شرکت اتوبار و باربری آجودانیه

4.8/5 - (23 امتیاز)

 

در این روزها دیگر تصور اینکه یک شرکت باربری تنها وظیفه حمل و جابجایی بار در سطح شهری و یا حمل بار به بر عهده دارد از بین رفته است. امروزه شرکت‌های مختلفی در زمینه حمل بار و اثاث کشی فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها اسباب و اثاثیه شما را حمل کرده، در خودروی باربری چیده و سپس به مقصد موردنظر شما می‌رسانند. اما بهتر است پیش از انتخاب این شرکت‌ها ابتدا تحقیق کنید تا بتوانید اطلاعات کافی را کسب کنید. اتوبار و باربری آجودانیه جابجایی سریع و با دقت وسایل شما در کم‌ترین زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد شد. 

 

باربری آجودانیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

چرا باربری آجودانیه انتخاب خوبی است؟

بسته بندی حرفه ای تمامی لوازم منزل وکالا های اداری و تجاری با کارتن های مخصوص، وچندلایه و ضخیم انجام میگیرد که اجناس و کالای شما درون کارتن و جعبه هایی قرار میگیرد که در مقابل ضربات و تکان های ناگهانی وفشار مقاومت بالایی دارند. اتوبار و باربری آجودانیه در تهران از بهترین تجهیزات از جمله: فوم و تجهیزات باکیفیت برای بسته بندی و چسب و ضربه گیر استفاده کرده و با استفاده از تیم متخصص حمل بار و باربری کلیه وسایل شما را به صورت ایمن منتقل میکند.

باربری آجودانیه از بهترین شرکت های اتوبار در استان تهران بوده که برای بسته بندی صحیح، از کاغذ پیچی وسایل ریز و درشت و وسایل مورد نیاز سلفن پیچی و همچنین تجهیزات مخصوص برای جمع کردن فرش ها و نایلکس کردن وسایل با بهترین ابزار ممکن استفاده میکند. همچنین برای انتفال وسایل شما و ارائه خدامت از کارکنان اقا و خانم استفاده میشود.

کارگران ماهر و حرفه‌ای در باربری آجودانیه، چیدمان و حمل اثاثیه مشتریان دقت زیادی به‌ کار می‌گیرند و این کار را به استفاده از تجربه ها و مهارت های کسب شده انجام میدهند. با این توضیحات دیگر خیال مشتریان از بابت حمل ایمن وسایل خود راحت است. نحوه کار در اتوبار و باربری آجودانیه تهران بر اساس مشتری مداری و نیاز مشتری بنا شده است و در همین راستا فعالیت های گسترده ای در باربری بارسنتر صورت گرفته است تا بتوانیم اعتماد و رضایت مشتریان را تا حد ممکن کسب نماییم و کوچک ترین نارضایتی برای مشتریان حاصل نشود. کلیه این امور با این هدف که اثاث کشی را برای مشتری راحت تر و بی دردسر کند انجام میشود.

قیمت منصفانه باربری و کادر فنی و رانندگان بسیار حرفه ای

مجموعه باربری و اتوبار آجوانیه در کوتاه ترین زمان خدمات باربری خود را به شما ارائه می دهد و در واقع یکی از ویژگی های متمایز کننده این اتوبار، سریع بودن خدمات و برنامه ریزی دقیق آن است. همچنین نرخ و قیمت باربری با توجه به شرایط هر شهر و مسافت طی شده بر اساس نرخ های اتحادیه معرفی شده است. نرخ و قیمت باربری با توجه به میزان اجناس و اثاثیه و همچنین تعداد کارکنان مشغول به کار متفاوت و متغیر می باشد. کارکنان مجموعه باربری ما با صبر و شکیبایی کالاهای سبک و سنگین، اشیای شکستنی و گرانبها کلیه لوازم را بدون هیچ گونه خسارت و صدمه ای برای شما جابه جا خواهند کرد.

کادر موجود در شرکت اتوبار و باربری آجودانیه همگی افرادی خبره و با مهارت هستند. این افراد تخصص و دانش مورد نیاز در زمینه کاری خود را کسب کرده اند. پرسنل فنی اتوبار از کارگران گرفته تا رانندگان، مشاوران و مدیران همه و همگی دانش و تخصص حرفه کاری خود را به خوبی آموخته اند و با اصول و قوانین باربری در سطح بالا به خوبی آشنا هستند. باربری و اتوبار آجودانیه با کادر و تیم با سابقه و کارکشته خود آسودگی خاطر را برای شما مشتریان گرامی فراهم می نماید. می توانید صفر تا صد اثاث کشی خود را با خیالی آسوده به تیم فنی و اقراد مجرب کادر باربری بارسنتر بسپارید. 

در نهایت باربری ما با ارسال انواع خودرو های مخصوص باربری از جمله: کامیون های هفت متری، مینی خاور، وانت بار ، نیسان بار و ماشین های موکت کاری شده و مجهز به پتو و ضربه گیر و بهترین وسایل نقلیه ای که برای حمل و انتقال وسایل سنگین و سبک استفاده میشوند، ارائه خدمات بیمه ای بیش از هر عامل دیگر در کسب اعتماد و رضایت مشتری تاثیر دارد. در شرکت حمل و نقل آجودانیه حمل مطمئن وسایل برای ما ضرورت دارد. در این راه کلیه وسایل و خودروهای باربری بیمه میشوند و تحت پشتیبانی شرکت بیمه معتبر و قابل اعتماد قرار داده شوند.

منطقه آجودانیه و حمل و نقل در این منطقه

محله آجودانیه در شرق نیاوران قرار دارد و تا اقدسیه ادامه پیدا می کند. آجودانیه متعلق به رضاخان اقبال السلطنه وزیر قورخانه ناصرالدین شاه  بوده،  او ابتدا آجودان مخصوص شاه بوده است. محله آجودانیه در شمال شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه یک شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله در همسایگی محله‌های نیاوران، آجودانیه، اقدسیه و کاشانک قرار گرفته است. آجودانیه به علت قرار گرفتن رد دامنه رشته کوههای البرز دارای آب و هوابی معتدلی می‌باشد. 

حمل و نقل عموی محله نیز شامل اتوبوس های گذری از بلوار اوشان به سمت تجریش، ایستگاه اقدسیه از خط 3 مترو تهران دسترسی نسبتا آسان به خط 9 اتوبوس های تندرو می باشد. از مراکز تفریحی منطقه آجودانیه می‌توان به کوه دار آباد، موزه حیات وحش و پارک شطرنج اشاره کرد. از مراکز تفریحی محله دارآباد می‌توان به موزه حیات وحش دارآباد، پارک شطرنج، مجموعه های ورزش و پینت بال دارآباد اشاره کرد.

دسترسی به این محله از طریق اتوبان‌های امام علی، صیاد شیرازی‌، بزرگراه ارتش و همچنین خیابان پاسداران میسر است. حمل و نقل عمومی در این محله از قبیل اتوبوس و تاکسی موجود میباشد. اتوبوس‌های این محله از بلوار اوشان به سمت تجریش می‌باشند. ایستگاه اقدسیه از خط 3 متروی تهران دسترسی نسبتا آسانی دارد. از مراکر خرید مهم این محله می‌توان به مجتمع تجاری عرش آجودانیه اشاره کرد. این مجتمع شامل 8 طبق، سه طبقه پارکینگ، یک طبقه زیر زمین، هایپر مارکت و چهار طبقه تجاری از مراکز مهم تجاری می‌باشد.  

در صورتی که اسباب کشی در پیش دارید و در شمال تهران و مناطق نزدیک به آجودانیه ساکن هستید، میتوانید با کارکنان ما در اتوبار و باربری آجودانیه تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را در این زمینه دریافت نمایید. کلیه خدمات ما در ایام تابستان با تخفیف ویژه برای مشتریان ارائه میشوند. با استفاده از لینک ها و شماره های پایین تر همین صفحه با ما در تماس باشید.

اطلاعات کامل تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار
بهترین قیمت در باربری آجودانیه

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری آجودانیه انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات باربری آجودانیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری آجودانیه خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه میکند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف میشود کلیه هزینه ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.