اتوبار نبرد پیشگام در حمل بار

اتوبار نبرد یکی از معتبرترین و مجهزترین باربری های موجود در استان تهران است که جا به جایی کالا و لوازم را به صورت حرفه ای انجام می دهد. اتوبار نبرد برای ارائه خدمات اسباب کشی با کیفیت و اصولی، نیروی انسانی با سابقه و کارآزموده را به خدمت گرفته است و هدف اصلی این است که حمل اثاثیه و اثاث کشی مشتریان عزیز به صورت سالم و درست انجام شود و خدمات با کیفیت حمل و نقل جاده ای اسباب و اثاثیه را ارائه دهد. اگر قصد اسباب کشی دارید و می خواهید کار حمل بار و انتقال بار خود را به یک  باربری ایمن و مطمئن بسپارید، باربری و اتوبار نبرد را امتحان کنید. این باربری در طی چند سال سابقه کاری خود اعتبار زیادی بین مشتریان پیدا کرده است و تامین امنیت بار و تضمین سالم بودن بار از وظایف مهم این باربری می باشد.

مهمترین نکته در حمل بار حفظ ایمنی و عدم آسیب دیدگی وسایل و لوازم ضمن انتقال آن است. بخش مدیریت اتوبار نبرد در رابطه با حفظ امنیت بار استراتژی کاری استفاده از نیروی ماهر ، کارکشته و کاردان در همه بخش های باربری و حمل بار را به کار گرفته است. برنامه ریزی منظم و سازمان یافته شرط اساسی انجام دقیق و صحیح در هر فرایند یا خدمت است. پرسنل اتوبار نبرد با استفاده از برنامه ای منظم و سازماندهی شده مراحل مختلف اسباب کشی را به انجام میرسانند. طبق روال  از پیش تعیین شده ، همه فعالیت ها در زمان و مکان درست به صورت صحیح و اصولی انجام می شود. استفاده از خدمات بیمه برای تضمین ارزش مادی اثاثیه در صورت بروز ناگهانی حادثه و حفط امنیت و سلامت بار ضمن انتقال آن می باشد.

اثاثیه مشتری در اتوبار نبرد در نهایت صحت و سلامت به مقصد منتقل می شوند. کارکنان متخصص و حرفه ای با استفاده از اصول صحیح بسته بندی وسایل منزل و چیدمان و حمل وسایل به کمک استفاده از وسایل نقلیه و تجهیزات مدرن کار اثاث کشی را به انجام میرسانند. کالای مشتری هر اندازه و هر نوعی که باشد صحیح و سالم با استفاد از قواعد اصولی جا به جا می شود. بیمه اثاثیه و حمایت مالی از خسارت های احتمالی از دیگر عواملی است که در مرکز حمل و نقل اثاثیه اتوبار نبرد اهمیت ویژه دارد. در مرکز حمل و نقل اثاثیه نبرد ماشین ها و تجهیزات مناسب برای انتقال هر گونه کالا در سایز و اندازه کوچک یا بزرگ با امکانات رفاهی جانبی مثل پتو یا موکت های ضربه گیر موجود است و مناسب با نوع کالای مشتری خودروی مناسب انتخاب می شود. پرسنل موجود در مرکز اتوبار نبرد همه افرادی کاردان و با مهارت هستند که دانش و تخصص حرفه خود را طی سال ها به خوبی یاد گرفته اند و در تجربه های کاری عملی نموده اند.

شرکت بارسنتر آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز میباشد. پس از برقراری تماس با مشاوران مرکز اتوبار نبرد ، مشاوران موجود شما را در زمینه چگونگی انتقال درست اثاثیه مطلع خواهند کرد. این مشاوره رایگان و تخصصی مشاوران شما را از هزینه های دریافتی و بهترین مسیر حمل و نقل و مناسب ترین زمان انتقال مطلع می کند. حتما از طریق لینک های زیر با ما در تماس باشید.

 

 

اتوبار نبرد

 

لیست کامل تری از خدمات ارائه شده توسط اتوبار نبرد

اتوبار نبرد |-| انتقال بار به تمام نقاط کشور
اتوبار نبرد |-| بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
اتوبار نبرد |-| حمل بار با وانت بار و نیسان بار
اتوبار نبرد |-| ارسال نیروی کار جهت حمل بار
اتوبار نبرد |-| بهترین قیمت با بیمه رایگان

 

شماره های تماس با ما

 

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *