با باربری ارامنه دسترسی آسان به اسباب کشی داشته باشید:

اگر در محدوده ارامنه زندگی می‌کنید می‌توانید به باربری ارامنه دسترسی داشته باشید باربری ارامنه آماده انجام خدمات اسباب‌کشی، حمل‌ونقل، حمل‌ونقل کالاهای اداری، باربری در هر ساعت از شبانه‌روز برای شما مشتریان عزیز است.

۴.۸/۵ - (۲۷ امتیاز)

باربری ارامنه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مجموعه بار سنتر در تمامی نقاط تهران شعبه‌های مختلفی را برای دسترسی آسان شما عزیزان به باربری و اتوبار قرار داده است عزیزانی که در محدوده ارامنه زندگی می‌کنند می‌توانند به‌راحتی به این باروری دسترسی داشته باشند.

چکاب  فنی ماشین‌های باربری به صورت روزانه در بارسنتر:

تمامی ماشین‌هایی که در این باربری استفاده می‌شوند مجهز هستند و به‌صورت روزانه از لحاظ فنی توسط کارشناسان باربری ارامنه چک خواهد شد این باربری انتخاب ماشین‌های باربری را به شما می‌سپارد شما می‌توانید ماشین موردنظر خود را با توجه به میزان اسباب‌کشی و تعداد وسایل خود انتخاب نمایید. تمامی ماشین‌های ما مجهز هستند و به ‌صورت روباز و مسقف هستند و برای این‌که به وسایل شما آسیبی وارد نشود در حین جابجایی مسافت‌های طولانی کف تمامی ماشین‌های ما موکت شده است. شما می‌توانید با انتخاب نوع ماشین باربری خود اسباب کشی را با لذت تمام انجام دهید تمامی ماشین‌های این باربری مجهز و استاندارد هستند این ماشین‌ها شامل کامیون‌ها، ایسوزها، هیونداها و ماشین‌های vip و همچنین وانت‌بار و نیسان بارها است. شما می‌توانید برای جابجایی وسایل از تهران به شهر دیگر از کامیون‌ها و وانت و یا خاورها استفاده نمایید. این ماشین‌ها می‌توانند تمامی وسایل شما را از تهران به شهر مورد نظر انتقال دهند اما در بعضی از موارد احتیاج دارید که خرده بار‌های کوچکی را جابجا نمایید شما می‌توانید برای انتقال خرده بارها و بارهای کوچک خود از ماشین‌های وانت بار و یا نیسان بار باربری ارامنه استفاده نمایید با انتخاب وانت‌بار و نیسان بارهای مجموعه بار سنتر می‌توانید در قیمت‌ها و هزینه‌های باربری صرفه جویی نمایید. هرچند که تمامی قیمت‌های ما منصفانه و زیر نظر اتحادیه باربری کل تهران است اما قیمت‌های وانت‌بار و نیسان بارهای ما از تمامی باربری‌های سطح تهران ارزان‌تر است.

خدمات بسته بندی با تجهیزات مدرن:

باربری ارامنه می‌تواند تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما عزیزان انجام دهد اگر وقت لازم را جهت بسته‌بندی وسایل خود ندارید و به‌تنهایی فرصت نمی‌کنید که تمامی وسایل را جمع آوری کنید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید تیم بسته‌بندی باربری ارامنه را رزرو نمایید. تا ما با اعزام نیروهای آموزش‌دیده و حرفه‌ای خود تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما عزیزان انجام دهیم تیم بسته‌بندی ما تمامی وسایل را از هم تفکیک خواهند کرد. وسایل شکستنی را از همدیگر جدا می‌کنم و وسایل سبک و سنگین را هم همچنین و آن‌ها را در کارتون‌های چند لایه مستحکم باربری ارامنه قرار می‌دهیم تا درحین جابجایی به وسایل شما آسیبی وارد نشود. این تیم به صورت حرفه‌ای تمامی وسایل را برای شما بسته‌بندی می‌کند تمامی وسایل شامل فرش‌ها، سرویس خواب، لوازم آشپزخانه، لوازم اتاق خواب، و حتی کتاب‌ها و همچنین وسایل خرده را برای شما بسته‌بندی می‌کنند. بعد از بسته‌بندی آن‌ها را در کارتون‌ها قرار می‌دهند و با استفاده از ماژیک‌ها نام هر وسیله را بر روی آن‌ها می‌نویسند مثلاً وسایل شکستنی شما را در کارتون‌ها با استفاده از نایلون‌های حباب دار می‌پیچند تا درحین جابجایی به آن‌ها ضربه‌ای وارد نشود و نشکنند و با استفاده از ماژیک بر روی کارتن‌ها می‌نویسند که این وسایل شکستنی است با احتیاط حمل شود تا کارگران باربری ارامنه هنگام جابجایی وسایل با دقت بیشتری کارتون‌ها را در ماشین‌های باربری قرار دهند با استفاده از تجهیزاتی همچون ضربه گیرها، بابل رپ‌ها و همچنین نایلون‌های حباب دار وسلفون‌ها تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌شود.

تمامی افراد به دنبال هزینه‌های باربری مناسب و ارزان است اما گول تبلیغات ارزان را نخورید زیرا در باربری کیفیت مهم‌تر از قیمت است ما با ارائه قیمت‌های نازل و به صرفه ما با ارائه قیمت‌های مناسب تمامی خدمات اسباب کشی باربری و حمل و نقل را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

بیمه تمامی وسایل شما توسط باربری ارامنه:

تیم بسته‌ بندی ما در این کار بسیار حرفه ای می باشد زیرا آن‌ها دارای سابقه کاری بالا هستند و براحتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کند شما می‌توانید در مقصد جدید وسایل بسته‌بندی شده راه تحویل بگیرید. ما حساسیت شما را برای وسایل درک خواهیم کرد زیرا این وسایل وسایل زندگی شما هستند و سال‌ها زحمت برای بدست آوردن آن‌ها کشیده‌اید به همین خاطر هیچکدام از نیرو‌های باربری ارامنه راضی نیستند که به وسایل شما آسیب و ضربه‌ای وارد شود به خاطر همین مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن بیمه نامه معتبر تمامی وسایل شما را بیمه می‌کند.

شما می‌توانید با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر از سلامت و تضمین رسیدن بار به مقصد مطمئن شوید اگر وسایل شما قیمتی و با ارزش هست می‌توانید توسط مدیریت مجموعه ما بیمه را افزایش دهید سقف بیمه توسط مدیریت افزایش داده می‌شود مجموع باربری بارسنتر با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد. و بیمه‌ نامه‌ای که تحویل شما می‌دهیم کاملاً مطمئن و اطمینان است ما این بیمه ‌نامه را جهت تضمین سلامت بار به مقصد به شما تحویل خواهیم داد. دیگر نگران نباشید و استرس این‌که در حین جابجایی به وسایل شما آسیبی برسد را نداشته باشید زیرا در صورت هرگونه خسارت تمامی مبلغ خسارت به شما پرداخت خواهد شد. این بیمه در برابر شرایط آب ‌و هوایی و همچنین مشکلات این بیمه جهت جلوگیری از شرایط آب‌وهوایی، بلاهای طبیعی، گم شدن وسایل آسیب دیدن وسایل و شکستن وسایل در برابر وسایل شما مسئولیت پذیر است. و در صورت بروز هرگونه خسارت به وسایل شما تمامی مبلغ وارد شده برای شما پرداخت خواهد شد.

 خدماتی که باربری ارامنه را نسبت به دیگر باربری‌ها متمایز کرده:

بعد از تخلیه بار توسط کارگران نیرومند و حرفه‌ای باربری ارامنه شما می‌توانید با استفاده از تیم چیدمان ارامنه تمامی وسایل منزل جدید را طبق سلیقه دلخواه خود چیدمان کنید این تیم در کنار شما است تا با استفاده از آموزش‌های لازم و مهارت‌ها و همچنین علم کافی تمامی وسایل شما را به دلخواه شما بچینند. همچنین شما می‌توانید از نیروهای ما برای نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی خود استفاده نمایید زیرا نیروهای ما با استفاده از تکنولوژی و علمی که دارند می‌توانند تمامی این وسایل را برای شما راه‌اندازی کنند. به همین خاطر هنگام تماس با مشاوران ما می‌توانیم تیم چیدمان را رزرو نمایید شاید جابه‌جایی به‌تنهایی برای شما کار سختی باشد و همچنین به بدن شما آسیب برساند و همچنین حمل‌ و نقل وسایل سنگین کار دشواری است. پس به همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب باربری ارامنه تمامی این خدمات را به نیروهای ما بسپارید تا به صورت اصولی و ایمنی در زمان کم و کوتاه برای شما از صفر تا صد یک اسباب کشی و حتی چیدمان را انجام دهیم.

خدماتی که باربری ارامنه برای شما عزیزان انجام می‌دهد بسیار متفاوت است اما در این‌جا چند مورد از خدماتی که این باربری برای شما در نظر گرفته است را شرح می‌دهیم .

این خدمات شامل موارد زیر است:

 • ارائه بیمه نامه دولتی
 • ارسال کارگران به‌صورت مجزا
 • استفاده از ماشین‌های مجهز و استاندارد باربری
 • ارسال تیم بسته‌بندی
 • ارسال تیم چیدمان
 • ارائه بارنامه دولتی
 • استفاده از پرسنل خوش‌اخلاق و خوش‌برخورد
 • نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی
 • ارسال کارگران نیرومند و ماهر
 • استفاده از رانندگان مسلط به جاده
 • مشاوره رایگان
 • خدمات vip اسباب کشی

این تنها بخشی از خدماتی است که مجموعه بارسنتر برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است شما می‌توانید برای اطلاع از خدمات بیشتر باربری ارامنه با کارشناسان ما که به صورت۲۴ در باربری هستند تماس بگیرید. و اطلاعات لازم را جهت یک اسباب‌کشی بی‌نقص و بی‌دردسر از آن‌ها کسب نمایید. مدیریت مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف در سطح تهران دسترسی به باربری و اتوبار را برای شما عزیزان راحت‌تر کرده اند. مثلاً عزیزانی که در منطقه صفا در شرق تهران قرار دارند می‌توانند با دسترسی به اتوبار صفا مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را بدون هیچ دردسر و استرسی انجام دهند. پس همین الان تلفن را بردارید و با شماره‌های بالا تماس بگیرید و نوبت و روز دلخواه خود را توسط مشاوران و کارشناسان ما ثبت نمایید. تا ما بدون هیچ اتلاف وقتی در روز تعیین شده نیروهای خود را برای شما اعزام کنیم. در کنار ما یک اسباب‌کشی بی‌دردسر را تجربه نمایید اعتماد شما به شرکت باربری ارامنه باعث افتخار ما است تمامی تلاش ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری ارامنه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری ارامنه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری ارامنه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند