اتوبار پاکدشت با ارائه خدمات ارزنده حمل اثاثیه:

حمل اثاثیه در محدوده پاکدشت با اتوبار پاکدشت همراه با ۳۵% تخفیف برای مشتریان بار سنتر ارائه می‌شود. مجموعه بار سنتر با سال‌ها سابقه کاری در امور حمل اسباب کشی و باربری و حمل بار به شهرستان خدمات ارزنده‌ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار پاکدشت

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

شما دوستان عزیز می‌توانید جهت جابجایی و حمل و نقل بار و خود به تمامی نقاط کشور از بار سنتر کمک بخواهید. بارسنتر با ارائه چند شعبه فعال پرسنل حرفه‌ای، کارگران نیرومند و تجهیزات نوین و پیشرفته تمامی این خدمات را برای شما به صورت حرفه ای ارائه خواهد داد. حمل و نقل وسایل به شهر دیگری یکی از کارهایی است که حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود باربری و اسباب کشی نیز به احتیاج به افراد با تجربه و دوره دیده دارد که باربری و اتوبار پاکدشت به صورت حرفه‌ای حمل و نقل و اثاث کشی در تمامی نقاط کشور برای شما انجام می‌دهد.

سپردن مراحل اسباب کشی و باربری به بارسنتر:

شما می‌توانید اگر قصد جابجایی و حمل و نقل و یا اثاث کشی را دارید با اتوبار پاکدشت در ارتباط باشید. خدمات بسته بندی، خدمات چیدمان و تجهیزات حرفه‌ای برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید از این خدمات برای اسباب کشی درون شهری و برون شهری از مجموعه اتوبار پاکدشت استفاده نمایید. هدف ما خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هست شما می‌توانید در هر صورت که قصد جابجایی و اسباب کشی را دارید با یک شرکت معتبر باربری در ارتباط باشید تا تمامی این مراحل را از صفر تا صد به شما ارائه دهند.

اتوبار پاکدشت بدون نیاز به حضور مشتریان در این مجموعه رزرو اینترنتی و رزرو تلفنی را برای شما عزیزان انجام خواهد داد ما در کنار شما هستیم جهت ارائه خدمات حرفه‌ای با سال‌ها سابقه درخشان در امور اسباب کشی و باربری برای همشهریان عزیز ارائه بسته بندی‌های مخصوص حمل رختخواب کارتن‌های چند لایه کارتون‌های حمل لباس که شامل کارتون‌های رگال دار است برای بسته بندی مخصوص وسایل استفاده می‌شود.

از کارتون‌های حجیم که به صورت ۱۰۰% تضمینی بار شما را به مقصد مورد نظر بدون کوچکترین صدمه ارسال می‌کند استفاده خواهیم کرد. همچنین شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان جهت مناسب‌ترین سرویس اسباب کشی از مشاوران ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. این خدمات صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی برای مشتریان در اتوبار پاکدشت ارائه خواهد شد. ما همواره در تلاشیم تا یک اسباب کشی عالی و بی دغدغه را برایتان به جا بگذاریم شما می‌توانید تمامی مراحل بسته بندی را از اتوبار پاکدشت با تیم‌های حرفه ای از ما دریافت نمایید.

 

شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب کشی خود را به تیم متفاوت اتوبار پاکدشت ارائه دهید. اسباب کشی در بارسنتر متفاوت است و خدمات اثاث کشی را با روش‌های نوین برای شما انجام خواهیم داد. اتوبار پاکدشت از حمل و نقل بین شهری و درون شهری برای مشتریان خود استفاده می‌کند و تمامی رانندگان مسلط به جاده هستند. تسلط در بسته بندی، چیدمان، جزئی از تجربه‌های این تیم هست. همچنین به صورت شبانه‌روزی پرسنل ما در تلاش هستند تا برای شما خدمات مناسبی انجام دهند.

به خدمات اسباب کشی دسترسی سریع داشته باشید:

باربری بارسنتر به منظور ارائه خدمات کامل در سرتاسر تهران شعبه‌های متفاوتی را برای مشتریان خود قرار داده است که دسترسی راحت کرده است شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید و نزدیک‌ترین محل اسباب کشی را انتخاب نمایید.

 

 1. باربری تهران به لاهیجان با ۳۵٪ تخفیف برای شما حمل بار را انجام می‌دهد.
 2. باربری تهران به بم برای شما دوستان عزیز حمل بار به شهرستان را انجام می‌دهد.
 3.  می‌توانید از باربری پاکدشت جهت خدمات درون شهری در جنوب تهران استفاده نمایید.

نکته‌ای که در اسباب کشی بسیار مهم است کیفیت بالا در کار است اتوبار پاکدشت با کیفیت بالا در باربری خوشبختانه توانسته است که رضایت مشتریان را در حمل و نقل و جابجایی و اسباب و اثاثیه جلب نماید.

اتوبار پاکدشت به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه برای تمامی همشهریان عزیز از استفاده خواهد کرد.

 • ارسال کارگران حرفه‌ای
 • مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • حمل بار به شهرستان
 • حمل خرده بار درون شهری
 • ارسال تجهیزات بسته بندی
 • استفاده از تیم‌های بسته بندی و تیم‌های چیدمان
 • نصب و راه اندازی لوازم الکترونیکی و برقی
 • ارائه ماشین‌های مجهز و استاندارد
 • استفاده از رانندگان حرفه‌ای

اتوبار پاکدشت برای مشتریان خود پرسنل حرفه‌ای را در نظر گرفته است در هر ساعت از شبانه روز با ما در تماس باشید برای پاسخگویی به شما آماده هستیم. بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات و همچنین شرکت‌های خصوصی و بانک‌ها با بهترین پرسنل و تجهیزات برای مشتریان انجام خواهد شد جابجایی و حمل اثاث منزل شما با روش‌های نوین انجام می‌گیرد بدون اینکه کوچکترین صدمه به بار شما وارد شود.

به صورت سالم و بدون صدمه اسباب و اثاثیه منزل مورد نظر شما انتقال می‌دهند دارای مجوزهای لازم از اتحادیه باربری هستند.

بیمه نامه معتبر جهت بیمه کردن تمامی وسایل و کالاهای شما در نظر گرفته شده است. اتوبار پاکدشت برای شما دوستان عزیز تمامی این خدمات را با هزینه‌های مناسب و همچنین تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته است. شرکت اتوبار پاکدشت زیر نظر اتحادیه باربری مشغول فعالیت است به همین خاطر امکان ارائه صدور بیمه نامه را دارد و همچنین تمامی قیمت‌هایی که برای مشتریان در نظر گرفته است زیر نظر اتحادیه باربری هست.

 

اتوبار پاکدشت با ارائه خدمات بسته بندی برای مشتریان :

یکی از معتبرترین شرکت‌ها در حمل و نقل و حمل بار به شهرستان شرکت بارسنتر است که دارای چندین شعبه فعال هست. اگر حمل اثاثیه منزل را به شرکت باربری معتبر بسپارید معمولاً  اسباب کشی آسان و بدون هیچگونه دردسری برای شما انجام خواهد شد. شرکت اتوبار پاکدشت برای شما تمامی این خدمات و مراحل را به صورت حرفه ای انجام خواهد داد. زیرا این تیم با داشتن تخصص و دانش کافی در زمینه جابجایی و حمل و نقل لوازم شما در کنار شما دوستان عزیز هستند تا یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه را برای شما به عمل بیاورند. برای داشتن یک بسته بندی مناسب بهتر است نکاتی را رعایت نمایید:

اگر کارها لیست شود به صورت مرتب و منظم انجام شود اسباب کشی بدون هیچ دغدغه برای شما انجام خواهد شد. اتوبار پاکدشت برای شما دوستان عزیز بسته بندی حرفه ای را در نظر گرفته است که با در دست داشتن یک چک لیست تمامی مراحل بسته‌بندی و جابجایی را انجام می‌دهد. آن‌ها لوازم شکستنی را در پارچه و یا مقوا می‌پیچند همچنین از نایلون حبابدار جهت انجام خدمات اسباب کشی و باربری استفاده می‌کنند. تمامی وسایل را در کارتون‌ها قرار می‌دهند و محتوا درون جعبه‌ها را یادداشت می‌کنند بر روی هر جعبه محتوای درون آن را می‌نویسم مثلاً اگر قرار است وسایل شکستنی را جابه‌جا کنند ذکر می‌شود که این وسایل شکستنی هستند.

همچنین لوازم آشپزخانه مثل یخچال را برای شما بسته بندی می‌کنیم و سطح بسته بندی یخچال باید با مهارت خاص و تجربه کافی انجام شود. بهتر است یک روز قبل از اسباب کشی تمام لوازم یخچال را خالی کنید تا به راحتی بتوان آن را بسته بندی کرد. لوازم به صورت بسته بندی شده در کارتون‌های چندلایه به ماشین‌های باربری و اتوبار پاکدشت انتقال پیدا خواهند کرد به طوری که کوچک‌ترین صدمه به بار شما وارد نشود.

 

مشاوره رایگان اتوبار پاکدشت برای مشتریان:

شما دوستان عزیز می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت باربری بارسنتر از خدمات حرفه‌ای این مجموعه بهره‌مند شوید. همچنین مشاوره رایگان برای شما دوستان عزیز جهت انجام خدمات اسباب کشی و باربری در نظر گرفته ایم شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز تمامی خدمات اسباب کشی را از ما دریافت نمایید. اتوبار پاکدشت با راه و روش برای شما اسباب کشی منزل و مراکز خصوصی و تجاری را انجام می‌دهد همچنین اگر قصد جابجایی و حمل و نقل لوازم به شهرستان را دارید می‌توانید از مجموعه بارسنتر کمک بگیرید. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان بار سنتر است.

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند