رزرو نوبت برای اسباب کشی در اتوبار وحیدیه به چه صورت است؟

روز اسباب کشی نزدیک و هنوز هیچ کاری انجام نداده اید؟ نگران نباشید تلفن را بردارید و به اتوبار وحیدیه زنگ بزنید تا تمامی خدمات اسباب کشی و حمل نقل را برای شما انجام دهد کافیست با پرسنل ما تماس بگیرید آن‌ها به صورت ۲۴ ساعته آماده هستند تا پاسخگو شما عزیزان باشند. اتوبار وحیدیه با ارائه خدمات مفید و ارزنده در امر اسباب کشی و جا به جایی همراه شما عزیزان هست شما می‌توانید با تماس با شرکت باربری بارسنتر از این خدمات بهره مند شوید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار وحیدیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

نگران هزینه‌های بالا و سنگین باربری و اسباب کشی هستید! لازم نیست نگران باشید زیرا با انتخاب باربری و اتوبار وحیدیه شما می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% ما برخوردار شوید. البته مجموعه بارسنتر مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است تا برای انجام خدمات اسباب کشی هزینه کم‌تری را پرداخت نمایید. باید در نظر داشت که تمامی قیمت‌های باربری ما زیر نظر اتحادیه باربری هست ما با نازل‌ترین قیمت‌ها پرکیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد و درصد تخفیف‌های باربری بارسنتر باعث شده است که این باربری نسبت به باربری‌های سطح تهران بسیار ممتاز‌تر و معروف‌تر باشد.

اثاثیه منازل را چگونه بسته بندی کنیم؟

قبلا هم راجب این موضوع که به تنهایی انجام  بسته بندی برای شما سخت است صحبت کرده ایم ایجاد مشکلات اساسی در اسباب کشی به حد بسیار بالایی تحت تاثیر بسته بندی است پس به همین خاطر اولین شرط بسته بندی درست وسایل هست. شاید برای شما پیدا کردن شرکت بسته بندی و اسباب کشی کار ساده ای نباشد کافیست از چند نفر پرس جو کنید تا آن‌ها به شما شرکت باربری و اتوبار وحیدیه را معرفی نمایند.

اسباب کشی یک فرایند پیچیده، وقت گیر، استرس زا و پر هزینه است پس به همین خاطر به تنهایی انجام دادن آن کار سخت و دشواری هست. استفاده ازخدماتی که اتوبار وحیدیه برای شما در نظر گرفته است می‌تواند تا حدود زیادی از استرس جا به جایی کم کرده و در کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و قیمت بسته بندی اثاثیه منزل موثر باشد زیرا باربری وحیدیه با استفاده از تخفیف‌های ۴۵% قیمت‌ها را برای شما کاهش داده است. مجموعه تیم بسته بندی که متشکل از افراد کاربلد و حرفه ای که به خوبی با نحوه صحیح بسته بندی و خدمات اسباب کشی آشنا هستند. اگر تاکنون از خدمات بسته بندی استفاده نکرده باشید حتما سوالات زیادی در مورد هزینه‌ها و مبالغ دریافتی در ذهن دارید اما ما در این مقاله به شما می‌گوییم که با انخاب باربری بارسنتر دیگران نگران پرداخت هزینه‌های گزاف و گران نباشید.

ترفندهای اسباب کشی با تیم بسته بندی اتوبار وحیدیه:

برای اینکه اسباب کشی راحت و بی درد سری را داشته باشید لازم است که چند روز قبل از اسباب کشی کارهایی را انجام دهید نگاهی به اطراف بیندازید متوجه لوازم غیر ضروری و بلا استفاده زیادی می‌شوید که زمانی کاربرد داشتند را در کارتن‌ها قرار دهید و در اتاقی که رفت آمد در آن کم است  قرار دهید. بسیاری از افراد وسایل قدیمی را با خود به منازل جدید می‌برند در حالی که هرگز از ان‌ها استفاده نخواهند کرد و فقط جاگیر و فضای اضافی را اشغال خواهد کرد شما باید برای یک بسته بندی منظم تمامی لوازم خود را به صورت جداگانه دسته بندی کنید این یک واقعیت است که اگر لوازم کم‌تری را با خود حمل کنید، هزینه باربری کم‌تری هم پرداخت خواهید کرد البته شما می‌توانید برای جابه جایی وسایل با حجم کم از وانت بار یا نیسان بارهای اتوبار وحیدیه استفاده کنید که در صورت انتخاب این ماشین‌ها می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید. یکی از راه‌های صرفه جویی در نرخ باربری و هزینه باربری توجه به زمان اسباب کشی است و در این مورد مسافت طی شده توسط ماشین‌های باربری بسیار موثر هست.

بسته بندی حرفه ای با انتخاب تیم باربری بارسنتر:

در مراحل اسباب کشی قرار است شما پروسه طولانی را تجربه نمایید اما چرا به تنهایی این کار را انجام دهید شما می‌توانید تمامی خدمات اسباب کشی و بسته بندی را به باربری بارسنتر بسپارید لازم نیست زمان خود را صرف جمع و جور کردن و بسته بندی وسایل کنید زیرا تمامی این خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. بسته بندی‌های شرکت بارسنتر به صورت حرفه ای هست و در آن نکات ایمنی رعایت می‌شود کارکنان و تیم بسته بندی با استفاده از تجهیزانی همچون نایلون‌های حبابدار، سلفون‌ها، و ضربگیرها وسایل شما را به صورت حرفه ای بسته بندی خواهند کرد تا در حین جابه جایی و یا چیدمان آن‌ها در ماشین‌های باربری برای وسایل شما اتفاقی نیوفتد و آسیب نبیند. اتوبار وحیدیه با سال‌ها سابقه آماده ارائه بهترین خدمات در عرصه اسباب کشی هست این خدمات شامل مواردی همچون:

  • ارسال کارگران حرفه ای و نیرومند
  • حمل اسباب و اثاثیه
  • ارسال تیم بسنه بندی و چیدمان
  • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
  • ارائه تجهیزات پیشرفته بسته بندی
  • استفاده از رانندگان حرفه ای و مسلط
  • نصب و راه اندازی وسایل الکترونیکی و برقی

این بخش کوچکی از خدمات ما به شما عزیزان است. بعد از تخلیه بار توسط کارگران اتوبار وحیدیه می‌توانید با رزرو تیم چیدمان منزل جدید خود را به طبق سلیقه دلخواه دکوراسیون کنید آن‌ها به شما گمک خواهند کرد که وسایل را در منزل جدید یا مقصد مورد نظرتان طبق سلیقتان چیدمان کنید.

شما می‌توانید تمامی این خدمات را تنها با یک تماس توسط کارشناسان ما رزرو نمایید تا روز اسباب کشی دیگر احتیاجی نیست که شما کاری انجام دهید بلکه کافیست کار را به تیم چیدمان و بسته بندی مجموعه اتوبار وحیدیه بارسنتر بسپارید.

بیمه نامه و بارنامه معتبر اتوبار وحیدیه:

شما برای اینکه از سلامت وسایل خود اطمینان پیدا کنید احتیاج به یک بیمه نامه معتبر دارید باربری بارسنتر برای تضمیین سلامت بار شما با معتبرترین شرکت‌های بیمه طرف قرار داد دارد می‌توانید با خیال راحت و آسوده وسایل خود را به تیم ما بسپارید و به سلامتی بدون هیچ مشکلی آن را در محل مورد نظر خود دریافت نمایید. اتوبار وحیدیه برای شما عزیزانی که قصد اسباب کشی یا باربری به خارج از شهر دارید یا قرار است وسایل خودتان را به شهر دورتری ارسال نمایید بارنامه دولتی را در نظر گرفته است تا هنگام جابه جایی بار از تهران به شهر دیگر دچار مشکل نشوید. ما برای شما بارنامه دولتی را صادر خواهیم کرد تا بدون هیچ درد سر و مشکلی حمل و جابه جایی بار را به هر شهر مورد دلخواه خود انجام دهید.

انتخاب ماشینی که قرار است بار‌های شما در آن قرار بگیرد بسیار مهم است به همین خاطر اگر قرار است اسباب کشی شما با حجم بالایی از وسایل انجام شود. شما باید از خاور‌ها و کامیون‌های باربری بارسنتر استفاده نمایید یا اگر اینکه اسباب کشی شما مقدار کمی وسیله است شما می‌توانید از وانت بارها و نیسان بار‌های اتوبار وحیدیه استفاده کنید. البته با تماس با پرسنل و مشاوران ما می‌توانید در انتخاب ماشینن‌های باربری  اطلاعات بیشتری را کسب نمایید زیرا آن‌ها به شما مشاوره لازم را جهت انتخاب ماشین باربری مناسب خواهند داد.

باربری بارسنتر با استفاده از ماشین‌های مجهز و استاندارد  از قبیل کامیون‌ها، ایسوزوها، هیوندا‌ها و…. اماده به خدمتگزاری هست حتی در باربری بارسنتر حمل بار با خاور به صورت شبانه روزی برای شما عزیزان انجام خواهد شد ماشین‌های باربری و اتوبار وحیدیه به صورت مرتب از لحاظ فنی چک خواهند شد و از بهترین پرسنل و اتومبیل‌ها استفاده می‌کنند تا رفاه را برای شما مشتریان عزیز ایجاد کنند. ما برای شما هرنوع باری را که درخواست جا به جایی آن را داشته باشید جا به جا خواهیم کرد برای ما فرقی نمی‌کند که بار شما شامل کالاهای اداری، جهیزیه عروس، حمل خرده ریز، حمل وسایل سنگین و… باشد ما توانایی خود را در جابه جایی انواع بار از تهران به هر نقطه ایران را داریم. فقط کافیست برای رزرو نوبت با پرسنل ما تماس یبگیرید و اطلاعات خود را ثبت نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما نیروهای خود را ارسال نماییم.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار وحیدیه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار وحیدیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار وحیدیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند