ارائه خدمات بی نظیر توسط اتوبار مشیریه:

شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با اتوبار مشیریه در ارتباط باشید جهت ارتباط با ما می توانید با پرسنل ما که به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تماس حاصل فرمایید تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت و پرسنل متخصص و آموزش دیده ما شما را در این امر یاری خواهند کرد تا لذت یک اسباب کشی خوب را در کنار ما تجربه کنید.

4.8/5 - (28 امتیاز)

اتوبار مشیریه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما وسایل و بار های شما را از تهران به هر نقطه دیگر از ایران که بخواهید انتقال خواهیم داد. تمامی قیمت های اتوبار مشیریه زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و شما دیگر لازم نیست هزینه های گران را بابت اسباب کشی و یا جابه جایی پرداخت کنید زیرا اتوبار مشیریه از ۴۵ درصد تخفیف برای شما عزیزان استفاده خواهد کرد بارسنتر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری است و نمامی قیمت های ما از فیلتر اتحادیه رد شده و کاملا منصفانه می باشد.

ما با برنامه ریزی برای شما بسته بندی را انجام می دهیم:

با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود به همین خاطر مدیریت بارسنتر با در نظر گرفتن شعبه های مختلف در تهران دسترسی به باربری را برای شما عزیزان راحت نموده است باربری مشیریه در محدوده مشیریه اماده است تا به مشتریان عزیز خدمات اسباب کشی را ارائه دهد.شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره های بالا تماس بگیرید مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

بسته بندی یکی از کارهای مهم اسباب کشی می باشد پس به همین خاطر باید در انجام این کار دقت نمود شاید این کار به تنهایی زمان بر و وقت گیر باشد اما ما برای شما پیشنهاد بسیار جالبی داریم ما با ارسال تیم بسته بندی به محل اسباب کشی شما زحمت و دردسر های بسته بندی را کم کرده ایم تیم حرفه ای و اموزش دیده اتوبار مشیریه بسته بندی اثاثیه شما را با کارتن های ضدضربه، سلفون، نایلون حبابدار و … انجام میدهد تا در هنگام جا به جایی به ان ها آسیبی وارد نشود هرچه بسته بندی محکم تر و ایمنی تر باشد درصد شکستن وسایل و آسیب دیدنشان کاهش پیدا خواهد کرد. ما تمامی وسایل شما را به صورت حرفه ای و با استفاده از تجهیزات عالی بسته بندی خواهیم کرد.بسته بندی مبلمان شما با سلفون انجام میشود که دچار خط و خش نشوند پایه مبلمان را به صورت جداگانه با نایلون های حبابدار میپیچیم وتاج مبلمان را هم به همین صورت و با استفاده از سلفون ها بسته بندی می شوند تا از لکه شدن و صدمه دیدن ان ها جلوگیری شود. همچنین ظروف شما ابتدا در روزنامه و سپس در داخل کارتن های محکم بسته بندی میشوند و لابه لای ظرف های شکستنی را مقوا میگداریم تا در هنگام حمل نقل به آن ها اسیبی وارد نشود .فقط کافیست که تمامی وسایل خود را به اتوبار مشیریه بسپارید تا با رعایت نکات ایمنی آن ها را تحویل بگیرید.

مراحل بسته بندی توسط تیم اتوبار مشیریه:

بعد از مرحله بسته بندی نوبت می رسد به حمل و جابه جایی وسایل که توسط کارگران مجرب و اموزش دیده اتوبار مشیریه وسایل و بار شما توسط کارگران حرفه ای ما جا به جا می شود و در ماشین های باربری بارسنتر قرار می گیرد. اثاثیه شما توسط کارگران با دقت تمام حمل میشود و تضین میشود که هیچ خسارتی متحمل نخواهید شد زیرا کارگران ما در این امر چندین سال تجربه کاری دارند و با رعایت استاندارد ها و نکات ایمنی تمامی وسایل شما را جا به جا خواهند کرد و چیدمان اثاثیه را طوری انجام میدهند که حتی الامکان تمام وسایل شما با یک سرویس تمام شود و هزینه کمتری متحمل شوید لازم نیست چند سرویس رفت آمد انجام دهید ما بار ها را به صورت اصولی خواهیم چید که به ان ها هیچ آسیبی وارد نشود .

حمل بار توسط ماشین های مجهز باربری بارسنتر:

ماشین های باربری و اتوبار مشیریه مجهز ترین ماشین های باربری هستند ما برای اسان تر شدن مراحل اسباب کشی انواع ماشین های باربری را ارائه می دهیم حتی اگر میزان بار شما کم باشد می توانیم با ارسال ماشین های وانت و نیسان بار وسیله های شما را جا به جا کنیم انتخاب ماشین های باربری توسط شما انجام می شود و کارشناسان ما می توانند شما را در انتخاب ماشین ها یاری نمایند اگر میزان وسیله شما کم است یا قرار است وسیله کوچکی را جا به جا کنید می توانید از وانت بار های اتوبار مشیریه استفاده نمایید با انتخاب وانت بار می توانید در قیمت ها و هزینه های خود صرفه جویی کنید البته خبر خوش این است که باربری بارسنتر با در نظر گرفتن تخفیف های ۴۵ درصدی برای شما هزینه ها را به شدت کاهش داده است و این تخفیف باور نکردنی باربری و اتوبار مشیریه بارسنتر را از دیگر باربری های سطح شهر متمایز ساخته است باربری بارسنتر دارای انواع خاورهای ایسوزو و هیوندا و ماشین های مجهز باربری بوده که مسقف بوده و کف تمامی ان ها موکت شده است تا وسایل شما هنگام جا به جایی آسیب نبینند. رانندگان ماشین های باری باربری بارسنتر بسیار با تجربه بوده و سابقه چندین سال باربری را در بارسنتر داشته اند و از مبدا تهران و به شهرستان ها هر گونه باری را جا به جا خواهند کرد.

تضمین سلامت بار توسط اتوبار مشیریه:

نوبت میرسد به بیمه باربری . بیمه باربری چیست ؟ آیا لزوم آن برای جا به جایی و اسباب کشی لازم است ؟ باید در نظر داشته باشید که مدیریت باربری بارسنتر با بهترین شرکت های بیمه طرف قرار داد دارد ما به شما این اطمینان را می دهیم که باربری بارسنتر تمامی وسایل شما را سالم به مقصد میرسانند حساسیت بیشتر مشتریان را درک خواهیم کرد زیرا قرار است وسایل گرانبها خود را به ما بسپارند به همین خاطر ما برای وسایل شما بیمه نامه در نظر خواهیم گرفت تا تمامی وسایل شما از زمانی که در ماشین های باربری بارسنتر قرار میگیرند و تا زمانی که به مقصد دلخواه شما میرسند بیمه هستند و درصورت هرگونه خسارت یا آسیب دیدگی شرکت بیمه موظف است تمامی خسارات را برای شما پرداخت نماید و شما می توانید با توجه به نوع وسایلتان مقدار بیمه را افزایش دهید که البته خسارت وارد شدن به وسایل شما توسط باربری بارسنتر محال ممکن است زیرا تمامی نیروهای ما دوره های لازم آموزشی را گدرانده اند و با دقت تمام برای شما اسباب کشی را انجام می دهند تا حضور ما خاطره خوبی باشد در کنار شما عزیزان .

حضور ۲۴ ساعته ما باعث شده که شما مشتریان در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید باربری و اسباب کشی را انجام دهید پرسنل ما به صورت سخت در حال کار کردن هستند تا رفاه و خدمات بیشتری را برای شما آماده کنند اتوبار مشیری حتی در ایام و روزهای تعطیل هم اماده است تا به شما مشتریان گرامی خدمت گذاری کند ما در روزهای زمستانی که شرایط آب هوایی مساعد نیست هم در کنار شما عزیزان هستیم تا وسایل شما را جابه جا کنیم نگران خیس شدن یا آسیب دیدن وسایلتان در شرایط نا مساعد آب هوایی نباشید زیرا تمامی ماشین های باربری بارسنتر مسقف بوده و رانندگان ما به صورت حرفه ای به تمامی جاده ها و مسیر ها مسلط هستند.

ما در برار جابه جایی وسایل شما مسول هستیم به همین خاطر این تهد ما به شماست که بار و اسباب های شما را بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برسانیم. لازم نیست با انتخاب اتوبار مشیریه  نگران نرخ قیمت ها باشید تخفیف های طلایی را از ما بخواهید باربری بارسنتر با 45% تخفیف در خدمت شما عزیزان می باشد!!!

ما انتخاب ماشین های باربری را در اختیار خودتان قرار داده ایم متناسب با بار و محموله خود در هر حجم و سایز، ماشین مناسب را انتخاب  کنید در انتخاب نوع ماشین های باربری حتما می توانید از کارشناسان ما مشاوره های لازم را بگیرید.اگر در هر ساعات از شبانه روزقصد انجام اسباب کشی را داشتید، شرکت حمل و نقل اتوبار مشیریه دسترس  شما عزیزان است، 24 ساعته بدون هیچ اتلاف وقتی، در زمان تعیین شده توسط پرسنل ما نیروهای باربری برای شما عزیزان به محل انتخاب شده ارسال خواهد شد تا شما یک اسباب کشی بی درد سر را کنار ما تجربه کنید.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مشیریه بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار مشیریه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مشیریه کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف 49 درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند