ارائه تیم حرفه ای و آموزش دیده توسط اتوبار کاووسیه:

اتوبار کاووسیه با ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات اسباب‌کشی و باربری در تهران آماده انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید با انتخاب این مجموعه یک باربری متفاوت را با ما احساس کنید باربری و اسباب‌کشی راحتی را می‌خواهید داشته باشید؟ و نیاز دارید که یک گروه و یا تیم به شما کمک کنند؟ نگران نباشید ما با یک برنامه‌ریزی دقیق و با در نظر گرفتن همه موارد با ارسال تیم‌های حرفه‌ای و آموزش‌دیده در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم.

۴.۶/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار کاووسیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتن‌های حمل بار و اثاث‌کشی و یا همچنین مقواها، چسب‌های چند لایه، و یا دیگر خدمات در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنیم. ما با استفاده از کارتون‌های چندلایه‌ای که مجموعه بار سنتر در اختیارمان قرار داده‌ است تمامی لوازم شما را بسته‌بندی می‌کنیم تا در حین حمل‌ونقل به آن‌ها هیچ صدمه‌ای وارد نشود. و این اثاثیه ایمن بماند بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها را می‌توانید با انتخاب اتوبار کاووسیه از ما دریافت نمایید. ما برای شما بسته‌بندی را به‌صورت بهترین و ایمن‌ترین روش انجام می‌دهیم تا بار شما از تهران به هر مقصدی که می‌خواهد بدون کوچک‌ترین صدمه ای جل به جا شود. با انتخاب اتوبار کاووسیه بار شما حین جابجایی صدمه ای نمی‌بیند. با انتخاب اتوبار کاووسیه شما می‌توانید از نیروهای ماهر و آموزش‌دیده این تیم بهره‌مند شوید. تمامی افرادی که در اتوبار کاووسیه مشغول به فعالیت هستند دوره‌های لازم را جهت بسته‌بندی جابجایی باربری دیده‌اند پس نگران صدمه دیدن به وسایل خود نباشید.

ارسال بار از تهران به هر نقط دلخواه برای شما مشتریان:

اتوبار کاووسیه برای شما دوستان عزیز با یک برنامه‌ریزی درست یک اسباب‌کشی حرفه‌ای را انجام خواهد داد. اتوبار کاووسیه برای شما تمامی پیش‌بینی‌های لازم را جهت داشتن یک اسباب‌کشی در نظر خواهیم گرفت که شما می‌توانید تمامی فرآیند اسباب‌کشی را به‌صورت حرفه‌ای با سرعت‌عمل بالا از کارگران این مجموعه دریافت نمایید. شما با انتخاب اتوبار کاووسیه با افرادی مطمئن و کاربلد همکار می‌شوید تا بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنید. البته تیم‌هایی که برای شما ارسال می‌شود همگی مهارت‌های خاص خود را دارند. مثلاً تیم‌های بسته‌بندی با استفاده از کارتن‌های چند لایه و محکم تمامی اصول اسباب‌کشی را برای شما رعایت می‌کنند وسایل گران‌بها و قیمتی و شکستنی شما را از دیگر وسایل جدا می‌کنند و در کارتن‌های مخصوص قرار می‌دهند. تا در حین جابجائی صدمه به وسایل گران‌بها و شکستنی شما وارد نشود. شما می‌توانید سلامت و کیفیت بار خود را با انتخاب اتوبار کاووسیه از ما دریافت نمایید ما با اصولی‌ترین روش‌های ممکن تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتون‌ها قرار می‌دهیم. با استفاده از تجهیزاتی که مجموع بار سنتر در اختیارمان قرار داده‌ است تمامی لوازم شما را بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی باید با دقت زیادی انجام شود تا در حین جابه‌جایی لوازم شما صدمه‌ای نبیند. ما به شما توصیه می‌کنیم که حتما و حتما موقع رزرو تیم‌ها تیم بسته‌بندی و چیدمان اتوبار کاووسیه را رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز باشیم و این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم اتوبار کاووسیه رزرو نمایید تا در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم. همچنین با مدیریت قوی اتوبار کاووسیه که در انجام مراحل بسته‌بندی و چیدمان برای شما داریم برای شما دوستان عزیز سه مرحله را در اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب این سه مرحله از یک اسباب‌کشی vip برخوردار شوید.

ارائه بارنامه دولتی توسط اتوبار کاووسیه برای مشتریان:

توجه داشته باشید که یک باربری را انتخاب کنید که برای شما خدمات بیمه‌نامه و بارنامه را در نظر گرفته باشد اتوبار کاووسیه برای جلب اعتماد و اطمینان مشتریان خود یک بیمه‌نامه معتبر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. و بیمه‌نامه برای حمل‌ونقل معتبر کالاها است شما می‌توانید وسایل خود را به ما بسپارید تا در صورت بروز هرگونه صدمه و یا مشکلی خسارت واردشده به شما دوستان عزیز پرداخت می‌شود. نگران نباشید بیمه‌نامه تضمین به‌سلامت رسیدن بار شما به مقصد است به‌همین خاطر ما ارائه خدمات اسباب‌کشی را به‌صورت کامل به شما مشتریان عزیز عرضه می‌کنیم تا در حین جابجایی وسایل شما اگر در صورت صدمه دیدن و یا مشکلی خسارت وارد شد و توسط یک شرکت بیمه معتبر برای شما دوستان عزیز پرداخت می‌شود. شما با انتخاب اتوبار کاووسیه می‌توانید از بارنامه دولتی این شرکت نیز بهره‌مند شوید و اتوبار کاووسیه با در نظر گرفتن یک بارنامه دولتی برای شما این امکان را می‌دهد که بار از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید جابجا کنید. بدون این‌که صدمه برای بار شما پیش بیاید ما برای شما دوستان بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم که برای خدمات برون‌شهری خود می‌توانند از این بارنامه استفاده کنید و اتوبار کاووسیه برای شما خدمات درون‌شهری و برون‌شهری را با تضمین کامل انجام می‌دهد. بدون کوچک‌ترین صدمه و یا خسارتی به بار شما وارد شود شما می‌توانند به‌راحتی از تهران به هرکجای کشور که دلتان می‌خواهد بار خود را انتقال دهید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خاطره خوب و یک اسباب‌کشی را با تیم حرفه‌ای ما تجربه نمایید. انتخاب تیم بسته‌بندی اتوبار کاووسیه که شامل بسته‌بندی تمامی لوازم منزل و ادارات شما است انتخاب کارگران حرفه‌ای و رانندگان مسلط به جاده که باعث می‌شوند تمامی وسایل شما بدون کوچک‌ترین آسیب به مقصد موردنظر ارسال شود. مرحله جابه‌جایی وسایل و چیدمان وسایل توسط تیم اتوبار کاووسیه و چیدمان حرفه‌ای که در این زمینه دارای تجربه بالا هستند و برای شما خدمات جابجایی و چیدمان نصب و راه‌اندازی لوازم را نیز انجام خواهند داد.

دسترسی سریع به مجموعه باربری‌های بارسنتر:

اتوبار کاووسیه که با استفاده از بهترین تجهیزات و بهترین نیروها در مراحل اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز است تا این خدمات را به‌صورت هفت روز هفته در تمام شبانه‌روز برای شما دوستان عزیز انجام دهد.

اتوبار کاووسیه حمل بار و اثاثیه منزل شما را در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد فقط کافی است که با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها سوالات لازم را درباره اسباب‌کشی از شما بپرسند و مشاوره رایگان را به شما دوستان عزیز اطلاع دهند.

تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به‌راحتی انجام دهید ما برای دسترسی آسان شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید بدون که حضور پیدا کنید در دفاتر تنها با یک تماس تلفنی به این شبعه‌ها دسترسی داشته باشید. مثلاً عزیزان می‌توانند از مجموعه باربری کاووسیه که در محدوده کاووسیه قرار دارد استفاده کنند تا خدمات اسباب‌کشی خود را انجام دهند. اتوبار کاووسیه با ارائه خدمات بسته‌بندی و اثاث‌کشی در تهران با کم‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت در خدمت شما دوستان عزیز است. ما در برابر وسایل شما مسئول هستیم به‌همین خاطر سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد با توجه به شرایط کنونی نگران ارائه پروتکل‌های بهداشتی نباشید. ما در منزل‌های شما با استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و دستکش، حضور پیدا می‌کنیم زیرا سلامت شما مشتریان عزیز برای ما بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر با رعایت نکات ایمنی تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی و چیدمان خواهیم کرد.

تیم چیدمان اتوبار کاووسیه در اسباب کشی در کنار شماست:

شما می‌توانید از تیم چیدمان اتوبار کاووسیه نیز استفاده نمایید ما برای شما چیدمان منزل و دکوراسیون منزل شما را نیز انجام می‌دهیم با انتخاب اتوبار کاووسیه می‌توانید جابه‌جایی لوازم سنگین و خود را به ما بسپارید اگر به‌تنهایی نمی‌توانید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و یا وسایل سنگین را جابجا کنی یا این‌که آن باکس کردن جعبه‌ها برای شما کار سختی است ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تیم چیدمان اتوبار کاووسیه را رزرو نمایید. تا در کنار شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهند آن‌ها می‌توانند برای شما لوازم برقی و الکترونیکی را راه‌اندازی کنند لوازمی مثل ظرف‌شویی، تلویزیون، گاز، یخچال که نصب و راه‌اندازی آن‌ها ممکن است کار سختی باشد را برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار کاووسیه از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را تنها با پرداخت هزینه مناسب از ما دریافت نمایید. ما برای شما دوستان عزیز تخفیف‌های۴۵%  را در نظر گرفته‌ایم که هزینه‌های اسباب‌کشی را برایتان کاهش دهیم. شما می‌توانید تنها با یک تماس با مشاوران ما از یک مشاوره رایگانی که اتوبار کاووسیه برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. ما در کنار شما هستیم تا به‌صورت حرفه‌ای خدمات اسباب‌کشی و باربری را برایتان انجام دهیم شما دوستان عزیز می‌توانید جهت رزرو تیم‌های مورد نظر خود و روز اسباب‌کشی خود تنها با یک تماس تلفنی با مجموعه اتوبار کاووسیه در تماس باشید. تا خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را رزرو نمایید تا ما در روز اسباب‌کشی و باربری در زمان تعیین‌شده در منزل‌های شما با تیم‌هایی که انتخاب کردید حضور پیدا کنیم و از صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم اعتماد به شما باعث افتخار این شرکت است. تمامی بار شما که در ماشین اتوبار کاووسیه چیدمان می‌شوند بیمه هستند هم چنین با استفاده از پرسنل دلسوز و کارگران حرفه‌ای تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام می‌دهیم با ارسال تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان روند اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز سرعت می‌بخشیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار کاووسیه از این خدمات بهره‌مند شوید منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنید و خاطره خوب اسباب‌کشی دوستان برای شما دوستان عزیز به ارمغان بیاوریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار کاووسیه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار کاووسیه ستفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار کاووسیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند