خدمات به صورت ۲۴ ساعت تنها با انتخاب اتوبار پردیس:

اتوبار پردیس به‌صورت ۲۴ ساعت در هر وقتی‌که شما لازم به انجام خدمات اسباب‌کشی داشته باشید در کنار شما دوستان عزیز است. شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسبی کار با کیفیت را نسبت ب قیمت آن تحویل بگیرید. ما نسبت‌به سایر باربری‌ها و اتوبارهای سطح شهر تهران قیمت‌های منصفانه‌ای را برای شما نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با تخفیف‌های ۴۵% مجموعه برخوردار شوید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار پردیس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اتوبار پردیس زیر نظر اتحادیه باربری است همچنین سرویس‌های حمل‌ونقل و اسباب‌کشی را به شما دوستان عزیز ارائه می‌دهد. خدمات تخصصی حمل بار و اسباب‌کشی منزل را در استان تهران برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است شما می‌توانید با انتخاب اتوبار پردیس از مشاوره رایگان، بسته‌بندی وسایل، استفاده از ماشین‌های مجهز حمل بار از تهران به سایر شهرهای دیگر، ارائه بیمه‌نامه معتبر، استفاده از تیم‌های چیدمان، کارگران متخصص و حمل‌ونقل آسان، برخوردار شوید. همین الان تلفن و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای اتوبار پردیس ثبت نمایید. تا در روز اسباب‌کشی ما در کنار شما حضور پیدا کنیم و این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ساعته با یکی از مشاوران ما در تماس باشید و نوبت خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید تا در زمانی‌که برای شما تعیین می‌شود در مقصد موردنظر حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب‌کشی را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

اتوبار پردیس حمل بار ریز و درشت برای مشتریان:

اتوبار پردیس با بسته‌بندی مناسب وسایل شما اعم از وسایل کوچک و یا بزرگ و همچنین وسایل ریز و درشت را برای شما به روش‌های روز دنیا بسته‌بندی می‌کند. بسته‌بندی را برای شما دوستان طوری انجام می‌دهیم که در هنگام رفت‌وآمد بدون کوچک‌ترین خط یا خش روی لوازم شما ایجاد شود لوازم شما به مقصد موردنظر ارسال شود. ما با استفاده از کارتن‌های چند لایه و همچنین بسته‌بندی‌های مناسب که نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها استفاده می‌کنیم لوازم شما را به هر کجا که بخواهید انتقال خواهیم داد. خدمات بی‌نظیر اتوبار پردیس برای شما دوستان عزیز با تجهیزات مدرنی که در اختیار دارد انجام می‌شود و همین با خیال راحت بار خود را به ما بسپارید تا لوازم منزل یا اداره شما را جابه‌جا کنیم. شما می‌توانید بسته‌بندی اصولی را از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید ما تمامی وسایل شما همچنین یخچال مبلمان را بسته‌بندی می‌کنیم با استفاده از نایلون‌های حباب دار، ظروف شکستنی شما را از دیگر ظروف‌ها جدا می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نبیند. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم ما رزرو نمایید. اگر می‌خواهید وسایل منزل خود را بسته‌بندی کنید هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خدمات خوبی را برای شما ارائه دهیم.

ماشین‌های مجهز اسباب کشی را از ما بخواهید:

شما می‌توانید این خدمات را از ما با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت‌ها دریافت نمایید زیرا ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهیم اتوبار پردیس با در نظر گرفتن حمل‌ونقل برای شما با ماشین‌های معتبر و مجهز خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. ما با استفاده از ماشین‌های مجهزی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم که این ماشین‌ها شامل کامیون‌ها، خاورها، ایسوزو، و دیگر ماشین‌های باربری مثل وانت‌بار و نیسان بارهای اتوبار پردیس است. وسایل شما را جابه‌جا می‌کنیم ما هم چنین وسایل شکستنی شما را با دقت تمام جابه‌جا می‌کنیم تا در حین جابجایی برای وسایل شما مشکلی پیش نیاید. کامیون‌های ما همگی به‌صورت عایق‌بندی شده هستند یعنی کف‌پوش شده و  موکت دار هستند تا هنگام جابه‌جایی بار شما صدمه وارد نشود. شما می‌توانید برای محافظت بیشتر از وسایل خود از کامیون‌های عایق‌بندی شده ما استفاده نمایید. نگران نباشید این ماشین‌ها به‌صورت روزانه چک می‌شوند تا صدمه به بار شما  وارد نشود ما می‌توانیم رضایت شما مشتریان را به‌طور کامل و ارسال ماشین‌های مجهز باربری جلب نماییم همچنین ما با دقت تمام لوازم شما را جابه‌جا می‌کنیم تمامی این ماشین‌هایی که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت هستند همگی مجهز و استاندارد هستند و انتخاب نوع ماشین به سلیقه شما مشتریان صورت می‌گیرد. یا این‌که مقدار بار شما چه مقداری از چه نوع باری را قرار است جابه‌جا کنید ؟ما می‌توانیم در انتخاب نوع ماشین به شما مشاوره‌های رایگان را اطلاع دهیم تا با خیال راحت و اطلاعات کافی ماشین موردنظر خود را انتخاب نمایید. همچنین ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این ماشین را برای شما دوستان عزیز در هر کجای تهران که هستیم ارسال نماییم و تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگانی که باربری پردیس برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته از بهره‌مند شوید و خدمات اسباب‌کشی خود را از صفر تا صد این مجموعه بسپارید.

بسته بندی و چیدمان وسایل باربری را به ما بسپارید:

دیگر لازم نیست خودتان ساعت‌ها وقت را هدر دهید بابت اسباب‌کشی و باربری بلکه تمامی بار شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از تهران به هر مقصدی که بخواهید انتقال خواهیم داد. خدمات تخصصی که ما برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم از تهران به تمامی نقاط ایران است شما می‌توانید با کم‌ترین قیمت تمامی این خدمات را از ما دریافت نمایید ما به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت هستیم  درحال گسترده‌تر کردن خدمات باربری و اسباب‌کشی هستیم تا تمامی وسایل شما را با تجهیزات مدرن جابه‌جا کنیم ما برای شما حمل بار از تهران به هر نقطه‌ای که بخواهید انجام خواهیم داد. شما می‌توانید از تهران به هر شهری که می‌خواهید بار خود را جابه‌جا کنید و همچنین ما برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید هنگام جابه‌جایی بار از بیمه‌نامه استفاده کنید و وسایل خود را جابه‌جا کنید و با مشاوره در خصوص اسباب‌کشی به شما کمک می‌کنیم که تعداد کارگران ارسالی نوع ماشین انتخابی نحوه عملکرد کارگران و خدمات بسته‌بندی و چیدمان را هنگام رزرو در کنار خود داشته باشید. تا در صورت نیاز از آن‌ها استفاده نمایید چیدمان وسایل خود را به اتوبار پردیس بسپارید اتوبار پردیس با ارسال نیروهای تخصصی برای شما چیدمان منازل را نیز انجام می‌دهد. گاهی اوقات قرار است لوازم سنگین را جابجا کنید ممکن است این لوازم آن‌قدر سنگین باشد که به بدن شما صدمه وارد کنند. نیازی نیست خودتان به‌تنهایی لوازم سنگین را جابجا کنیم بلکه ما با ارسال چندین فرد متخصص و نیرومند در منزل شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات جابه‌جایی را برای شما انجام می‌دهیم. همچنین ما می‌توانیم طبق سلیقه شما مشتریان عزیز دکوراسیون منزل را نیز انجام دهیم دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید تا ما با استفاده از متدهای روز دنیا برای شما لوازم را جاگیر و جابه‌جا کنیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار پردیس از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. ما در تهران برای شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته شما می‌توانید با دسترسی به این شعبه‌ها خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون هیچ اتلاف وقتی از اتوبار پردیس بهره‌مند شوید.

انتقال بار از تهران به هر شهر دلخواه با انتخاب اتوبار پردیس:

ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان به نحو احسنت انجام دهیم همچنین ما می‌توانیم این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا انجام دهیم بیمه‌نامه و بارنامه دولتی یکی از لزومات اسباب‌کشی است شما باید شرکتی را انتخاب کنی که خدمات بیمه‌نامه و بارنامه را برای مشتریان خود در نظر گرفته باشد. زیرا بار شما باید تضمین‌شده به مقصد موردنظر ارسال شود به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما یک بارنامه و بیمه‌نامه دولتی را در نظر گرفته‌ است شما می‌توانید با انتخاب تیم حرفه‌ای اتوبان پردیس از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید ما برای شما دوستان عزیز یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که تضمین سلامت رسیدن بار شما به مقصد موردنظر است.

شما می‌توانید با انتخاب بارنامه دولتی از صفر تا صد این خدمات را به ما بسپارید تا بدون کوچک‌ترین مشکلی بار خود را جابه‌جا کنیم همچنین برای خدمات برون‌شهری احتیاج به یک برنامه داریم با در دست داشتن بارنامه می‌توانید به‌راحتی از تهران به هر شهری که می‌خواهید وسایل خود را انتقال دهید.

این بارنامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برایتان صادر می‌شود اگر قرار است لوازم شکستنی و یا حساس و یا گران‌قیمتی را جابه‌جا کنید شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه و بارنامه را کاهش یا افزایش دهید که این کار توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما صورت می‌گیرد. ما با بهترین شرکت‌های طرف قرارداد داریم پس خیال راحت می‌توانید بار خود را به‌صورت بیمه‌شده در هر مقصدی که می‌خواهید تحویل بگیرید تا زمانی‌که بار شما از ماشین‌های باربری بار سنتر تخلیه می‌شود همگی همگی وسایل شما بیمه است پس می‌توانید با خیال راحت وسایل را به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنید تنها با رزرو اتوبار پردیس این خدمات برای شما انجام می‌شود.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار پردیس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار پردیس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار پردیس اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند