در محل شما و ارائه خدمات حمل و نقل به صورت صفر تا صد و همواره با در نظر گرفتن زمان مشتریان خود خدمات خود را ارائه می‌دهد.

به منظور بهبود کیفیت فرایند باربری همراه با یک برنامه‌ریزی دقیق و انجام امور اثاث کشی و حمل و نقل به صورت کامل، اتوبار و باربری ارزان شرق تهران تمامی خدمات باربری را با تعرفه‌هایی ارزان قیمت و کیفیت فوق العاده برای شما شهروندان گرامی تهرانی فراهم نموده است. کلیه تعرفه‌ها بسیار مناسب مشتریان هستند و بدون شک کیفیت خدماتی که احساس خواهید کرد بسیار بالاتر از قیمتی است که می‌پردازید. باربری بارسنتر به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته، با کادر فنی حرفه ای و کاربلد در امور اسباب کشی وسایل و حمل بار در محدوده شرق تهران به آماده است به صورت فعال، خدمات خود را در حوزه حمل اثاثی و بار و انتقال اثاثیه منزل در این محدوده ارائه دهد.

بسته بندی ایمن و حرفه ای در خودروهای مطمئن:

حتما می‌دانید که اگر بسته بندی را با دقت و طبق اصول خاص باربری انجام دهید، در آینده نیز مطمئن خواهید بود که در منزل جدیدتان وسایلتان را سالم تحویل خواهید گرفت. شرکت اتوبار و باربری ارزان شرق تهران با داشتن تجربه و سابقه درخشان در زمینه اسباب کشی و حمل وسایل، همواره در خدمت شما مشتریان خواهد بود و خدمات ویژه ای را به شما همشهریان و مشتریان ثابث خود ارائه دهد. در شرکت ما رانندگان، مشاوران و کارکنانی که وظیفه حمل و انتقال وسایل را به عهده دارند و همچنین افراد مسئول بسته بندی و چیدمان بار، همگی دارای دانش کاری و مهارت بسیار بالایی هستند و تیم بسیار متعهد و مسولیت پذیری هستند که در کلیه شرایط امتحان خود را پس داده و همواره امنیت کالا در حمل و نقل بار شما را تضمین می‌نمایند.

در اتوبار و باربری ارزان شرق تهران از تجهیزات بسیار مدرن و با کیفیت یاز جمله: کارتن‌های یک و چند لایه رگال دار مخصوص لباس، نایلون‌های حباب دار نازک و ضخیم برای وسایل مختلف، چسب‌های بزرگ در انواع مختلف، فوم و سایر لوازم بسته بندی استفاده می‌شود. افراد با تجربه تیم اتوبار بارسنتر در زمان بسته بندی وسایل منزل با تحلیل و دسته بندی کالاها و لوازمی که قرار است بسته بندی شوند، از وسایل مخصوص و شیوه‌های مخصوص بسته بندی استفاده می‌نمایند.

 روش بسته بندی‌ها به گونه ای است که بار مورد نظر در اثر جابه جایی نهایی آسیبی نمی‌بیند و همچنین کارتن‌ها کم‌ترین فضا را اشغال می‌کنند، همین موضوع باعث می‌شود که در مرحله آخر چیدمان بار بهتر و راحت‌تر صورت بگیرد.

بهره‌گیری از وسایل نقلیه استاندارد و ایمن یکی از نکات مهم و ضروری برای حمل انواع بار به صورت ایمن است، که در مسئله ای حیاتی برای مدیران شرکت و در برنامه‌های شرکت باربری و اتوبار بارسنتر تهران است. می‌دانید که ارسال وسیله نقلیه باربری مناسب جهت حمل وسایل مشتری از مهم‌ترین نکات اسباب کشی است و باعث می‌شود مشتری هزینه اضافی برای خودروی سنگین‌تر پرداخت نکند. شرایط مناسب خودروهای شرکت باربری ارزان شرق تهران باعث تضمین کیفیت و حمل آسان لوازم می‌شود و همچنین در وقت شما نیز صرفه جویی می‌کند. به علاوه رانندگان ماشین‌های باربری بر کلیه مسیرها و آدرس‌های داخل شهر و برون شهری استان تهران تسلط کامل دارند و با دقت تمام اسباب و اثاثیه شما را مطمئن و بدون خط و خش به مقصد می‌رسانند. در نهایت کلیه خودروها دارای بیمه باربری هستند تا کلیه مشتریان با آسودگی خاطر کامل از خدمات استفاده کنند.

خدمات ارائه شده توسط باربری ارزان شرق تهران:

 • کادر مجرب بسته بند برای بسته بندی لوازم قیمتی و بزرگ و آسیب پذیر
 • ارایه بیمه باربری رایگان در صورت نیاز مشتری
 • حمل و جابجای وسایل و لوازم سنگین  و جابجایی جهیزیه عروس
 • چیدمان اثاثیه خانگی بعد از اسباب کشی
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با برترین کیفیت
 • جابجایی و حمل  وسایل سنگین ( پیانو، ساید بای ساید، گاوصندوق، تردمیل)
 • بسته بندی صحیح و اصولی وسایل
 • رانندگان مجرب و آشنا با مسیرها
 • تخفیف‌های ویژه و باورنکردنی
 • قیمت بسیار معقول علاوه بر کیفیت بالای خدمات
 • وسایل نقلیه استاندارد اعم از وانت بار – نیسان بار

حمل و نقل مطمئن وسایل شما با باربری بارسنتر:

در استان تهران علاوه بر تقسیمات منطقه‌ای از لحاظ عموم و همچنین ادارات و مراکز دولتی تهران به مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز و نظایر آن تقسیم می‌گردد. به عنوان مثال دانشگاه آزاد اسلامی در شرق تهران دانشگاه مستقلی با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شرق تهران دارد و دراین منطقه ترمینال اتوبوسرانی مستقلی با نام ترمینال شرق تهران موجود است. اما شما مشتریان نیازی نیست نگران منطقه ای که ساکن هستید باشید، چرا که شما در هر جای تهران که باشید می‌توانید از کلیه خدمات ما استفاده کنید.

سختی اسباب‌کشی را برای شما آسان می‌کنیم زیرا باربری ارزان شرق تهران با ارسال تعداد کارگران دلخواه شما روند اسباب‌کشی را سرعت بیش‌تری می‌بخشیم همچنین با ارائه تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی و در مقصد موردنظر چیدمان خواهیم کرد. وسایل را می‌توانید به افراد ماهری بسپارید که در این زمینه دارای تخصص است باربری ارزان شرق تهران برای شما تمامی خدمات بسته‌بندی و جابجایی را همراه با جعبه‌های ضخیم مقوایی در اندازه‌های مختلف انجام می‌دهیم زیرا تجهیزاتی که مجموعه باربری ارزان شرق تهران در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهند بسیار پیشرفته و کامل است.

مناطق شهرداری شرق تهران:

مناطق ۴، ۸، ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ در شرق تهران جای دارند و مناطق ۳، ۷ و ۱۲ متمایل به شرق تهران هستند.

از نواحی و محله‌های معروف شرق استان تهران می‌توان به موارد اشاره کرد:

پاسداران (متمایل به شمال شرق)، هروی، ساقدوش، رسالت، هنگام، تهرانپارس، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، سراج، استخر، امام حسین، افسریه، مسعودیه، پیروزی، دماوند، چهار راه تلفونخونه، هفت حوض، لویزان، قاسم‌آباد، پدر ثانی، تسلیحات، وحیدیه، اصفهانک، حشمتیه، نارمک، خاک سفید، سرخه‌حصار، شمس‌آباد، مجیدیه، قنات کوثر، نظام‌آباد.

در نظر داشته باشید که شرکت بارسنتر در کلیه مناطق ذکز شده فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات باربری با بهترین قیمت ممکن و کیفیت عالی است. برای دریافت خدمات باربری بارسنتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مشاوران اتوبار غرب تهران تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی‌ها و خدمات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهند. مشاوران بارسنتر شما را در زمینه زمانبندی و نحوه اسباب کشی راهنمایی می‌کنند و به کلیه سوالات شما پاسخ می‌دهند، با استفاده از لینک و شماره‌های زیر با ما در ارتباط باشید تا از خدمات اسباب کشی شرکت ما بهره کافی را ببرید.

شعبه های فعال بارسنتر:

 1. اتوبار اکباتان
 2. حمل اثاثیه منزل دولت
 3. باربری تهران به صحنه
 4. باربری تهران به شمال

 

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری ارزان شرق تهران انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری ارزان شرق تهران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در شرکت باربری شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها مشخصا تغییر می‌کنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت‌ها و تعرفه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می‌کند.