سابقه درخشان اتوبار صفا :

قصد انجام اسباب کشی را دارید و نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید وسایل‌های شما همان طور در همان مکان باقی مانده و نمی‌دانید باید به چه صورت جمع‌آوری کنید اصلاً نگران نباشید زیرا با انتخاب یک اتوبار مطمئن می‌توانید در کمترین زمان ممکن تمامی این خدمات را انجام دهید. فقط کافیست کار را به یک اتوبار متخصص که در این زمینه تجربه بسیار بالا دارد بسپارید ما به شما و اتوبار صفا را معرفی می‌کنیم تمامی مشتریان این اتوبار از خدمات  اتوبار ما راضی بوده و همین باعث شده که هر جا نام باربری و اتوبار صفا آنجا بدرخشد.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

اتوبار صفا

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

عزیزانی که در محدوده صفا زندگی می‌کنند برای دسترسی آسان به اتوبار و باربری می‌تواند اتوبار صفا را انتخاب نمایند. ما در تمامی مناطق تهران شعبه‌های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که لازم نیست به صورت حضوری به آن‌جا بروید بلکه با یک تماس تلفنی می‌توانید با مشاوران ما که به صورت بیست و چهار ساعت در آن‌جا حضور دارند و پاسخ‌گوی سوالات شما هستند تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری و اسباب کشی متفاوت را با ما تجربه نمایید:

خدمات و اتوبار صفا بسیار متفاوت است شما می‌توانید از خدمات بسته‌بندی، چیدمان، و جابجایی و حتی حمل کالاهای اداری، استفاده نمایید ما برای شما تمامی اسباب کشی را از صفر تا صد انجام خواهیم داد و احتیاجی نیست شما به کوچک‌ترین وسیله‌ای دست بزنید بلکه تمامی وسایل شما توسط تیم بسته‌بندی ما به صورت ایمنی بسته‌بندی می‌شوند. لازم نیست ساعت‌ها به دنبال کارتون‌ها از سوپرمارکت‌ها باشید تا وسایل خود را بسته‌بندی کنید بلکه با رزرو تیم بسته‌بندی ما تمامی این خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌شود. شرکت باربری صفا با در نظر گرفتن تجهیزات کامل بسته‌بندی خدمات بسته‌بندی را برای شما با نازل‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام خواهد داد. با استفاده از نایلون‌های حباب دار، کارتون‌های چند لایه مستحکم، و همچنین طناب‌ها و ضربه گیرها تمامی وسایل شما به صورت ایمنی بسته‌بندی خواهد شد نگران هیچ گونه خسارت به وسایل خود نباشید زیرا کارگران ما به صورت آموزش‌دیده تمامی وسایل شمارا از مبدا به مقصد موردنظر حمل خواهند کرد. حساسیت شما را درک خواهیم کرد به همین خاطر تمامی پرسنل این مجموعه به صورت آموزش دیده در کنار شما هستند تا یک خاطره خوب اسباب کشی را برای شما فراهم سازند.

تمامی این پرسنل آموزش‌های لازم جهت بسته‌بندی باربری حمل و نقل را دیده اند و حتی رانندگان ما با سابقه چندین ساله بالا در هر مسیری می‌توانند وسایل شما را جابجا کند مهم نیست که مقصد شما کجاست ما از تهران به هر مقصد دلخواه شما وسایل شما را جابجا خواهیم کرد. رانندگان این مجموعه به تمامی مسیرها وارد هستند آن‌ها حتی در شرایط آب‌وهوایی سخت و دشوار هم قادر به رانندگی است پس ما در روزهای زمستانی هم اسباب‌کشی را برای شما انجام خواهیم داد زیرا ماشین‌های این مجموعه به صورت مسقف و روباز هستند و در شرایط بد آب‌وهوایی هم امکان جابه‌جایی و اسباب‌کشی برای شما وجود خواهد داشت. شما در هر روزی که مورد دلخواهتان هست می‌توانیم نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید با تماس با مجموعه بارسنتر می‌توانید از مشاوره رایگان این مجموعه برخوردار شوید.

بسته بندی با تیم ماهر اتوبار صفا:

خدمات بسته‌بندی بدرستی برای شما انجام می‌شود و تمامی وسیله‌ها در کارتون‌های موردنظر قرار می‌گیرد و با استفاده از ماژیک نام هر وسیله بر روی آن‌ها نوشته می‌شود تا در حین جابجایی با نظم و دقت بیشتری جابه‌جا شود و در هنگام تخلیه بار در مقصد براحتی و با سرعت بیشتر بتوانید وسایل خود را پیدا کنید. خبر خوب این است که باربری بارسنتر با استفاده از تیم حرفه‌ای چیدمان در کنار شما است تا در هنگام تخلیه بار در مقصد تمامی وسایل خود را به دلخواه خود دکوراسیون کنید. تمامی این مجموعه درحال تلاش هستند تا رفاه کامل را برای شما فراهم سازند شما با استفاده از تیم چیدمان اتوبار صفا می‌توانید تمامی وسایل را به مورد دلخواه خود در منزل جدید چیدمان کنید تیم چیدمان ما آموزش‌های لازم را جهت نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برقی شما دیده‌اند شما می‌توانید وسایلی همچون لباس‌شویی، لوستر، یخچال و گاز، و دیگر وسایل برقی را به تیم چیدمان ما بسپارید تا آن‌ها با استفاده از آموزش‌های لازم و علم کافی وسایل را برای شما نصب و راه‌اندازی کنند.

کارگران  نیرومند و رانندگان حرفه ای اتوبار صفا:

بعد از بسته‌بندی وسایل و جای‌گذاری آن‌ها درکارتن‌های باربری نوبت به جای‌گذاری وسایل در ماشین‌های باربری می‌رسد این کار توسط کارگران نیرومند و حرفه‌ای ما انجام می‌شود بار شما بدون کوچک‌ترین آسیب و ضربه به ماشین‌های باربری انتقال داده می‌شود و چیدمان در ماشین‌های باربری به صورتی انجام می‌شود که فضای خالی وجود نداشته باشد و تمامی بار شما در یک مسیر و رفت‌وآمد به مقصد انتقال داده شود. البته این بستگی به میزان بار شما دارد هرچه میزان بار بیشتر باشد مسیر رفت‌ و آمد هم بیشتر خواهد شد.

کارگران ما با نظم و دقت کافی تمامی وسایل از راهروهای باریک جابجا خواهند کرد مهم نیست میزان پله‌های آپارتمان شما چه تعداد است چون کارگران ما با سابقه چندین ساله کار توانایی جابجایی وسایل شما را از هر مکانی دارند بعد از این‌که وسایل شما در ماشین‌های باربری توسط کارگران اتوپار صفا چیده شد نوبت می‌رسد به رانندگان حرفه‌ای این بخش که رانندگان ما با سابقه چندین ساله توانایی رانندگی در مسیرهای مختلف را دارند و به تمامی راه‌ها و جاده‌ها مسلط هستند و می‌توانند به سلامت بار شما را از مبدا به مقصد انتقال دهد پس نگران آسیب دیدن به وسایلتان نباشید زیرا تمامی تیم ما در تلاش هستند که این اسباب کشی را با دقت و نظم خاص انجام دهد به همین خاطر ما با استفاده از برنامه ‌ریزی دقیق تمامی مراحل اسباب‌کشی را به‌خوبی برای شما مشتریان عزیز انجام خواهیم داد.

 تضمیین سلامت بار به مقصد نهایی توسط بارسنتر:

لازم به ذکر است و بدانید اتوبار صفا با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد. به خاطر حساسیت مشتریان بر روی وسایل‌ها و همچنین حمل بار و حمل بار به مناطق دورتر و خارج شهر شرکت باربری بارسنتر تمامی وسایل شما را بیمه خواهد کرد از زمانی که تمامی وسایل شما در ماشین‌های باربری بارسنتر قرار بگیرد تا زمانی که وسایل به مقصد موردنظر شما انتقال داده شود از لحاظ بیمه تمامی وسایل ایمن هستند و ما به شما تضمین خواهیم داد که وسایل شما به سلامت به مقصد موردنظر برسد برای این کار ما از یک بیمه نامه معتبر استفاده خواهیم کرد. شما می‌توانید مبلغ بیمه نامه را افزایش دهید هرچه میزان بار شما با ارزش‌تر و قیمتی‌تر باشد.

می‌توانید مبلغ را بیشتر افزایش دهید شما برای جابجایی وسایل از تهران به شهر دیگر احتیاج به یک بارنامه دولتی دارید تا در هنگام تردد و رفت‌ و آمد ماشین‌های باربری به خارج شهر مشکلی برای شما و بار و ماشین‌های باربری پیش نیاید به همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری بارنامه دولتی را برای شما عزیزان صادر خواهد کرد. جابه‌جایی‌ها به دو صورت امکان‌پذیر است یک جابه‌جایی برون‌شهری و یک جابه جایی درون ‌شهری شما می‌توانید برای جابه‌جایی‌های درون‌شهری از ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار اتو بار صفا استفاده نمایید البته بستگی به میزان وسایل شما دارد هر چه وسایل شما کم‌تر باشد می‌توانید از وانت‌بارها و یا نیسان بارها استفاده نمایید تا در صورت انتخاب این نوع ماشین‌ها در هزینه‌های خود صرفه جویی نمایید. اما برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری می‌توانید از کامیون‌های ۶و ۷، و همچنین ماشین‌های ایسوزو و هیوندا‌های باربری صفا استفاده نمایید.

شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید از مشاوره رایگان این اتوبان برخوردار شوید. کافیست با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا آن‌ها راهنمایی‌‌های لازم را جهت یک اسباب کشی بی‌دردسر به شما ارائه دهند.

خدمات اتوبار صفا بسیار متفاوت است شما با تماس با مشاوران ما می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. پس دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت خود را بابت اسباب‌کشی و جمع ‌آوری وسایل هدر دهید. تمامی مراحل را به کارگران و پرسنل اتوبار صفا بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی شده در مقصد موردنظر خود تحویل بگیرید. اعتماد شما باعث افتخار ما است اتوبار صفا در هر ساعت از شبانه‌روز منتظر تماس شما عزیزان است جهت رزرو نیروهای بارسنتر فقط کافی است از چند روز قبل با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و نوبت و روز اسباب‌کشی دلخواه خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید تا در روز ثبت شده و تعیین‌شده نیروهای ما برای شما ارسال شود و مراحل اسباب کشی را برای شما انجام دهد ما تمامی این خدمات را در ساعت تعیین شده بدون هیچ اتلاف وقتی برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار صفا بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار صفا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار صفا کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند