شرکت باربری و اتوبار لواسانی:

باربری و اتوبار لواسانی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین باربری‌های استان تهران با چندین سال سابقه درخشان، ارائه خدمات اتوبار و حمل و نقل در منطقه شمال تهران و محله‌های نزدیک به محله لواسانی در تهران را به عهده گرفته است. از بسته بندی لوازم منزل تا حمل اثاثیه و وسایل را تیمی با مهارت و حرفه ای انجام می‌دهند. در مرحله ی اول بسته بندی صحیح و محکم اجناس شما توسط پرسنل باربری صورت می‌گیرد سپس مرحله بارگیری و حمل و در نهایت به چیدمان وسایل در مقصد مورد نظر می‌رسیم. سریع و دقیق بودن خدمات باربری و سرویس دهی شرکت اتوبار بارسنتر در هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی باعث تسریع امور اسباب کشی مشتریان و جلب رضایت آن‌ها شده است.

۴.۹/۵ - (۲۳ امتیاز)

اتوبار لواسانی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مزایای استفاده از سرویس‌های اتوبار لواسانی:

باربری و اتوبار لواسانی در استان تهران با ارائه خدمات بسیار مفیدی از جمله: ایجاد و پی ریزی یک برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای حمل بار و اسباب مشتریان، بسته بندی اصولی وسایل و کالاها، چیدمان اصولی اثاثیه در هنگام جابه جایی و ارسال ماشین‌های باربری استاندارد توانسته است مشکلات ناشی از حمل و انتقال هرگونه بار را به حداقل برساند. باربری لواسانی با بهره گیری از دانش فنی افراد با مهارت خود در زمینه بسته بندی وسایل منزل و همینطور تجهیزاتی که برای بسته بندی بکار می‌برد، فرایند اثاث کشی را برای مشتریان به ساده‌ترین روش ممکن انجام می‌دهد.

در شرکت بارسنتر به مشتریان مشاوره رایگان داده می‌شود، این مشاوره در مورد بهترین زمان برای حمل و نقل و جابه جایی لوازم، بهترین وسیله نقلیه متناسب با نوع و اندازه بار و نوع بسته بندی و چیدمانی که برای بار مورد نظر مناسب است در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که باربری و اتوبار لواسانی در تهران، برای راحتی بیشتر شما همشهریان عزیز، کارگر اسباب کشی آقا و کارگر اسباب کشی خانم را در کادر فنی خود قراره داده است، همچنین چیدمان لوازم و اثاثیه در خودروی باربری به گونه ای انجام می‌شود که حداکثر لوازم و اثاثیه مشتریان در یک نوبت جابه جایی منتقل شود و هیچگونه آسیب دیدگی و صدمه ای در لوازم مشاهده نخواهد شد.

انواع و اقسام وسایل نقلیه باری ایمن با رانندگان حرفه‌ای:

در حمل و نقل و اتوبار لواسانی انواع خودرو‌های نقلیه باربری از قبیل وانت بار، نیسان بار، کامیون‌های ۷ متری مسقف و انواع خودرو‌های سنگین و خودرو‌های باری حرفه ای به کار گرفته می‌شوند. دارا بودن رانندگان با سابقه کامیون و نیسان با تجربه که به مسیر‌های درون شهر تهران و اطراف تهران آشنایی کامل داشته باشند یک مزیت مهم محسوب می‌شود و خطرات و آسیب‌های اثاث کشی را به حداقل می‌رساند. رانندگان ما به تمامی نقاط شهر و کشور برای باربری به شهرستان اشنایی کامل دارند.

استفاده از بهترین خودرو‌های باربری، ایمنی و بیمه ماشین‌ها و سرویس شدن وسایل نقایه قبل از ارسال برای باربری، از ویژگی‌هایی است که برای حمل و نقل اسباب و وسایل در باربری و اتوبار لواسانی مورد توجه قرار می‌گیرد. تیم باربری ما فادر هستند تا در مدت زمانی کوتاه و بدون هیچ مشکل و خسارتی به وسایل گرانبهای شما اسباب و وسیله‌های شما را بار بزنند و به مقصد مورد نظر شما منتقل کنند.

به علاوره برای جلوگیری از خسارت‌های احتمالی مالی و جانی که در حین حمل و نقل و اثاث کشی ممکن است به بوجود بیاید، باربری و اتوبار بارسنتر کلیه اسباب و کالاها و ماشین‌های باربری را به صورت کامل قبل از شروع فرایند اسباب کشی یا جابه جایی بار بیمه می‌کند. باربری و اتوبار لواسانی همواره ساختار هزینه مشخصی را برای حمل و نقل انواع وسایل در نظر گرفته است که در آن کیفیت خدمات ارائه شده کاملا با هزینه‌های دریافتی از مشتری متناسب است.

اطلاعاتی درباره محله فرمانیه و اتوبار لواسانی:

فرمانیه یکی از مناطق در استان تهران است که در قلب مناطق اعیان‌نشین اختیاریه، پاسداران و کامرانیه قرار دارد. این محله با خیابان اصلی شهید دکتر لواسانی که یکی از شهدای هفتم تیر است شناخته می‌شود. این محله با این بافت مدرن و امروزی خود یکی از محلات قدیمی با عمری ۲۰۰ ساله است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به محله فرمانیه، ایستگاه متروی نوبنیاد است. همچنین ساکنان این محله می‌توانند از پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره استفاده کنند. خطوط اتوبوسرانی زیادی از جمله ۱۰۶ (پایانه لاله- پایانه شهید افشار)، خط ۲۱۷ (شهرک صدف- متروی قیطریه) همگی در فرمانیه ایستگاه دارند و روزانه تعداد زیادی مسافر را به مقصد می‌رسانند.

یکی دیگر از شاخصه‌های این محله وجود چندین سفارتخانه و منازل سفر است. که معروف‌ترین و قدیمی‌ترین آن‌ها باغ سفارت ایتالیا است. باغ سفارت ایتالیا تنها نشانه باقیمانده از آن گذشته دور است که توسط پسر فرمانفرما، نصرت‌الدوله فیروز به این سفارت فروخته شده است.

طبق مستندات موجود در سند هویت محله فرمانیه، در محل فعلی این محله ابتدا روستایی به نام رستم‌آباد وجود داشته است. به مرور این محله به دو بخش رستم‌آباد بالا (شمالی) و رستم‌آباد پایین (جنوبی) تقسیم شده است که بعد از ساخته شدن و احداث بزرگراه صدر این منطقه به دو بخش تقسیم شده که بخش شمالی آن بالای بزرگراه صدر قرار گرفته و در منطقه یک واقع گشته است، این بخش فرمانیه فعلی است.

شما هم در صورتی که به خدمات اسباب کشی و باربری در مناطق فرمانیه و یا خیابان لواسانی نیازمند هستید می‌توانید با تماس با کارکنان و مشاوران ما در اتوبار لواسانی به خدمات مورد نیاز خود دست پیدا کنید. شرکت ما همواره از تخفیف‌های ویزه برای مشتریان خود استفاده می‌کند و به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان است. با استفاده از شماره‌ها و لینک‌های پایین صفحه با ما در تماس باشید.

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری واتوبار لواسانی انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار لواسانی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری لواسانی مورد اطمینان است؟

شعبه باربری و اتوبار لواسانی زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

در چه زمان‌هایی سرویس دهی دارید؟

شرکت ما در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شماست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.