خدمات اتوبار نواب برای شما مشتریان عزیز:

اتوبار نواب با مجوز رسمی از اتحادیه باربری همراه با کارگرانی حرفه‌ای و آموزش‌دیده در خدمت شما عزیزان است. و تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام  می‌دهد. شما می‌توانید با صرفه‌جویی در وقت و زمان و هزینه با کادری متخصص تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید.

۴.۷/۵ - (۲۴ امتیاز)

اتوبار نواب

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما در کنار شما هستیم تا تمامی وسایل سنگین مانند یخچال‌های سایدبای‌ساید، پیانو، گاوصندوق، شیشه‌ها شکستنی، ظرف‌های شکستنی و دیگر وسایل سنگین را برای شما عزیزان جابجا نماییم. کلیه خدمات حمل‌ونقل شهری و شهرستانی را در ۲۴ ساعت روز برای شما عزیزان انجام می‌دهیم شما می‌توانید به‌صورت کاملاً تضمینی تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را از اتوبار نواب بخواهید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات با نازل‌ترین قیمت برای شما عزیزان انجام دهیم.

 

اتوبار نواب با پرسنلی که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است خدمات اسباب‌کشی را به‌نحو احسن برایتان ارائه می‌دهد. تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند دارای چندین سال سابقه کاری است و در امر اسباب‌کشی همگی حرفه‌ای هستند آن‌ها آموزش‌های لازم را جهت باربری و اسباب‌کشی دیده‌اند.

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار نواب تمامی وسایل خود را از هر مسیری که می‌خواهید از تهران به مسیری که می‌خواهید انتقال دهید. ما برای شما خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که دیگر لازم نیست خودتان ساعت‌ها وقتتان را صرف اسباب‌کشی و باربری کنید بلکه با تماس با باربری در محدوده نواب می‌توانید تمامی این خدمات را با افراد کاردان و کاربلد بسپارید. جهت رزرو این تیم فقط کافی‌ست با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا نوبت خود را رزرو نمایید. اتوبار نواب در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم. مدیریت اتوبار نواب و در نظر گرفتن رانندگان حرفه‌ای و کاردان و کاردیده درطول اسباب‌کشی به شما این آسودگی خیال را می‌دهد که به سلامت بار شما به مقصد انتقال داده می‌شود.

تمامی لوازم منزل را بسته بندی تحویل بگیرید:

همچنین بسته‌بندی و چیدمان و همچنین باربری را از تیم حرفه‌ای ما بخواهید. ما برای جابجایی وسایل شما به شهرستان در کنار شما عزیزان هستیم تا تمامی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. این تنها بخشی از خدماتی است که اتوبار نواب برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار نواب از خدمات بسته‌بندی، بیمه، کارگران ارسالی، تجهیزات بسته‌بندی، تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان، استفاده نمایید. ما به‌صورت۲۴ ساعته در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خدمات خود را به‌نحو احسن برای شما مشتریان همیشگی خود ارائه دهیم. تیم بسته‌بندی اتوبار نواب در کنار شما هستند و تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند. لازم نیست شما ساعت‌ها وقت خود را بابت بسته‌بندی وسایل هدر دهید زیرا با ارسال تیم بسته‌بندی ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات بسته‌بندی را به‌نحو احسن برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. اما با تفکیک و جداسازی لوازم شکستنی از دیگر وسایل در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام دهیم و با استفاده از کارتن‌های چند لایه که اتوبار نواب در اختیار ما قرار داده‌ است تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها در مقصد مورد نظر برای شما تحویل خواهیم داد. ما لوازم شکستنی را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم تا در حین جابجایی آسیبی به آن‌ها وارد نشود و بر روی ماژیک بر روی کارتن‌ها می‌نویسیم که این لوازم شکستنی هستند. تا با احتیاط بالاتر توسط کارگران اتوبار نواب حمل شود. شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی اتوبار نواب از یک اسباب‌کشی خوب و بی‌دردسر برخوردار شوید. تمامی خدمات این مجموعه به‌صورت حرفه‌ای برای شما انجام می‌شود تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند آموزش‌های لازم را دیده‌اند پس نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید. ما حساسیت شما را درک می‌کنیم از فرش‌ها گرفته تا لوازم آشپزخانه و سرویس خواب همه را به ما بسپارید. تا با بسته‌بندی مناسب تمامی خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم شما می‌توانید در کنار ما باشید و نظاره‌گر این بسته‌بندی دقیق باشید و در کنار شما تمامی وسایل شما را به‌نحو احسن برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی خواهیم کرد.

بیمه نامه توسط اتوبار نواب برای شما عزیزان:

بیمه‌ای که  اتوبار نواب برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است توسط یک بیمه‌نامه معتبر صادر می‌شود. اتوبار نواب تمامی وسایل شما را که در ماشین‌های باربری قرار می‌گیرد بیمه خواهیم کرد و در صورت بروز هرگونه مشکل و صدمه و خسارت وارد شده و برای شما عزیزان پرداخت شود. نگران وسایل خود نباشید زیرا ما با احتیاط کامل آن‌ها را جابه‌جا می‌کنیم اما برای تضمین بالا کار تمامی لوازم و وسایل شما را بیمه خواهیم کرد. این بیمه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما صادر می‌شود. از زمانی‌که وسایل شما در ماشین‌های باربری اتوبار نواب قرار می‌گیرد تا زمانی‌که توسط کارگران اتوبار نواب تخلیه می‌شود شما می‌توانید از بیمه‌نامه استفاده کنید. همچنین اگر در میان وسایل خود وسایل گران‌قیمت و با ارزشی دارید می‌توانید از مدیریت بار سنتر بخواهید که سقف بیمه‌نامه را برای شما دوستان عزیز افزایش دهد. هم چنین برای تردد خارج از شهر  و اسباب‌کشی برون‌شهری ما به شما یک بارنامه دولتی را پیشنهاد می‌دهیم. تا در هنگام جابجایی وسایل خود به مشکل بر نخورید اگر قرار است قرار است اسباب‌کشی از شهری از تهران به شهر دیگر انجام شود ما در کنار شما هستیم تا تمامی وسایل شما به‌سلامت به مقصد موردنظر برسد. به‌همین خاطر مدیریت مجموعه اتوبار نواب برای شما با در نظر گرفتن یک بارنامه دولتی ام تمام خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام خواهد داد.

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به‌صورت ۲۴ ساعته با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید آن‌ها در کنار شما هستند تا تمامی خدمات باربری را برای شما دوستان عزیز انجام دهند.

با پرداخت هزینه مناسب از صفر تا صد اسباب کشی را انجام خواهیم داد:

شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب از تمامی خدماتی که مجموعه باربری بارسنتر برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. هزینه‌ها در اتوبار نواب به‌صورت کاملاً منصفانه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌شده است. تمامی هزینه‌های اسباب‌کشی زیر نظر اتحادیه باربری کل تهران است. تعرفه‌هایی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم همگی با قیمت‌های مناسب تعیین شده‌است. نگران پرداخت هزینه‌های گران اسباب‌کشی و باربری نباشید. زیرا شما می‌توانید با انتخاب اتوبار نواب از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برخوردار شوید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا با دریافت قیمت مناسب تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام دهیم باید در نظر داشته باشید که هزینه‌ها می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد. این عوامل می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • تعداد کارگران ارسالی
  • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
  • استفاده از تجهیزات بسته‌بندی
  • استفاده از ماشین‌های باربری
  • عدم وجود آسانسور
  • مسافت طی‌شده توسط ماشین‌ها

و دیگر مواردی که شما می‌توانید برای اطلاعات دقیق آن را با مشاوران ما تماس بگیرید. تا آن‌ها شما را جهت یک اسباب‌کشی مطمئن آگاه سازند و البته باید در نظر داشته باشید که با انتخاب ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان باری که مجموعه اتوبار نواب برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است می‌توانید از تخفیف‌های ویژه این باربری برخوردار شوید. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید. تا از تخفیف‌های ویژه‌ای که این شرکت برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است برخوردار شوید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب از صفر تا صد یک اسباب‌کشی را به اتوبار نواب بسپارید ما در کنار شما هستیم تا با پرداخت هزینه‌ای مناسب یک اسباب‌کشی خوب را برای شما دوستان  به ارمغان بیاوریم.

پرسنل اتوبار نواب ۲۴ ساعت پاسخگو است:

پرسنل که در مجموع اتوبار نواب مشغول بکار هستند به‌صورت۲۴ ساعته در دسترس شما مشتریان عزیز است ما حتی در ایام تعطیل آماده ارائه انواع خدمات اسباب‌کشی و باربری و شما دوستان عزیز هستیم. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با یکی از شما را که در بالا درج‌شده است تماس بگیرید تا به نزدیک‌ترین شعبه خود در جنوب تهران شما را متصل نماییم. همچنین شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید. برای انجام یک اسباب‌کشی خوب و بی‌دردسر و بی نقص شما می‌توانید از کارشناسان اسباب‌کشی ما استفاده کنید تا در طول اسباب‌کشی با نظارت بر نحوه عملکرد کارگران و تیم‌ها دارند و خیالتان از بابت اسباب‌کشی و باربری راحت باشد. آن‌ها در کنار شما عزیزان هستند تا تضمین سلامت بار شما به مقصد را به شما اعلام نمایند. تمامی مجموعه باربری نواب در تلاش هستند به‌صورت شبانه‌روز که خدمات خود را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کنند. پس شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید. ما در کنار شما هستیم تا یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم و پرسنل ما رزرو نمایید. تا در روز تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگان درباره نحوه اسباب‌کشی نوع ماشین انتخابی نحوه عملکرد تیم‌های بسته‌بندی تعداد کارگرانی که مورد نیاز است برخوردار شوید مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را جهت یک اسباب‌کشی بی‌دردسر به شما دوستان عزیز ارائه خواهند داد. ما در کنار شما عزیزان هستیم تا تمامی خدمات را برای شما به‌نحو احسنت انجام دهیم شما با انتخاب اتوبار نواب می‌توانید از تخفیف‌های۴۵% که این شرکت برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی برای شما یک اسباب‌کشی خوب را به ارمغان بیاوریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار نواب بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار نواب استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار نواب کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند