انتخاب تمامی مشتریان اتوبار عدل است:

برای انجام اسباب‌کشی‌های خود بهتر است چه باربری را با چه ویژگی‌هایی انتخاب کنیم؟ در بین اتوبارها و باربری‌ها ما به شما اتوبار عدل را معرفی می‌کنیم. اتوبار عدل با داشتن سابقه‌ای درخشان در امر اسباب‌کشی و همچنین ویژگی‌ها و تجهیزات مدرن بسته‌بندی و اسباب‌کشی و باربری برای شما خدمات تمامی منازل ادارات و ارگان‌های دولتی، بیمارستان‌ها، بانک‌ها، و دیگر ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی را انجام خواهد داد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار عدل از اسباب‌کشی و دردسرهای آن دور بمانید بلکه با سپردن کار به افراد کاردان و ماهر به شما این اطمینان را می‌دهیم که بار شما به‌سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال خواهد شد.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

اتوبار عدل

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

با انتخاب اتوبار عدل می‌توانند از تخفیفات ۴۵% که این مجموعه برای شما در نظر گرفته است بهره‌مند شوید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی مراحل بسته‌بندی و خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از پرسنلی مجهز و کاردان  همراه با کارگران ماهر از ما دریافت نمایید. همچنین برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره اسباب‌کشی‌ها و نحوه باربری و شما می‌توانید با تمامی مشاوران ما در ارتباط باشید و هر سوالی که درباره اسباب‌کشی دارید از آن‌ها بپرسید آن‌ها به شما کمک می‌کند که یک اسباب‌کشی بی‌دردسر را داشته باشید و یک مشاوره رایگان جهت انتخاب ماشین‌های باربری نوع اسباب‌کشی نحوه کارکرد کارگران و تجهیزات بسته‌بندی  برخوردار شوید. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به ما دسترسی داشته باشید.

ما به شما آموزش می‌دهیم که چه نکاتی را باید در اسباب‌کشی رعایت کنید؟

برای این که یک اسباب‌کشی و بسته‌بندی مناسب داشته‌باشیم چندین روز قبل از اسباب‌کشی وسایل اسباب‌کشی را از دیگر وسایل جدا کنید. اگر قرار است منزل خود را اسباب‌کشی کنید بهتر است تمامی لوازم را بسته‌بندی کنید برای بسته‌بندی لوازم احتیاج به کارتن‌ها دارین شما می‌توانید این کارتن‌ها را از اتوبار عدل دریافت نمایید. توجه کنید که کارتن اسباب‌کشی با کارتن‌های معمولی متفاوت است به‌همین خاطر شما باید هنگام اسباب‌کشی تجهیزات بسته‌بندی را از اتوبار عدل دریافت نمایید. تا ما با ارسال تجهیزات بسته‌بندی مقاوم برای شما یک اسباب‌کشی مناسب را انجام دهیم. اسباب‌کشی باید با تجهیزات مقاوم بسته‌بندی شود تجهیزاتی مثل کارتون‌های چند لایه، کارتن چندلایه در اسباب‌کشی شما نقش مهمی دارند. به‌همین خاطر مقاومت بار شما را  تضمین می‌کنیم بار شما برای جابجائی در کارتون‌ها قرار می‌گیرد و به‌همین خاطر برای که درحین جابجایی صدمه نبیند و یا کارتن‌ها باز نشود ما با استفاده از چسب‌های نواری  برای شما بسته‌بندی بار را انجام خواهیم داد. پس خیالتان راحت باشد در حین جابجائی صدمه‌ای به وسایلتان وارد نمی‌شود و شما می‌توانید صفر تا صد تمامی لوازم را بسته‌بندی کنید با استفاده از تجهیزاتی که در اختیارتان قرار می‌دهیم. بعد از آن نوبت می‌رسد به نایلون‌های حباب دار نایلون حباب دار در هر اسباب‌کشی لازم است. اتوبار عدل برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب و با ایمنی بالا از نایلون‌های حباب دار استفاده می‌کند.

بسته بندی را به روش اتوبار عدل  انجام دهید:

تمامی وسایل شما را در نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و خیالتان راحت باشد در حین جابجائی ضربه نمی‌بینند و وسایل شما تکان نمی‌خورند یکی از تجهیزاتی که در اسباب‌کشی اهمیت بالایی دارند سلفون‌ها است. مثلاً برای بسته‌بندی مبلمان‌های خود احتیاج به سلفون‌ها دارید برای این‌که پارچه مبلمان تان کثیف نشود در حین جابجایی آسیبی نبیند ما تمامی مبلمان شما را با استفاده از سلفون‌ها می‌پیچیم تا خیالمان راحت باشد که در حین جابجایی و یا قرار دادن در ماشین‌ها صدمه و لطمه‌ای به مبلمان شما وارد نمی‌شود. به‌همین خاطر برای پوشاندن پارچه مبلمان از نایلون‌های حباب دار از سلفون‌ها استفاده می‌کنیم و هم چنین برای تاج مبلمان و پایه‌ها از نایلون‌های حباب دار استفاده می‌کنیم تا در حین جابه‌جایی نشکنند. اتوبار عدل برای شما تمامی رختخواب‌ها را می‌پیچد و با توجه به ساک و بقچه‌هایی که در اختیار دارد برای شما تمامی رختخواب‌های منزل را بسته‌بندی خواهد کرد. با انتخاب اتوبار عدل خیالتان راحت باشد که هیچ وسیله‌ای بدون بسته‌بندی شدن از منزل‌های شما خارج نمی‌شود. پس با انتخاب تیم بسته‌بندی اتوبار عدل  تمامی سختی‌های اسباب‌کشی را به ما بسپارید تا در زمان مناسب و کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام دهیم. شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی اتوبار عدل را انتخاب نمایید تا در روز اسباب‌کشی در منزلتان حضور پیدا کنیم و برای شما تمامی لوازم منزل را بسته‌بندی کنیم.

اتوبار عدل بیمه نامه را برای تضمیین سلامت بار صادر می‌کند:

بسته‌بندی یکی از کارهای مهم در اسباب‌کشی است که اگر انجام نشود امکان صدمه دیدن وسایل شما بسیار بالا است به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم برای داشتن اسباب‌کشی ایمن و امن حتماً حتماً تیم بسته‌بندی را انتخاب نمایید. تا در کنار شما در روز اسباب‌کشی برای شما تمامی این خدمات را انجام دهند انجام تمامی امورات اسباب‌کشی و بسته‌بندی را به شرکت معتبر اتوبار عدل بسپارید ما با داشتن بیمه‌نامه معتبر به شما تضمین سلامت رسیدن بار به مقصد را می‌دهیم. شرکت باربری مطمئن باید بار را بیمه کند شما با انتخاب بارسنتر تمامی بارهای خود را بیمه می‌کنیید و به مقصد موردنظر خود ارسال خواهید کرد. شما می‌توانید با انتخاب این اتوبار تمامی لوازمی که در ماشین‌های باربری و اتوبار عدل چیدمان می‌کنید را به‌صورت بیمه‌شده در مسافت‌های طولانی و یا مسافت بین شهر جابه‌جا کنید. پس خیالتان راحت باشد آسیبی به وسایلتان وارد نمی‌شود شما می‌توانید صفر تا صد تمامی این مراحل را به افراد کاردان و کاربلدی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید. به‌همین خاطر با داشتن افراد باتجربه و حرفه‌ای برای شما این کار را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید تمامی لوازم منزل را با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی و به مقصد موردنظر همراه با بیمه‌نامه معتبر ارسال کنید.

بیمه‌نامه برای شما دوستان عزیز توسط مدیریت مجموعه بار سنتر صادر می‌شود. همچنین برای تردد خارج از شهر و جابه‌جایی بار در مسافت‌های طولانی و ارسال بار به شهر دیگر از یک بارنامه دولتی نیز استفاده می‌کنیم این بارنامه توسط اتوبار عدل به مشتریان خود ارائه خواهد شد.

پس حتما حتما حواستان جمع باشد که هنگام انتخاب شرکت باربری باربری را انتخاب کنید که به شما خدمات بیمه‌نامه و بارنامه را ارائه می‌دهد تا با خیال راحت بدون هیچ دغدغه فکری را در مسافت‌های طولانی و در مسافت‌های بین‌شهری جابجا کنید. بدون هیچ استرسی اسباب کشی را به تیم حرفه ای بارسنتر بسپارید تمامی این مراحل را برای شما به روش‌های جدید و روز دنیا برای شما انجام خواهیم داد.

خدمات پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعت در هفته برای مشتریان:

در سطح تهران شما می‌توانید به مجموعه باربری‌های بار سنتر دسترسی داشته باشید برای شما دوستان عزیز در هر منطقه شعبه‌های مختلفی را قرار دادیم که تمامی خدمات بسته‌بندی، جابجایی، باربری، حمل‌ونقل، را انجام می‌دهند. تمامی این شعبه فعال هستند و می‌توانند به‌صورت بیست و چهار ساعت به شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را ارائه دهند. پس با انتخاب باربری بار سنتر می‌توانید به مجموعه باربری‌های و شعبه‌های آن دسترسی داشته باشید در هر منطقه از تهران که زندگی می‌کنید تنها با تماس تلفنی و یا رزرو آنلاین از طریق سایت بار سنتر می‌توانید به باربری و اتوبار محله خود دسترسی داشته باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی را از این مجموعه دریافت نمایید. شعبه‌های فعالی برای شما دوستان عزیز در تهران قرار داده‌ایم که از جنوب تا شرق تهران را می‌توانید با این شعبه‌ها اسباب‌کشی و باربری کنید این شعبه‌ها شامل موارد زیر است:

  1. باربری علی‌آباد خزانه
  2. باربری کن
  3. باربری ارم
  4. اتوبار میدان راه‌آهن
  5. باربری عدل

که شما می‌توانید تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را به‌صورت شبانه‌روز از ما دریافت کنید. ما برای شما حتی حمل‌ و نقل را در شبانه‌روز انجام خواهیم داد و شما می‌توانید به‌صورت شبانه اسباب‌کشی را نیز با ما تجربه کنید کافی‌ست با یکی از شما را که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی با ارسال پرسنل مجرب و آموزش‌دیده برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را با قیمت‌های مناسب هزینه‌های مناسب انجام دهید. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب و تخفیف‌های ۴۵% همراه با خدمات ویژه اسباب کشی دریافت کنید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار عدل بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار عدل استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار عدل کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند