شرکت حمل و نقل و اتوبار کامرانیه:

اتوبار کامرانیه با سال‌ها تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات باربری و اسباب کشی منزل در سطح استان تهران همواره توانسته است یک از شرکت‌های باربری موفق در زمینه حمل اثاثیه و حمل بار باشد. باربری و اتوبار کامرانیه یکی از این باربری‌های بسیار معتبر است که خدمات بسیار خوبی در زمینه بسته بندی، چیدمان بار، حمل اسباب و حمل و نقل انواع حمل بار و ارائه انواع وسایل نقلیه اثاث کشی را ارائه می‌کند. مشکلات و دردسرهایی که اغلب در حین اسباب کشی و انتقال لوازم و بار برای افراد پیش می‌آید باعث شده است که شرکت‌های باربری با ارائه خدمات مفید خود برای رفع این مشکلات خدمات را بهتر و صحیح‌تر ارائه نمایند. باربری و اتوبار کامرانیه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین باربری‌های تهران با بیش از چندین سال سابقه درخشان، ارائه خدمات در منطقه کامرانیه و محله‌های نزدیک به آن در تهران را به عهده گرفته است. ارائه انواع خودروهای باربری، هزینه‌های حمل و نقل مناسب، حمل و انتقال اثاثیه و انواع بار با کم‌ترین هزینه از خدمات باربری و اتوبار کامرانیه است. شرکت اتوبار بارسنتر همواره به صورت تخصصی در خدمت شما خواهد بود.

۴.۹/۵ - (۲۴ امتیاز)

اتوبار کامرانیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

مزایای استفاده از خدمات اتوبار کامرانیه:

در دنیای امروزی به دلیل هزینه‌های بالای زندگی، نیاز به تنوع و نیاز به مهاجرت بین استان‌های مختلف به دلیل نوع شغل و درصد بالایی از مردم که به صورت مستأجر در یک مکان ساکن هستند و به همین دلیل باید در فاصله‌های زمانی کوتاهی نسبت به تعویض خانه و حمل اثاثیه خود اقدام کنند. باربری و اتوبار کامرانیه یکی از باربری‌های بسیار معتبر و خوش سابقه است که فعالیت‌هایی از قبیل بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل، وسایل ادارات، بارها و لوازم تولیدی کارخانه‌ها و لوازم سنگین را انجام داده و با ارائه خودرو های باربری بسیار پیشرفته و افراد باتجربه، زمینه انتقال و جابه جایی راحت بار را برای افراد مختلف فراهم می‌نمایند. اتوبار کامرانیه یکی از موفق‌ترین باربری‌ها است که چندین سال سابقه در امر باربری و اتوبار را دارد و می‌توانید با استفاده از پرسنل این شرکت، از با کیفیت‌ترین خدمات حمل بار با کم‌ترین قیمت ممکن استفاده کنید. باربری و اتوبار کامرانیه با کمک مشاوران حرفه ای خود در باربری برای تمام مشتریان مشاوره رایگانی را ارائه می‌دهد که طی آن مشتریان می‌توانند برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای نحوه اثاث کشی و حمل اسباب و اثاثیه خود را دریافت نمایند.

باربری و اتوبار کامرانیه تمامی مشکلات خانواده‌ها و شرکت‌ها را در یک چشم به هم زدن برطرف کرده است و کار حمل و انتقال اسباب و اثاثیه منزل را به صورت صفر تا صد انجام می‌دهد. اتوبار کامرانیه آماده ارائه مشاوره تخصصی رایگان در زمینه اسباب کشی و حمل لوازم و وسایل است. در این مشاوره در مورد بهترین زمان برای حمل و نقل و جابه جایی کالا، بهترین وسیله متناسب با نوع و اندازه بار و نوع بسته بندی و چیدمانی که برای بار مورد نظر مناسب است در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. از آنجایی که فرایند اثاث کشی و حمل اثاثیه امری بسیار تخصصی است، اگر به صورت اصولی و با رعایت نکات خاص در این زمینه انجام نگیرد، قطعا زمان تحویل و حمل لوازم منزل موجب خسارات مختلف شده و نیازمند هزینه‌های دوباره جهت تأمین مجدد آن‌ها خواهید شد. سریع و دقیق بودن خدمات باربری و سرویس دهی شرکت اتوبار کامرانیه در هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی باعث تسریع کار اثاث کشی مشتریان و جلب رضایت آن‌ها شده است. اتوبار کامرانیه با ارائه خدمات بهترین باربری در زمینه حمل و نقل و جابه جایی اسباب و وسایل منزل و انواع بار این فرایند را برای کلیه مشتریان بسیار آسان نموده است و همواره در پی جلب رضایت مشتریان و رساندن سالم کالای مشتری به مقصد بوده است.

تیم باتجربه و استفاده از روش‌های بسته بندی نوین:

از مهم‌ترین وظایف یک شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و حمل بار، بسته بندی دقیق و اصولی است که اتوبار کامرانیه توانسته در این زمینه بسیار موفق شود. باربری بارسنتر با به کار بردن لوازم بسته بندی باکیفیت از قبیل کارتن‌های چند لایه و رگال دار، فوم و نایلون‌های حباب دار در سایزهای کوچک و بزرگ، انواع چسب و لوازم مورد نیاز بسته بندی مدرن و با کمک پرسنل با سابقه و  آموزش دیده خود در زمینه بسته بندی اثاثیه، توانسته است سلامت و امنیت انواع بار و وسایل مشتریان را تضمین نماید. قطعا در بیش‌تر موارد زمانی که تصمیم می‌گیرید که خودتان وسایل را بسته بندی کنید احتمال آسیب رسیدن به وسایل بسیار زیاد است و میزان خسارت‌های احتمالی در حین انتقال بار به شدت افزایش می‌یابد. با سپردن کار بسته بندی به اتوبار کامرانیه می‌توانید این احتمالات را کاهش دهید و می‌توانید تمامی وسایل خود را بدون هیچ گونه آسیب و مشکلی تحویل بگیرید. این باربری با بهره گیری از دانش فنی افراد با مهارت خود در زمینه بسته بندی لوازم منزل و همینطور وسایلی که برای بسته بندی بکار می‌برد، فرایند اسباب کشی را برای مشتریان به ساده‌ترین روش ممکن انجام می‌دهد.

روش بسته بندی اثاثیه منزل به نحوی که در طی مسیر حمل و نقل صدمه ای نبیند و استفاده از وسایل نقلیه مخصوص باربری که با توجه به ساختار خود بتوانند ایمنی بار را حفظ کنند، از نکات پایه در یک اثاث کشی موفق محسوب می‌شوند، که در این زمینه مشاوران سرویس حمل بار و اتوبار کامرانیه خدمات ارزنده ای ارائه می‌دهند. بدین صورت نه تنها لوازم و وسایل در حین جابه جایی ضربه یا آسیبی به آن‌ها نخواهد رسید، بلکه به دلیل بسته بندی محکم چیدمان بار راحت‌تر انجام شده و فضای کم‌تری را اشغال می‌نمایند. پرسنل باربری با تخصص و تجربه خود و همینطور  برخورد عالی و با صبر و حوصله با مشتریان، توانسته اند نه تنها فرآیند چیدمان، بسته بندی و حمل و انتقال وسایل را به خوبی انجام دهند، بلکه مشتریان را نیز راضی داشته اند.

مجموعه اتوبار کامرانیه با داشتن مشاوران با سابقه در خصوص نحوه بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل، به شکلی که سالم و مطمئن به مقصد برسد و همچنین ارسال نیروی خدماتی مطمئن که متناسب با نیاز شما سرویس ارائه می‌دهد، همواره سعی در ارتقا کیفیت خدمات خود داشته است.

با ابزار بهتر و همچنین پرسنل ماهر و حرفه ای کار بسته بندی وسایل منزل  بهتر و سریع‌تر انجام می‌گیرد. پرسنل شرکت بارسنتر کاملا می‌داند که برای بسته بندی لوازم شکستنی از چه وسایلی استفاده کنند، بسته بندی را از کدام قسمت شروع کند و یا مثلا در صورت نیاز وسایل منزل را به چه شکل در نهایت دقت و ظرافت بسته بندی و آماده حمل نمایند. در نظر داشته باشید که در صورتی که از کارگر حمل بار جهت حمل و نقل بار و وسایل سنگین منزل خود استفاده می‌کنید، در واقع کار را به متخصص این کار سپرده اید. زیرا گاهی ممکن است بلند کردن یک کالای نسبتا بزرگ و یا حتی یک جعبه ی محتوی وسایل سنگین به کمر و ستون فقرات شما آسیب جدی وارد کند. در شرکت و اتوبار کامرانیه بسته بندی وسایل به گونه ای انجام می‌شود که در حین جابه جایی ایمنی لوازم تضمین می‌شود و هیچگونه مشکلی در چیدمان بار پیش نخواهد آمد. چیدمان وسایل و اثاثیه به گونه ای انجام می‌شود که حداکثر وسایل و اثاثیه مشتری در یک نوبت جابه جایی منتقل شود و هیچگونه آسیب دیدگی و خسارتی در لوازم مشاهده نخواهد شد. اگر چیدمان بار در داخل ماشین‌های باربری به خوبی انجام نگیرد، وسایل مشتریان از هر جنسی که باشد باز هم ممکن است خسارت و صدمه ببیند و تمام این مشکلات به دلیل چیدمان نادرست بار صورت می‌گیرد. در اتوبار کامرانیه چیدمان بار توسط افرادی صورت می‌گیرد که برای این کار آموزش فنی کامل دیده‌اند. با استفاده از شعبه باربری در محدوده برزیل بارسنتر می‌توانید از  ۴۵% تخفیف بهره مند شوید.

ارائه خدمات اسباب کشی با هزینه پائین با ارسال بهترین وسایل نقلیه:

شرکت حمل و نقل و اتوبار کامرانیه به منظور ارائه خدمات سریع و انجام جابه جایی و حمل اثاثیه منزل در کوتاه‌ترین زمان و صرفه جویی در زمان شما مشتریان عزیز، شعبه‌های مختلفی در منطقه‌های مختلف استان تهران تاسیس کرده است، تا در صورت درخواست خدمات اسباب کشی و یا حمل و انتقال بار شما، شرکت بارسنتر و تیم اتوبار کامرانیه سریعا پرسنل حمل بار خود را به همراه وسایل مورد نیاز به محل مورد نظر شما ارسال نماید. مشتریان همیشه و همه جا به دنبال کیفیت خدمات بالا در کنار قیمت‌های منطقی بوده و یک شرکت باربری مهم‌ترین نقش را در حمل و نقل و اثاث کشی مطمئن دارد، اتوبار کامرانیه به عنوان یکی از بهترین باربری‌های تهران موضوع را رعایت می‌کند، باربری کامرانیه ساختار هزینه مشخصی را برای حمل و نقل انواع کالاها در نظر گرفته است که در آن کیفیت خدمات ارائه شده کاملا با هزینه‌های دریافتی متناسب است. از طرفی باربری بارسنتر به مشتریان ثابت خود تخفیفات ویژه ای نیز ارائه می‌کند.

اتوبار کامرانیه حمل و نقل لوازم سنگین:

شما می‌توانید با دسترسی به تیم چیدمان که باربری در محدوده کامرانیه برای شما در نظر گرفته از تمامی خدمات خود را بسته‌بندی کنید. فراموش نکنید هنگام رزرو تیم‌ها تیم چیدمان را نیز سفارش دهید تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنند و خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهند. اتوبار کامرانیه در کنار شما هستیم تا تمامی لوازم از کوچک‌ترین لوازم لوازم بزرگ و سنگین را برای شما عزیزان بسته‌بندی و جمع‌آوری کنیم. آن‌ها را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و توسط تیم چیدمان می‌توانیم کارتن‌ها را آن باکس و در منزل مورد نظرتان چیدمان کنیم. اتوبار کامرانیه برای شما تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهد بسته‌بندی مبلمان، بسته‌بندی یخچال‌ها، نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی، همچنین با استفاده از تیم چیدمان می‌توانید لوازم سنگین را با کمک کارگردان حرفه‌ای در منزل چیدمان کنید اتوبار کامرانیه برای شما دکوراسیون طبق سلیقه شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب باربری در محدوده برزیل از چیدمان اثاثیه خود بهره‌مند شوید آن‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های جدید برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را نیز انجام می‌دهند. خدمات بسته‌بندی برای شما توسط اتوبار کامرانیه صورت می‌گیرد به این صورت که وسایل شکستنی را از دیگر وسایل برای شما عزیزان جدا می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نبینند.

استفاده از بهترین خودروهای باربری، سلامت و بیمه ماشین‌ها، سرویس شدن قبل از ارسال برای باربری، از ویژگی‌هایی است که برای حمل و نقل اسباب و لوازم در باربری و اتوبار کامرانیه مورد توجه قرار می‌گیرد. ارائه  وسایل نقلیه باربری شامل کامیون‌ها بزرگ، نیسان بار، وانت بار، ایسوزو و تریلی‌های باربری که همگی آن‌ها دارای ضربه گیر بوده و موکت کاری شده هستند و برای حمل وسایل منزل و انواع بارهای کوچک و بزرگ مناسب هستند. کلیه خودروها دارای مجوز باربری بوده و از بیمه برخوردارند. همچنین اتوبار کامرانیه با توجه به نوع باری که قصد جابه جایی آن را داشته باشید بهترین و مناسب‌ترین خودروی باربری را برای شما ارسال می‌نماید. از طرفی تعهد و مسولیت پذیری رانندگان باعث می‌شود که در حین بروز هر گونه مشکلی صبور و شکیبا باشند و امنیت بار و وسایل مشتریان را حفظ نمایند.

باربری و اتوبار کامرانیه با مجموعه و پرسنل با تجربه خود، خودروهای حرفه ای و بسته بندی اصولی وسایل شما به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در هر نقطه از تهران که هستید با نزدیک‌ترین شعبه در منطقه خود تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان اتوبار بارسنتر، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت دریافت نمایید. می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مشاوران باربری تماس حاصل نموده تا تمام خدمات باربری را که نیاز دارید را به آسانی دریافت نمایید.

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

اتوبار تهران
باربری تهران
اتوبار ارزان
باربری ارزان

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار کامرانیه انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری و اتوبار کامرانیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری مورد اطمینان است؟

شعبه باربری کامرانیه زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه‌های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.