موسسه حمل و نقل وسایل و اتوبار هنگام:

فرایند اسباب کشی و نقل مکان، قطعا برای هر شخصی اتفاق می‌افتد و هر شرکت اتوبار و ارائه دهنده خدمات اثاث کشی باید این قابلیت را داشته باشد تا سطح وسیعی از خدمات و سرویس‌های باربری را مناطق مختلف استان تهران و سطح کشور ارائه دهد. به علاوه بسیار مهم است که شرکت اتوبار و باربری انتخابی شما، مورد اطمینان و معتبر باشد تا بتوان با خیالی آسوده کلیه اوامر باربری خود را به آن بسپارید. اتوبار هنگام در هر زمان و مکانی کلیه این خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

شرکت اتوبار و باربری بارسنتر با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در حوزه اسباب کشی، باربری و حمل بار و وسایل در تهران و سایر شهرستان‌ها، بهترین سرویس دهی را در زمینه اثاث کشی و حمل اثاثیه به شما هموطنان گرامی ارائه می‌کند. باربری و اتوبار هنگام خدماتی مانند: بسته بندی تخصصی، حمل و انتقال بار، ارسال و جا به جایی با وسیله نقلیه و چیدمان لوازم در مقصد را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. پس با خیالی راحت می‌توانید مراحل جا به جایی و انتقال وسایل منزل و محیط‌های اداری و فروشگاه خود را به این تیم باربری بسپارید.

سرعت و دقت بالا در انجام مراحل اسباب کشی و حمل بار باعث شده تا کلیه مشتریان ما خاطره ای خوش از یک اثاث کشی راحت و بدون دردسر را در اتوبار هنگام و با تیم خوش برخورد و حرفه ای آن تجربه نمایند. باربری هنگام امید ایده آل‌ترین شرایط را برای جا به جایی و انتقال وسایل شما فراهم می‌کند و توانسته است در زمینه جذب مشتریان ثابت، به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند. با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب شما را با خدمات و سرویس‌های ارائه شده توسط شرکت اتوبار هنگام بیشتر آشنا کنیم.

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

اتوبار هنگام

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

خدمات و سرویس دهی ویژه باربری:

یکی از نیاز‌های حیاتی برای بسیاری از افراد، قبل از شروع پروسه اسباب کشی، استفاده از خدمات یک شرکت مورد اطمینان برای بسته بندی لوازم اصولی اثاثیه است، که توسط تیم آن شرکت لوازم محل کار یا منزل خود را حمل و بسته بندی و منتقل کنند. در اتوبار هنگام تنها هدف کارکنان ما ارائه ایمن‌ترین و سریع‌ترین سرویس‌های اسباب کشی، به همراه بسته بندی درست و اصولی در استان و سطح کشور است. بهتر است خدماتی که در این اتوبار ارائه می‌شود را بشناسید:

 • مشاوره رایگان برای خدمات باربری و اسباب کشی
 •  اعزام نیروهای حمل بار توانمند و پرانرژی
 • حمل و ارسال اثاثیه منزل، اداره، شرکت و فروشگاه‌ها
 • چیدمان تخصصی بار در مقصد با سلیقه شما
 • نصب و راه اندازی وسایل الکترونیکی و گرمایشی یا سرمایشی
 • ارسال بهترین وسایل نقلیه و متناسب با حجم وسایل شما
 • رانندگان مجرب و آشنا با مسیرها
 •  ارائه بیمه نامه باربری به صورت رایگان
 • خودروهای مسقف و سرپوشیده مخصوص باربری به شهرستان
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متدهای روز دنیا
 •  ارسال تجهیزات بسته بندی در محل شما
 • قیمت‌های منصفانه برای حمل بار
 • دارای مجوز اتحادیه باربری
 • پشتیبانی و اخذ مشاوره ۲۴ ساعته

بسته بندی تخصصی توسط پرسنل حرفه ای

بسته بندی لوازم منزل و سایر اجناس منزل به شکل ایمن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. گروه فعال در اتوبار هنگام از بهترین و ایده آل‌ترین شرایط و تجهیزات ممکن برای بسته بندی کالاها استفاده می‌کنند. این تیم باربری برای بسته بندی از روش‌های روز اروپایی استفاده می‌کنند و این پروسه زمانبر و طاقت فرسا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. با استفاده از تجهیزاتی مانند:

 1. کارتن‌های بادوام
 2. بسته‌های حمل رختخواب
 3. کارتن ویژه لباس رگال دار
 4. بسته‌های مخصوص حمل لوازم کوچک
 5. پوشال
 6. بابل رپ و استرچ رپ
 7. فوم و یونولیت
 8. نایلون حباب دار
 9. پلی اتیلن

عملیات بسته بندی به راحت‌ترین شکل ممکن و با ایمنی کامل انجام می‌شود. همچنین بسته بندی حرفه ای لوازم منزل با توجه به ابعاد، ویژگی‌های فیزیکی، میزان حساسیت بار و میزان امنیت آن‌ها است. در اتوبار هنگام تمامی اسباب و اثاثیه با استفاده از بسته بندی و دسته بندی مخصوص، بسته بندی می‌شوند. در این شرکت باربری کارکنان بسیار متخصص و مجربی وجود دارد، که از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند و با استفاده از تکنیک‌های ویژه وسایل شما را جا به جا می‌کنند.

مسئله مهم سلامتی شماست و در صورت عدم رعایت نکات ایمنی اسباب کشی، مانند بلند کردن مبلمان و یا میز و لوازم سنگین وزن، ممکن است به کمر و ستون فقرات خود آسیب وارد کنید. در صورتی که کارگران اتوبار هنگام آماده انجام این خدمات به راحتی و بدون هیچ دردسری برای شما هستند. مدیریت شرکت بارسنتر به دلیل استفاده از کارگران و کادر فنی ماهر و آموزش‌دیده، بسته بندی و انتفال لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل با نهایت ظرافت و دقت انجام می‌گردد.

گاهی نیز ممکن است قصد جابجایی از یک طبقه به طبقه دیگر را داشته باشید و یا مثلا فاصله نقل مکان آنقدری زیاد نباشد که به خودروی باربری جهت جابجایی اجناس خود نیاز داشته باشید. در این موارد تنها کافیست با تماس با یکی شماره‌های ما در اتوبار هنگام، کارگرانی زبده، آموزش دیده و خوش اخلاق در محل خود دریافت کنید. در شرکت باربری بارسنتر به دلیل استفاده از نیرو و پرسنل جوان و آموزش دیده کلیه مراحل حمل و نقل لوازم اداری و اسباب منازل مشتریان، با نهایت نظم و دقت و رعایت اصول امانت داری انجام می‌گردد.

شرکت بارسنتر کلیه خدمات مربوط به اسباب کشی و باربری شما را به صورت صفر تا صد برای شما انجام می‌دهد.

وسایل نقلیه ایمن و تجهیزات حمل اثاثیه مدرن و به روز

در اتوبار بارسنتر تمامی برنامه ریزی‌های حمل و نقل بار و انتقال اثاثیه شما، از قبل در نظر گرفته و پی ریزی می‌شوند، تا در حین پروسه اثاث کشی هیچ مشکلی برای لوازم قیمتی شما ایجاد نگردد و خطری سلامت وسایل شما را تهدید نکند. یکی دیگر از امتیازاتی که توسط باربری و اتوبار هنگام در اختیار شما هموطنان گرامی قرار می‌گیرد، وسایل نقلیه استاندارد و بیمه شده است که با توجه به حجم و نوع وسایل شما ارسال می‌گردد. همین مسئله نیز باعث کاهش کل مقدار زمانی که لازم است برای امور اسباب کشی صرف کنید می‌شود.

از شرایط خوب دیگر این وسایل نقلیه، سرپوشیده و مسقف بودن بودن آن‌ها و استفاده از ضربه گیر‌های مخصوص است، که باعث می‌شود در زمان‌های بارندگی و شرایط مختلف آب و هوایی هیچ صدمه ای به وسایل و اجناس شما وارد شود. در این شرکت رانندگان بسیار مجرب و با مهارتی وجود دارد، که آگاهی کاملی از مسیرها و خیابان‌ها دارند. این رانندگان در کوتاه‌ترین زمان لوازم متخلف منزل را منتقل می‌کنند و کلیه نکات ایمنی را راعایت می‌کنند. شرکت ما خود را موظف می‌داند که مناسب‌ترین خودروها را با توجه به نیاز مشتریان و با تجهیزات کامل مخصوص اسباب کشی و با سرعت بالا ارسال نماید.

بیمه نامه باربری به همراه قیمت‌های باورنکردنی

یکی از مسائل مهمی که در امر باربری برای خانواده‌ها بسیار اهمیت دارد و بیشتر خانواده‌ها نگران آن هستند، هزینه باربری است. یکی از مهم‌ترین مزایای انتخاب اتوبار هنگام نیز ارائه قیمت‌های مناسب برای دریافت سرویس‌های مختلف است. با انتخاب باربری بارسنتر شرایطی ایجاد کرده است که همه افراد بتوانند از خدمات باربری استفاده کنند، با کم‌ترین هزینه‌ها می‌توانید اثاثیه خود را جابه جا نمایید و از سلامت آن‌ها و برنامه ریزی دقیق حمل و نقل بار خود اطمینان داشته باشید.

اتوبار هنگام خود را موظف می‌داند که بارها و اقلام مشتریان خود را پس از صدور بارنامه دولتی، بیمه رایگان کند تا از این طریق در صورت بروز حوادث غیر قابل پیش بینی، زیان مالی وارد شده مشتریان با استفاده از این بیمه نامه‌ها به صورت کامل جبران شود. پس با انتخاب این گروه وظیفه شناس، عملیات اسباب کشی و حمل و انتقال اجناس ارزشمند و گرانقیمت خود را با خیالی راحت و آسوده به کادر فنی شرکت ما بسپارید.

حمل بار در بلوار هنگام

بلوار هنگام که به خیابان هنگام نیز مشهور است و قبلا به چهل مترى زند نیز معروف بود، یک سمت آن یعنی در ضلع شمالی بزرگراه شهید بابائی و در سمت دیگر آن یعنی در ضلع جنوبی، بزرگراه رسالت است. این منطقه یک بلوار شمالی-جنوبی است که در شمال شرق کلان شهر تهران و در زیر مجموعه منطقه ۴ شهر تهران واقع شده‌ است. بلوار هنگام از میان بوستان جنگلی لویزان عبور می‌کند. درب اصلی این بوستان نیز در این خیابان قرار دارد.

یکی از شاخص‌ها توسعه و فرهنگ بالا در شهرها امروزی استفاده بیشتر شهروندان هر محله از حمل و نقل عمومی و عدم استفاده از خودرو شخصی است. اگر در محله‌ای اتوبوس‌ها خالی باشند و به اصطلاح استقبال از آن بالا نباشد و استفاده از خودروهای شخصی به هر عذر و دلیل متصور در آن بالا باشد، آن محله مدرن نیست و فرهنگ پایینی در آنجا حاکم است. خیابان هنگام در حال حاضر فاقد خط مترو است و در آینده نیز مترو از بلوار هنگام عبور نخواهد کرد، اما از امکانات اتوبوسرانی نسبتاً مطلوبی برخودار است.

اگر در حوالی این خیابان ساکن هستید، یا در این نواحی نیازمند به دریافت خدمات و سرویس‌های حمل و نقل و اسباب کشی منزل یا محل کار خود هستید. تنها با یک تماس با کارشناسان و مشاوران ما در باربری و اتوبار هنگام می‌توانید به خدمات مورد نیاز خود دست یابید. به علاوه برای راحت‌تر شدن این فرایند می‌توانید با استفاده از فرم رزرو آنلاین به صورت اینترنتی سرویس‌ها و خدمات مورد نظر خود را سفارش داده و دریافت کنید.

لینک‌های مفید و خدمات دیگر ارائه شده در باربری بارسنتر

 1. باربری فرجام
 2. انتقال بار به تمام نقاط کشور
 3. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
 4. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
 5. ارسال نیروی کار جهت حمل بار

“اتوبار هنگام بهترین انتخاب برای اسباب کشی”

پرسش‌های متداول کاربران

چطور می‌توانم از خدمات باربری و اتوبار هنگام استفاده کنم؟

فقط کافیه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بارسنتر شما را راهنمایی کنند

خدمات بسته بندی لوازم را به چه صورتی انجام می‌دهید؟

کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل، در محل شما و با ارسال نیروی کارکشته و حرفه ای در محل شما انجام می‌شوند.

چطور می‌توانم از خدمات بیمه بار استفاده کنم؟

نیازی نیست نگرانی در این مورد داشته باشید، کلیه خدمات مربوط به بیمه لوازم، به صورت رایگان و اتوماتیک توسط مدیریت بارسنتر برای مشتریان انجام شده و به شما ارائه می‌شوند

در شرکت شما قیمت‌ها چطور محاسبه می‌شوند؟

هزینه‌های دریافتی بستگی به وسایل نقلیه و کادر فنی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده در اسباب کشی دارد، اما کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و اتوبار هنگام همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.