اتوبار وزراء با سابقه کاری بالا در اموراسباب کشی و باربری:

اگر در منطقه‌ای وزراء به‌دنبال یک اتوبار هستید که دارای چندین سال سابقه کاری و افرادی کاردیده و بلد باشند ما به شما اتوبار وزراء را معرفی می‌کنیم با ارائه خدمات  حمل بار اثاثیه منزل، در استان تهران با بیش‌از چندین سال سابقه کاری در خدمت شما دوستان عزیز ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را از تهران به هر نقطه که بخواهید جابه‌جا خواهیم کرد. با ثبت درخواست شما توسط پرسنل ما نیروها را در زمان تعیین‌شده برای شما اعزام خواهیم کرد. شما می‌توانید با برقراری اولین تماس تلفنی از یک مشاوره رایگان توسط تیم حرفه‌ای اتوبار وزراء بهره‌مند شوید. همچنین ما برای شما خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را با استفاده از تجربه‌ای که داریم انجام خواهیم داد.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

اتوبار وزراء

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار وزراء  از کارشناسان اسباب کشی این مجموعه بهره مند شوید. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از خدماتی که اتوبار وزرا برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. تیم حمل بار متشکل از کارگران دلسوز و باتجربه هستند که با نهایت دقت کارتن‌ها را در ماشین‌های اتوبار وزراء قرار می‌دهند بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود تمامی بار را برای شما بارگیری می‌کنند و باید در نظر داشته باشید که کارگران ما با دلسوزی تمام تمامی وسایل شما را از راهروها و پله‌ها و جابجا می‌کنند. بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما برسد و با چیدمان درست در ماشین‌های باربری آن‌ها را طوری چینش می‌کنند که با یک‌بار رفت‌وآمد بار شما به مقصد مورد نظر برسد تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود همچنین کارگران ما با استفاده از تجربه‌ای که در اختیار دارند بار شما را در مقصد موردنظر تخلیه می‌کنند و شما می‌توانید با کمک تیم چیدمان تمامی بار خود را در منزل جدید چیدمان کنید.

پرسنل با سابقه و کار بلد آماده خدمت رسانی:

رانندگانی که در اتوبار وزراء مشغول به فعالیت هستند با رعایت سرعت مطمئنه در سطح جاده و مسیرها مسلط هستند و به‌راحتی بار شما را به مقصد مورد نظرتان با احتیاط کامل بدون کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما بخصوص وسایل شکستنی شما وارد شود ارسال خواهند کرد رانندگان ما چندین سال سابقه کاری است و با احتیاط کامل از تمامی جاده‌ها و مسیرها وسایل شما را جابه‌جا می‌کند. هدف اتوبار وزرا در فرایند اسباب‌کشی رضایت شما مشتریان عزیز هست به‌همین خاطر تیم ما به‌صورت شبانه‌روزی دست در دست هم می‌دهند تا تلاش کنیم خدمات اسباب‌کشی را برای شما گسترده‌تر کنیم همچنین تیم ما متعهد به تمامی رعایت نکات ایمنی هستند و هیچ‌گونه خطایی در حین اسباب‌کشی و انتقال بار شما از آن‌ها صورت نمی‌گیرد به‌همین خاطر با انتخاب اتوبار وزراء شما می‌توانید تمامی بار خود را بدون کوچک‌ترین صدمه در مقصد موردنظر دریافت نمایید و همچنین ما با استفاده از تجربه کاری بالایی که داریم برای شما تمامی خدمات چیدمان، بسته‌بندی، باربری و اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد. پس نگران نباشید همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را رزرو نمایید ماشین‌هایی که در اتوبار وزرا برای شما دوستان عزیز استفاده می‌شود همگی ایمن و استاندارد است. شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود تمامی بار خود را از تهران به هر مقصد که بخواهید انتقال دهید.

این شرکت با سابقه درخشان به شما این اطمینان را می‌دهد که افراد کاربلد کار خود  را به‌صورت حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند. شما کافی‌ست یک‌بار اتوبار وزراء را انتخاب کنید تا برای همیشه مشتری ما بمانید این اتوبار در سریع‌ترین زمان ممکن تمامی خدمات را برای شما همشهریان گرامی انجام می‌دهد.

بدون این‌که وسایل شما مورد صدمه قرار بگیرد یا این‌که وسایل شما آسیب ببیند و با استفاده از تجهیزات مدرنی که مدیریت مجموعه بار سنتر برای وسایل شما در نظر گرفته  بهترین و محکم‌ترین بسته‌بندی را برای شما انجام می‌دهیم. شما می‌توانید ماشین‌هایی مثل هیوندا، ایسوزو‌، کامیون، خاور‌های مسقف و روباز، و همچنین وانت‌بار و نیسان بارها را از باربری وزراء انتخاب کنید. تا تمامی بار خود را انتقال دهید و همچنین برای این‌که در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما وانت‌بار و نیسان بارها را در نظر گرفته‌ است. تا برای جابه‌جایی در مسافت‌های کوتاه و یا همچنین جابه‌جایی وسایل با تعداد کم و کوچک از وانت‌بار و نیسان بار اتوبار وزراء استفاده نمایید با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار و اتوبار وزراء می‌توانید در هزینه‌های اسباب‌کشی خود نیز صرفه‌جویی کنید و قیمت‌ها برای شما مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

هزینه‌ها در اتوبار وزراء  به چه صورت تعریف شده است:

هزینه‌ها در اتوبار و وزراء می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد باید در نظر بگیرید که با انتخاب اتوبار وزراء شما از تخفیف‌های ۴۵%  این باربری برای شما در نظر گرفته‌ است بهره‌مند می‌شوید. اما هزینه‌ها نمی‌توانند که قیمت ثابتی باشد زیرا اسباب‌کشی‌ها متنوع و با هم فرق دارد به‌همین خاطر شما با انتخاب یک اتوبار مطمئن می‌توانید هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی خودداری فرمایید. مثلاً این‌که:

  • نوع اسباب کشی
  • حجم بار

تعداد پله‌های منزل شما چه مقدار است ؟آیا می‌شود از آسانسور استفاده کرد؟ چه ماشینی را برای باربری و اسباب‌کشی خود انتخاب می‌کنید؟ آیا می‌خواهید از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان استفاده کنید؟ آیا از ماشین‌های vip برای اسباب‌کشی خود استفاده می‌کنید? این‌ها همه سوال‌هایی است که هنگام تماس با کارشناسان ما می‌توانید با آن‌ها درمیان بگذارید تا آن‌ها قیمت ثابت اسباب‌کشی را برای شما تخمین بزنند. به‌همین خاطر نگران پرداخت هزینه‌های گران و گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا شما با تخفیف ۴۵% مجموع بار سنتر می‌توانید یک اسباب‌کشی مناسب و با هزینه مناسب را انجام دهید ما در کنار شما هستیم.

بیمه نامه معتبر برای مشتریان مجموعه بارسنتر:

بیمه در اتوبار وزراء برای ماشین‌های باربری و وسایل شما در نظر گرفته‌شده است. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار وزراء تمامی وسایل خود را بیمه کنید در صورت تماس با مشاوران ما از آن‌ها بخواهید که بیمه‌نامه را برای بار و وسایل شما صادر کنند و همچنین بیمه‌نامه برای آتش‌سوزی، گم شدن وسایل، آسیب دیدن به وسایل، شما استفاده می‌شود. تا در هنگام خسارت دیدن وسایل شما خسارت وارد شده برای شما پرداخت شود. نگران نباشید زیرا شما با انتخاب اتوبار وزراء از آسیب دیدن وسایل خود جلوگیری خواهید کرد. تمامی افرادی که در این‌جا مشغول به فعالیت هستند مجرب و ورزیده است و به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان عزیز تهرانی هستند. هم چنین شما با تخفیف‌های ۴۵% می‌توانید تمامی اثاثیه منزل خود را به هر جا و مکانی که می‌خواهید ارسال نمایید. شما می‌توانید با در دست داشتن بیمه معتبر که توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما صادر می‌شود به راحتی بار خود را از تهران به هر مسیری که می‌خواهید جا به جا کنید.

بسته بندی مطمن توسط  تیم حرفه‌ای اتوبار وزراء :

بسته‌بندی در اتوبار وزراء را برای شما با استفاده از وکیوم‌ها، تجهیزات مدرن بسته‌بندی، نایلون‌های حباب دار، سلفون‌ها، و کارتن‌های چندلایه انجام می‌شود. ما هم چنین برای شما بسته‌بندی مبلمان را نیز انجام می‌دهیم جابه‌جایی وسایل سنگین و غول‌آسا را به ما بسپارید با استفاده از تیم چیدمان می‌توانید وسایل خود را در محل مورد دلخواه خود قرار دهید. و همچنین با انتخاب تیم چیدمان باربری و اتوبار وزراء  دیگر لازم نیست که خودتان به‌تنهایی این وسایل را جابه‌جا و یا چیدمان کنید. دکوراسیون منزل شما را طبق سلیقه شما انجام خواهیم داد تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید تیم چیدمان را رزرو نمایید تا از خدماتی که برای شما انجام می‌دهد بهره‌مند شوید. همچنین این تیم نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی شما را انجام می‌دهند. و در کنار شما هستند تا وسایل در جایگاه خود قرار دهند اما برای شما راحتی را در نظر گرفته ایم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار وزراء از دردسرهای اسباب‌کشی راحت شوید و کار را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با استفاده از بهترین تجهیزات مدرن این خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام دهند. مدیریت مجموعه بار سنتر با استخدام پرسنلی کاربلد و دوره‌ دیده در خدمت شما مشتریان عزیز است و هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. پس با یکی از شماره‌ای که در بالای صفحه درج شده‌ است تماس حاصل فرمایید تا نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید همچنین در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برای شما  به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار وزراء بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار وزراء استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار وزراء کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند