اتوبار مرتضوی در کنار شما برای یک اسباب کشی عالی:

اتوبار مرتضوی با چندین سال سابقه درخشان اسباب‌کشی و باربری در محدوده مرتضوی آماده حمل و نقل‌ها وسایل شما است. این روزها شرکت‌های اتوبار و باربری زیادی برای عزیزان در سطح تهران در نظر گرفته‌شده است. شما می‌توانید با انتخاب یک شرکتی که مورد اعتماد و اطمینان باشد تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید. ما به شما اتوبار مرتضوی را معرفی می‌کنیم.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار مرتضوی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

طی سالیان سال فعالیت اتوبار در زمینه خدمات اسباب‌کشی به شما عزیزان باعث اعتماد و اطمینان شما به شرکت باربری بار سنتر شده‌ است و این باعث افتخار ما بوده که در همه زمینه‌ها اسباب‌کشی در کنار شما عزیزان با تعهد کامل کاری همکاری کرده‌ایم. و همچنین عدم رضایت شما باعث تلاش و پیشرفت و شبانه‌روزی تیم حرفه‌ای ما شده از پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعت در اتوبار مرتضوی مشغول به فعالیت هستند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما عزیزان فراهم سازند. اطلاعات کامل و دقیق را می‌توانید در واحد پشتیبانی از مشاوران و کارشناسان ما تنها با یک تماس تلفنی دریافت نمایید.

 اشتباهات رایجی که شما باید در حین اسباب‌کشی به آن توجه کنید؟

یک اسباب‌کشی آسان و بدون دغدغه نیاز به یک برنامه‌ریزی دقیق و ازقبل‌تعیین‌شده دارد به‌همین خاطر پرسنل ما در کنار شما هستند تا قبل از انجام اسباب‌کشی یک برنامه‌ریزی دقیق برای شما فراهم سازند. و اگر اسباب‌کشی توسط خودتان انجام شود و نیاز به شرکت‌های باربری نداشته باشید کمی برای شما سخت‌تر خواهد شد. به‌همین خاطر ما توصیه می‌کنیم برای راحتی کار تنها با یک تماس تلفنی با اتوبار مرتضوی می‌توانید از تمامی خدمات اسباب‌کشی بهره‌مند شوید. دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارتن‌های اسباب‌کشی و یا این‌که بسته‌بندی وسایل و یا چیدمان وسایل و انتخاب نوع ماشین باربری باشید. زیرا شما تنها با انتخاب اتوبار مرتضوی می‌توانید از این خدمات به‌درستی بهره‌مند شوید. همچنین حمل وسایل سنگین به‌تنهایی برای شما کار سختی است و تجربه کافی ندارید و ممکن است باعث صدمه دیدن به خودتان و وسایلتان شود. به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم درحین جابجایی لوازم منزل برای آسیب نبینید و قطعا به‌تنهایی این کار را انجام ندهید بلکه شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی و تیم چیدمان تمامی این خدمات را از ما بخواهید. باربری مرتضوی در کنار شما است که سال‌ها تجربه خود را در اختیار شما دوستان عزیز انجام قرار دهد. تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را به‌نحو احسن برای شما انجام دهد وقتی‌که تصمیم گرفته‌اید اسباب و اثاثیه خود را به اتوبار مرتضوی بسپارید ما در برابر تمامی وسایل شما متعهد به کار هستیم حمل بار که تعداد آن‌ها کم بود یا زیاد باشد برای ما فرق نمی‌کند ما هر چقدر که شما بخواهید به هر مقدار که وسیله داشته باشید آن‌ها را برای شما از تهران به هر مقصدی که بخواهید جابه‌جا می‌کنیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مرتضوی تمامی وسایل خود را از تهران به هر منطقه‌ای که بخواهید جابه‌جا کنید.

پرسنل حرفه ای اتوبار مرتضوی در کنار شما مشتریان عزیز:

رانندگانی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند بسیار قدرتمند و مسلط به جاده هستند به‌همین خاطر نگران صدمه دیدن وسایلتان در حین رانندگی برای تردد در جاده‌های پرخطر نباشید. زیرا آن‌ها تسلط کافی به تمام جاده‌ها را دارند و می‌توانند بار شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید انتقال دهند آن‌ها با چندین سال سابقه کاری در کنار شما دوستان عزیز هستند و تمامی فعالیت‌ها و خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما به‌نحو احسنت انجام دهند شما می‌توانید با اعتماد به تیم و پرسنل حرفه‌ای که مجموع بار سنتر استخدام کرده‌ است تمامی صفر تا صد اسباب‌کشی را به ما بسپارید.

تا ما با بسته‌بندی‌های منظم و همچنین برنامه‌ریزی دقیق بار شما را به مقصد موردنظر بدون کوچک‌ترین صدمه به آن‌ها وارد شود ارسال نماییم. تمامی بار شما به‌صورت سالم و بدون کوچک‌ترین ضربه به مقصد موردنظر انتقال داده می‌شود و شما می‌توانید برای این‌که از سلامت بار خود مطمئن شوید هنگام تخلیه بار از کارشناسان اسباب‌کشی استفاده کنید. کارشناسان اسباب‌کشی که مجموعه بار سنتر در اختیار شما قرار می‌دهد بر نحوه عملکرد کارگران نحوه اسباب‌کشی و نحوه و مراحل اسباب‌کشی نظارت دارند. به‌همین خاطر تمامی خدمات اسباب‌کشی را به درست‌ترین روش ممکن برای شما دوستان عزیز بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان برسد انجام خواهیم داد.

با تخفیف ۴۵% هزینه‌های اسباب کشی را برای شما کاهش داده ایم:

قیمت‌های اتوبار مرتضوی یکی از معیارهای مهمی است که مشتریان عزیز به آن بسیار توجه دارند. قیمت‌ها باید با کیفیت خدمات تناسب داشته باشد به‌همین خاطر ما با در نظر گرفتن یک قیمت مناسب برای شما مشتریان عزیز یک کار باکیفیت را به شما عزیزان تحویل خواهیم داد. توجه داشته باشید که گول قیمت‌های ارزان و تخفیف‌های ارزان را نخورید زیرا قرار است که یک کار باکیفیت را تحویل بگیرید و همچنین تمامی قیمت‌های این مجموعه برای شما عزیزان به‌صورت منصفانه و زیر نظر باربری کل تهران برای شما عزیزان در نظر گرفته‌شده است. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مرتضوی از۴۵% تخفیفی که این شرکت برای شما دوستان عزیز قرار داده‌ است بهره‌مند شوید به‌همین خاطر تلفن را بردارید و با یکی از شماره‌هایی که در بالا درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید. تا از تخفیف‌های ۴۵% مجموعه باربری و اتو بار مرتضوی بهره‌مند شوید.

تمامی قیمت‌های مناسب است البته باید در نظر داشته باشید که اسباب‌کشی یک هزینه ثابت و یکنواخت ندارد بلکه اسباب‌کشی و نحوه قیمت‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مرتضوی از یک قیمت مناسب همراه یک کار باکیفیت بهره‌مند شوید. پرسنلی که در این مجموعه مشغول به کار هستند مجرب و کارآزموده است. داشتن نیروهای باتجربه و ماهر در زمینه اسباب‌کشی و جابجایی یکی از افتخارات شرکت بار سنتر است شما می‌توانید برای جابجایی لوازم منزل با یک شرکتی که تمامی پرسنل آن آموزش‌های لازم و به‌صورت کاردان و زبده عمل می‌کنند همکاری داشته باشید به‌همین خاطر تمامی کارگرانی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند. مورد اطمینان هست و از لحاظ آمادگی جسمی بالایی دارند به‌همین خاطر آن‌ها با نیروی انسانی بالایی که دارند تمامی بار شما را از پله‌ها و راهروها و حتی مسافت‌های طولانی جابجا خواهند کرد.

خدماتی که مجموعه اتوبار مرتضوی برای شما در نظر گرفته:

شما با انتخاب اتوبار مرتضوی می‌توانید از پرسنل خوب و خوش‌برخورد بهره‌مند شوید و تمامی مشتریان ما از برخورد پرسنل بسیار راضی هستند پرسنل ما پاسخ‌گو سوالات شما عزیزان هستند در هر ساعت از شبانه‌روز شما می‌توانید با پرسنل ما تماس بگیرید تا آن‌ها به‌صورت صبورانه مشاوره‌ای لازم را به شما دوستان عزیز بدهند. همچنین شما می‌توانید با تماس با اتوبار رضوی از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید کارشناسان ما به شما درباره نحوه عملکرد اسباب‌کشی نحوه عملکرد و کارگران و نحوه عملکرد تیم بسته‌بندی و چیدمان توضیحات لازم را می‌دهند.

ما در کنار شما هستند تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهند. پس پرسنل که به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول به فعالیت در اتوبار مرتضوی هستند آماده تماس شما عزیزان با این شرکت هستند. تا پاسخ‌گوی سوالات شما باشند.

این خدماتی که اتوبار مرتضوی برای شما عزیزان در نظر گرفته است بسیار متفاوت است. به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب این شرکت از خدمات زیر بهره‌مند شوید.

  • ارائه بسته‌های مخصوص برای بسته‌بندی لوازم منزل این بسته‌ها شامل کارتن‌های چند لایه، کارتن حمل لباس، کارتن‌های حجیم، و محکم است و کارتن‌های کوچک، برای بسته‌بندی لوازم شما هست.
  • ارائه سرویس‌های مناسب جهت بسته‌بندی به‌صورت اروپایی این سرویس‌ها شامل ضرب گیرها، نایلون‌های حباب دار، بابل رب‌ها، و کارتن‌ها هست.
  • بیمه‌نامه کالا و اثاثیه شما به‌صورت صددرصد تضمینی همچنین استفاده از بارنامه دولتی برای تردد در خارج از شهر.
  • ارائه مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین ماشین جهت اسباب‌کشی و باربری برای شما مشتریان عزیز.
  • ارسال کارشناسان اسباب‌کشی جهت نظارت بر نحوه عملکرد کارگران و نحوه اسباب‌کشی و استفاده از ماشین‌های مجهز باربری.
  • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان جهت بسته‌بندی حرفه‌ای و چیدمان سری لوازم شما در منزل جدید.

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار مرتضوی از این خدمات نیز بهره‌مند شوید این تنها بخشی از خدماتی است که باربری ما برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید تا از خدمات ما بهره‌مند شوید ماشین‌هایی که در اتوبار مرتضوی برای شما دوستان عزیز استفاده می‌شوند مجهز هستند و روزانه از لحاظ فنی چک می‌شوند. تا مبادا در حین تردد و رفت‌وآمد در خارج از شهر و یا بین شهر برای آن‌ها مشکل پیش بیاید به‌همین خاطر ما با رعایت نکات ایمنی تمامی موارد است و پیش رو برای شما انجام می‌دهیم. این ماشین‌ها شامل کامیون‌ها و خاورها و ایسوزوها که می‌توانید برای جابجایی وسایل لوازم بزرگ و همچنین جابه‌جایی در مسافت طولانی از آن‌ها استفاده کنید. و دیگر ماشین‌ها مثل وانت‌بار و نیسان بار برای جابه‌جایی لوازم کوچک استفاده می‌شود یا در مسافت‌های کوتاه می‌توانید استفاده کنید. برای اینکه در قیمت‌ها و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید از وانت‌بار و نیسان بار اتوبار مرتضوی استفاده کنید اما برای شما تمامی ماشین‌ها را در نظر گرفته‌ایم و این انتخاب نوع ماشین طبق سلیقه مشتریان و میزان بار و نوع بار آن‌ها هست شما می‌توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما برای انتخاب نوع ماشین از آن‌ها کمک بگیرید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مرتضوی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار مرتضوی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مرتضوی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند