سابقه چندین ساله اسنپ باربری در کنار شما عزیزان:

اسنپ باربری در شمال تهران با سال‌ها تجربه با استفاده از نیروهای متخصص با مناسب‌ترین نرخ حمل بار و همچنین قیمت‌های باورنکردنی و تخفیف‌های ویژه آماده ارائه انجام اسباب‌کشی باربری حمل‌ونقل برای شما عزیزان هستند.

۴.۹/۵ - (۲۳ امتیاز)

اسنپ باربری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اسنپ باربری در شمال تهران قرار دارد. همچنین یکی از زیرمجموعه باربری بارسنتر است بار سنتر برای دسترسی شما عزیزان به باربری در هر منطقه تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده است. مثلاً شما می‌توانید از باربری اسنپکه در شمال تهران است استفاده نمایید. تا خدمات اسباب کشی و بسته‌بندی و همچنین حمل‌ونقل را انجام دهید.

چرا ما به شما توصیه می‌کنیم که اسنپ باربری را انتخاب نمایید:

اسنپ باربری با استفاده از نیروهای حمل بار و اسباب کشی که به‌صورت حرفه‌ای و آموزش دیده است و همچنین ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و باربری و همچنین خدمات مثل بسته بندی و چیدمان در کنار شما عزیزان است. تا به نحو احسنت بهترین خدمات را برای شما انجام دهد. ما در تمامی نقاط تهران به‌صورت شبانه‌روز آماده به کار هستیم در هر فصلی که شما اراده کنید که اسباب کشی را انجام دهید ما در کنار شما هستیم. پس کافیه همین الان تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید آن‌ها به‌صورت شبانه‌روز پاسخ‌گوی سوالات شما عزیزان هستند. هر کجای تهران هستید و قصد دارید به هر کجا از کشور اسباب‌کشی و حمل و نقل را انجام دهید می‌توانید بر روی اسنپ باربری حساب کنید.

بسته‌بندی در اسنپ باربری به چه صورت انجام می‌شود؟ با خیال راحت خدمات بسته‌بندی حمل وسایل و همچنین حمل‌ونقل وسایل درشت و سنگین را به ما بسپارید. زیرا ما در این کار تجربه کافی را داریم و همچنین تمامی نیروهای ما آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی دیده‌اند. به همین خاطر شما می‌توانید بارهای سنگین و هم چنین بارهایی که جابجایی آن‌ها به‌تنهایی ممکن نیست و بسته‌بندی آن‌ها به تنهایی دشوار است را به نیروهای ما بسپارید. تا با استفاده از تجهیزات که مجموع بار سنتر برای آن‌ها در نظر گرفته است تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنند. اسنپ باربری در امر بسته‌بندی بسیار تخصصی عمل می‌کند زیرا نیروهای ما تجربه کافی را جهت بسته‌بندی وسایل شما دارند. شما می‌توانید از کوچک‌ترین وسایل تا درشت‌ترین وسایل خود را به تیم بسته‌بندی ما بسپارید تا با استفاده از تجهیزات باربری بار سنتر در اختیارنیروهای خودقرارداده است تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنند این تجهیزات شامل:

  1. سلفون‌ها نایلون‌های حباب دار
  2. کارتون‌های مستحکم چندلایه
  3. طناب‌ها و نخ‌ها
  4. ضربگیرها و بابل رپ‌ها
  5. مقواها  ضخیم

شما می‌توانیم برای بسته‌بندی تمام وسایل خود به تیم ما اطمینان کنید اسنپ باربری  تمامی خدمات را به صورت حرفه ای و با بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌دهد دیگر نگران حمل لوازم محل کار و منزل خود نباشید ما برای اینکه شما استرس روزهای اسباب کشی را نداشته باشید و جمع آوری و بسته بندی وسایل را انجام می‌دهیم زیرا این تیم باسابقه بالای کاری که دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت اصولی‌ترین و با رعایت نکات ایمنی تمامی وسایل شما را بسته‌بندی خواهد کرد. ما تمامی وسایل را به صورت بسته‌بندی شده به ماشین‌های باربری انتقال می‌دهیم و از ماشین‌های باربری به مقصد جدیدتان تمامی وسایل به‌صورت بسته‌بندی شده تحویل داده خواهد شد. پس همین الان تلفن رو بردارید و اسنپ باربری را انتخاب کنید اسنپ باربری تمامی خدمات به‌صورت شبانه‌روزی برای شما انجام می‌دهد. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان است هرچند تا به امروز تمامی مشتریان ما راضی بوده اند. این باعث افتخار ما است شرکت اسنپ باربری با استفاده از بهترین کارگردان و نیروهایی که در اختیار دارد می‌توانند تمامی مراحل اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام دهد. و همچنین با استفاده از تجهیزاتی مثل تجهیزات بسته‌بندی و همچنین ماشین‌های باربری باعث شده که این باربری در سطح تهران یک باربری خاص شناخته شود.

تمامی رانندگان و نیروهایی که در مجموع بار سنتر فعالیت می‌کنند همگی دارای سابقه بالای کاری هستند و در هفت روز هفته آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان هستند. ما بهترین خدمات را با کم‌ترین و مناسب‌ترین قیمت برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. تمام تلاش ما بر این است با ارائه خدمات باکیفیت را به شما عزیزان تحویل دهیم.

تخفیف‌های ویژه مجموعه بارسنتر:

همچنین هزینه‌های باربری ما بسیار مناسب است باکیفیت‌ترین خدمات بسته‌بندی و حمل اثاثیه ارزان‌ترین را از ما بخواهید. اما با استفاده از تخفیف‌های۴۵%  در کنار شما عزیزان هستیم تا با قیمتی منصفانه خدمات را برای شما ارائه دهیم. اگر بسته‌بندی به صورت منظم و دقیق انجام نشود ممکن است به یک کار پرزحمت و پردردسر منجر شود. یا ممکن است هنگام جابجایی به وسایل شما صدمه وارد شود. اما جای هیچ‌گونه نگرانی نیست زیرا شما با انتخاب تیم بسته‌بندیاسنپ باربری می‌توانید از افراد باسابقه در این کار کمک بخواهید. آن‌ها آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا تمامی وسایل شما را به صورت ایمنی بسته‌بندی کنند. و یکی از نقاطی که پیش از استفاده از خدمات باربری  و حمل‌ونقل باید در نظر گرفته شود استفاده از جعبه و کارتون‌های باربری است. این جعبه‌ها باید بسیار مستحکم باشند. زیرا قرار است وسایل شما در آن‌ها قرار بگیرد به همین خاطر ما جهت جلوگیری از صدمه دیدن به وسایل شما از جعبه‌های چندلایه و کارتون‌های چندلایه استفاده می‌کنیم. که با استفاده از چسب‌های مخصوص بسته‌بندی می‌شوند تا در حین جابجایی و حمل در ماشین‌های باربری به آن‌ها صدمه وارد نشود. البته باید بدانید که تمامی ماشین‌های اسنپ باربری کف‌پوش موکت هستند تا در هنگام جابجایی وسایل شما به وسایل  صدمه وارد نشود. اسنپ باربری با استفاده از کارتن‌های درجه یک و دسته اول و همچنین تجهیزات بسته‌بندی منظم در کنار شما عزیزان است تا یک حمل‌ونقل ایمنی را در کنار ما تجربه نمایید.

بیمه نامه چیست؟ آیا در اسباب‌کشی و باربری ارائه بیمه نامه لزومی دارد ؟

ارائه بیمه‌نامه معتبر برای باربری و حمل بار از زمانی که وسایل شما توسط کارگران بار سنتر در ماشین‌های اسنپ باربری قرار می‌گیرد بیمه‌نامه به مشتری تحویل داده می‌شود. شما با در دست داشتن بیمه نامه می‌توانید از تمامی صدمات و خطرات جلوگیری کنید در صورت بروز هرگونه مشکل و یا صدمه به وسیله شما تمامی مبلغ واردشده توسط شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. پس تا زمانی که وسایل از ماشین‌های اسنپ باربری تخلیه شوند و به دست مشتریان تحویل داده شوند تمامی بار شما بیمه است. اگر درون وسایلتان اشیا با ارزش و گران‌قیمت وجود دارد  شما می‌توانید سقف بیمه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید.

نتیجه خوب کیفیت کار با انتخاب اسنپ باربری:

علاوه بر قیمت مناسب کیفیت کار در امر اسباب کشی و باربری بسیار مؤثر است اسنپ باربری در تمامی نقاط مختلف تهران دارای شعبه‌های مختلفی است ما در شرق، شمال تهران، غرب، تمامی شعبه‌های خود را پوشش داده‌ایم که شما هر زمان از شبانه‌روز در بیست و چهار ساعت می‌توانید با شعبه‌های ما تماس داشته باشید فقط کافی‌ست با یکی از شماره‌های بالا تماس بگیرید. اگر نگران شرایط کرونا هستید ما به شما این تضمین را می‌دهیم که تمامی مراحل اسباب‌کشی شما با استفاده از نکات بهداشتی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود. تمامی نیروهای ما با استفاده از ماسک دستکش و مواد ضدعفونی کننده در محله اسباب‌کشی حاضر خواهند شد. پس جای هیچ‌گونه نگرانی نیست زیرا ما تمامی این قواعد و شرایط رعایت می‌کنیم تا شما در کنار ما لذت یک اسباب کشی خوب را تجربه نمایید. به دلیل استقبال مشتریان عزیز از اسنپ باربری  تمام تلاش خود را داریم تا به‌صورت شبانه‌روز تمامی خدمات خود را گسترده‌تر کنیم.

به همین خاطر ما به‌صورت شبانه‌روز در فعالیت هستیم تا از لحاظ تجهیزات بسته‌بندی همچنین تیم‌های چیدمان و همچنین ماشین‌های باربری و کارگران پیشرفت بیشتری را داشته باشیم. به همین خاطر شما می‌توانید به تمامی پرسنل ما اطمینان کافی را داشته باشید. زیرا آن‌ها دارای سابقه کار بالا هستند که در هر گونه از شرایط بد آب‌وهوایی همچنین ریزش باران و برف  آماده انجام خدمات هستند. که تمامی وسایل شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید جابه‌جا کنند. و با استفاده از ماشین‌های باربری که به‌صورت روزانه از لحاظ فنی چک می‌شوند دیگر مشکلی در حمل‌ونقل و باربری نخواهید داشت. پس همین الان تلفن را بردارید و روز موردنظر خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید تا با ارسال نیروهای خود در روز تعیین شده و زمان تعیین‌شده ان لذت یک اسباب‌کشی شیرین را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اسنپ باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اسنپ باربری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اسنپ باربری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند