ارائه خدمات بی نظیر توسط اتوبار مشیریه:

شما همشهریان تهرانی می‌توانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با اتوبار مشیریه در ارتباط باشید جهت ارتباط با ما می‌توانید با پرسنل ما که به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تماس حاصل فرمایید. تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت و پرسنل متخصص و آموزش دیده ما شما را در این امر یاری خواهند کرد تا لذت یک اسباب کشی خوب را در کنار ما تجربه کنید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار مشیریه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما وسایل و بارهای شما را از تهران به هر نقطه دیگر از ایران که بخواهید انتقال خواهیم داد. تمامی قیمت‌های اتوبار مشیریه زیر نظر اتحادیه باربری هست و شما دیگر لازم نیست هزینه‌های گران را بابت اسباب کشی و یا جابه جایی پرداخت کنید زیرا اتوبار مشیریه از ۴۵ درصد تخفیف برای شما عزیزان استفاده خواهد کرد بارسنتر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری است و نمامی قیمت‌های ما از فیلتر اتحادیه رد شده و کاملا منصفانه هست.

ما با برنامه ریزی برای شما بسته بندی را انجام می‌دهیم:

با توجه به دغدغه‌های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود به همین خاطر مدیریت بارسنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف در تهران دسترسی به باربری را برای شما عزیزان راحت نموده است باربری مشیریه در محدوده مشیریه اماده است تا به مشتریان عزیز خدمات اسباب کشی را ارائه دهد. شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با شماره‌های بالا تماس بگیرید مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

بسته بندی یکی از کارهای مهم اسباب کشی هست پس به همین خاطر باید در انجام این کار دقت نمود شاید این کار به تنهایی زمان بر و وقت گیر باشد اما ما برای شما پیشنهاد بسیار جالبی داریم ما با ارسال تیم بسته بندی به محل اسباب کشی شما زحمت و دردسرهای بسته بندی را کم کرده ایم تیم حرفه ای و اموزش دیده اتوبار مشیریه بسته بندی اثاثیه شما را با کارتن‌های ضدضربه، سلفون، نایلون حبابدار و… انجام می‌دهد تا در هنگام جا به جایی به ان‌ها آسیبی وارد نشود هرچه بسته بندی محکم‌تر و ایمنی‌تر باشد درصد شکستن وسایل و آسیب دیدنشان کاهش پیدا خواهد کرد. ما تمامی وسایل شما را به صورت حرفه ای و با استفاده از تجهیزات عالی بسته بندی خواهیم کرد. بسته بندی مبلمان شما با سلفون انجام می‌شود که دچار خط و خش نشوند پایه مبلمان را به صورت جداگانه با نایلون‌های حبابدار می‌پیچیم وتاج مبلمان را هم به همین صورت و با استفاده از سلفون‌ها بسته بندی می‌شوند تا از لکه شدن و صدمه دیدن ان‌ها جلوگیری شود. همچنین ظروف شما ابتدا در روزنامه و سپس در داخل کارتن‌های محکم بسته بندی می‌شوند و لابه لای ظرف‌های شکستنی را مقوا می‌گداریم تا در هنگام حمل نقل به آن‌ها اسیبی وارد نشود. فقط کافیست که تمامی وسایل خود را به اتوبار مشیریه بسپارید تا با رعایت نکات ایمنی آن‌ها را تحویل بگیرید.

مراحل بسته بندی توسط تیم اتوبار مشیریه:

بعد از مرحله بسته بندی نوبت می‌رسد به حمل و جابه جایی وسایل که توسط کارگران مجرب و اموزش دیده اتوبار مشیریه وسایل و بار شما توسط کارگران حرفه ای ما جا به جا می‌شود و در ماشین‌های باربری بارسنتر قرار می‌گیرد. اثاثیه شما توسط کارگران با دقت تمام حمل می‌شود و تضین می‌شود که هیچ خسارتی متحمل نخواهید شد زیرا کارگران ما در این امر چندین سال تجربه کاری دارند و با رعایت استانداردها و نکات ایمنی تمامی وسایل شما را جا به جا خواهند کرد و چیدمان اثاثیه را طوری انجام می‌دهند که حتی الامکان تمام وسایل شما با یک سرویس تمام شود و هزینه کم‌تری متحمل شوید لازم نیست چند سرویس رفت آمد انجام دهید ما بارها را به صورت اصولی خواهیم چید که به آن‌ها هیچ آسیبی وارد نشود.

حمل بار توسط ماشین‌های مجهز باربری بارسنتر:

ماشین‌های باربری و اتوبار مشیریه مجهزترین ماشین‌های باربری هستند ما برای اسان‌تر شدن مراحل اسباب کشی انواع ماشین‌های باربری را ارائه می‌دهیم حتی اگر میزان بار شما کم باشد می‌توانیم با ارسال ماشین‌های وانت و نیسان بار وسیله‌های شما را جا به جا کنیم انتخاب ماشین‌های باربری توسط شما انجام می‌شود و کارشناسان ما می‌توانند شما را در انتخاب ماشین‌ها یاری نمایند. اگر میزان وسیله شما کم است یا قرار است وسیله کوچکی را جا به جا کنید می‌توانید از وانت بارهای اتوبار مشیریه استفاده نمایید. با انتخاب وانت بار می‌توانید در قیمت‌ها و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید البته خبر خوش این است که باربری بارسنتر با در نظر گرفتن تخفیف‌های ۴۵% برای شما هزینه‌ها را به شدت کاهش داده است و این تخفیف باور نکردنی باربری و اتوبار مشیریه بارسنتر را از دیگر باربری‌های سطح شهر متمایز ساخته است باربری بارسنتر دارای انواع خاورهای ایسوزو و هیوندا و ماشین‌های مجهز باربری بوده که مسقف بوده و کف تمامی آن‌ها موکت شده است تا وسایل شما هنگام جا به جایی آسیب نبینند. رانندگان ماشین‌های باری باربری بارسنتر بسیار با تجربه بوده و سابقه چندین سال باربری را در بارسنتر داشته اند و از مبدا تهران و به شهرستان‌ها هر گونه باری را جا به جا خواهند کرد.

تضمین سلامت بار توسط اتوبار مشیریه:

نوبت می‌رسد به بیمه باربری بیمه باربری چیست؟ آیا لزوم آن برای جا به جایی و اسباب کشی لازم است؟ باید در نظر داشته باشید که مدیریت باربری بارسنتر با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرار داد دارد. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که باربری بارسنتر تمامی وسایل شما را سالم به مقصد می‌رسانند حساسیت بیشتر مشتریان را درک خواهیم کرد زیرا قرار است وسایل گران خود را به ما بسپارند به همین خاطر ما برای وسایل شما بیمه نامه در نظر خواهیم گرفت تا تمامی وسایل شما از زمانی که در ماشین‌های باربری بارسنتر قرار می‌گیرند و تا زمانی که به مقصد دلخواه شما می‌رسند بیمه هستند. درصورت هرگونه خسارت یا آسیب دیدگی شرکت بیمه موظف است تمامی خسارات را برای شما پرداخت نماید و شما می‌توانید با توجه به نوع وسایلتان مقدار بیمه را افزایش دهید که البته خسارت وارد شدن به وسایل شما توسط باربری بارسنتر محال ممکن است زیرا تمامی نیروهای ما دوره‌های لازم آموزشی را گدرانده اند و با دقت تمام برای شما اسباب کشی را انجام می‌دهند تا حضور ما خاطره خوبی باشد در کنار شما عزیزان.

حضور ۲۴ ساعته ما باعث شده که شما مشتریان در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید باربری و اسباب کشی را انجام دهید پرسنل ما به صورت سخت در حال کار کردن هستند تا رفاه و خدمات بیشتری را برای شما آماده کنند. اتوبار مشیری حتی در ایام و روزهای تعطیل هم اماده است تا به شما مشتریان گرامی خدمت گذاری کند. ما در روزهای زمستانی که شرایط آب هوایی مساعد نیست هم در کنار شما عزیزان هستیم تا وسایل شما را جابه جا کنیم نگران خیس شدن یا آسیب دیدن وسایلتان در شرایط نا مساعد آب هوایی نباشید زیرا تمامی ماشین‌های باربری بارسنتر مسقف بوده و رانندگان ما به صورت حرفه ای به تمامی جاده‌ها و مسیرها مسلط هستند.

ما در برار جابه جایی وسایل شما مسول هستیم به همین خاطر این تهد ما به شماست که بار و اسباب‌های شما را بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برسانیم. لازم نیست با انتخاب اتوبار مشیریه  نگران نرخ قیمت‌ها باشید تخفیف‌های طلایی را از ما بخواهید باربری بارسنتر با ۴۵% تخفیف در خدمت شما عزیزان هست!!!

ما انتخاب ماشین‌های باربری را در اختیار خودتان قرار داده ایم متناسب با بار و محموله خود در هر حجم و سایز، ماشین مناسب را انتخاب  کنید در انتخاب نوع ماشین‌های باربری حتما می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره‌های لازم را بگیرید. اگر در هر ساعات از شبانه روزقصد انجام اسباب کشی را داشتید، شرکت حمل و نقل اتوبار مشیریه دسترس  شما عزیزان است، ۲۴ ساعته بدون هیچ اتلاف وقتی، در زمان تعیین شده توسط پرسنل ما نیروهای باربری برای شما عزیزان به محل انتخاب شده ارسال خواهد شد تا شما یک اسباب کشی بی درد سر را کنار ما تجربه کنید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مشیریه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار مشیریه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مشیریه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند