ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعت در اتوبار کیانشهر :

اتوبار کیانشهر به صورت بیست و چهار ساعته آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری به شما مشتریان گرامی است پس وقت خود را تلف نکنید همین الان تماس بگیرید و از مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. تا در تک به ‌تک مراحل اسباب‌کشی در کنار شما باشیم.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار کیانشهر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار کیانشهر با چندین سال سابقه درخشان در امر اسباب‌کشی و باربری در کنار شما مشتریان عزیز هست شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با تیم باربری مجموع بار سنتر تماس بگیرید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید. ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات را برای شما همشهریان عزیز ارائه دهیم. به همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن کادر حرفه‌ای و آموزش‌دیده سعی بر این دارد که از صفر تا صد اسباب‌کشی را در کنار شما عزیزان باشد تا بدون هیچ دردسری یک اسباب‌کشی عالی را تجربه نمایید.

خدمات بسته‌بندی در اتوبار کیانشهر به چه صورت انجام می‌شود؟

آیا باید به‌تنهایی خدمات بسته‌بندی را انجام دهیم ؟

خیر ما برای شما تیم حرفه‌ای را که آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی دیده‌اند در روز اسباب کشی اعزام می‌کنیم لازم نیست که شما خودتان دنبال جعبه‌های بسته‌بندی و کارتون‌ها از سوپرمارکت‌های محله‌تان باشید بلکه مجموعه‌ باربری بار سنتر با در نظر گرفتن کارتون‌های مستحکم و چند لایه تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما عزیزان انجام می‌دهد. تیم حرفه‌ای ما آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی دقیق و ایمن دیده‌اند در کنار شما هستند تا تمامی لوازم منزل شما و حتی لوازم ادارات را بسته‌بندی کنند. آن‌ها با تفکیک سازی لوازم از همدیگر و با استفاده از تجهیزات و امکاناتی که اتوبار کیانشهر برای آن‌ها در نظر گرفته است تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کند و در کارتون‌ها قرار می‌دهد همچنین با استفاده از نایلون‌های حباب دار ظروف شکستنی را می‌پیچند و در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهند. ظروف کریستالی و شکستنی شما به صورت ایمن بسته‌بندی می‌شوند تا در حین جابجایی توسط کارگران به آن‌ها صدمه وارد نشود. پس نگران بسته‌بندی و وسایل خود نباشید زیرا ما با ایمنی تمام و طبق استانداردها تمامی لوازم را بسته‌بندی و در ماشین‌های باربری قرار می‌دهیم بطوری که در هنگام تردد ماشین‌ها یا ترمز کردن ماشین‌ها صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود. تمامی ماشین‌های مجموعه اتوبار کیانشهر به صورت کف پوش شده است به همین خاطر اگر وسایل شما صدمه ببینند یا این‌که در هنگام ترمز کردن کارتون‌ها تکان بخورند هیچ مشکلی برای وسایل شما پیش نمی‌آید. زیرا تمامی ماشین به صورت استاندارد ایمن شده است.

پس نگران صدمه دیدن به وسایل خود نباشید. چون تمامی وسایل شما به صورت ایمنی بسته‌بندی شده است بعد از بسته‌بندی قرار دادن وسایل شما در ماشین‌های اتوبار کیانشهر مسئله‌ای است که باید با دقت و نظم خاصی انجام شود. به همین خاطر کارگران ما به صورت حرفه‌ای برای شما اینکار را انجام می‌دهند. نگران نباشید زیرا آن‌ها آموزش‌های لازم را دیده اند و در چندین سال سابقه کاری هستند. برای آن‌ها به حمل‌ونقل وسایل شما از راهروها و پله‌ها مشکلی نیست زیرا آن‌ها با استفاده از مهارت‌های لازم که در اختیار دارند تمامی وسایل شما را حتی در آپارتمان چند طبقه جابجا می‌کنند و در ماشین‌های باربری قرار می‌دهند و چیدمان را به طرز انجام می‌دهند که در هنگام تردد ماشین با یک بار رفت‌ و آمد وسایل شما به مقصد موردنظر انتقال داده شود.

البته لازم به ذکر است بدانید که رفت‌وآمد ماشین‌های باربری بستگی به میزان وسایل شما دارد هرچه میزان وسایل شما بیشتر باشد و حجم وسایل شما بیشتر باشد ممکن است رفت ‌و آمد و تردد بیشتری داشته باشید. اما سعی ما بر این است برای صرفه‌جویی در هزینه‌های باربری چیدمان را به صورتی انجام دهیم که با یک بار رفت‌ و آمد تمامی وسایل شما به مقصد انتقال داده شود.

تیم چیدمان حرفه ای را از اتوبار کیانشهر  بخواهید:

وظیفه تیم چیدمان چیست؟

شما می‌توانید برای راحتی کار و سهولت بیشتر تیم چیدمان اتوبار کیانشهر را رزرو نمایید. شاید به تنهایی جابجایی وسایل و یا این‌که دکوراسیون منزل برای شما کار سختی باشد به همین خاطر مجموع بار سنتر با تلاش شبانه‌روزی خود در کنار هم یک تیم تشکیل داده از افرادی با سلیقه و همچنین با استفاده از تکنولوژی‌های روز و آموزش‌های لازمی که دیده‌اند می‌توانند در چیدمان دکوراسیون منزل به شما کمک کند وظیفه تیم چیدمان این است که بعد از تخلیه بار توسط کارگران حرفه‌ای اتوبار کیانشهر منزل جدیدتان در کنار شما باشند و تمامی وسایل شما طبق سلیقه دلخواه شما چیدمان کنند. همچنین آن‌ها با استفاده از علم و تکنولوژی که در اختیار دارند آموزش‌های لازم که توسط مجموعه بار سنتر دیده اند می‌توانند وسایل الکترونیکی و برقی شما را نصب و راه‌اندازی کنند. نصب و راه‌اندازی لوازم مثل یخچال، تلویزیون، لباس‌شویی و همچنین دیگر وسایل برقی ممکن است کار سخت و دشواری باشد. اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا اتوبار کیانشهر آموزش‌های لازم را جهت نصب و راه‌اندازی تمامی وسایل برقی به تیم حرفه‌ای خود داده است. پس آن‌ها می‌توانند در این امر شما را یاری کنند.

اسباب کشی در ساعات شبانه:

شاید برای شما این اتفاق بیفتد که اسباب کشی را در طول شب باید انجام دهید به دلیل مشغله‌هایی که در روزمره در زندگی خود دارید یا این‌که سر کار می‌روید یا وقت آن را ندارید که در طول روز اسباب‌کشی انجام دهید نگرانی‌هایی برایتان پیش آمده است که آیا باربری و یا اتوبار این کار را برای شما انجام می‌دهد یا نه؟ جواب این است که بله اتوبار کیانشهر برای شما در هر ساعت از بیست و چهار ساعته خدمات اسباب کشی را انجام می‌دهد و ما حتی به صورت شبانه تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم فقط کافی‌ست از چندین روز قبل از انجام اسباب کشی با پرسنل ما تماس بگیرید و وقت موردنظر خود را توسط آن‌ها تعیین نمایید.

اتوبار کیانشهر با تضمین سالم نگه داشتن کلیه وسایل شما به همراه بارنامه دولتی و بیمه نامه دولتی در کنار شما عزیزان است پس نگران ساعت اسباب‌کشی خود نباشید زیرا ما حتی در روزهای تعطیلم تمامی خدمات اسباب کشی را برای شما انجام می‌دهیم و هیچ‌گونه محدودیت زمانی و مکانی نداریم. می‌توانید از تهران به هر نقطه دلخواه تمامی بار خود را انتقال دهید. رانندگان حرفه‌ای که در این مجموعه کار می‌کنند همگی مسلط به جاده هستند و می‌توانند به‌راحتی بار شما را از تهران به هر مقصدی دلخواه انتقال دهند. مهم نیست که شما کجای تهران هستید و می‌خواهید به کجا بار خود را انتقال دهید زیرا اتوبار کیانشهر دارای سرویس‌های مخصوص حمل اسباب و اثاثیه به سراسر کشور است.

کلیه همشهریان تهرانی می‌توانند از این خدمات باربری و اتوبار کیانشهر استفاده نمایند به همین خاطر ما می‌توانیم بار شما را در دورترین نقطه‌ها نیز انتقال دهیم. و یکی از قدیمی‌ترین اتوبارهای سطح شهر تهران هستیم.

خدمات برتر مجموعه بارسنتر برای مشتریان:

مجموعه بارسنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف برای شما عزیزان می‌کوشد که بهترین خدمات باربری و حمل و نقل به مشتریان خود ارائه دهد. شما با انتخاب اتوبار کیانشهر می‌توانید تجربه یک جابجایی شیرین و بدون دردسر را داشته باشید. تمامی مشتریان ما از خدمات ما تا به امروز خدا رو شکر راضی بوده‌اند و جهت جابجایی و باربری و اسباب‌کشی به اتوبار و باربری کیهان شهر نیز تمامی وسایل خود را سپرده اند.

پس نگران نباشید زیرا با انتخاب اتوبار کیانشهر جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. وسایل شما بدرستی و با سلامت کامل به دست شما در محل و مقصد موردنظر تحویل داده می‌شود این وسایل تماماً به صورت بسته‌بندی در جعبه‌های مخصوص باربری و اتوبار کیانشهر قرار می‌گیرد تا صدمه نبینند. و بیمه نامه جهت تضمین سلامت بار شما برای شما مشتریان عزیز در اتوبار کیانشهر صادر می‌شود ما حساسیت تمامی مشتریان را بابت جابه‌جایی و حمل‌ونقل وسایل درک می‌کنیم بعضی از مشتریان بسیار حساس هستند به همین خاطر ما برای رفع این حساسیت از بیمه نامه استفاده می‌کنیم.

تا اگر در صورت بروز هرگونه مشکل بار شما تضمین شده بدست شما برسد خسارت‌های وارد شده توسط شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. اما باید این را در نظر داشته باشید که با انتخاب اتوبار کیانشهر برای بار شما هیچ‌گونه مشکلی پیش نمی‌آید زیرا تیم بارسنتر با دقت تمام تمامی وسایل شما را جابجا می‌کنند پس نگران نباشید و همین الان تلفن را بردارید و با یکی از شماره‌هایی که در بالا قرار دارد با کارشناسان ما در تماس باشید تا در اسرع وقت تمامی پرسنل و نیروهای ما اطلاعات شما را ثبت نمایند و نیروهای درخواستی را برای شما اعزام نمایند. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار کیانشهر از یک اسباب کشی بی‌نقص بهره‌مند شوید تمامی تلاش بر این است که یک اسباب‌کشی و باربری خوب را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم. به‌صورت شبانه‌روزی در تلاش هستیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را برای شما عزیزان گسترده‌تر کنیم شما با انتخاب اتوبار کیانشهر جای هیچ‌گونه نگرانی در حمل‌ونقل و اسباب‌کشی وسایل خود ندارید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار کیانشهر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار کیانشهر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار کیانشهر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند