امور اسباب کشی خود را به اتوبار گاندی بسپارید:

اتوبار گاندی با سال‌ها سابقه اسباب‌کشی در محدوده گاندی آماده ارائه خدمت‌رسانی به شما دوستان و مشتریان همیشگی خود است. شما می‌توانید با تماس تلفنی با پرسنل ما نوبت خود را توسط اتوبارگاندی رزرو نمایید.

۴.۷/۵ - (۲۵ امتیاز)

اتوبار گاندی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

خدمات متنوع را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم:

اتوبار گاندی با داشتن خدمات متفاوت نسبت‌به سایر باربری‌ها و اتوبارها در سطح شهر تهران توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار گاندی از تخفیف‌های ۴۵٪ این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید و اتوبار گاندی در محدوده خیابان گاندی است.

عزیزانی که در مرکز تهران قرار دارند می‌توانند به‌راحتی به این اتوبار دسترسی داشته باشند جابجایی مبلمان، حمل پیانو، حمل یخچال سایدبای‌ساید، حمله میزهای ناهارخوری، یا دیگر وسایل سنگین را می‌توانید به اتوبار گاندی بسپارید. اتوبار گاندی به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت خود را حتی در روزهای تعطیل برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد این اتوبار با در نظر گرفتن بهترین تجهیزات باربری و انواع ماشین‌های مسقف و روباز و کامیون‌های مسقف و روباز و همچنین ماشین‌های عایق‌بندی شده و کف‌پوش شده و کارگران حرفه‌ای و پرسنلی دوره‌دیده در خدمت شما عزیزان است و تمامی لوازم حساس منزل شما را جابجا می‌نماید.

سلامت بار خود را از باربری گاندی بخواهید:

همچنین ما به شما دوستان عزیز تضمین بار شما را خواهیم داد. شما با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبری که اتوبار گاندی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است می‌توانید بار خود را به سلامت کامل در مقصد موردنظر تحویل بگیرید. باربری و اتوبار گاندی در برابر بار شما احساس مسئولیت دارند به‌همین خاطر سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای آن‌ها بسیار قابل اهمیت است. خدماتی که اتوبار گاندی برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد با کیفیت است همچنین قیمت‌ها مناسب هست ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم شما با تماس با اتوبار گاندی می‌توانید از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید.

اتوبار گاندی با جابجایی وسایل شما از محلی به محل دیگر می‌تواند در هفت روز هفته در کنار شما دوستان عزیز باشد. این اتوبار قابلیت این را دارد که تمامی لوازم سنگین شما و همچنین لوازم منزل، لوازم ادارات، جهیزه عروس را برای شما دوستان عزیز جابجا نماید. شما می‌توانید با اطمینان به اتوبار گاندی تمامی خدمات اسباب‌کشی را به ما بسپارید و اتوبار گاندی تخصص ویژه‌ای در امر جابجایی اثاثیه منزل دارد. به‌همین خاطر شما می‌توانید تمامی خدمات که مربوط به وسایل منزل و بسته‌بندی و چیدمان منزل می‌شود را به اتوبان گاندی بسپارید. اتوبار به بهترین شکل ممکن تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کند و همچنین بسته‌بندی تمامی وسایل با استفاده از تجهیزات مدرنی که باربری بار سنتر در اختیار اتوبار گاندی قرارداده است انجام می‌شود. ما ظروف شکستنی شما را از دیگر ظروف جداسازی خواهیم کرد و آن‌ها را با بسته‌بندی‌های دقیق در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار گاندی حتی مبلمان، یخچال‌فریزر، میزهای ناهارخوری، فرش، مجسمه‌ها، کتاب‌ها، لباس‌های خود را، بسته‌بندی کنید. گروه بسته‌بندی ما حرفه‌ای هستند و آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی وسایل شما دوستان عزیز دیده‌اند پس نگران نباشید وسایل خود را به ما بسپارید.

ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن‌ها را به‌صورت بسته ‌بندی ‌شده در ماشین‌های باربری و اتوبار گاندی چیدمان خواهیم کرد. به‌طوری‌که با یک بارفت‌وآمد وسایل شما به مقصد موردنظر ارسال شود. البته رفت‌وآمد میزان ماشین‌های باربری به میزان وسایل شما بستگی دارد. به‌همین خاطر شما می‌توانید تمامی این وسایل را به ما بسپارید و ما با بسته‌بندی دقیق و منظم آن‌ها را برای شما از تهران به هر مقصدی که بخواهید جابه‌جا می‌کنیم. این لوازم توسط کارگران دلسوز ما با دلسوزی تمام در ماشین‌های باربری چیدمان می‌شوند آن‌ها در برابر وسایل شما مسئولیت دارند به‌همین خاطر سلامت وسایل شما برای اتوبار گاندی بسیار قابل اهمیت است.

اسباب کشی درون شهری و برون شهری:

خدمات اسباب‌کشی به دو صورت انجام می‌شود یک خدمات اسباب‌کشی درون‌شهری و
دو خدمات اسباب‌کشی برون‌شهری خدمات اسباب‌کشی درون‌شهری خدماتی مثل حمل‌ونقل وسایل منزل شما در مسافت‌های کوتاه و درون شهر، و خدمات برون‌شهری می‌تواند حمل‌ونقل وسایل اداری و دیگر تجهیزات  از تهران به شهر دیگر باشد اتوبار گاندی با ارائه انواع خدمات باربری و اسباب‌کشی به مشتریان خود رضایت آن‌ها را طی چندین سال سابقه کاری جذب کرده‌ است.

ما برای شما خدمات متفاوتی را نسبت‌به سایر باربری‌های سطح شهر در نظر گرفته‌ایم این خدمات می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  1. استفاده از کارگران ماهر و نیرومند که آموزش‌های لازم را جهت جابجایی وسایل شما دیده‌اند.
  2. استفاده از خدمات اسباب‌کشی و تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  3. بارنامه دولتی و رسمی همچنین بیمه‌نامه معتبر
  4. حمل بار سنگین و وسایلی که جابجایی آن‌ها به تنهایی دشوار است
  5.  ارائه خدمات مدرن نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی
  6. ارسال تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان

این بخشی از خدماتی است که اتوبار گاندی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است ما برای کسب رضایت شما مشتریان عزیز به‌صورت شبانه‌روز در تلاش هستیم تا این خدمات را برای شما گسترده‌تر کنیم مهم نیست که شما در کجای تهران قرار دارید بلکه برای  راحتی شما و دسترسی سریع به اتوبار و باربری بار سنتر تمامی شعبه‌های مختلف را برای شما در سرتاسر تهران قرار داده است که شما می‌توانید با دسترسی سریع و راحت به باربری و اتوبار در نزدیکی منزل خود تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید. با انتخاب اتوبار گاندی تمامی خدمات اسباب‌کشی را به ما بسپارید ما در کنار شما هستیم تا صفر تا صد اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌های جدید و متدهای روز دنیا برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با تیم حرفه‌ای ما در تماس باشید و نوبت خود را توسط پرسنل و اتوبار گاندی رزرو نمایید.

همچنین ما دیگر خدمات برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که شامل ماشین‌های مجهز باربری و اتوبار هست. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار گاندی از ماشین‌هایی که به‌صورت عایق‌بندی شده و کف‌پوش شده هستند استفاده نمایید تا تمامی وسایل خود را با سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال نمایید.

ما به شما ماشین‌های باربری مثل وانت‌بار و نیسان بار کامیون‌های ۶ و ۷ متری، ایسوزوها، خاورها، را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب این ماشین‌های باربری بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید انتقال دهید و همچنین برای مسافت‌های کوتاه و جابه‌جایی وسایل کم و کوچک می‌توانید از وانت‌بار و نیسان بار اتوبار گاندی استفاده نمایید. تا در هزینه‌های خود صرفه‌جوئی کنید. بیشتر مشتریان ما برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه و همچنین جابه‌جایی وسایل‌های کم و کوچک از وانت‌بار و نیسان بار باربری گاندی استفاده می‌کنند تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند همچنین برای جابجایی وسایل بزرگ و بیشتر خود می‌توانید از دیگر ماشین‌ها که به‌صورت مسقف و روباز هستند استفاده نمایید تا تمامی بار خود را از تهران به هر مقصد مورد دلخواه خود انتقال دهید.

چیدمان منزل شما توسط تیم حرفه‌ای اتوبار گاندی:

استفاده از تیم چیدمان برای شما دوستان عزیز راحتی کار را فراهم می‌کند و اتوبار گاندی با در نظر گرفتن شرایط امروزی که بیشتر افراد مشغول کار و مشغله کاری هستند شرایط را برای شما در نظر گرفته‌ است که با ارسال تیم حرفه‌ای چیدمان تمامی وسایل منزل خود را طبق سلیقه خودتان دکوراسیون کنید.

همچنین این تیم با علم و دانشی که در اختیار دارند می‌توانند تمامی وسایل برقی شما را نصب و راه‌اندازی کنند وسایلی مثل لباس‌شویی، گاز، تلویزیون، که نصب آن‌ها برای شما سخت و دشوار است را به تیم حرفه‌ای باربری اتوبار گاندی بسپارید. ما در کوتاه‌ترین زمان و برای شما تمامی این خدمات را انجام می‌دهیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار گاندی چیدمان منزل خود را به افراد متخصص و کاربلد بسپارید. تا آن‌ها تمامی وسایل سنگین شما را جابجا کنند. و در محل مورد نظر خود قرار دهند و تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید توسط نیروهای ما این تیم را رزرو نمایید. تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما باشیم و تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن بدون کوچک‌ترین مشکل و یا نقصی برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. اتوبار گاندی به‌صورت شبانه‌روز در تلاش است تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب اتوبار گاندی از تخفیف‌های ویژه ۴۵%که مجموع بار سنتر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. و در ازای پرداخت یک هزینه مناسب و قیمت مناسب یک کار باکیفیت را توسط پرسنل و نیروهای ما تحویل بگیرید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار گاندی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار گاندی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار گاندی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند