اتوبار مهستان یکی از مجموعه‌های فعال بارسنتر:

اتوبار مهستان بارسنتر خدمات اسباب‌کشی و باربری برای شما دوستان عزیز با قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های ۴۵٪ است. بارسنتر با شعبه‌های متعددی که در مرکز تهران، شرق تهران، شمال تهران‌، جنوب تهران و غرب تهران دارد آماده ارائه خدمات و حمل‌ونقل است.
شما می‌توانید با هزینه‌های مناسب بار خود را به تمامی نقاط تهران ارسال نمایید.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار مهستان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اگر شما ساکن مرکز تهران هستید می‌توانید از خدمات حمل و باربری  استفاده نمایند. برای عزیزانی که در شرق تهران زندگی می‌کنند بارسنتر شعبه‌هایی را تحت پوشش داده که آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی به‌صورت حرفه‌ای با کادری قوی هستند. دوستان عزیز که در شرق تهران زندگی می‌کنند. می‌توانند خدمات اسباب کشی را به شعبه‌های زیر بسپارند.

هم چنین ما برای شما خدمات وانت‌بار و نیسان بار را در نظر گرفته‌ایم که برای حمل‌ونقل و جابجایی درون‌شهری و بین‌شهری استفاده می‌شود. تخفیف‌های ویژه و قیمت‌های مناسب آماده ارائه خدمات باربری برای شما دوستان عزیز است. شما می‌توانید جهت جا به جایی درون شهری ازمجموعه‌های زیر استفاده نمایید.

ارسال بار در سر تا سر ایران با اتوبار مهستان:

اتوبار مهستان برای شما دوستان عزیز با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام خواهیم داد دیگر لازم نیست هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی را پرداخت کنیم بلکه اتوبار مهستان برای شما عزیزان با پرداخت هزینه مناسب اسباب‌کشی صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد.

هدف ما ارسال بار به سرتاسر ایران استبه‌همین خاطر شعبه‌های متفاوتی را همراه با تیم‌های بسته‌بندی اثاثیه منزل و چیدمان اثاثیه منزل برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که با کیفیت بالا برای شما خدمات جابجایی و باربری را انجام خواهیم داد. اتوبار مهستان که در غرب تهران قرار دارد آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان گرامی با تخفیف‌های ۴۵٪ است. اتوبار مهستان با کیفیت در خدمات اسباب‌کشی و جابجایی لوازم منزل تلاش بر ارائه تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی دارد. ما برای شما حمل‌ونقل لوازم سنگین و جابجایی و اسباب‌کشی را نیز انجام می‌دهیم. همچنین شما می‌توانید از مشاوره رایگان جهت انجام خدمات اسباب‌کشی و بسته‌بندی توسط پرسنل حرفه‌ای و مشاوران باتجربه ما بهره‌مند شوید.
با بهترین قیمت‌ها برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی و جابجایی را انجام خواهیم داد.

اتوبار مهستان با ارسال افراد متخصص در محل اسباب‌کشی برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل را بسته‌بندی خواهند کرد. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره‌هایی که در صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا مشاوره رایگان جهت اسباب‌کشی و باربری از طرف تیم بارسنتر بهره‌مند شوید.

قیمت‌ها و هزینه‌های باربری و اسباب کشی به چه صورت است؟

کار را به پرسنلی که در مجموعه بارسنتر مشغول فعالیت هستند بسپارید آن‌ها از صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری در کنار شما هستند و برای شما خدمات چیدمان ؛جابجائی و حمل‌ونقل را با کارگران حرفه‌ای انجام خواهیم داد. بسته‌بندی حرفه‌ای همراه با تجهیزات نوین را می‌توانید از اتوبار مهستان نیز دریافت نمایید. ما به شما تضمین می‌دهیم یک جابه‌جایی ایمن را در کنار تیم حرفه‌ای ما با یک بیمه‌نامه معتبر داشته باشید. باربری و اتوبار مجموعه بارسنتر برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی تمامی لوازم را نیز انجام خواهد داد. بسته‌بندی یکی از کارهای مهم در اسباب‌کشی است که اگر به‌درستی انجام نشود لوازم شما صدمه خواهد دید. به‌همین خاطر استفاده از ماشین‌های باربری و اتوبار مهستان و حمل اثاثیه منزل توسط کارگران و رانندگان حرفه‌ای این مجموعه انجام می‌شود. اتوبار مهستان برای شما دوستان عزیز با رانندگان حرفه‌ای که مسلط به تمامی مسیر و راه هستند خدمات جابجایی و حمل‌ونقل را انجام می‌دهد. ما برای شما اسباب و اثاثیه منزل را به هر شهری که بخواید انتقال خواهیم داد.

رانندگان مجموعه بارسنتر به تمامی راه‌ها و مسیرها تسلط کافی دارند و آماده جابجایی وسایل شما در هر مسافت و شرایط آب و هوایی هستند.

اتوبار مهستان با تعرفه‌ها و قیمت‌های مناسب هزینه حمل اثاثیه را برای شما دوستان عزیز توسط مشاوران بازگو می‌کند شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما و ثبت اطلاعات نهایی از قیمت نهایی باربری و یا اسباب‌کشی باخبر شوید. البته تمامی قیمت‌ها و تعرفه‌های ما کاملاً استاندارد است و زیر نظر اتحادیه باربری برای شما هزینه‌های ماشین‌های باربری را قرار داده‌ایم. توصیه ما به شما این است که برای دریافت قیمت نهایی با مشاوران ما در ارتباط باشید و سوالات آن‌ها پاسخ دهید تا آن‌ها برای جابجایی و اسباب‌کشی راهنمایی‌های لازم را به شما انتقال دهند. مبلغی که برای انجام اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم و در آخر کار از شما دریافت می‌کنیم بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی از شما دریافت می‌شود. در اسباب‌کشی هزینه‌های اسباب‌کشی نقش بسیار مهمی دارند مثلاً مجموعه خدمات وانت‌بار و نیسان بار بارسنتر هزینه متفاوتی نسبت‌به کامیون‌ها و خاورها و ایسوزو این مجموعه دارد. البته شما می‌توانید هر نوع ماشین را که طبق سلیقه خودتان است انتخاب نمایید و برای انتقال بار از این نوع ماشین‌ها استفاده نمایید ما در جهت خدمات حرفه ای برای شما دوستان عزیز ماشین‌های متفاوتی را نیز در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با توجه به نوع بار و حجم بار خود از انواع و اقسام ماشین‌های مجموعه اتوبار مهستان که به صورت استاندارد هستند از لحاظ فنی روزانه چک می‌شود انتخاب کنید.

بیمه نامه و بارنامه دولتی در اتوبار مهستان  برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود:

همچنین ما برای شما عزیزان یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که برای جابجایی بار در مسافت‌های طولانی و هنگام اسباب‌کشی وجود این بیمه‌نامه ضروری است و شما می‌توانید با در دست داشتن بیمه‌نامه تضمین سلامت رسیدن بار خود به مقصد نهایی را از اتوبار مهستان دریافت نمایید. اتوبار مهستان با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد به‌همین خاطر شما می‌توانید در صورت حمل‌ونقل لوازم با ارزش و اشیاء گران‌قیمت سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید. البته باید اطمینان کامل داشته باشید که با ارسال کارگران حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز امکان صدمه دیدن به وسایل شما صفر است زیرا کارگران ما با دقت کافی برای شما جابه‌جایی را انجام می‌دهند. همچنین با دلسوزی تمام برای شما تمامی وسایل را حمل‌ونقل و جابه‌جا می‌کنند. کارگران بارسنتر خود را در برابر صدمه دیدن به بار شما موظف می‌دانند. به‌همین خاطر اتوبار مهستان با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که بار شما با سلامت کامل به مقصد مورد نظر می‌رسد. سوال بیشتر مشتریان این است که آیا بارنامه در اسباب‌کشی و ضرورت دارد ؟اگر شما قصد حمل‌ونقل و جابجایی به خارج از شهر را دارید و قرار است بار در مسافت طولانی جابجا کنید یا قصد مهاجرت و یا اسباب‌کشی به شهر دیگری را دارید باید در حین مسافت و در حین مسیرهای طولانی از بارنامه دولتی استفاده کنید. تا با خیال راحت در جاده‌ها و پلیس راه‌ها بار خود را بدون هیچ دردسری به مقصد مورد نظر انتقال دهید. وجود بارنامه در اسباب‌کشی بسیار مهم است به‌همین خاطر اگر قصد جابجایی و اسباب‌کشی برون‌شهری را دارید حتما باید شرکتی را انتخاب نمایید که به شما یک بارنامه و یک بیمه‌نامه معتبر را ارائه دهد. اتوبار مهستان برای شما دوستان عزیز با در نظر گرفتن بیمه‌نامه و بارنامه دولتی معتبر اطمینان خاطر را می‌دهد که بار شما بدون کوچک‌ترین صدمه به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد. حمل بار برای شما دوستان عزیز توسط افراد کاردان و کاربلد انجام می‌شود پس لازم نیست هیچ‌گونه استرسی جهت جابه‌جای بار داشته باشید زیرا افرادی که این کار را انجام می‌دهند به کار خود وارد هستند و توانایی جابه‌جایی بار را به مقاصد مورد نظر شما دارند.

در اسباب کشی چه خدماتی را می‌شود از شرکت معتبر بارسنتر دریافت کرد:

اتوبار مهستان با پرسنل قدرتمند و حرفه‌ای و همچنین مدیریت قوی در راستای خدمات نوین برای شما دوستان عزیز در تلاش هستند تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را گسترده‌تر کند. شما می‌توانید جهت حمل‌ونقل جابه‌جایی لوازم سنگین به این اتوبار اطمینان کنید و تمامی جابه‌جایی‌ها و حمل‌ونقل لوازم منزل و ادارات خود را با تیمی حرفه‌ای انجام دهید.
با انتخاب اتوبار مهستان ۴۵٪ تخفیف ویژه شامل بسته‌بندی، جابه‌جایی، حمل‌ونقل و باربری برای شما مشتریان عزیزدر نظر گرفته می‌شود که شما می‌توانید برای دریافت هر کدام از این خدمات به‌صورت مجزا از تخفیف‌های ویژه مجموعه باربری بارسنتر برخوردار شوید. اگر قصد حمل‌ونقل و جابجایی را دارید و انتخاب ماشین‌های باربری برای شما کار سختی است کافی‌ست با مشاوران ما در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم را جهت یک جابجایی حرفه‌ای از ما دریافت نمایید دوستان عزیز که قصد جابجایی و حمل‌ونقل لوازم را دارند و به‌دنبال یک شرکت معتبر هستند پیشنهاد ما به شما مجموعه باربری مهستان و اتوبار مهستان است که خدمات جابجایی و اسباب‌کشی خود را می‌توانید تنها با هزینه‌های مناسب از ما دریافت نمایید. شما عزیزان می‌توانید جهت رزرو این خدمات با شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را به تیم حرفه‌ای باربری بارسنتر بسپارید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مهستان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار مهستان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مهستان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند