اتوبار محلاتی آماده خدمات اسباب کشی:

اتوبار محلاتی با سالیان سابقه درخشان در خدمت شما عزیزان است اماده جا به جایی و حمل نقل وسایل شما  است شما می‌توانید در هر کجای تهران باشید با ما تماس بگیرید. تا نزدیک‌ترین شعبه را به شما معرفی کنیم دیگر لازم نیست ساعت‌ها ترافیک خیابان‌ها را تحمل کنید تا اتوبار مورد نظر خود را رزرو کنید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید تمامی خدمات اسباب کشی را دریافت نمایید.

۴.۶/۵ - (۲۵ امتیاز)

اتوبار محلاتی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار محلاتی یکی دیگر از شعبه‌های باربری بارسنتر است که در محدوده محلاتی قرار دارد یکی از برترین باربری‌های شرق تهران. با سابقه ای درخشان و کادری مجرب و با استفاده از لوازم تخصصی جهت حفظ امنیت و سلامت لوازم و اسباب شما و برای مشتریان عزیز تمامی خدمات حمل اثاثیه و اسباب منزل، را انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، از تخفیف‌های ۴۵% استفاده خواهیم کرد تا هزینه‌های اسباب کشی را برای شما عزیزان به حداقل برسانیم. شما همشهریان تهرانی می‌توانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.

بسته بندی را از تیم حرفه ای بارسنتر بخواهید:

در اتوبار محلاتی شما می‌توانید از  خدمات بسته بندی مخصوص استفاده کنید ما وسایل بسته بندی  را هم برای شما ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای شما در کوتاه‌ترین زمان انجام دهیم. بهتر است صبح اول وقت را برای اسباب کشی انتخاب کنید و به تنهایی وسایل را جا به جا نکنید و به بقیه افراد خانواده اجازه ندهید لوازم بزرگ را حمل کنند، چون احتمال آسیب دیدگی در این حالت زیاد است ما با استفاده از بهترین خدمات بسته بندی را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد با استفاده از کارتن‌های چند لایه و چسب‌های مخصوص به صورت ایمنی تمامی وسایل را برای شما در کارتن‌ها چند لایه قرار می‌دهیم و با استفاده از ماژیک اسامی آن‌ها را بر روی کارتن‌ها می‌نوسیم.  بسته بندی با بابل رپ، سلفون، چسب و کارتن‌های سه لایه و پنج لایه توسط کارگران مجرب در کم‌ترین زمان ممکن امکان می‌پذیرد. تیم بسته بندی اتوبار محلاتی با تفکیک ظروف شکستنی از دیگر وسایل مراقبت‌های لازم را از وسایل شما انجام خواهند داد تیم بسته بندی حرفه ای ما به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا متدهای جدید بسته بندی را برای شما عزیزان انجام دهند ما مبلمان شما را به صورت حرفه ای بسته بندی خواهیم کرد با استفاده از سلفون‌ها پارچه مبلمان شما را بسته بندی می‌کنیم و از نایلون‌های حبابدار برای تاج مبلمان شما استفاده خواهیم کرد تا در حین جا به جایی و چیدمان آن‌ها در ماشین‌های باربری ضربه ای به آن‌ها وارد نشود  بسته بندی مبلمان‌ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است. فراهم نمودن وسایل ابتدایی مانند نایلون حباب دار و انواع جعبه به عهده ماست، بعنوان یک مشتری با ارزش شما هرلحظه می‌توانید با باربری و اتوبار محلاتی  تماس گرفته و سوالات خود را با ما مطرح کنید شما می‌توانید دیگر وسایل خود را به ما بسپارید جمع کردن اسباب را با لوازم و اشیای غیر ضروری آغاز کنید هرچقدر به زمان نقل و انتقال نزدیک می‌شوید. باید قید استفاده از لوازم را بزنید و آن‌ها را هم جمع کنید تا بسته بندی ان‌ها برای شما دشوار نشود ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات بسته بندی وسیله‌ها را برای شما انجام دهیم کافیست تیم بسته بندی اتوبارمحلاتی درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها، فوم‌های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند پس هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته بندی را رزرو نمایید تا نیروهای خود را در روز اسباب کشی برای شما ارسال نماییم.

اتوبار محلاتی با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری واسباب کشی همچنین حمل نقل دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند ما در کنار شما هستیم تا لذت یک اسباب کشی راحت را با تیم ما تجربه نمایید.

ماشین‌های مجهز را از اتوبار مجلاتی رزرو نمایید:

تمامی بار منزل شما در ماشین باربری بارسنتر قرار می‌گیرد  از آنجایی که حمل لوازم جدید مخصوصا جهیزیه بسیار مهم و حساس است باید از لوازم محافظتی خوب و کادر ویژه استفاده نمود گروه اتوبار محلاتی مفتخر است اعلام دارد همکاران ما به صورت تخصصی با نیروهای ویژه جهت حمل جهیزیه نوعروس همکاری ویژه می‌نماید. نگرانی بعضی از مشتریان ما به این خاطر است که مبادا در حین جابه جایی به وسایل ان‌ها اسیب وارد شود یا در حین جا به جایی و حمل نقل به وسایل ضربه وارد شود اولین نکته این است که شما با انتخاب اتوبار محلاتی نگران پیش امدن این موضوعات نباشید زیرا کارگران ما با دقت تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری می‌چینند و کفپوش تمامی ماشین‌های باربری ما از موکت استفاده شده است تا در حین جا به جایی اگر وسایل شما ضربه دید ایمنی وسایل شما حفظ شود ماشین‌های اتوبار محلاتی به صورت روزانه از لحاظ فنی چک می‌شوند تا در حین جا به جایی وسایل شما از سالم رسیدن وسایل به مقصد مطمن شویم. در اتوبار محلاتی از ماشین‌های استاندارد باربری استفاده می‌شود که این ماشین‌ها شامل کامیون‌های باربری ۶ و ۷ متری است هیوندا‌ها و ایسوزوها و همچنین ماشین‌های vip اسباب کشی. شما می‌توانید برای جا به جایی خرده بارهای خود که احتیاج به ماشین‌های بزرگ باربری ندارند از وانت بار و یا نیسان بارها استفاده نمایید اتوبار محلاتی با ارائه ماشین‌های نیسان و وانت می‌تواند جا به جایی‌های درون شهری را برای شما انجام دهد با انتخاب این نوع ماشین‌ها می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید.

بیمه نامه معتبر توسط شرکت بارسنتر:

نوبت می‌رسد به بیمه شما با انتخاب اتوبار محلاتی می‌توانید تمامی وسایل خود را بیمه نمایید ما برای تضمیین سلامت بار شما به مقصد از بیمه نامه معتبر دولتی استفاده می‌کنیم که هرچه میزان وسایل با ارزش شما بیشتر باشد می‌توانید سقف بیمه نامه را توسط شرکت اتوبار محلاتی افزایش دهید. بیمه در برابر خطراتی همچون تصادف، شکستگی وسایل، گم شدن وسایل شما مسئول است و در صورت هر گونه خسارت وارد شده به وسایل شما هزینه خسارت وارد شده برای شما جبران خواهد شد. تمامی وسایل شما توسط شرکت بیمه نامه معتبر که طرف قرار داد با اتوبار محلاتی است بیمه می‌شود پس از زمانی که وسایل شما در ماشین باربری بارسنتر قرار می‌گیرد تا زمانی که به مقصد مورد دلخواه شما می‌رسد تمامی وسایل شما محفوظ است و جای هیچ نگرانی نیست.

پرسنل مجرب و کاردان اتوبار محلاتی:

مدیریت بارسنتر با انتخاب پرسنلی مجرب و آموزش دیده توانسته رضایت تمامی مشتریان را جلب نماید بدخورد خوب پرینل و کارگران ما با مشتریان باعث جلب مشتریان شده است همکاران ما سعی بر این دارند که با برخوردی خوب و رفتار مناسب به صورت شبانه روز خدمتگذار به شما عزیزان باشند. شما می‌توانید بر ای اطلاعات و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و آن‌ها اطلاعات لازم را جهت یک اسباب کشی بی درد سر به شما خواهند داد ما در خر ساعت از شبانه روز جوابگو سوالات شما در امر اسباب کشی و یا باربری هستیم تمامی همکاران ما به صورت شبانه روز در تلاش هستند تا بتوانند خدمات اسباب کشی را برای شما توسعه دهند ما جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز در تلاش هستیم تا در کنار ما خاطره خوب یک اسباب کشی را تجربه نمایید.

اتوبار محلاتی هفت روز هفته در هر ساعت از شبانه روز تمامی خدمات اسباب کشی و یا باربری را برای شما انجام خواهد داد ما حتی در روزهای سرد زمستانی اسباب کشی را انجام خواهیم داد. شرایط اب هوایی تاثییر زیادی بر اسباب کشی دارد ممکن است که در حین بارندگی جا به جایی وسایل ممکن است کمی دشوار باشد اما نگران این موضوع نباشید زیرا رانندگان ما به صورت حرفه ای این خدمات را برای شما انجام خواهند داد آن‌ها به تمامی مسیر و راه‌ها مسلط هستند و در شرایط بد آب هوایی هم قادر به رانندگی در مسیرهای پر تردد و خطر ناک هستند. زیرا آن‌ها چندین سال سابقه کار دارند پس بار شما را به سلامت به مقصد دلخواه شما می‌رسانند. ما در تمامی نقاط تهران شعبه‌های متفاوتی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم در محدوده نیکنام شما می‌توانید به اتوبار نیکنام دسترسی داشته باشید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار محلاتی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار محلاتی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار محلاتی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند