شرکت حمل بار و اتوبار قیطریه:

امروزه توسعه تبادلات و مسافرت‌های جاده ای به ارائه خدمات با کیفیت در زمینه اسباب کشی منجر شده است. در باربری و اتوبار قیطریه برای اینکه کالای مردم با امنیت و سلامت کامل به مقصد برسد و کار حمل اثاثیه و حمل بار به شکل درستی صورت بگیرد، تعهدات و راهکارهای جدید و بهتری به خدمت گرفته شده است. مدیریت باربری و اتوبار قیطریه راه حل‌ها و استراتژی‌های ویژه و خاصی را به کار برده است تا اثاثیه مشتریان به شکل صحیح و سالم به مقصد مورد نظرشان انتقال یابد تا اعتماد و رضایت مشتری حاصل شود، اتوبار قیطریه یکی از بهترین شرکت‌های موجود در زمینه حمل و نقل و باربری در استان تهران است که در طی چندین سال توانسته به عنوان یکی از شرکت‌های باربری مطمئن در سطح شهر تبدیل شود. اتوبار قیطریه وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و شما مشتریان عزیز بدون هیچ نگرانی می‌توانید کلیه امور حمل اثاثیه منزل خود را به آن‌ها بسپارید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار قیطریه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

در سال‌های گذشته باربری و اتوبار قیطریه در تهران با ارائه خدمات ویژه خود در حوزه حمل و نقل اثاثیه منزل و کالا و اثاث کشی توانسته است نه تنها فرایند اسباب کشی را از حالت طاقت فرسا و خسته کننده بودن در بیاورد، بلکه پرسنل ماهر و خوش اخلاق این باربری باعث شده اند که کلیه امور حمل اثاثیه و اسباب کشی برای مشتریان به آسان‌ترین شکل ممکن انجام گیرد. استخدام یک شرکت اسباب کشی از تصمیمات مهمی است که شما باید در هنگام اسباب کشی بگیرید. فرض کنید که قصد جا به جایی به منزل جدید خود را دارید و مشخصا لیست طولانی از کارها را باید انجام دهید. از آن جا که این روزها وسایل و اثاثیه منزل بسیار گران قیمت هستند و همچنین به دلیل اندازه و سنگینی، حمل هر کدام از آن‌ها نیازمند مهارت‌های خاصی است، هر مشتری نیازمند شرکتی است که حمل بار و اسباب کشی را به صورت تخصصی همانند اتوبار قیطریه انجام دهد، همانطور که می‌دانید حمل و نقل اسباب و اثاث کشی درست کالا بسیار اهمیت دارد و بهتر است این امر توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود تا هیچگونه پشیمانی برای شما شما به وجود نیاید.

شرکت‌های زیادی در تهران خدمات اسباب کشی را انجام می‌دهند اما اتوبار قیطریه خدمات با کیفیت خود را را که پاسخگوی نیاز بسیاری از مشتریان است را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. این نکته را هم فراموش نکنید که طبیعتا هر چه قدر که تعداد اثاثیه و کالاهای شما برای حمل و انتقال بیشتر باشد، می‌تواند در هزینه نهایی باربری و استفاده از خدمات شرکت‌های اتوبار تاثیر داشته باشد. چرا که نیازمند تعداد بیشتری کارگر باربری خواهید بود و از طرف دیگر وسیله نقلیه باربری مورد نیاز ممکن است بنا به نیاز شما تغییر کند. کسانی که وسایل کمی دارند در بسیاری از موارد براحتی می‌توانند با استفاده از خدمات وانت بار و نیسان بار به راحتی اقدام به حمل و نقل وسایل و لوازم منزل به محل جدید کنند. ولی در مواردی که لوازم و اسباب و اثاثیه آن‌ها بیشتر و حجیم‌تر باشد، نیاز به استفاده از کامیون و ماشین‌های سنگین‌تر بیشتر حس می‌شود و در این صورت هزینه نهایی دستخوش تغییراتی می‌شود.

بسته بندی سریع و ایمن:

مرحله بسته بندی از مهم‌ترین مراحل حمل و نقل گالا و اثاثیه است. چنانچه در این مرحله اصول صحیح بسته بندی به خوبی رعایت نشود، در زمان حمل بار در اثر حرکت خودرو و تکان‌های پی در پی در زمان عبور از خیابان و یا کوچه‌های پر پیچ و خم، ممکن است کارتن‌ها تکان خورده و بسته بندی‌ها باز شوند. باز شدن بسته‌ها ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری به وسایل مشتریان وارد کند. اتوبار قیطریه با استفاده از جدیدترین تجهیزات در زمینه بسته بندی وسایل به شما کمک می‌کند. اگر تجربه ی کافی برای این کار ندارید و یا زمان کافی برای بسته بندی وسایل را ندارید نگران نباشید، شرکت اتوبار قیطریه کلیه امور مربوطه را برای شما انجام می‌دهد. ساکنین منطقه ی قیطریه با بهره مندی از خدمات باربری بارسنتر می‌توانند فرایند اسباب کشی را در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهند. رعایت اصول باربری و بسته بندی صحیح باعث شده است تا باربری و اتوبار قیطریه در این منطقه مورد انتخاب مشتریان قرار بگیرد،

باربری و اتوبار قیطریه در سال‌های اخیر به دلیل ارائه و گسترش خدمات با کیفیت و کامل خود و کسب رضایتمندی مشتریان قادر شده است که خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه به سایر نقاط کشور ارائه دهد. باربری و اتوبار بارسنتر با در اختیار داشتن مناسب‌ترین و با کیفیت ترین کارتن‌های بسته بندی شما را در بسته‌ بندی وسایل کمک می‌کند. مرغوب و محکم بودن کارتن‌ها از مهم ترین بخش‌ها در امر بسته‌بندی است و بدین صورت هزینه و وقت مشتریان بیهوده هدر نمی‌رود. همچنین بعد از قرار دادن وسایل در جعبه‌های مخصوص، بستن آن‌ها با طناب باعث ایمن‌تر شدن آن‌ها می‌شود. باربری قیطریه کلیه این امور را برای شما انجام خواهد داد. استفاده از کارتن‌ها و جعبه‌های مخصوص برای بسته بندی و توجه به نکات مهم در بسته بندی از جمله مواردی است که توسط تیم متخصص بسته بندی مورد توجه قرار می‌گیرد.

بسته بندی کردن باید طبق استانداردهای خاص و با تجهیزات بسته بندی با کیفیت صورت بگیرد تا وسایل گرانبها و یا شکستنی در حین چیدمان و جابه جایی صدمه ای نبیند. هر چقدر بسته بندی وسایل اصولی و صحیح باشد زمان حمل و نقل را کاهش می‌دهد و از هزینه‌های ناشی از آن نیز کاسته می‌شود. مشتریان می‌توانند کلیه امور بسته بندی را به پرسنل باربری بارسنتر بسپارند و وسایل خود را همانند روز اول با خیالی راحت تحویل بگیرند. شما می‌توانیدبا خیال راحت بسته بندی اثاثیه و کالای خود را به باربری و اتوبار قیطریه بسپارید. در این باربری نیروهایی وجود دارند که در زمینه بسته بندی متخصص هستند و به صورت صحیح بسته بندی اثاثیه منزل شما را انجام خواهند داد که موجب می‌شود به وسایل شما آسیبی نرسد، پرسنل اتوبارقیطریه برای پیشگیری از مشکلات احتمالی در مرحله بسته بندی و چیدمان نهایت دقت را به کار می‌گیرند و بسته‌ها به شکل صحیج و محکم بسته بندی و در ماشین حمل بار چیده می‌شوند. همچنین با بیمه کالا در صورت مواجه شدن با هر نوع حادثه اتفاقی در فرایند انتقال، شرکت بیمه خسارت مالی وارد شده را جبران نموده و خسارات را تمام و کمال برای مشتری پرداخت می‌نماید.

پرسنل و رانندگان حرفه ای:

در مرکز حمل و نقل اثاثیه و اتوبار قیطریه تهران افرادی با تجربه و با سابقه به خدمت گرفته شده اند. وسایل نقلیه متنوع برای انتقال کالا تدارک دیده شده و اثاث کشی به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی انجام می‌پذیرد. یکی از ویژگی‌های خاص اتوبار قیطریه این است که در این اتوبار از نیروهای متخصص استفاده می‌شود تا کوچک‌ترین صدمه ای به وسایل و اثاثیه شما وارد نشود. در باربری و اتوبار قیطریه افرادی مجرب و حرفه ای وجود دارد که در زمینه حمل اثاثیه و اسباب کشی سال‌ها تجربه دارند و با مهارت تمام وسایل را منتقل می‌کنند. خودروهای باربری نقش بسیار مهم و اساسی در حمل و نقل بار بر عهده دارند. ماشین‌های حمل اثاثیه و باربری باید با توجه به اندازه و نوع بار مورد نظر انتخاب شوند. از این رو برای حمل و نقل بار اتوبار قیطریه انواع وسایل نقلیه باربری از قبیل وانت بار، نیسان بار، کامیون‌های مسقف باربری و و انواع ماشین‌های سنگین و سبک را داراست، تا مشتریان بتوانند با توجه به نوع واندازه بار و اثاثیه خود، هر کدام از این خودروها را سفارش دهند.

پرسنل حمل اثاثیه منزل بارسنتر با رعایت کلیه نکات ایمنی قادر هستند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن وسایل را به بهترین شکل جا به جا کنند و به مقصد مورد نظر شما برسانند. تیم باربری و اتوبار قیطریه در هر زمانی و در هر مکانی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز بوده و با کیفیت کار بالای خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد. برای مقابله با خسارات وارده در موقع حادثه اتوبار قیطریه بار مشتری را متناسب با نوع و اندازه بار، بیمه می‌کند. شرکت بیمه گذار متعهد می‌شود که در ازای ایجاد هر نوع خسارت و صدمه ای به بار و سرنشینان خودروها، حداقل خسارت مالی را جبران نماید، تا در صورتی که ماشین حمل بار با حادثه ای مواجه شد، صاحب بار و مشتری ضرری نبیند. باربری و اتوبار قیطریه خدمات بیمه ای کامل خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. همچنین شرایط مناسب خودروها باعث تضمین کیفیت و حمل راحت اسباب و وسایل می‌شود و در وقت شما نیز صرفه جویی می‌کند. زیرا در صورت خراب شدن خودروی باربری در طی مسیر وقت زیادی از شرکت باربری و مشتری گرفته می‌شود و خستگی مشتری نیز افزایش می‌یابد.

باربری و اتوبار قیطریه برای جلب رضایت مشتریان و ارائه بهترین خدمات هزینه‌های حمل و نقل و اسباب کشی خود را کاهش داده و با تخفیف‌های عالی بهترین خدمات باربری را ارائه می‌دهد. خدمات این شرکت باربری زیر نظر اتوبار بارسنتر است که در کلیه مناطق استان تهران سرویس دهی و خدمات حمل بار را انجام می‌دهد، در هر ساعت از شبانه روز تیم باربری ما در خدمت شماست، فقط کافی است یک بار با مشاوران شرکت باربری بارسنتر تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده توسط ما به همراه مشاوره رایگان استفاده کنید.

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

  1. اتوبار تهران
  2. باربری تهران
  3. اتوبار ارزان
  4. باربری ارزان
  5. باربری هنگام

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار قیطریه انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار قیطریه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری قیطریه مورد اطمینان است؟

شعبه باربری.. زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید..

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه‌های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.