اسباب کشی با تیم حرفه ای با انتخاب باربری اتابک:

هزینه‌های اسباب‌کشی برایتان سرسام‌آور و غیر قابل پرداخت هست. نگران نباشید مجموعه باربری بارسنتر برای شما با در نظر گرفتن هزینه‌های مناسب تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. پس ازاین‌به‌بعد اگر نوبت اسباب‌کشی داشتید و قرار بود اسباب‌کشی کنید تنها با پرداخت یک هزینه مناسب می‌توانید باربری اتابک را انتخاب کنید. تا تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را با کم‌ترین قیمت از این شرکت دریافت نمایید.

۴.۷/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری اتابک

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما مشتریان عزیز با قیمت‌های مناسب هزینه‌های باکیفیت را ارائه می‌دهیم شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب یک خدمات باکیفیت را  بهره‌مند شوید. خدمات برای ما بسیار مهم هست. به‌همین خاطر کیفیت کار برای ما در درجه اول قرار دارد پس ما به شما کاری را تحویل می‌دهیم که با پرداخت هزینه مناسب کیفیت و تلاش نیروهای ما را در زمان اسباب‌کشی و باربری مشاهده فرمایید و با انتخاب باربری اتابک شما می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را تنها با پرداخت یک هزینه مناسب از این شرکت دریافت نمایید.

و همچنین ما می‌توانیم برای شما دیگر خدمات اسباب‌کشی نظیر بسته‌بندی، جابجایی وسایل سنگین، حمل وسایل با ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار استفاده از خدمات نوین باربری و اسباب‌کشی را نیز انجام دهیم و تنها با یک تماس تلفنی شما می‌توانید با باربری اتابک از یک مشاور رایگان که توسط نیروهای حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام می‌شود بهره‌مند شوید. ما منتظر شما هستیم.

خدمات و تجهیزات بسته بندی را از بارسنتر دریافت کنید:

بسیاری از مشتریان نحوه بسته‌بندی برایشان بسیار اهمیت دارد و به بسته‌بندی وسایلشان اهمیت می‌دهند حتی سالم رسیدن وسایل آن‌ها به مقصد یکی از مهم‌ترین عواملی است که باربری و اتو بار را انتخاب می‌کنند پس آن‌ها انتظار دارند که هنگام انتخاب باربری و اتوبار موردنظر افراد کاردان و کاردیده اینکار را برایشان انجام دهند و چه بهتر است که شما هنگام انتخاب باربری یک تخفیف کلی درباره باربری بار سنتر و سابقه کار و کاری این باربری داشته باشید.

این باربری چندین سال سابقه کاری طولانی توانسته‌ است رضایت خود را بین تمامی مشتریان جلب کند. به‌همین خاطر تمامی مشتریان ما از خدماتی که برای بار سنتر انجام می‌دهند راضی هستند شما می‌توانید برای تماس با ما حتی در ایام تعطیل با شماره‌ای که در بالا درج‌شده است تماس بگیرید و تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید. اگر قصد دارید وسایل خود را بسته‌بندی کنید بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود و وسایل شما به‌صورت ایمنی جابه‌جا شود شما می‌توانید باربری اتابک را انتخاب کنید. زیرا باربری اتابک با در نظر گرفتن افرادی کاردان و آموزش‌دیده وسایل شما را بسته‌بندی می‌کند و در جای خود قرار می‌دهد بسته‌بندی ما به‌صورت تخصصی انجام می‌شود. بسته‌بندی با وسایلی مثل:

 • کارتون‌های چند لایه
 • کارتن‌های رگال دار
 •  چسب‌های نواری
 • نایلون‌ها و سلفون‌ها
 • هزینه باربری زیر نظر اتحادیه باربری هست.
 • حمل بار از تهران به هر نقطه مورد نظر شما مشتریان.
 • دارای پرسنل خوش برخورد و صبور در عرصه اسباب کشی.
 • کارگران حمل بار و باربری اتابک همه به صورت آموزش دیده هستند.
 • ما برای شما حمل بار سنگین را نیز انجام می‌دهیم.
 • امور بسته بندی با لوازم مجهز باربری و اسباب کشی.
 • ارسال تیم حرفه ای بسته بندی و چیدمان.
 • انواع ماشین باربری مجهز و استاندارد باربری.
 • ارسال وانت بار و نیسان بار بارسنتر.
 • بیمه باربری رایگان و بارنامه دولتی بارسنتر.
 • امکان رزرو تلفنی.
 • پشتیبانی شبانه روزی توسط تیم پشتیبانی باربری اتابک.

انجام می‌شود خیالتان راحت باشد بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود ما برای شما دوستان عزیز وسایل را بسته‌بندی و به مقصد موردنظر بدون کوچک‌ترین آسیبی ارسال خواهیم کرد. ما برای شما ترفندهای چیدمان را انجام می‌دهیم شاید برای شما جمع‌آوری اسباب کوچک و بزرگ کمی سخت و دشوار باشد اگر بدانید که وسایل خود را چگونه بسته‌بندی می‌کنید ممکن است راحت‌تر اسباب‌کشی کنید. مثل این‌که بسته‌بندی وسایل و باز کردن آن بعد از اسباب‌کشی کار سختی است و شاید به‌تنهایی زمان گیر باشد و نتواند این کار را انجام دهید و یک کار خسته‌کننده باشد می‌توانید بسته‌بندی و جابجایی لوازم خود را در کوتاه‌ترین مدت از تیم باربری اتابک دریافت نمایید. ما برای  شما تمامی وسایل را باز کرده و در منزل موردنظر چیده ما خواهیم کرد.

با استفاده از ساده‌ترین و سبک‌ترین ابزارها و راه‌حل‌ها تمامی منازل شما را دکوراسیون می‌کنیم شما می‌توانید لوازم برقی و الکترونیکی خود را به تیم باربری اتابک بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان آن‌ها را برای شما نصب و راه‌اندازی کنیم. شاید مهم‌ترین نکته برای شما دوستان عزیز صدمه ندیدن وسایلتان باشد نگران نباشید وسایلشان بسیار برای ما اهمیت دارد به‌همین خاطر با استفاده از یک برنامه‌ریزی دقیق تمامی لوازم شما را بسته‌بندی می‌کنیم و با استفاده از ترفندهای اسباب‌کشی برای شما لوازم رو جابجا می‌کنیم.

باربری اتابک با افرادی متخصص در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم:

نگران نباشید شما می‌توانید با رزرو تیم باربری اتابک از صفر تا صد اسباب‌کشی را به افراد کاردان و متخصص بسپارید دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی لوازم را جابه‌جا کنید یا این‌که خودتان لوازم را بسته‌بندی کنید. بلکه با رزرو تیم حرفه‌ای باربری اتابک خدمات بسته‌بندی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید اما برای شما به‌صورت شبانه‌روز مشغول فعالیت هستیم شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید به مجموعه باربری بار سنتر دسترسی داشته باشید مثلاً برای شما عزیزان باربری گیلاوند  را در دسترس قرار داده‌ایم که عزیزانی که در محدوده گیلاوند قرار دارند می‌توانند خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به این مجموعه بسپارند.

شما می‌توانید با استفاده از خدمات نوین اسباب‌کشی از صفر تا صد اسباب‌کشی را به افراد کاردان با هزینه‌ای مناسب بسپارید هزینه‌ها یکی از عواملی است که مشتریان بر روی آن بسیار دقت دارند پس ما با در نظر گرفتن یک هزینه مناسب برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم.

البته شما باید بدانید که هزینه اسباب‌کشی یکسان و یکنواخت نیست و متفاوت است و این تفاوت بستگی به نوع انتخاب باربری شما نوع انتخاب وسایل جابه‌جایی شما مسافت طی‌شده توسط ماشین‌ها استفاده از ماشین‌ها استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان استفاده از تجهیزات مدرن و دیگر خدماتی که می‌تواند در قیمت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد البته ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را در انواع مختلف شعبه‌ها قرار انجام می‌دهیم. شما می‌توانید در هر کجا که قرار دارید خدمات اسباب‌کشی را از ما دریافت کنید مثلاً به باربری گیلاوند برای شما خدمات باربری و به چیدمان را انجام می‌دهد. شما می‌توانید چیدمان و بسته‌بندی وسایل منزل خود را به مجموعه باربری‌های بارسنتر بسپارید. باربری اتابک در هر کجای تهران برای شما شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم.

بیمه نامه معتبر با انتخاب باربری اتابک:

شما برای سالم رسیدن وسایل خود به مقصد مورد نظر احتیاج به یک بیمه‌نامه معتبر دارید ما برای شما بیمه نامه‌ای را صادر می‌کنیم که این بیمه‌نامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما صادر می‌شود و بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم و تمامی لوازم منزل شما از لوازم با ارزش شما گرفته تا دیگر لوازم شما را برایتان بیمه می‌کنیم. نگران سالم رسیدن بار خود به مقصد نباشید زیرا با انتخاب باربری اتابک شما با در دست داشتن یک بیمه‌نامه معتبر می‌توانید بار خود را از تهران به هر مقصدی که از انتقال دهید و بیمه‌نامه را برای تمامی بار مشتریان خود صادر خواهیم کرد. شما با در دست داشتن بیمه‌نامه می‌توانید با خیال آسوده بار خود را از تهران به مقصد که می‌خواهید بفرستید همچنین ما برای شما بارنامه دولتی را نیز در نظر گرفته‌ایم و در دست داشتن بارنامه دولتی می‌توانید خدمات برون‌شهری یک اسباب‌کشی را انجام دهید.

خدمات برون‌شهری هنگامی برای شما انجام می‌شود که قصد جابجایی لوازم خود از تهران به شهر دیگری را دارید ما برای شما هم خدمات درون‌شهری هم خدمات برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم. هزینه‌های خدمات برون‌شهری و درون‌شهری کمی متفاوت هست اما نگران پرداخت هزینه‌های اسباب‌کشی نباشید زیرا با انتخاب باربری اتابک بار شما از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است بهره‌مند می‌شوید. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید و شعبه‌های مختلف باربری بار سنتر دسترس داشته باشید و در تماس باشید. همچنین دیگر شعبه‌ها مثل باربری گیلاوند برای شما امکان دسترسی را در محدوده گیلاوند راحت‌تر کرده‌ است. ما برای شما شعبه‌های مختلف باربری‌های زیادی را در سطح تهران قرار داده‌ایم که دسترسی شما به دوستان عزیز را آسان‌تر کرده و در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید می‌توانید با تیم تخصصی ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط ما رزرو کنید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اتابک بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اتابک استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اتابک اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند