چرا اتوبار مسعودیه را باید انتخاب کنیم؟

اتوبار مسعودیه جزو محدودیت‌های دیگریست که باربری بارسنتر برای این منطقه و مناطق اطراف که به محدوده مسعودیه نزدیک هستند در نظر گرفته است, باربری بارسنتر با چندین سال سابقه درخشان در امور اسباب کشی و حمل نقل درون شهری همراه با بسته بندی‌های حرفه ای ارائه خدمات می‌نماید شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با باربری ما تماس بگیرید. این باربری زیر نظر اتحادیه باربری هست و تمامی موارد باربری بارسنتر از فیلتر‌های اتحادیه عبور کرده است پس با خیال راحت بارتان را به مابسپارید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از سرویس‌های باربری بارسنتر و دیگر خدمات متفاوت این شرکت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۴.۷/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار مسعودیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اگر منزل یا شرکت شخصی شما در مناطق شرق تهران واقع شده است  و نوبت آن رسیده است که به منزل جدید خود اسباب کشی کنید می‌توانید اتوبار مسعودیه را انتخاب کنید اتوبار مطمئن جهت جابجایی اسباب و اثاثیه منزل  و حمل نقل و اسباب کشی در خدمت شما است. اثاثیه خود را چگونه جابه جا کنید، برای بسته بندی از چه نوع جعبه ای استفاده کنید، جمع کردن وسایل را از کدام بخش خانه آغاز کنید تمامی این کارها ممکن است برای شما بسیار وقت گیر و پردردسر باشد در صورتی که تیم حرفه ای اتوبار مسعودیه در کم‌ترین زمان ممکن برای شما این کار را انجام می‌دهد.

بسته بندی و اثاث کشی در بارسنتر به چه صورت است؟

شاید بسته بندی به تنهایی برای شما کار وقت گیری باشد که قطعا همینطور هم است اما لازم نیست که شما این کار را به تنهایی انجام دهید می‌توانید تمامی وسایل خود را به ما بسپارید امور نیاز به تخصص لازم و کافی در زمینه‌های بسته بندی درست و اصولی , جابجایی بار , تخلیه و چیدمان دقیق تمامی کارهای اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد. باربری ما بدلیل تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه حمل نقل دورن شهری و بسته بندی وسایل  اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب نموده است پس به همین خاطر وسایل خود را به ما بسپارید  تا ما با بسته بندی دقیق آن‌ها را برای شما به مقصد مورد نظر ارسال نماییم. بخشی از خدماتی که مجموعه بارسنتر برای شما عزیزان ارائه می‌دهد شامل موارد زیرهست:

 • حمل نقل هرگونه بار، اثاث کشی، حمل نقل وسایل اداری
 • بیمه نامه و بارنامه معتبر توسط شرکت بارسنتر
 • ارسال کارگران ماهر که با دلسوزی تمام وسایل را برای شما عزیزان جا به جا خواهند کرد.
 • ارسال تیم بسته بندی و چیدمان
 • بسته بندی مطمئن و حرفه ای با تجهیزات پیشرفته بارسنتر
 • نصب و راه اندازی وسایل برقی و الکترونیکی  مانند یخچال‌ها و لوسترها و دیگر لوازم برقی
 • ارسال رانندگان حرفه ای که به صورت کامل به جاده مسلط است
 • استفاده از ماشین‌های مجهز باربری
 •  تفکیک وسایل  در حین بسته بندی و جدا کردن آن‌ها از همدیگر
 • تخفیف‌های ویژه ۴۵% بارسنتر
 • مشاوره آنلاین به صورت ۲۴ ساعته

ویژگی‌های اتوبار مسعودیه :

ما تمامی خدماتی را که لازم است برای ارائه یک اسباب کشی بی نقص صورت گیرد برای شما ارائه خواهیم داد اگر می‌خواهید اسباب کشی مطمئنی داشته باشید حتما اطلاعات لازم را از مشاوران و کارشناسان اسباب کشی ما دریافت نمایید آن‌ها به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هست. معمولا اتوباری قابل اعتماد است که دارای ویژگی‌های زیر باشد.

 •  دارای مجوز از اتحادیه  از اتحادیه کل باربری:باید در نظر داشته باشید که شرکتی که می‌خواهید وسایل‌های خود را به آن بسپارید باید دارای مجوز باربری از اتحادیه کل باربری باشد تا در هنگام تردد و اسباب کشی و جابه جایی بار برای شما و وسیله‌هایتان مشکلی پیش نیاید به همین خاطر باربری بارسنتر  تمامی فیلتر‌های خود را از زیر نظر اتحادیه باربری رد کرده است.
 • میزان سابقه در باربری‌ها:  اینکه باربری مورد انتخاب شما چند سال سابقه کار دارد بسیار مهم است زیرا سابقه بالا کار باعث می‌شود که  تجربه بالایی در حین اسباب کشی داشته باشند و همین باعث هرچه سابقه شرکت بالاتر باشد با اطمینان بیشتری می‌توانید باربری لوازم منزل را به آن‌ها واگذار کنید و این تضمیین سلامت رسیدن وسایل شما به مقصد است.
 • هزینه باربری وسایل سنگین:جای نگرانی نیست زیرا باربری بارسنتر با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی برای شما عزیزان بالاترین حد تخفیف را در نظر گرفته است  که نسبت به باربری‌های سطح شهر بسیار متفاوت است.

 

معمولا شرکت‌های باربری هزینه جداگانه ای را برای حمل و جابه جایی وسایل سنگین دریافت می‌کنند در صورتی که مجموعه باربری بارسنتر برای شما هزینه‌های وسایل را به صورت یکنواخت در نظر می‌گیرد.

جا به جایی توسط کارگران دلسوز بارسنتر:

حمل اثاثیه یکی از قسمت‌های حساس در اسباب کشی منزل و یا شرکت‌های بزرگ است و در واقع پروسه حمل و نقل یک پروسه زمانبر است که باید توسط تیمی حرفه ای و متخصص انجام شود تا مشکلی برای افراد ایجاد نکند به همین خاطر  کارگران ما با دلسوزی تمام  این وسایل را برای شما جابه جا می‌کنند و بسیار مراقبند که در حین جا به جایی به آن‌ها صدمه یا آسیبی واردنشود. حمل اثاثیه منزل در شرکت اتوبار مسعودیه  یکی از مناسب‌ترین خدماتی است که این شرکت برای مشتریان عزیز ارائه می‌کند و این کار توسط مجرب‌ترین افراد و پیشرفته‌ترین ماشین آلات در سریع‌ترین زمان صورت می‌گیردلازم نیست شما در امر اسباب کشی دخالتی داشته باشید زیرا تمامی پرسنل ما به صورت آماده باش در محل اسباب کشی حضور پیدا می‌کنند تا خدمات را برای شما عزیزان انجام دهند. افرادی که کار حمل اثاثیه و اسباب شما را برعهده می‌گیرند بسیار مجرب و کاردان هستند و آموزش‌های لازم را جهت اسباب کشی و حمل نقل دیده اند برای حمل اسباب شما این شرکت باربری کامیون‌های مسقف و موکت کاری شده را ارسال می‌کند تا در حین جابه جایی وسایل آسیبی به وسایل شما وارد نشود یا اینکه وسایل شما نشکند. در زمان بارگیری کامیون و یا وانت بارها برای اثاثیه شرکت کلیه بارهای شما توسط کارگران ما جابه جا می‌شوند و در ماشین‌های باربری بارسنتر چیده می‌شوند و با استفاده از تجهیزات باربری و اتوبار مسعودیه  بسته بندی می‌شوند تا در هنگام جا به جایی به آن‌ها آسیبی وارد نشود.

هزینه‌ها در اتوبار مسعودیه به چه صورت است؟

قیمت‌ها در باربری‌ها  می‌تواند بسیار متفاوت هست زیرا قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد به همین خاطر تا با مشاوران ما هماهنگی های لازم را انجام ندهید و اطلاعات خود را با آن‌ها در میان نگذارید نمی‌شود قیمت ثابتی را دریافت نمایید. براین تمامی قیمت‌های اتوبار مسعودیه جهت حمل بار کاملا منصفانه بوده است اما ملاک شما نیاید قیمت‌های ارزان باربری‌ها باشد بلکه کیفیت در امر اسباب کشی بسیار مهم است با با قیمتی مناسب خدمات اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد و یک اسباب کشی با کیفیت را خدمت شما عزیزان تحویل خواهیم داد  اما باید دقت کنید که اسباب کشی به عوامل  مختلفی بستگی دارد به طور مثال با توجه به تعداد طبقات مبدا و مقصد و به ازای هر طبقه هزینه جداگانه ای برای حمل وسایلی از جمله یخچال ساید، پیانو، میز ناهارخوری سنگین، بوفه، گاو صندوق و مواردی از این جمله دریافت می‌شود اما قیمت‌های اتوبار مسعودیه زیاد بالا نیست و با  استفاده از تخفیف‌های ۴۵% شما می‌توانید میزان هزینه‌های اسباب کشی را کاهش دهید. اگربه دنبال اتوبار مطمئن درمحدوده شرق تهران می‌گردید، می‌توانید از خدمات اتوبار مسعودیه استفاده نمایید ما با داشتن شعبه‌های مختلف در سطح تهران توانسته ایم دسترسی را برای شما عزیزان  آسان‌تر کنیم ما در نقطه‌های مختلف تهران شعبه‌های متفاوتی داریم مثل باربری دماوند که در محدوده دماوند قرار دارد. اتوبار مسعودیه در تمامی مناطق شرق تهران اماده است که هرگونه اسباب کشی و باربری را برای شما عزیزان از تهران به مبدا دلخواه شما جا به جا نماید. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با پرسنل ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید تا بدون هیچ اتلاف وقتی نیرو‌های بارسنتر را برای شما عزیزان ارسال نماییم.

حمل‌ونقل برای شما دوستان عزیز با روش‌های نوین انجام خواهد شد به‌همین خاطر تیمی را که برای شما ارسال می‌کنیم دارای تجربه کاری بالا هستند و با خیال راحت می‌توانید تمامی بسته‌بندی منزل، ظروف شکستنی، لوازم حساس، لوازم بزرگ، را به این افراد بسپارید تا بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای برای شما حمل‌ و نقل و جابه‌جایی را انجام دهند. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که کوچک‌ترین صدمه به بارتان وارد نمی‌شود زیرا شما از یک بیمه‌نامه معتبر نیز استفاده می‌کنیم که وجود این بیمه‌نامه در اسباب‌کشی بسیار ضرورت دارد به‌همین خاطر با در دست داشتن این بیمه‌نامه اگر مشکلی برای شما پیش بیاید شما می‌توانید تمامی خسارات خود را ازاتوبار مسعودیه دریافت نمایید. در حین جابجایی مطمئن هستید که وسایل شما صدمه نمی‌بیند و آسیب نمی‌بینند چون از مقاومت بالایی برخوردار هستند و به‌راحتی می‌توانید جابجایی و حمل‌ و نقل با تمامی ماشین‌های مورد نظر که در باربری و اسباب‌کشی به آن احتیاج دارید انجام دهید هدف اتوبار مسعودیه رضایت شما مشتریان است شما می‌توانید در سرتاسر ایران تنها با یک تماس تلفنی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از اتوبار مسعودیه به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مسعودیه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار مسعودیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مسعودیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند