باربری آرژانتین خدمت رسانی به مشتریان عزیز و همیشگی:

این روزها قصد انجام اسباب‌کشی را دارید و نمی‌دانید باید چه شرکتی را انتخاب کنید؟ نگران نباشید! ما به شما یک شرکت را معرفی می‌کنیم که دارای چندین سال سابقه کاری و تجهیزات مدرن باربری است این شرکت زیرمجموعه بار سنتر است که در سرتاسر تهران شعبه‌های مختلفی را برای دسترسی آسان شما مشتریان عزیز قرار داده‌ است. شما می‌توانید با انتخاب باربری آرژانتین تمامی خدمات اسباب‌کشی، باربری، حمل‌ونقل، جهیزیه عروس، حمل وسایل اداری، و دیگر خدمات را از ما دریافت نمایید.

۴.۷/۵ - (۲۳ امتیاز)

باربری آرژانتین

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری آرژانتین با چندین سال سابقه در امور اسباب‌کشی و باربری تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما دوستان و همشهریان عزیز تهرانی انجام می‌دهد. مهم نیست مقصد شما کجاست زیرا باربری آرژانتین از تهران به مقصدی که شما بخواهید تمامی وسایل شما را حمل‌ونقل می‌کند. شما تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید مشاوران ما به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستند. شما می‌توانید با یک تماس تلفنی نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو کنید تا در روز تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم.

خدمات قابل ارائه در مجموعه بارسنتر برای مشتریان:

خدماتی که این مجموعه برای شما ارائه می‌دهد نسبت‌به سایر باربری‌ها متفاوت است این خدمات می‌تواند شامل:

ارائه بیمه‌نامه معتبر، ارائه بارنامه دولتی، ارائه کارگران حرفه‌ای، ارائه تیم حرفه‌ای بسته‌بندی و چیدمان، ارائه ماشین‌های مجهز باربری، نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی شما باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید. باربری آرژانتین برای راحتی و سهولت کار برای مشتریان عزیز خود تیم‌هایی را در نظر گرفته‌ است که شما با سفارش و رزرو این تیم‌ها می‌توانید مراحل اسباب‌کشی خود را طی روند سریع‌تر انجام دهید. این تیم‌ها وظیفه بسته‌بندی و جابجایی وسایل شما را نیز برعهده دارند. شما برای انتخاب یک اسباب‌کشی vip می‌توانید تیم بسته‌بندی و چیدمان باربری آرژانتین را توسط نیروهای ما سفارش دهید.

برای انجام اسباب‌کشی دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی وسایل را بسته‌بندی کنید یا این‌که وسایل سنگین و به‌تنهایی جابه‌جا کنید. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید تیم بسته‌بندی باربری آرژانتین را رزرو نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروهای خود را برای شما ارسال کنیم ما با بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما ازجمله فرش گرفته و یخچال‌، تلویزیون، ظرف‌شویی و دیگر وسایل منزل، روند اسباب‌کشی را برای شما سریع‌تر انجام می‌دهیم ما با استفاده از کارتن‌های چندلایه و محکم وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم و با چسب‌های نواری آن‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی  برای وسایل شما  مشکل و یا صدمه‌ای پیش نیاید. به‌همین خاطر تیم حرفه‌ای بسته‌بندی ما با بسته‌بندی دقیق و حرفه‌ای تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنند هم چنین شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان تمامی لوازم سنگینی که نصب که جابه‌جای آن‌ها کار سخت و دشواری است را به افراد ما بسپارید تا طبق سلیقه شما دکوراسیون منزل را انجام دهند. وسایل را در جای خود جاگیر کنید همچنین این تیم می‌تواند برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی مانند لباس‌شویی، گاز، یخچال، را انجام دهد. شما می‌توانید تیم بسته‌بندی و تیم چیدمان باربری آرژانتین را توسط مشاوران ما رزرو نمایید.

استفاده از ماشین‌ها در باربری آرژانتین به چه صورت است؟

استفاده از ماشین‌های باربری در امر اسباب‌کشی بسیار تأثیرگذار هست به‌همین خاطر ما برای شما ماشین باربری متنوعی را در نظر گرفته‌ایم. اگر قرار است لوازم کوچکی را در مسافت‌های کوتاه حمل و جابه‌جا کنین ما به شما ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار باربری آرژانتین را پیشنهاد می‌دهیم این ماشین‌ها دارای قابلیت ویژه‌ای هستند که می‌توانند وسایل کوچک شما را جابه‌جا کنند. همچنین ماشین‌ها از لحاظ ایمنی بسیار بالا است کف‌پوش شده و عایق‌بندی شده هستند تا در حین تردد صدمه به وسیله شما وارد نشود. شما می‌توانید با انتخاب باربری آرژانتین ماشین مورد دلخواه خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید. همچنین برای جابه‌جایی‌هایی که وسایل بزرگ و زیادی را قرار است جا به جا کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از خاورها، کامیون‌ها، ایسوزو‌ها، و هیونداهای مجموعه باربری آرژانتین استفاده نمایید. تا خدمات خود را برای شما با ماشین‌های متنوعی که در نظر گرفته‌ایم ارائه دهیم. در هنگام انتخاب ماشین‌ها دقت داشته باشید زیرا قرار است تمامی بار شما در ماشین‌های چیده شود که توسط شما انتخاب می‌شود. شما می‌توانید جهت انتخاب نوع ماشین  از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید. پرسنل ما می‌توانند شما را برای انتخاب نوع ماشین باربری راهنمایی کنند آن‌ها با توجه به میزان بار شما و نوع بار شما ماشین‌های باربری زیادی را به شما پیشنهاد می‌دهند که شما می‌توانید با انتخاب ماشین باربری موردنظر خود از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام دهید.

ببیمه نامه بار  توسط شرکت بیمه معتبر برای مشتریان بارسنتر:

بیمه‌نامه معتبری که باربری آرژانتین برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است طرف قرارداد با یک شرکت بیمه معتبر را دارد. شما می‌توانید با انتخاب باربری آرژانتین تمامی وسایل منزل خود را بیمه کنید. تا در حین تردد و جابجایی در جاده‌ها اگر برای بار شما مشکلی پیش آید خسارت وارد شده توسط شرکت بیمه به شما مشتریان عزیز پرداخت می‌شود. البته با انتخاب باربری آرژانتین مطمئن باشید که به وسایل شما بدون کوچک‌ترین خسارت و آسیب محل موردنظر شما ارسال خواهد شد شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید. ما برای تضمین سلامت بار شما بیمه‌نامه را در نظر گرفته‌ایم تمامی وسایل شما که در ماشین باربری آرژانتین چیدمان شده‌اند بیمه می‌شوند و بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به درب منزل مورد نظر شما ارسال می‌شود.

شما می‌توانید با باربری آرژانتین تمامی وسایل خود را به‌صورت صحیح و سالم تحویل بگیرید. همچنین اگر  بسته‌بندی و جابجایی را رزرو کرده باشید می‌توانید وسایل خود را بسته‌بندی‌شده در محل موردنظر تحویل بگیرید پرسنل ما به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول فعالیت هستند.

شبانه‌روز می‌توانید با مدیریت ما در تماس باشید و انتقادات و پیشنهادات خود را راجع‌به باربری و اتوبارهایی که مجموعه بار سنتر در اختیار مشتریان خود قرارداده است در میان بگذارید. مدیریت مجموعه بار سنتر برای راحتی کار شما عزیزان شعبه‌های مختلفی را در سطح تهران قرار گرفت و قرار داده شما می‌توانید در هر کجای تهران که هستید باربری‌ها و اتوبار‌های مجموع بار سنتر دسترسی داشته باشید. مثلاً برای عزیزانی که در محدوده توانیر زندگی می‌کنند اتوبار توانیر در نظر گرفته‌ایم. با دسترسی سریع و راحت تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا شما با انتخاب باربری آرژانتین از تخفیف‌های چهل و پنج‌درصدی که این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند می‌شوید. شما می‌توانید با دریافت خدمات ویژه ما رضایت خود را از پرسنل تیم حرفه‌ای ما داشته باشید همچنین شما می‌توانید به تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند اطمینان لازم را داشته باشید. زیرا آن‌ها به‌صورت حرفه‌ای مشغول به کار هستند و خدمات خود را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. همچنین تمامی پرسنل که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند رضایت تمامی مشتریان قرار گرفته‌اند و قابل‌اطمینان هستند و با دلسوزی تمام وسایل شما را جابجا می‌کنند.

قیمت‌ها و هزینه‌ها در باربری آرژانتین به چه صورت می‌شود:

هزینه‌ها در باربری آرژانتین به عوامل زیادی بستگی دارد مثلاً این‌که خدمات درون‌شهری را انتخاب کنید یا برون‌شهری؟ می‌تواند در هزینه‌ها  تاثیر داشته باشد خدمات درون‌شهری قیمت‌های متفاوت‌تری نسبت‌به خدمات برون‌شهری دارد یا این‌که مثلاً قرار است چه نوع ماشینی را انتخاب کنید ؟ هزینه‌های وانت‌بار و نیسان بار با هزینه‌های ایسوزوها و خاورها و کامیون‌ها متفاوت‌تر است. قرار است تعداد کارگران ارسالی شما چند نفر باشد؟ و یا تعداد پله‌های آپارتمان شما چه مقدار است؟ آیا می‌توانیم از آسانسور استفاده کنیم یا نه؟ تمامی این‌ها در هزینه‌ها و تاثیر بسزایی دارد اما نگران نباشید زیرا با انتخاب باربری آرژانتین شما از تخفیف‌های چهل و پنج‌درصدی برخوردار می‌شود که باعث می‌شود هزینه اسباب‌کشی و باربری برای شما کاهش یابد و به‌همین خاطر پیشنهاد ما به شما دوستان عزیزان انتخاب باربری آرژانتین است زیرا با انتخاب این باربری می‌توانید خدمات ویژه‌ای را دریافت نمایید. باربری آرژانتین برای شما دوستان عزیز این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد شما می‌توانید با رزرو نیروهای بسته‌بندی و چیدمان توسط کارشناسان ما تمامی این خدمات را از ما با بهترین قیمت دریافت نمایید. همچنین  برای شما مشتریان عزیز و همیشگی خود قیمت‌های متنوعی را در نظر گرفتیم شما می‌توانید با انتخاب  باربری آرژانتین  با خدماتی که این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. تمامی پرسنل ما با رعایت نکات ایمنی و حفظ و رعایت نکات بهداشتی در منزل شما حضور پیدا می‌کنند با استفاده از ماسک و دستکش و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند تا سلامت شما در خطر نیفتد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری آرژانتین بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری آرژانتین استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری آرژانتین کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند