دسترسی سریع به باربری با انتخاب اتوبار محمودیه:

خبر خوب این است که عزیزانی که در محدوده  محمودیه زندگی می‌کنند می‌توانند دسترسی سریع به اتوبار محمودیه داشته باشند اگر قصد انجام اسباب‌کشی یا باربری و یا حتی حمل‌ونقل وسایل کوچک را داشته باشید می‌توانید با تماس با مشاوران ما نوبت خود را در اتوبار محمودیه رزرو نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

اتوبار محمودیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

این اتوبار مجموعه باربری بارسنتر است بار سنتر برای راحتی کار شما عزیزان در محدوده محمودیه اتوبار و باربری را تاسیس کرده است. این اتو باردار چندین سال سابقه کاری است و تمام تمامی پرسنل اتوبار محمودیه مجرب و کاربلد هستند.

خدمات بسته بندی از صفر تا صد برای وسایل منزل:

خدماتی که اتوبار محمودیه برای شما عزیزان انجام می‌دهد خدمات ویژه ای است می‌خواهیم به شرح یکی از این خدمات برای شما بپردازیم زمان اسباب‌کشی فرارسیده است و تمامی وسایل بهم ریخته است. آیا بسته‌بندی به‌تنهایی کار راحتی است اگر به این مسئله فکر کنید که به‌تنهایی می‌توانید تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنید سخت در اشتباه هستید. شما احتیاج به کمک دارید و ما می‌توانیم در این مورد شما را کمک کنیم با استفاده از رزرو تیم بسته‌بندی اتوبار محمودیه می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل را بسته‌بندی کنید.

بسته‌بندی به چه طریقی برای شما انجام می‌گیرد؟ آیا تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌شود؟ حتی وسایل خرده شما هم بسته‌بندی خواهد شد نگران نباشید زیرا تیم بسته‌بندی ما بسیار حرفه ای است. آن‌ها می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند تمامی وسایل شما از فرش‌ها گرفته تا لوازم آشپزخانه و همچنین سرویس خواب‌ها و دیگر خرده وسایل‌های ریز خانه را برای شما جمع‌آوری کنند و در کارتن‌های مخصوص قرار دهند. شاید با خودتان فکر کنید که اگر کارتن‌ها را از سوپرمارکت‌های محله خود جمع‌آوری کنید می‌توانید به‌تنهایی وسایل خود را درون کارتن‌ها قرار دهید اما لازم است بدانید که کارتون‌هایی که مجموعه باربری بار سنتر برای شما استفاده می‌کند بسیار متفاوت با کارتون‌های معمولی سوپرمارکت‌ها است. زیرا این کارتن‌ها چند لایه هستند و مقاومت بیشتری در برابر ضربه خوردن و همچنین آسیب دیدن به وسایل شما دارند. همچنین دیگر وسایلی که تیم بسته‌بندی ما برای بسته‌بندی وسایل منزل شما استفاده می‌کنند بسیار ایمنی هست ما بعد از بسته‌بندی وسایل شما و قرار دادن آن‌ها داخل کارتن‌ها از چسب‌های مخصوص این باربری استفاده می‌کنیم چسب‌هایی که برای بسته‌بندی وسایل شما استفاده می‌شوند بسیار مقاوم هستند. در برابر هرگونه پارگی و صدمه دیدن از وسایل شما محافظت می‌کنیم برای  این‌که وسایل شما در هنگام جابجایی باز نشود و یا کارتون‌ها پاره نشوند با استفاده از چسب‌های مخصوص تمامی وسایل شما را بسته‌بندی خواهیم کرد.

اتوبار محمودیه برای بسته‌بندی دقیق از جداسازی استفاده می‌کنیم جداسازی به چه روشی است مثلاً لوازم شکستنی شما را در یکجا و جدا از باقی وسایل قرار می‌دهیم ما به این کار تفکیک سازی می‌گوییم. تفکیک سازی به این صورت است که وسایل شکستنی و شما با استفاده از نایلون‌های حباب دار در کارتون‌ها پیچیده می‌شوند و با استفاده از چسب‌های مخصوص تمامی کارتون‌ها بسته‌بندی می‌شود ما برای این‌که هنگام تخلیه بار و هنگام جابجایی به وسایل شکستنی و ظروف شکستنی شما صدمه‌ای وارد نشود بر روی کارتن‌ها ذکر خواهیم کرد که این وسایل شکستنی است تا کارگران ما با دقت بیشتری آن‌ها را جابجا کنند. و در ماشین‌های باربری قرار دهند بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شکستنی شما وارد شود زیرا کارگران ما حرفه‌ای هستم و بارهای شکستنی را به صورت تخصصی جابجا خواهند کرد. ما سعی بر این داریم که کوچک‌ترین وسایل بدون بسته‌بندی در منزل شما جا نماند به همین خاطر از خرده وسایل شما گرفته تا وسایل درشت شما را با استفاده از تجهیزاتی که مجموع بار سنتر در اختیار ما قرار داده است بسته‌بندی خواهیم کرد.

تیم بسته‌بندی اتوبار محمودیه حرفه‌ای است و می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با استفاده از روش‌های اصولی و ایمنی کامل تمامی وسایل را بسته‌بندی کند پس نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید.

 

پس خیالتان راحت باشد و تمامی وسایل را به تیم بسته‌بندی بار سنتر بسپارید تا با ایمنی کامل آن‌ها را در مقصد مورد نظر خود دریافت نمایید. ما در کنار شما هستیم که شما را از دردسرهای بسته‌بندی و جابجائی نجات دهیم.

هرچه میزان بسته‌بندی دقیق‌تر و منظم‌تر انجام‌شده باشد در حین جابجایی این کم‌ترین ضربه و کم‌ترین آسیب به آن‌ها وارد می‌شود البته لازم به ذکر است که بدانید تمامی ماشین‌های کف‌پوش آن‌ها از موکت استفاده شده‌ است تا در هنگام رانندگی و ترمز گرفتن و یا حتی ضربه دیدن به وسایل شما که درون ماشین‌های باربری قرار دارد هیچ آسیبی وارد نشود.

بیمه نامه چیست؟ آیا بیمه نامه برای تمامی وسایل شما انجام خواهد شد؟

بله در پاسخ باید بگویم ما برای تضمین سلامت بار شما به مقصد یک بیمه‌نامه معتبر در نظر گرفته‌ایم. این بیمه نامه شامل قراردادی است که در آن تمامی وسایل شما از زمانی که در ماشین‌های باربری قرار می‌گیرند تا زمانی که به مقصد موردنظر شما ارسال می‌شوند تمامی وسایل شما تحت پوشش بیمه هست تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا کوچک‌ترین آسیبی به آن‌ها خسارت وارد شده برای شما جبران شود. پس نگران وسایل خود نباشید زیرا در هنگام بروز هرگونه مشکل تمامی خسارت به شما پرداخت خواهد شد. باربری و اتوبار محمودیه طرف قرار داد با بهترین شرکت‌های بیمه هستند. شما می‌توانید در صورت وجود داشتن اشیاء گران‌قیمت و قیمتی میزان بیمه‌نامه را برای خود افزایش دهید همچنین می‌توانید با انتخاب اتوبار محمودیه این بیمه‌نامه را دریافت نمایید. این بیمه‌نامه به‌صورت رایگان به شما داده می‌شود بعد از قرارداد باربری که توسط پرسنل ما برای شما بسته می‌شود این بیمه نامه برای شما عزیزان صادر می‌شود.

بارنامه دولتی اتوبار محمودیه:

در کنار بیمه نامه اتوبار محمودیه  برای شما بارنامه دولتی را قرار داده‌ایم بارنامه دولتی زمانی به کار شما می‌آید که بخواهید یک اسباب‌کشی خارج از شهر داشته باشید مثلاً قرار است از تهران به شهر دیگر بار خود را ارسال نمایید. ما برای این‌که در هنگام رفت‌وآمد به ماشین‌های باربری و همچنین اساس‌های شما به سلامت به مقصد برسند از بارنامه دولتی استفاده می‌کنیم تا هنگام تردد در جاده‌ها و عبور از بازرسی‌ها مشکلی برای شما پیش نیاید این بارنامه توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما صادر می‌شود. و شما می‌توانید با در دست داشتن بارنامه دولتی بدون هیچ مشکلی بار خود را از تهران به هر کجای کشور انتقال دهید.

رعایت نکات بهداشتی توسط پرسنل بارسنتر:

پرسنلی که در مجموعه اتوبار محمودیه قرار دارند همگی مجرب و کاردان هستند. آن‌ها طی چندین سال سابقه کاری توانسته‌اند که در عرصه اسباب‌کشی و همچنین حمل‌ونقل و باربری بسیار موفق باشند. به همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با استخدام پرسنل مجرب و کاربلد باعث شده‌ است که رضایت مشتریان جلب شود. تمامی مشتریان ما از نحوه عملکرد پرسنل و کارکنان مجموعه بار سنتر راضی هستند و خدا رو شکر همین رضایت باعث شده‌ است که روزبه‌روز تعداد مشتریان ما افزایش یابد.

تمایزی که باعث شده است باربری بار سنتر در سطح تهران به چشم بیاید برخورد خوب پرسنل ما است پرسنل ما به صورت صبورانه پاسخ‌گوی تک تک سوالات شما عزیزان هستند. همچنین کارکنان ما با استفاده از تجربه بالای کاری بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما تمامی بارها و وسایل را برای شما جابجا می‌کند ما در کنار شما هستیم تا لذت یک اسباب‌کشی خوب را با تیم حرفه‌ای باربری و اتوبار محمودیه داشته باشید. پس همین الان تلفن را بردارید چون ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با مشاوران اتوبار محمودیه تماس بگیرید و اطلاعات خود را ثبت کنید و همچنین نوبت و روز موردنظر خود را انتخاب نمایید تا با ارسال کارگران و کارکنان خود در تایم مشخص شده اسباب‌کشی بدون دردسری را برای شما عزیزان انجام دهیم. با توجه به این‌که در فصل زمستان قرار داریم و شرایط بد آب‌وهوایی و همچنین شرایط بد اجتماعی مانند کرونا باعث شده‌ است که مشتریان ما کمی حساس‌تر باشند اما نکته جالب باربری محمودیه و اتوبار محمودیه این است که تمامی پرسنل و کارگران ما با رعایت نکات بهداشتی در محله اسباب‌کشی حاضر می‌شوند. ما با در دست داشتن مواد ضد عفونی‌کننده و همچنین ماسک و دستکش در محل کار حاضر می‌شویم تا حساسیت شما مشتریان را کاهش دهیم به همین خاطر مادر کنار شما هستیم تا بدون کوچک‌ترین مورد و مشکلی اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار محمودیه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار محمودیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار محمودیه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند