اسنپ وانت بهترین انتخاب برای خدمات اسباب کشی:

قرار است اسباب‌کشی انجام دهید اما نمی‌دانید چه  باربری را انتخاب کنید؟ یا این‌که به باربری‌های سطح شهر اطمینان ندارید! ما به شما مجموع بار سنتر را پیشنهاد می‌کنیم شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر از اسنپ وانت برخوردار شوید .

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

اسنپ وانت

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

با انتخاب اسنپ وانت می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به ما بسپارید ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما را جابجا خواهیم کرد. همچنین خدمات متنوعی را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم این خدمات شامل: بسته‌بندی و چیدمان ،باربری جابجایی ،ارسال کارگران خالی ،استفاده از ماشین‌های مجهز باربری، بیمه‌نامه و بارنامه دولتی، می‌باشد شما می‌توانید با انتخاب اسنپ وانت تمامی این خدمات را از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید. ما به‌صورت شبانه‌روز آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی و باربری به شما مشتریان عزیز می‌باشیم. در هر گوشه دنیا قرار دارید می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به ما دسترسی داشته باشید. ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را برایتان انجام دهیم. همچنین شما می‌توانید با انتخاب اسنپ وانت این خدمات را از ما دریافت نمایید. اسنپ وانت با ارائه تخفیف‌های ۴۵% که برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌است می‌تواند خدمات خود را برایتان به راحتی و بدون هیچ دردسری ارائه دهد. شما با انتخاب اسنپ وانت می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز خدمات اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید ما می‌توانیم حتی در شبانه اسباب‌کشی را برای شما انجام دهیم. طبق ساعتی که توسط پرسنل ما برای شما در نظر گرفته‌شده است کارگران خود را برایتان اعزام خواهیم کرد.
تمامی خدماتی که در اسنپ وانت و برای مشتریان خود مورد ارائه قرار می‌دهیم همگی به‌صورت استاندارد و ایمنی انجام می‌شود .

بسته بندی لوازم و تجهیزات خود را به اسنپ وانت بسپارید:

ما برای شما بسته‌بندی لوازم منزل را نیز انجام می‌دهیم بسته‌بندی باید با ایمنی کامل انجام بگیرد زیرا اگر وسایل شما به‌صورت ایمنی بسته‌بندی نشوند ممکن است در حین جابه‌جایی به وسایل شما صدمه وارد شود. به‌همین خاطر ما با استفاده از کارتن‌های چندلایه لوازم شما را در نایلون های حباب دار می‌پیچیم و آن‌ها را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و با استفاده از چسب نواری پهن آن‌ها را چیدمان خواهیم کرد تا در حین تردد در ماشین‌ها به بار شما صدمه‌ای وارد نشود .شما می‌توانید با انتخاب اسنپ وانت تمامی خدمات باربری بسته‌بندی چیدمان و خود را به ما بسپارید اگر جابجایی لوازم سنگین برای شما کار سختی است نگران نباشید ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. احتیاجی نیست که شما خودتان به‌تنهایی لوازم را جابه‌جا کنید شما می‌توانید با انتخاب اسنپ وانت تمامی خدمات خود را از ما بخواهید برای شما این خدمات را به‌صورت ارزنده انجام خواهیم داد .چیدمان منازل خود را به ما بسپارید تا طبق دکوراسیون و سلیقه خود آن‌ها را برای شما چیدمان کنیم تمامی جعبه‌ها را برای شما آن باکس می‌کنیم بدون کوچک‌ترین جعبه‌ای را در منزل جدید جا بگذارید شما می‌توانید با انتخاب تیم چیدمان روند اسباب‌کشی را سرعت ببخشید. اسنپ وانت با در نظر گرفتن تیم حرفه‌ای که در نصب و راه‌اندازی لوازم برقی به شما کمک می‌کنند در کنار شما هستند تا از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری را برایتان انجام دهد. اسنپ وانت با ارسال تیم‌های چیدمان و تیم‌های بسته‌بندی در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کند تا خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهد.

چه نوع ماشینی برای اسباب کشی مناسب می باشد:

ماشین‌هایی که در اسنپ وانت  برای شما در نظر گرفته‌شده است همگی مجهز و استاندارد می‌باشند و به‌صورت روزانه توسط تیم حرفه‌ای و کارشناسان ما از لحاظ فنی چک می‌شوند تا در هنگام تردد در جاده‌ها برای ماشین‌ها مشکلی پیش نیاید شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود بار خود را جابجا کنید. بدون کوچک‌ترین صدمه به بارتان وارد شود ماشین‌هایی که مجموع بار سنتر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌است همگی به‌صورت استاندارد می‌باشند شما می‌توانید با توجه به مقدار بار و نوع بار خود ماشین موردنظر خود را انتخاب کنید و در این امر می‌توانید شما کارشناسان ما مشاورات لازم را جهت انتخاب نوع ماشین استفاده نمایید. ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم شما می‌توانید با انتخاب اسنپ وانت از وانت‌بار و نیسان بارهای این مجموعه نیز بهره‌مند شوید. اگر قصد انجام جابجایی بار با ابعاد کوچک و کم را دارید و یا قرار است در مسافت‌های کوتاه بار خود را جابه‌جا کنید شما می‌توانید اسنپ وانت را انتخاب نمایید اسنپ وانت در کنار شما دوستان عزیز از این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. اسنپ وانت برای شما خدمات ارزنده‌ای را در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید این خدمات را از تنها با یک تماس تلفنی از ما دریافت نمایید ما به‌صورت حرفه‌ای و پیشرفته از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام می‌دهیم فقط کافی‌ست که ماشین موردنظر خود را انتخاب نمایید و دیگر کارهای اسباب‌کشی را به افراد کاردان و کاربلد تیم حرفه‌ای وانت بار اسنپ بسپارید.

تمامی مراحل اسباب کشی با رعایت استاندارد ها صورت می گیرد:

پرسنل ما به‌صورت حرفه‌ای و  به‌صورت بیست و چهار ساعته تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام می‌دهند. شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید.ما حتی در ایام تعطیلات نیز مراحل اسباب‌کشی باربری و تعداد ارسالی کارگران را برای شما انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با انتخاب اسنپ وانت از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید تا ما با استفاده از پرسنل و تیم حرفه‌ای که در اختیار داریم بدون کوچک‌ترین اتلاف وقتی مراحل اسباب‌کشی را برای شما انجام دهیم. شما می‌توانید این خدمات را به بهترین شکل ممکن از ما دریافت کنید.

تمامی افرادی که در مجموعه بار سنتر مشغول فعالیت هستند همگی دوره‌های لازم را جهت انجام باربری و اسباب‌کشی دیده‌اند پس نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید ما حساسیت شما مشتریان عزیز را درک خواهیم کرد و سلامت وسایل شما برای ما بسیار اهمیت دارد.

با توجه به شرایط کنونی امروز شما می‌توانید با انتخاب اسنپ وانت با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی افراد و تیم ما را در منزل خودتان داشته باشید. با استفاده از دستکش و ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم زیرا سلامت شما بسیار برای ما اهمیت دارد. به‌همین خاطر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم بدون کوچک‌ترین مشکلی پیش بیاید شما با انتخاب اسنپ وانت می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% که این مجموعه برای پرسنل خود در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید.

اسنپ وانت ارائه بارنامه و بیمه نامه معتبر برای مشتریان:

عزیزانی که قصد انجام عملیات اسباب‌کشی را دارند تنها با یک تماس تلفنی می‌توانند این خدمات را از ما دریافت نمایید ما برای شما دوستان عزیز بیمه‌نامه و بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم که با رزرو اسنپ وانت‌بار می‌توانید از بیمه‌نامه معتبری که مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید .ما حساسیت شما بر روی وسایل را درک خواهیم کرد به‌همین خاطر به‌سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد و در کنارتان هستیم تا این خدمات را برایتان با صادر کردن یک بیمه‌نامه معتبر تضمین کنیم بار شما به‌سلامت به مقصد می‌رسد .هنگامی‌که باید بیمه‌نامه را در دسترس داشته باشید همچنین شما می‌توانید برای خدمات برون‌شهری از بارنامه دولتی استفاده کنید با در دست داشتن بارنامه دولتی بار شما به‌سلامت به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد بدون کوچک‌ترین مشکلی برای بارتان پیش بیاید می‌توانید از تهران به هر نقطه‌ای که بخواهید بار خودتان را ارسال کنید. اسنپ وانت با در نظر گرفتن بیمه‌نامه و بارنامه دولتی برای مشتریان خود و تضمین سلامت بار را به آن‌ها خواهد داد ما با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد داریم شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر کاهش و یا افزایش دهید.اسنپ وانت با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد را داریم به‌همین خاطر سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد.ما در تلاشیم که تمامی بار شما را به مقصد موردنظر بدون کوچک‌ترین صدمه و لطمه‌ای ارسال نماییم همچنین اگر تجهیزات بسته‌بندی ما به‌درستی انجام‌شده باشد محال ممکن است که به وسایل شما صدمه‌ای وارد شود به‌همین خاطر با اطمینان به شما می‌گوییم که بار شما بدون کوچک‌ترین مسئله‌ای و مشکلی به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد و شما می‌توانید در هر کجای دنیا قرار دارید بار خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از اسنپ وانت دریافت نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اسنپ وانت بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اسنپ وانت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اسنپ وانت کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند