ارائه خدمات اسباب کشی با اتوبار مدائن:

اتوبار مدائن یکی از زیر مجموعه‌های شرکت بارسنتر است همانطور که می‌دانید حمل و نقل یکی از نیازهای بشری است که همواره مورد استفاده جوامع مختلف بوده و هست و در بخش‌های مختلف تقسیم می‌گردد. مانند یکی از بخش‌های حمل و نقل خدمات حمل اسباب و اثاثیه صنعتی، مسکونی، تجاری، اداری که ما در این مقاله در مورد اسباب کشی و باربری می‌خواهیم توضیحات بیشتری را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهیم تا شما با تصمیم گیری دقیق حمل اسباب و اثاثیه منزل خود را به اتوبار مدائن بسپارید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار مدائن

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات اثاث کشی را با اتوبار مدائن تجربه کنید؟

اتوبار مدائن آماده خدمت رسانی به شما مردم عزیز در تهران است ما با انتقال بار از تهران به هر نقطه دنیا کنار شما عزیزان هستیم. بدون شک یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند خیال شما را از اسباب کشی راحت کند انتخاب یک اتوبار مناسب برای حمل نقل بار و اثاثیه شما است. با توجه به درگیری‌های روزمره احتمال اینکه به تنهایی بخواهید مراحل اسباب کشی را انجام دهید سخت و دشوار و بسیار زمان بر است به همین خاطر باربری بارسنتر با در نظر گرفتن تیم حرفه ای تک به تک خدمات اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام می‌دهد. شرکت باربری مدائن  تمام موارد حمل و نقل و اسباب کشی را انجام می‌دهد تا به راحتی و با خیال راحت اسباب کشی کنید پس کافیست با پرسنل ما که به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به شما هستند تماس حاصل فرمایید تا از خدمات ویژه ما بهره مند شوید.

ما در کنار شما هستیم جهت ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و حمل نقل با سال‌ها سابقه ی درخشان در خدمت شما عزیزان هستیم تا لذت یک اسباب کشی راحت را با انتخاب باربری ما تجربه نمایید. برخی از این خدمات به صورت زیر در باربری مدائن برای شما همشهریان عزیز ارائه می‌شود.

 1. ارسال نیروهای آموزش دیده و کاردان
 2. – استفاده از تجهیزات بسته بندی حرفه ای
 3. – حمل و جابه جایی وسایل سنگین باربری
 4. ارسال تیم چیدمان برای دکوراسیون منزل جدید
 5. ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی معتبر
 6. استفاده از کارتن‌های مستحکم چندلایه مخصوص
 7. ارسال کارگران به تعداد دلخواه مشتری
 8. ارائه خدمات vip اسباب کشی
 9. مشاوره رایگان به صورت ۲۴ ساعته
 10. استفاده از ماشین‌های مجهز و به روز باربری
 11. اسباب کشی در روزهای سرد زمستانی
 12. استفاده از رانندگان فوق الغاده حرفه ای

همانطور که بیان شد شرکت‌های اتوبار مدائن دارای تخصص در امر جابجایی بار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل و اسباب کشی هستند این شرکت‌ها جابجایی وسایل و لوازم شما از محلی به محل دیگر هستند.

این تنها بخشی از خدماتی است که مجموعه باربری بارسنتر برای مشتریان عزیز خود در حین اسباب کشی و جا به جایی انجام می‌دهند شما می‌توانید برای دریافت اظلاعات بیشتر و مشاوره رایگان به صورت ۲۴ ساعته با نیروهای حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید.

 با انتخاب باربری بارسنتر در زمان خود صرفه جویی کنید؟

نقش باربری و اتوبارها در زندگی روزمره ما چیست؟ما در کنار شما هستیم تا تمامی لوازم و وسایل را با استفاده از ماشین‌های مخصوص اسباب کشی جابجا نماییم دیگر لازم نیست وقت خود را جهت بسته بندی وسایل هدر دهید زیرا ما در کم‌ترین زمان ممکن برای شما این کار را انجام خواهیم داد. بسته بندی وسایل منزل و آماده سازی آن‌ها برای اسباب کشی نیز از دیگر خدمات جانبی قابل ارائه توسط پرسنل حرفه ای ما هستند آن‌ها با چندین سال سابقه تمامی این خدمات را برای شما انجام می‌دهند شما می توانید برای جا به جایی وسیله‌های خود باربری ما را انتخاب نمایید مهم نیست میزان وسیله شما چه اندازه باشد یا مقصد شما کجا باشد زیرا ما به تمامی نقاط کشور وسایل را ارسال خواهیم کرد و برای انتخاب ماشین باربری می‌توانید از پرسنل ما راهنمایی  مشاورات لازم را دریافت نمایید.

بعد از تخلیه بار شما می‌توانید از خدمات چیدمان این باربری بهره مند شوید به شرطی که هنگام تماس با پرسنل ما تیم بسته بندی را از مشاوران ما درخواست نمایید. تیم چیدمان باربری مدائن همچنین می‌توانند کلیه خدمات مربوط به چیدمان وسایل را نیز به شما دوستان عزیز ارائه نمایند و شما می‌توانید دکوراسیون منزل خود را به تیم چیدمان ما بسپارید  تا طبق سلیقه شما مشتریان عزیز چیدمان دلخواه منزلتان را برایتان انجام دهند.

کارشناسان اسباب کشی اتوبار مدائن:

کارگران حمل بار بخش بسیار مهمی در ارائه خدمات باربری محسوب می‌شوند، اتوبار مدائن سعی برا آن دارد تا با در نظر گرفتن تمامی المان‌های جابجایی، به کارهای ابداعی دست بزند از قبیل در نظر گرفتن ناظرانی بر روی کار  به همین خاطر ما می‌توانیم برای شما کارشناسان اسباب کشی خود را ارسال نماییم تا بر روی نحوه عملکرد تیم و نوع اسباب کشی نظارت داشته باشند.

همیشه پیشنهاد ما در این مواقع این است که از نظرات و مشاوره‌های یک کارشناس اسباب کشی استفاده نمایید از آن جهت که توانایی کاملی در بسیاری از خدمات ابتدایی یک جابجایی دارد تصمیم بر آن گرفته است که ناظرانی را به کار گیرد تا بدون هیچ مشکلی کارها را به پیش ببرد و متخصص در خدمات اسباب کشی استفاده کنید پس شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما کارشناس اسباب کشی را انتخاب نمایید تا در هنگام حمل و نقل و اسباب کشی به وسیله‌ها و نحوه باربری رسیدگی بیشتری شود. اتوبار مدائن  انجام خدمات باربری تهران و حمل بار بین شهری، در حمل بار به سایر نقاط کشور تجربه دارد و می‌تواند به شما یاری رساند پس به ما اعتماد کنید و اتوبار ما را انتخاب نمایید.

بسته بندی مدرن توسط بارسنتر:

ما در اتوبار مدائن بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و اسباب کشی به تمامی مشتریان خود با سال‌ها تجربه درخشان هستیم نیروهای متخصص شرکت‌های اتوبار به‌خوبی می‌دانند که هر وسیله چگونه باید جابجا شود بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به آن وارد شود. وسایل سبک را در کارتن‌هایی با سایز مناسب قرار دهید بطوری که وزن آن‌ها قابل قبول باشد و کارتن نیز تحمل آن وزن را داشته باشد لازم است بدانید که تمامی تجهیزات بسته بندی این شرکت بسیار پیشرفته و مجهز هستند برای جابجایی گاز، یخچال و لباسشویی از پایه‌هایی چرخدار استفاده می‌کنند که بهترین روش برای اینکار است تیم بسته بندی بعد از قرار دادن وسایل در کارتن‌های چند لایه با استفاده از ماژیک نام آن‌ها را بر روی کارتن‌ها درج می‌کنند تا در هنگام تخلیه بار به سرعت وسیله دلخواه خود را پیدا کنید. تیم بسته بندی و چیدمان اتوبار مدائن آموزش دیده هستند و هنگام جابجایی که سلامت جسمانی خود نیز آسیب نمیزنند همچنین مراقبت و دلسوزی را در حین جا به جایی وسایل شما انجام خواهند داد.
ارائه خدمات متمایز در امر اسباب کشی توانسته است ما را مطمئن‌ترین باربری معرفی نماید.

از نمونه خدمات متفاوت شرکت اتوبار مدائن در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

 1. تفکیک وسایل شکستنی از دیگر وسایل
 2. استفاده از بابل رپ، ضربگیرها
 3. جداسازی وسایل با ارزش و قیمتی
 4. استفاده از چسب‌های محکم مخصوص
 5. استفاده از نخ و طناب‌های مخصوص
 6. استفاده از سلفون و نایلون‌های حبابدار

تیم بسته بندی حرفه ای ما هنگام بسته بندی وسایل شما عزیزان از امکانات بالا استفاده می‌کنند تا تضمیین بار شما را برای به سلامت رسیدن به مقصد رعایت کنند زیرا اگر بسته بندی به صورت دقیق انجام نشده باشد ممکن است در حین جا به جایی به وسایل شما آسیب وارد شود. این باربری با فعالیت درخشان و ارزنده تا به امروز توانسته است مشتریان زیادی داشته باشدشما دوستان عزیز در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید تنها و تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا نیروهای خود را برای شما عزیزان در کم‌ترین زمان ممکن ارسال نماییم. اگر در محدوده مدائن تهران ساکن هستید و اسباب کشی پیش رو دارید، پس وقت خود را با تبلیغات باربری‌های ارزان قیمت تلف نکنید زیرا قیمت در اسباب کشی نقش مهمی ندارد بلکه ارائه کیفیت است که باید برای شما مهم باشد البته شما با انتخاب اتوبار مدائن از باربری بارسنتر می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این شرکت بهره مند شوید. با یک تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید و از مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را برخوردار شوید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار مدائن بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار مدائن استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار مدائن کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند