با انتخاب اتوبار کریمخان مراحل اسباب کشی را آسان کنید:

شاید برایتان عجیب باشد که بتوانید در زمان کوتاه مراحل اسباب‌کشی را انجام دهید  نگران نباشید ما به شما توصیه می‌کنیم که با انتخاب اتوبار کریمخان می‌توانید تمامی لوازم منازلتان و حتی ادارات را به هر مکانی که بخواهید انتقال دهید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار کریمخان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

چه خدماتی برای مشتریان ارائه می‌دهیم:

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار کریمخان از صفر تا صد اسباب‌کشی را به یک تیم حرفه‌ای که آموزش‌های لازم بسته‌بندی و چیدمان را دیده‌اند بسپارید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را با مناسب‌ترین قیمت‌ها برای شما انجام دهیم. انجام هرچه سریع‌تر اسباب‌کشی باعث پیشرفت در روند کاری شما می‌شود. شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را با سرعت و نظم دقیق از ما بخواهید همچنین شما می‌توانید مراحل اسباب‌کشی را از صفر تا صد به ما بسپارید. تا ما با ارسال نیروهای کمکی در کنار شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم. اتوبار کریمخان تنها با یک تماس تلفنی در کنار شما دوستان عزیز است شما می‌توانید جهت ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی منازل خود از تیم حرفه‌ای کریم‌خان بهره‌مند شوید ما در کنار شما هستیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان به نحو احسنت انجام دهیم. خدماتی که این مجموعه برای تیم حرفه‌ای خود در نظر گرفته‌ است شامل:

  1. بیمه‌نامه معتبر
  2. بارنامه دولتی
  3. تجهیزات مدرن اسباب‌کشی
  4. استفاده از کارگرهای زبده
  5. ارسال تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  6. نصب و راه‌اندازی تجهیزات
  7. استفاده از ماشین‌های باربری مجهز

است که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار کریمخان از این خدمات در هر کجای تهران که هستید بهره‌مند شوید. اتوبار کریمخان در خدمت شماست تمامی لوازم منزل و اثاثیه منزل شما را بسته‌بندی کند. ما برای بسته‌بندی ترفندهای خاصی را در نظر گرفته‌ایم تا راحتی را به شما هدیه دهیم.

ترفندهای بسته بتدی برای مشتریان اتوبار کریمخان:

تا قبل از آماده نشدن وسایل‌ها مثل کارتون‌ها و تجهیزات مدرن بسته‌بندی مانند چسب‌های نواری و دیگر تجهیزات بسته‌بندی را شروع نکنید زیرا بسته‌بندی باید به ایمنی کامل انجام شود. به‌همین خاطر باید با در نظر گرفتن تجهیزات مناسب وسایل خود را بسته‌بندی کنید. تا هرج‌ومرج نشود و اتلاف وقت نداشته باشید. به این منظور ما برای شما تیم حرفه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که با انتخاب اتوبار کریمخان شما می‌توانید از این تیم بهره‌مند شوید تا این تیم شما را همراهی کنند. تا تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنید و در بسته‌بندی ساده‌ترین ترفندهای اسباب‌کشی برای شما انجام می‌شود. به‌طوری‌که از کوچک‌ترین وسایل تا وسایل بزرگ شما بسته‌بندی می‌شود. ما ترفندهای اسباب‌کشی را به‌راحتی بلد هستیم به‌همین خاطر می‌توانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن وسایل شما را بسته‌بندی کنیم.

نحوه بسته‌بندی وسایل کار زمانبری هست به‌همین خاطر باید دقت کافی را داشته باشید تا صدمه به وسایل شما وارد نشود. یا همچنین هنگام بسته‌بندی باید مواظب وسایل شکستنی باشید برای انجام بهتر این کار ما وسایل را در روی نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و در کارتن‌های مخصوص باربری قرار می‌دهیم و با استفاده از نشانه‌گذاری بر روی کارتن‌ها می‌نویسیم که این وسایل با دقت و نظم خاصی جابه‌جا شوند.

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار کریمخان از تیم بسته‌بندی حرفه‌ای این باربری اگر بسته‌بندی را با دقت خاص انجام دهید مطمئن باشید که وسایل شما صدمه نمی‌بینند. بسته‌بندی وسایل بزرگ نیاز به‌دقت بیشتری دارد وسایلی مثل یخچال‌ها، مبلمان، باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شوند تا هنگام اسباب‌کشی بتوانید به‌راحتی آن‌ها را انتقال به ماشین‌های باربری دهید. اگر تعداد افراد برای کمک کافی نباشد ممکن است جابه‌جایی لوازم کار سخت و دشوار باشد به‌همین خاطر اتوبار کریمخان با ارسال کارگران زبده و نیرومند برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم سنگین را جابجا می‌کنند. شما می‌توانید تمامی لوازم سنگین را به این تیم بسپارید آن‌ها باتجربه کاری که دارند می‌توانند لوازم سنگین شما را در ماشین‌های اتوبار کریمخان چیدمان کنند. شما باید در نظر داشته باشید که اگر بخواهید به‌تنهایی این کار را انجام دهید ممکن است زمان‌بر و وقت‌گیر باشد پس ما با ارسال تیم حرفه‌ای چیدمان و بسته‌بندی روند اسباب‌کشی را برای شما سرعت می‌بخشیم.

 

تیم چیدمان اتوبار کریمخان برای شما دوستان عزیز خدمات چیدمان را انجام می‌دهد شما می‌توانید چیدمان منزل خود را به این تیم بسپارید. آن‌ها با جابه‌جایی لوازم سنگین و لوازمی که به‌تنهایی نمی‌توانید آن‌ها را جابجا کنید برای شما روند اسباب‌کشی را سرعت می‌بخشند. تیم چیدمان همچنین با علم و دانشی که در اختیار دارند نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند. تیم چیدمان در سبب است که لوازم منزل شما را به‌درستی چیدمان کند.

صدور ضمانت نامه معتبر برای مشتریان بارسنتر:

ما برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم ضمانت‌نامه یک نکته الزامی برای هر باربری است باید توجه داشته باشید باربری و اتوباری را انتخاب کنید که ضمانت‌نامه خود را به مشتریان ارائه دهد. درخواست مشتری‌ها این است که یک بیمه‌نامه معتبر را برای آن‌ها در نظر بگیریم به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با صدور بیمه‌نامه و بارنامه به‌صورت جداگانه ب نحو احسنت وفاداری خود را به مشتریان ثابت کرده‌ است. بیمه‌نامه‌های باربری معمولاً برای جابه‌جایی‌های بار از شهری به شهر دیگر صورت می‌گیرد و در صورت انتقال بار خود از تهران به هر شهر دیگری به یک بارنامه دولتی احتیاج دارید. ما برای صدمه ندیدن وسایل شما تمامی نکات ایمنی را رعایت می‌کنیم ما برای اطمینان خاطر شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر می‌گیریم و در صورت بروز هرگونه مشکل برای شما خسارت واردشده جبران می‌شود. شما می‌توانید با در دست داشتن بارنامه و بیمه‌نامه معتبر تمامی بار خود را جابجا کنید. بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به بار شما وارد شود همچنین ما برای شما حمل خرده بار را نیز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید برای انتقال خودرو بارهای خود از ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار باربری اتوبار کریمخان استفاده نمایید تا تمامی بار خود را از تهران را به هر شهری که می‌خواهید جابه‌جا کنید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان ب نحو احسنت انجام دهیم. پس همین الان با پرسنل ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید.

کاهش هزینه‌های باربری و اسباب کشی با انتخاب اتوبار کریمخان:

هزینه‌ها برای شما دوستان عزیز طبق یک‌روند خاص در نظر گرفته‌شده است که این روند زیر نظر اتحادیه باربری کل است . شما می‌توانید برای اطلاعات از قیمت‌ها و هزینه‌ها به‌صورت ثابت با کارکنان ما در تماس باشید تا آن‌ها یک هزینه ثابت را برای اسباب‌کشی شما در نظر بگیرند. اما نگران پرداخت هزینه‌های گران اسباب‌کشی نباشید زیرا شما با انتخاب اتوبار کریمخان می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته اسب بهره‌مند شوید. ما سعی بر این داریم که با پرداخت یک‌قیمت مناسب و یک کار باکیفیت را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم به‌همین خاطر با پرداخته با در نظر گرفتن یک هزینه مناسب برای شما مطمئن‌ترین مراحل اسباب‌کشی را برایتان انجام می‌دهیم. تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند کادری مجرب و آموزش‌دیده هستند و آماده خدمات اسباب‌کشی و باربری شما دوستان عزیز از تهران به هر شهر دیگری هستند. شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب مراحل اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید ما به‌صورت بیست و چهار ساعت حمل کالاهای بزرگ و کوچک شهری و بین‌شهری را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با پرسنل اتوبار کریمخان در تماس باشید و راهنمایی‌های لازم را جهت یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص از آن‌ها دریافت نمایید. پرسنل ما به‌صورت روزانه مشغول توسعه فعالیت‌های اسباب‌کشی و باربری برای شما مشتریان عزیز است و از هر کجای تهران که قرار دارید شما می‌توانید به مجموعه شعبه‌های مختلف بار سنتر دسترسی داشته باشید ما  در زمانی‌که تعیین می‌کنیم برای اسباب‌کشی شما در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات اسباب‌کشی را برایتان ب نحو احسن انجام می‌دهیم. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خاطره خوب اسباب‌کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم همین الان تلفن را بردارید و به نوبت خود را توسط پرسنل و تیم حرفه‌ای باربری کریمخان ثبت نمایید. تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز حضور پیدا کنیم و خاطره خوب اسباب‌کشی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار کریمخان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار کریمخان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار کریمخان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند