باربری آبشناسان در خدمت همشریان عزیز تهرانی:

باربری آبشناسان به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمات اسباب‌کشی و باربری برای شما دوستان عزیز است ما جابجای اثاثیه منزل را به‌صورت بین‌شهری و برون‌شهری نیز برای شما در ایام هفته انجام خواهیم داد. شما همشهریان عزیز تهرانی می‌توانند در هر کجای تهران که ساکن هستید تنها با یک تماس تلفنی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از تیم حرفه‌ای با تجربه بار سنتر دریافت نمایید. ما در استان تهران آماده‌ایم تا تجربیات خود را با شما دوستان عزیز در میان بگذاریم شما می‌توانید برای انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به یک تیم باتجربه بسپارید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری ابشناسان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

لازم نیست خودتان در اسباب‌کشی دست به کاری بزنید زیرا ما با ارسال تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌ها چیدمان برای شما دوستان عزیز صفر تا صد خدمات بسته‌بندی را انجام خواهیم داد حمل بار به‌صورت شبانه‌روز برای شما انجام می‌شود حتی در شب هم می‌توانید مراحل اسباب‌کشی و باربری را از باربری آبشناسان دریافت نمایید تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را بدون هیچ دغدغه‌ای انجام دهید.

بسته بندی در اسباب کشی از اهمیت خاصی برخوردار هست:

اسباب‌کشی تخصص ما است و این کار توسط افراد متخصص برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود ما برای شما اسباب‌کشی را مرحله به مرحله انجام می‌دهیم مهم‌ترین مرحله در اسباب‌کشی بسته‌بندی است. بسته‌بندی باید با ایمنی کامل انجام شود شما می‌توانید بارهای خود را به صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر از نیروهای حرفه باربری آبشناسان دریافت نمایید. ما برای این کار تجربه کافی را داریم و حمل بار با ماشین‌های مسقف و روباز برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد بعد از بسته‌بندی حمل اثاثیه منزل و جا به جایی انجام می‌شود. برای شما دوستان عزیز با ماشین‌های باربری مختلف که دارای انواع و اقسام ماشین‌های باربری ازجمله نیسان بار گرفته تا خاورها اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد. بعد از اسباب‌کشی چیدمان وسایل را نیز می‌توانیم برای شما با ارسال تیم‌های حرفه‌ای چیدمان باربری آبشناسان انجام دهیم و خدمات این باربری متفاوت است. شما می‌توانید خدمات باربری متفاوت است شما می‌توانید با انتخاب باربری آبشناسان تمامی مراحل اسباب‌کشی را به‌صورت کاملاً متفاوت از تیم کاملاً متخصص دریافت نمایید. ما برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه منزل و چیدمان وسایل منزل شما را انجام خواهیم داد شما می‌توانید با اطمینان به شرکت بار سنتر خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با استفاده از روش‌های نوین اسباب‌کشی از ما دریافت نمایید. ما مفتخر هستیم که در زمینه اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز کمک کنیم. با داشتن چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم تا مراحل بسته‌بندی و به‌صورت شبانه‌روزی از تهران به هر شهر دلخواه شما انجام دهیم ما برای شما دوستان عزیز در سطح تهران شعبه‌های مختلفی را قرار دادیم که شما می‌تواند به‌صورت شبانه‌روزی خدمات بسته‌بندی اسباب‌کشی باربری را از این شعبه‌ها دریافت نمایید. ما با ایجاد تجهیزات مناسب در زمینه اسباب‌کشی و باربری برای شما دوستان عزیز این امکان  این را فراهم کرده‌ایم که در هر منطقه از تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی به مجموعه باربری‌ها و اتوبارهای بار سنتر دسترسی داشته باشید. این مجموعه شامل موارد زیر است:

  1. باربری خاوران
  2. باربری سراج
  3. باربری آیت‌الله کاشانی
  4. باربری ارم
  5. اتوبار جنت آباد مرکزی

بسته بندی لوازم شکستنی را به باربری آبشناسان :

از گذشته تاکنون یکی از سخت‌ترین کارها بسته‌بندی لوازم بوده زیرا بسیار زمان‌بر هست و ممکن است در حین بسته‌بندی وسایل شکستنی یا دیگر وسایل شما آسیب ببینند اما با انتخاب باربری آبشناسان خیالتان راحت باشد که هیچ کدام از این اتفاق‌ها قرار نیست در منزل جدیدتان رخ دهد شما می‌توانید تیم بسته‌بندی را انتخاب کنید آن‌ها با ارائه خدمات مفید تجهیزات بسته‌بندی برای شما صفر تا صد لوازم بسته‌بندی را نیز انجام خواهیم داد. بسته‌بندی با استفاده از کارتن‌های چند لایه و مقاوم انجام خواهد شد یعنی تمامی وسایل شما در این کارتون‌ها چیدمان می‌شود به‌طوری‌که در حین جابه‌جایی با خیال راحت با استفاده از چسب نواری پهن آن‌ها را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی و به ماشین‌های باربری ارسال خواهیم کرد.

شما می‌توانید با انتخاب باربری آبشناسان تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید بسته‌بندی باید با ایمنی کامل انجام شود تا خیالتان راحت باشد که در حین جابه‌جایی وسایل شکستنی شما صدمه‌ای نمی‌بینند ما برای شما با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم بسته‌بندی را انجام خواهیم داد.

لوازم شکستنی حساس هستند و باید به‌صورت مرتب بسته‌بندی شود لوازم شکستنی شامل ظروف کریستال، لوستر، و حتی دیگر لوازم اشیاء و گران‌قیمت شما هست نگران جابه‌جایی وسایل شکستنی و تزیینی منازل خود نباشید این وسایل به‌خاطر ظریف و حساس بوده‌اند باید با دقت بیشتری جابجا شوند به‌همین خاطر این لوازم را با سپردن به باربری آبشناسان به‌صورت سالم و بدون هیچ صدمه‌ای در مقصد موردنظر از ما دریافت نمایید.

حمل و نقل لوازم سنگین با تجهیزات ویژه:

ما برای شما دوستان عزیز لوازم را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و با استفاده از نایلون‌های حباب دار، لوازم را می‌پیچیم و در سلفون‌ها قرار می‌دهیم و با چندین لایه در جعبه‌های مقوایی قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی خیالمان راحت باشد که به وسایل شما کوچک‌ترین صدمه‌ای وارد نمی‌شود. همچنین برای احتیاط بیشتر بر روی کارتون‌ها ذکر می‌کنیم که این وسایل شکستنی هستند تا با دقت بیشتری جابجا شوند. با استفاده از لیبل مخصوص باربری آبشناسان بر روی کارتن‌ها ذکر می‌کنیم که این وسایل شکستنی هستند تا کارگران با احتیاط بیشتری آن‌ها را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا کنند. شما می‌توانید با انتخاب باربری آبشناسان تمامی لوازم شکستنی و لوازم حساس خود را به‌صورت صحیح و سالم از ما دریافت نمایید. خیالتان راحت باشد که کارگران در هنگام جابه‌جایی بار شما با مراقبت کامل بار را جابه‌جا می‌کنند تا در راهروها بدون هیچ صدمه و برخورد به دیوارها بار به مقصد موردنظر ارسال شود. بدون شکستگی برای بار شما به وجود بیاید خیالتان راحت باشد که ما تمامی مراحل را با استفاده از ایمنی و وسایل و ماشین‌های باربری برای شما دوستان عزیز انتقال خواهیم داد. هم چنین برای شما دوستان عزیز برای انتقال لوازم سنگین تجهیزاتی را در نظر گرفته‌ایم که به‌راحتی این کار را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. با استفاده از چرخ‌های پایدار برای شما وسایل سنگین را جابجا می‌کنیم جابه‌جایی وسایل سنگین به‌تنهایی کار درستی نیست و ما به شما توصیه می‌کنیم که این کار را به‌تنهایی انجام ندهید زیرا ممکن است به خودتان و بار صدمه برسانند ما با استفاده از تجهیزات و چرخ‌های پایداری که در دست داریم برای شما دوستان عزیز بار را جابجا خواهیم کرد.

اسباب کشی به صورت شبانه روزی با باربری آبشناسان :

بسته‌بندی وسایل منزل اگر به‌درستی انجام شود ما به شما این تضمین را خواهیم داد که محال ممکن است وسایلتان دچار خسارت و آسیب شود برای بسته‌بندی شدن وسایل خود احتیاج به تجهیزات مدرن‌تری که شما می‌توانید حتی به‌تنهائی تجهیزات بسته‌بندی را از شرکت بار سنتر دریافت نمایید. ما بسته‌بندی وسایل بزرگ را برای شما دوستان عزیز با ابزار خاص انجام خواهیم داد اما اگر قرار است وسایل را به‌صورت تنهایی بسته‌بندی کنید ما به شما توصیه می‌کنیم که از تجهیزات بسته‌بندی باربری آبشناسان استفاده نمایید تا با خیال راحت وسایل رو جابه‌جا کنید. شما می‌توانید برای انتقال وسایل و ماشین‌های باربری بدون هیچ دغدغه‌ای وسایل خود را به مقصد موردنظر ارسال نمایید. ما به‌صورت بیست و چهارساعته پاسخ‌گو سوالات شما دوستان عزیز هستیم اسباب‌کشی را برای شما به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهیم و شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با مشاوران ما از یک مشاور رایگان جهت انجام حمل‌ونقل و باربری برخوردار شوید. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با باربری آبشناسان تماس بگیرید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خاطره خوب اسباب‌کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی ازجمله بسته‌بندی را به تیم حرفه‌ای ما با تخفیف‌های ۴۹% که برایتان در نظر گرفته‌ایم با هزینه‌ها و قیمت‌های مناسب از باربری آبشناسان دریافت نمایید. لازم نیست هزینه‌های گران را بابت اسباب‌کشی پرداخت کنید بلکه ما برای شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد با مناسب‌ترین قیمت‌ها و هزینه‌ها شما می‌توانید اسباب‌کشی بی‌دردسر و کنار تیم حرفه‌ای ما تجربه کنید. پس بهتر است چندین روز قبل‌از اسباب‌کشی با تیم تخصصی ما تماس بگیرید تا با یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم همچنین شما می‌توانید ماشین مورد نظر خود را جهت انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری انتخاب نمایید. مشاوران ما در کنار شما هستند تا در انتخاب نوع ماشین با توجه به حجم بار و نوع بار شما شما را کمک کنند و ماشین موردنظر شما را جهت اسباب‌کشی و باربری برای شما ارسال نمایند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری ابشناسان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری ابشناسان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری ابشناسان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند