خدمات ارائه شده مطمئن توسط اتوبار پیروزی:

همواره انجام امور مربوط به اسباب کشی مانند: بسته بندی وسایل، حمل و جابجایی و چیدن اثاثیه در مقصد دردسرهای خاص خود را دارد. یکی از این مشکلات که معمولا به دلیل عدم آشنایی افراد با اصول باربری و حمل بار بوجود می‌آید. آسیب زدن به بدن و بخصوص از ناحیه کمر و زانو است. قبل از هر چیز برای بلند و یا جا به جا کردن وسایل سنگین می‌بایست این نکته را به خاطر داشته باشید که این کار نیازمند تجربه و افراد کار بلد است. شما می توانید این وظیفه را بر عهده یک شرکت باربری مطمئن، مثل شرکت بارسنتر بسپارید. اتوبار پیروزی خواهان یک اسباب کشی راحت برای تمام مشتریان در تهران هست.

۴.۸/۵ - (۲۴ امتیاز)

اتوبار پیروزی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

بهترین سرویس‌های حمل و نقل در اتوبار پیروزی:

خدمات بی نظیر اتوبار پیروزی با قیمت مناسب و کیفیت کاملا رقابتی و همچنین سابقه و کادر باربری متخصص، مناسب‌ترین باربری و اتوبار جهت انتخاب شماست. اتوبار پیروزی مفتخر است که در طول ده‌ها سال باربری و اتوبار در استان تهران همواره در فکر ارایه خدمات بوده و رضایتمندی شما عزیزان را در اولویت کلیه خدمات خود قرار داده است.  به نظر شرکت ما، بهترین روش تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت و نیروی ماهر همراه با سطح روابط عمومی بالا و داشتن تعهد در ارایه خدمات است و برای تحقق این موضوع، سطح دانش و مهارت خود را روز به روز بالاتر برده ایم.

سریع و دقیق بودن خدمات باربری و سرویس دهی در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی باعث تسهیل کار اسباب کشی مشتریان و جلب رضایت آن‌ها شده است. از مهم‌ترین قیمت‌ها برای اسباب کشی و اتوبار، بسته بندی اثاثیه هست. پرسنل ما در باربری و اتوبار پیروزی با استفاده از بهترین و مدرن‌ترین تجهیزات کار بسته بندی را برای شما انجام می‌دهند. برای کلیه خدمات باربری در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان، کلیه پرسنل باربری مستلزم رعایت استانداردهای کیفی جهت بسته بندی، حمل همچنین چیدمان بار هستند.

بسته بندی به روز و ایمن لوازم مختلف:

از مهم‌ترین مراحلی که نیاز به دقت و تخصص بالا دارد، بسته بندی اصولی لوازم هست. شرکت اتوبار پیروزی نیز با در اختیار داشتن کارکنان آموزش دیده و متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل مانند:

 1. کارتن‌های با کیفیت و بادوام
 2. جعبه‌های سه لایه و پنج لایه و رگال دار
 3. ضربه گیرها و نایلون‌های حباب دار
 4. انواع استرچ رپ، بابل رپ
 5. انواع چسب‌های مخصوص و سلفون
 6. لیبل‌های مخصوص برای دسته بندی

و انواع تجهیزات مختلف مورد نیاز بسته بندی دیگر، اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند و حساس منزل شما می‌کند. بدین ترتیب با استفاده از خدمات بسته بندی در باربری و اتوبار پیروزی می‌توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی، کلیه اجناس و لوازم منزل خود را به محل موزد نظرتان منتقل و ارسال کنید و اصلا نگرانی بابت آسیب‌ها و خسارت‌های احتمالی در هنگام اثاث کشی و زمان حمل نقل وسایلتان نداشته نباشید.

حمل و نقل بار بدون این که آسیبی به کارتن‌ها و لوازم برسد، هدفی است که کارکنان باربری بارسنتر برای تحقق آن تلاش می‌کنند و از تمامی تجهیزات و امکانات موجود در شرکت برای رسیدن به به این امر مهم استفاده می‌کنند. کارکنان و تیم فنی باربری و اتوبار پیروزی که زیر نظر مدیریت این شرکت فعالیت می‌کنند را نیز افرادی خوش برخورد و با سابقه کاری بالا تشکیل می‌دهند.

ارسال خودروهای باربری در محل:

یکی از خدمات مورد انتظار مشتریان از شرکت‌های اتوبار، ارسال وانت بار و نیسان بار در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. بسیاری از افراد به دلیل مشغله های روزانه، زمان کافی برای انجام امور مختلف را ندارند. بنابراین ارائه خدمات باربری همچون وانت بار یا نیسان بار بصورت فوری بسیار برایشان حائز اهمیت است. از دیگر خدمات ارایه شده در اتوبار پیروزی نیز حمل اثاثیه با کامیون و انواع وسایل نقلیه به شهرستان است. باربری پیروزی آماده است تا محموله های بزرگ و هر نوع بار را با استفاده از انواع مناسب وسایل نقلیه از تهران به شهرستان حمل کند.

پرسنل اتوبار پیروزی با مسئولیت پذیری و تعهد کلیه نکات ایمنی را رعایت می‌کنند و بدون وارد کردن کوچک‌ترین صدمه و آسیبی، مراحل اسباب کشی و وسایل شما را به صورت صفر تا صد جا به جا می‌کنند. بدین ترتیب می‌توان گفت که خسارت‌ها اسیب‌های ناشی از حمل و نقل‌های غیر استاندارد به حد صفر می‌رسد. باربری پیروزی در نهایت صداقت کلیه الزامات و مراحل را به بهترین نحو ممگن برای مشتریان خود به انجام می‌رساند و خود را متعهد به انجام صحیح امور در کلیه شرایط مختلف می‌داند.

باربری و اتوبار پیروزی در سال‌های گذشته به دلیل گسترش خدمات خود به سایر نقاط کشور و کسب رضایت مشتریان، توانسته است خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه در سایر استان‌های کشور نیز ارائه دهد. کارکنان و کارشناسان اتوبار و باربری پیروزی بهترین شرایط را برای انتقال وسایل شما فراهم کرده و توانسته اند در حوزه ارائه سرویس‌های مربوط به انتقال اسباب و باربری به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کنند.

برخی دیگر از خدمات اتوبار پیروزی:

 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار پیروزی، نیسان بار پیروزی) مسقف یا روباز و موکت کاری شده
 • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با برترین کیفیت
 • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
 • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 • ارسال بسته‌های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
 • اعزام نیروی حرفه ای و متخصص  باربری و بسته بندی

اتوبار پیروزی تمامی خدمات باربری را با تخفیف ویژه ارائه می‌نماید. جهت سفارش سرویس با شماره تلفن‌های اتوبار تماس حاصل فرمایید.

طریقه دریافت خدمات اسباب کشی در منطقه پیروزی تهران:

محله‌ی پیروزی یکی از منطقه‌های شناخته شده در شرق تهران به حساب می‌آید که متقاضیان زیادی برای سکونت دارد. این محله مانند بسیاری از محلات دیگر تهران در سال‌های اخیر شاهد رشد و پیشرفت زیادی بوده است بصورتیکه در حال حاضر بافت قدیمی و جدید در کنار یکدیگر ساختار کالبدی محله را شکل داده است. دسترسی مناسب به امکانات از جمله دلایل محبوبیت این منطقه هست.

محله‌ی پیروزی در ناحیه‌ی ۲ منطقه‌ی ۱۳ شهرداری و شرق شهر تهران قرار گرفته است. این محله از جنوب به بزرگراه محلاتی، از شمال به خیابان ۵/۳۱، از شرق به بزرگراه بسیج(میدان شهید کلاهدوز سابق) و از سمت غرب با میدان شهدا (خیابان ۱۷ شهریور) همسایه است. محله پیروزی تهران شامل خیابان دماوند در شمال، شهرک‌های صد دستگاه و چهارصد دستگاه در جنوب، میدان شهدا (ژاله سابق) در غرب، و میدان شهید کلاهدوز در شرق می‌شود.

اگر در نزدیکی‌های منطقه پیروزی در استان تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، با یک تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان اتوبار پیروزی به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از قسمت رزرو انلاین برای سفارش اینترنتی سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

 1. اتوبار تهران
 2. باربری تهران به لار
 3. باربری تهران به قم
 4. اتوبار پرستار

 


پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط اتوبار پیروزی انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل، در محل مورد نظر شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام می‌شود.

چطور می‌توانم از سرویس‌های اتوبار پیروزی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین کلیه اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اثاث کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‎‌های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌کند.