اتوبار کارون به صورت شبانه روزی:

اتوبار کارون با در نظر گرفتن خدماتی که توسط پرسنل خود ارائه می‌دهد آماده‌ است که هر ساعت از شبانه‌روز تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام دهد. جمع‌آوری اثاثیه و لوازم بسته‌بندی‌های استاندارد انتقال بار اساسی به داخل ماشین و همچنین به سایر نقاط کشور، حمل‌ونقل جابه‌جایی و استفاده از رانندگان حرفه‌ای، تخلیه استاندارد بار توسط کارگران و معتبر، استفاده از تیم‌های بسته‌بندی، استفاده از تیم‌های چیدمان، بیمه کالای شما، بارنامه دولتی، نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی، بخشی از خدماتی است که اتوبارکارون برای شما در نظر گرفته‌ است.

۴.۹/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار کارون

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

می‌توانید برای اطلاع از نحوه رزرو با یکی از شماره‌ای که در صفحه درج‌شده است تماس حاصل فرمایید. تا اطلاعات شما توسط مشاورین ما ثبت نمایند و راهنمایی‌های لازم را برای شما عزیزان انجام نمایند.

تعرفه‌ها در مجموعه بارسنتر به چه صورت است؟

نرخ‌ها و تعرفه‌ها در باربری کارون به عوامل زیادی بستگی دارد که هر کدام از آن‌ها به نوبت خود می‌تواند در کاهش و یا افزایش قیمت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشند. هزینه‌های باربری در اتوبار کارون به‌صورت منصفانه است و تمامی قیمت‌های ما زیر نظر اتحادیه باربری عبور کرده‌ است. شما می‌توانید برای دریافت هزینه‌ها با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها یک‌قیمت ثابت را به شما پیشنهاد دهند. زیرا قیمت‌ها اسباب‌کشی با هم یکسان نیستند به‌همین خاطر ما نمی‌توانیم قیمت ثابتی را برای شما عزیزان در نظر بگیریم. و این قیمت‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد که این عوامل شامل:
تعداد پله‌های آپارتمان
استفاده از ماشین‌های باربری
تعداد کارگران ارسالی
استفاده از تیم بسته‌بندی
استفاده از خدمات vip اسباب‌کشی
مسافت طی‌شده
و دیگر عواملی که می‌توانند در قیمت‌ها و همچنین هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشند.

 نگران نباشید شما با انتخاب اتوبان کارون می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵٪ این مجموعه برخوردار شوید. مدیریت مجموعه اتوبار کارون با در نظر گرفتن هزینه‌های مناسب شما را از غیر پرداخت قیمت‌های گران و گزاف اسباب‌کشی دور نگه داشته‌ است.

خدمات به صورت ۲۴ ساعت با انتخاب اتوبار کارون:

باربری و اتوبار کارون یکی از بهترین شرکت‌های حمل‌ونقل و باربری در تهران است که دارای چندین سال سابقه درخشان در زمینه اسباب‌کشی و باربری است شما می‌توانید با در نظر داشتن انواع وسیله نقلیه ازجمله وانت‌بار و نیسان بار وسایل کوچک و ریز و خود را که قرار است مسافت کوتاهی را جابجا شود انتقال دهید. یکی از موارد مهم در اسباب‌کشی نحوه بسته‌بندی است که ما برای شما با ارسال تیم‌های بسته‌بندی تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام خواهیم داد کادری مجرب و متخصص که مراحل بسته‌بندی را با حوصله و با همچنین آموزش‌های لازم که در اختیار دارند برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

تمامی وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده در جعبه‌های چند لایه با استفاده از چسب‌های مخصوص تحویل شما مشتریان عزیز قرار داده می‌شود. پس نگران وسایل خود نباشید با خیال آسوده بار خود را به ما بسپارید و با استفاده از سلامت بار اطمینان کامل را داشته باشید که در هر کجای دنیا باشیم و بار شما به‌سلامت به مقصد مورد نظر تحویل دهیم. و بعد از آن نوبت می‌رسد به مشاوره و خدماتی که به‌صورت ۲۴ ساعته پرسنل ما برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است.

بسته بندی با کارتن‌های چند لایه مستحکم :

ارائه خدمات باربری در تهران به‌صورت شبانه‌روزی و بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی تنها با انتخاب اتوبارکارون شما می‌توانید حتی در روزهای تعطیل که نیاز به انجام حمل بار و یا اسباب‌کشی دارید با یکی از شماره‌های مجموعه بار سنتر تماس بگیرید. و نوبت خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید بسته‌بندی منازل و اثاثیه شما باید با دقت کامل انجام شود زیرا اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام نشود ممکن است وسایل شما در حین جابجایی و حمل‌ونقل توسط کارگران ما دچار آسیب شود.

پس بسته‌بندی منازل یکی از مهم‌ترین خدماتی است که هر باربری برای مشتریان خود انجام دهد اما با استفاده از کارتن‌های سایز کوچک و کارتن‌های سایز بزرگ تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد. کارکنان مجموعه باربری بارسنتر برای بسته‌بندی لوازم منزل آموزش‌های لازم را دیده‌ام و باکیفیت‌ترین کار را برای شما انجام خواهند داد. اگر نیاز باشد که بخشی از وسایل خود را به تیم بسته‌بندی اتوبارکارون بسپارید جای هیچ نگرانی نیست زیرا آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان با استفاده از آموزش‌هایی که دیده‌اند تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنند. بابل رپ و ضرب گیرها و نایلون‌های حباب دار، وسیله‌هایی هستند که برای بسته‌بندی لوازم شما توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر استفاده می‌شود. وجود نایلون‌های حباب دار باعث می‌شود که از صدمه دیدن و ضربه دیدند به وسایل شما جلوگیری شود. برای بسته‌بندی‌های درشت مانند یخچال و لباس‌شویی و گازها استفاده می‌شود.

همچنین از چسب‌های مخصوص برای بسته‌بندی کارتن‌های چند لایه استفاده می‌کنیم تا هنگام جابه‌جایی جعبه‌ها و کارتن‌ها باز یا پاره نشود. و از کارتن‌های چند لایه برای بسته‌بندی و بسته‌بندی لوازم سنگین و یا همچنین بسته‌بندی خرده‌ریزهای شما استفاده می‌شود. در مسافت‌های طولانی اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام شود هیچ مشکلی برای بار شما پیش نخواهد آمد به‌همین خاطر اتوبار کارون با استفاده از کارتن‌های چندلایه مقاومت زیادی برای وسایل شما ایجاد می‌کنیم تا هنگام جابه‌جایی و صدمه دیدن به وسایلتان مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید. کارتن‌های کوچک را برای بشقاب‌ها، لیوان‌ها، وسایل شکستنی و دیگر وسایل خورده مثل کتاب‌ها، استفاده می‌کنیم تا در حین جابجائی با دقت بیشتری جابجا شوند و بر روی این کارتون را با ماژیک و می‌نویسیم که این لوازم شکستنی هستند تا در حین جابه جایی توسط کارگران اتوبار کارون با دقت بیشتری آن‌ها را جابه‌جا کنند از سلفون‌ها هم برای محافظت وسایل شما در برابر آلودگی خاک و گرد و غبار استفاده می‌کنیم. که باعث تمیز ماندن وسایل شما در حین اسباب‌کشی می‌شود همچنین برای سلفون‌ها برای چیدمان مبلمان شما استفاده می‌شود. تا در حین اسباب‌کشی پارچه مبلمان شما کثیف نشود و برای بسته‌بندی تاج مبلمان شما می‌توانیم از نایلون‌های حباب دار استفاده کنیم.

اتوبار کارون بسته‌بندی لباس‌های شما را نیز انجام می‌دهد با استفاده از کارتون‌های رگال دار که مجموعه باربری بار سنتر در اختیار تیم بسته‌بندی خود قرار داده‌ است می‌‌توانید تمامی لباس‌های شما را در آن‌ها آویزان کنیم تا از کثیف شدن لباس‌ها جلوگیری نماییم و همچنین تمامی وسایل ریز مانند مجسمه‌ها، کتاب‌ها، را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم ما برای شما تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهیم. فقط کافی است که هنگام تماس با باربری و اتوبار کارون تیم بسته‌بندی ما را رزرو نمایید. تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما عزیزان در کم‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنیم. بعد از انجام بسته‌بندی نوبت به چیدمان وسایل شما در ماشین‌های باربری می‌رسد وسیله شما توسط کارگران اتوبار کارون به‌درستی در ماشین‌های باربری کارون چیدمان می‌شوند. بدون این‌که کوچک‌ترین آسیبی به آن‌ها وارد شود از پله‌ها و راهروهای باریک این وسایل را برای شما عبور می‌دهیم. حتی بدون وجود آسانسور تمامی وسایل شما را انتقال می‌دهیم. مهم نیست چه تعداد پله اما برای شما آن‌ها را جابجا خواهیم کرد. پس نگران جابجایی وسایل خود نباشید زیرا کارگران اتوبار کارون با دلسوزی تمام تمامی وسایل شما را حمل‌ونقل می‌کنند. و در ماشین‌های باربری بار سنتر به‌صورت منظم و با نظم خاص چیدمان خواهند کرد و تمامی وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد موردنظر شما ارسال می‌شود. بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه و آسیب به آن‌ها وارد شود.

ماشین‌های مجهز با انتخاب اتوبار کارون:

نگران وسایل خود نباشید ما حساسیت شما مشتریان عزیز را برای وسایلتان در می‌کنیم. به‌همین خاطر سلامت وسایل شما بسیار برای ما قابل اهمیت هست پس کافی است کار را به افراد کاردان بسپارید. تمامی خدمات به‌صورت۲۴ ساعت برای شما توسط پرسنل ما ثبت می‌شود. ما حتی در روزهای تعطیل و در ایام تعطیل در کنار شما عزیزان هستیم تا خدمات اسباب‌کشی باربری را برای شما عزیزان انجام دهیم. نگران شرایط بد آب‌وهوایی نباشید زیرا ما در شرایط آب‌وهوایی مانند برف و باران تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. زیرا ماشین‌های باربری و اتوبار کارون همگی مسقف و روباز هستند.

پس شما می‌توانید در شرایط بد آب‌وهوایی از ماشین‌های مسقف استفاده کنید همچنین شما می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود از وانت‌بار و نیسان بارهای اتوبار کارون استفاده نمایید تا لوازم کوچک را در مسافت‌های کم جابجا نمایید. بعضی اوقات که قراره اسباب‌کشی‌های بزرگ و خارج از شهر را انجام دهید می‌توانید از خاورها، کامیون‌ها و دیگر ماشین‌های باربری و اتوبار کارون استفاده نمایید. مهم نیست که شما چه مقدار بار را قرار است جابجا کنید. این کار را به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید تا هر نوع باری با هر مقداری که هست در هر نقطه که بخواهید برای شما عزیزان جابه‌جا می‌شود. تیم حرفه‌ای ما به‌صورت ۲۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستند و تلاش ما به‌صورت شبانه‌روزی برای گسترده‌تر کردن خدمات شما و ارائه آن به شما مشتریان هست. کافی‌ست به پرسنل ما اطمینان کنید و باربری و اتوبار کارون را انتخاب کنید تا در کنار شما خاطره یک اسباب‌کشی خوب را به ارمغان بیاوریم. و در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری را به‌درستی برای شما عزیزان انجام دهیم نگران هزینه‌ها نباشید زیرا شما می‌توانید با انتخاب اتوبار کارون از هزینه‌های مناسب بهره‌مند شوید و در ازای آن یک کار باکیفیت را تحویل بگیرید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار کارون بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار کارون استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار کارون کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند