اتوبار هاشمی ارائه تخصصی خدمات اسباب کشی:

اتوبار هاشمی ارائه‌دهنده خدمات تخصصی اسباب‌کشی و حمل بار در محدوده هاشمی هست این شرکت با سابقه کاری که دارد مفتخر است که تمامی خدمات اسباب‌کشی را در محدوده هاشمی برای شما مشتریان عزیز انجام دهید. ما چندین سال  تخصص در زمینه انجام اسباب‌کشی حمل‌ونقل باربری، حمل‌ونقل وسایل اداری، و مؤسسات را داریم و همچنین به این باربری زیر نظر اتحادیه باربری تهران کار می‌کند. به‌همین خاطر تمامی مجوزهای رسمی را دارد و می‌تواند به‌راحتی برای شما خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهد. شما می‌توانید برای رزرو نوبت با اتوبار هاشمی  تماس بگیرید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار هاشمی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

این اتوبار دارای مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز هست که می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی از این خدمات بهره بگیرید. اگر شما سوال درباره اسباب‌کشی نحوه اسباب‌کشی نوع عملکرد کارگران دارید می‌توانید به‌صورت ۲۴ساعته با این باربری در تماس باشید.

بارسنتر همراه با ماشین‌های مجهز در کنار شما:

خدماتی ‌که اتوبار هاشمی برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد به‌صورت متنوع هست. می‌توانید با انتخاب اتوبار هاشمی از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه نیز برخوردار شوید. این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه است این شرکت با داشتن چندین سال سابقه باربری و حمل‌ونقل برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی را با قیمت مناسب و هزینه‌ای عالی انجام خواهد داد.

تمامی هزینه‌هایی که برای شما عزیزان در نظر گرفته زیر نظر اتحادیه باربری است نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید شما می‌توانید با انتخاب اتوبار هاشمی با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار با کیفیت را تحویل بگیرید. بیشتر افراد در هنگام انجام هر کاری به‌دنبال قیمت کار می‌گردند به‌همین خاطر هزینه‌ها و قیمت‌ها برای مشتریان بسیار مهم است. ما مشتریان زیادی داریم که از تمامی خدماتی که برای آن‌ها انجام داده‌ایم بسیار راضی بوده‌اند نگران پرداخت هزینه‌های گران نباشید. معمولاً هزینه‌های دریافتی باربری براساس نوع، حجم، نوع وسایل، حجم وسایل، تعداد ماشین‌های باربری، تعداد کارگران ارسالی، مسافتی که قرار است ماشین‌های باربری حمل کنند.

تعداد طبقات ساختمان، تعداد کارگران مورد نیاز، و همچنین تجهیزات بسته‌بندی، استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان، است. که می‌تواند در هزینه‌ها و قیمت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد اگرچه اتحادیه حمل‌ونقل باربری و بر نحوه عملکرد اتوبار هاشمی نظارت دارد اما نگران نباشید زیرا تمامی این قیمت‌ها از فیلترهای اتحادیه رد شده‌ است.

اتوبار هاشمی با ارائه خدمات ارزنده برای مشتریان:

خدماتی که اتوبار هاشمی برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است شامل مشاوره درباره اسباب‌کشی، بسته‌بندی اثاثیه، با استفاده از تیم بسته‌بندی حرفه‌ای و تجهیزات که باربری بار سنتر در اختیار آن‌ها قرار داده‌ است.

 • خدمات تخصصی حمل و اثاثیه و همچنین حمل اثاثیه ادارات
 • ارسال بار از تهران به شهرستان
 • ارسال تیم چیدمان
 • صدور بارنامه دولتی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته کارشناسان
 • ارسال کارشناس اسباب‌کشی
 • استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی

باربری و اتوبار هاشمی همیشه سعی بر این داشته تا رضایت مشتریان را جلب کند. به‌همین خاطر خدمات تخصصی اسباب‌کشی خود را به‌صورت تخصصی برای شما انجام می‌دهند. اما با داشتن چندین سال سابقه کاری در زمینه حمل باربری و اسباب‌کشی در کنار شما عزیزان هستیم تا از تهران به هر مقصدی که قصد دارید تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما انجام دهیم. همیشه برای هر کاری نیاز است که این کار را به دست تیم متخصص خود بسپارید. شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید. زیرا آن‌ها با سابقه کاری که دارند می‌توانند از صفر تا صد اسباب‌کشی را در کنار شما دوستان عزیز بدون هیچ مشکلی انجام دهند.

تجهیزات بسته بندی  پیشرفته  در بارسنتر:

بسته‌بندی باید به‌صورت اصولی و ایمن انجام شود روش‌های بسته‌بندی و چیدمان در اتوبار هاشمی با استفاده از استانداردها و رعایت نکات ایمنی انجام می‌شود. در اتوبار هاشمی برای این‌که خدمات ارائه‌شده در زمینه حمل‌ونقل کالا به‌طور کامل انجام شود ما برای شما کارشناسان اسباب‌کشی را ارسال می‌کنیم شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما کارشناسان اسباب‌کشی را رزرو نمایید.

تا بر روی نحوه عملکرد کارگران و نحوه اسباب‌کشی و همچنین دیگر خدماتی که تیم حرفه‌ای ما انجام می‌دهند نظارت کامل را داشته باشند تا به‌درستی تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری برای شما انجام شود. باید توجه داشته باشید که اصول بسته‌بندی و چیدمان را باید به‌درستی انجام دهیم زیرا اگر این کار به‌درستی انجام نشود ایمنی وسایل به خطر می‌افتد اما برای بسته‌بندی وسایل شما مراحلی را در نظر گرفته‌ایم که شامل موارد زیر است:

 1. تفکیک وسایل بزرگ از دیگر وسایل
 2. تفکیک وسایل شکستنی از وسایل عادی
 3. استفاده از نایلون‌های حباب دار
 4. استفاده از سلفون ها
 5. استفاده از ضرب گیرها
 6. محکم کردن بسته‌بندی با چسب‌های نواری پهن
 7. استفاده از کارتن‌های چند لایه
 8. استفاده از ماژیک‌های مخصوص برای نوشتن بر روی کارتن‌ها

این بخشی از خدماتی است که ما هنگام بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. انتخاب ماشین در باربری هاشمی بستگی به نوع کالای مورد حمل شما دارد در مرکز حمل ‌و نقل اتوبار هاشمی انتخاب ماشین بر عهده مشتری است. مدیریت مجموعه بار سنتر انتخاب نوع ماشین را بر عهده مشتری گذاشته است. البته شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت انتخاب نوع ماشین موردنظر خود بگیرید.

بنابراین انتخاب ماشین مناسب در اتوبار هاشمی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا قرار است که تمامی وسایل شما با این ماشین‌ها جابه‌جا شود. البته باید در نظر داشته باشید که انتخاب ماشین بستگی به نوع اسباب‌کشی، میزان اسباب‌کشی، مسافتی که قرار است طی شود، و دیگر مراحل اسباب‌کشی دارد. شما می‌توانید برای جابه‌جایی و اسباب‌کشی در مسیرهای کوتاه برای این‌که در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید از وانت‌بار یا نیسان بارهای اتوبار هاشمی استفاده نمایید. مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن وانت‌بار و نیسان بار در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده‌است و همچنین می‌توانید برای جابجایی مسافت‌های کوتاه و بارهای کم از این نوع ماشین‌ها استفاده کنید.

همچنین شما می‌توانید برای جابجایی و حمل اثاثیه خود به خارج از شهر از دیگر ماشین‌هایی که اتوبار هاشمی در اختیار مشتریان عزیز قرار داده‌ است استفاده کنید. این ماشین‌ها شامل کامیون‌ها، ایسوزوها، هیونداها، و دیگر وسایل باربری است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره با تیم حرفه‌ای ما به‌صورت ۲۴ساعته با یکی از شماره‌های که در بالای صفحه درج شده‌ است تماس بگیرید. تا آن‌ها مشاوره لازم را برای شما جهت انجام اسباب‌کشی و خدماتی که برای شما در نظر گرفته‌اند به شما دوستان عزیز اطلاع دهند. فاصله ما تا شما فقط یک تماس تلفنی است لازم نیست که برای انجام خدمات اسباب‌کشی به مراکز ما حضور بیاورید بلکه تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از تمامی خدماتی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بهره‌بر بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار هاشمی از تمامی خدمات اسباب‌کشی بهره‌مند شوید ما از صفر تا صد اسباب‌کشی را در کنار شما دوستان عزیز هستیم با پرداخت هزینه مناسب می‌توانید یک کار باکیفیت را توسط تیم حرفه‌ای ما بهره مند شوید.

مراحل چیدمان منزل شما توسط اتوبار هاشمی:

مراحل چیدمان وسایل شما توسط یک تیم حرفه‌ای انجام می‌شود شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان اتوبار هاشمی تمامی وسایل خود را در منزل جدید خود طبق سلیقه خود دکوراسیون کنید. تیم حرفه‌ای اتوبار هاشمی در کنار شما هستند تا تمامی لوازم سنگین را برای شما جابجا کنند.

و آن‌ها را در محل موردنظر شما قرار دهند همچنین می‌توانند تمامی جعبه‌ها را برای شما باز کنند و تمامی وسایل را در جای خود قرار دهند آن را با استفاده از علمی که در اختیار دارند می‌توانند لوازم الکترونیکی شما را نصب و راه‌اندازی کنند. شما با انتخاب تیم چیدمان این مجموعه می‌توانید تمامی لوازم الکترونیکی مانند یخچال، گاز، و یخچال فریزرها، تلویزیون، ظرف‌شوئی، و دیگر وسایل را نصب و راه‌اندازی کنید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهیم شما با انتخاب اتوبار هاشمی می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را به یک تیم کاردان و حرفه‌ای بسپارید تا آن‌ها با در نظر گرفتن بهترین شکل ممکن تمامی خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام دهند شما می‌توانید حتی در ایام تعطیل نیز با باربری ما در تماس باشید تا خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان انجام دهند.

تمامی پرسنل که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت هستند دوره‌های لازم را جهت اسباب‌کشی باربری بسته‌بندی چیدمان دیده‌اند. پس شما می‌توانید به این عزیزان اطمینان کنید و تمامی وسایل خود را به آن‌ها بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ارسال وسایل شما به مقصد مورد نظر و رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کنند. و در کنار شما هستیم تا به بهترین شکل ممکن تمامی خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید اتوبار هاشمی در کنار شما دوستان عزیز است تا مراحل اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام دهند. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید تا در کم‌ترین زمان ممکن نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار هاشمی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار هاشمی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار هاشمی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند