اتوبار شیوا بهترین انتخاب مشتریان:

یکی از معضلاتی که در اسباب کشی در میان مردم است این است که هنگامی اسباب‌کشی می‌کنند وسایل آن‌ها آسیب نبیند. به همین خاطر باید در انتخاب باربری و اتوبار دقت کنیم ما به شما اتوبار شیوا را پیشنهاد می‌دهیم. شما با انتخاب اتوبار شیوا می‌توانید از تک به تکه وسایل خود محافظت کنید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار شیوا

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

بیمه نامه و خدمات اسباب کشی با انتخاب باربری بارسنتر:

با انتخاب اتوبار شیوا می‌توانید از یک بیمه نامه رایگان بهره‌مند شوید. همچنین بیمه شدن اسباب اثاثیه برای بسیاری از مشتریان ما بسیار مهم است. به همین خاطر اتوبار شیوا با در نظر گرفتن یک بیمه نامه معتبر که توسط شرکت بیمه نامه معتبر صادر می‌شود بار شما را تضمین شده به مقصد خواهند رساند. و در صورت آسیب وارد شده  بار و وسایل شما خسارت واردشده توسط اتوبار شیوا پرداخت می‌شود. نگران نباشید زیرا تمامی نیروهای ما به صورت حرفه‌ای عمل می‌کنند و امکان این‌که به وسایل شما صدمه و آسیبی وارد شود صفر است. در شهر تهران اتوبار و باربری‌های زیادی مشغول به فعالیت هستند و حمل‌ونقل اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهند اما اتوبار شیوا با در دست داشتن نیروهای ماهر و زبده و همچنین آموزش‌های لازمی که در امر اسباب‌کشی و باربری دیده است باعث شده‌ است که تمایز خود را نسبت به سایر اتوبارهای دیگر نشان دهد. به همین خاطر توصیه ما به شما انتخاب اتوبار شیوا است. شما می‌توانید با انتخاب این اتوبار از خدمات زیر بهره‌مند شوید. این خدمات ممکن است کمی متفاوت باشد مثلاً شما برای این‌که وسیله‌ای را جابه‌جا کنید احتیاج به کارگران زبده و ماهری داریم که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شیوا از این نوع کارگران بهره‌مند شوید. تمامی پرسنل ما آموزش‌های لازم را جهت اسباب‌کشی باربری و حمل و نقل دیده‌اند و می‌توانند به سریع‌ترین روش ممکن تمامی بار شما را برای شما جابجا کنند به همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم که هنگام انتخاب یک اتوبار حتماً به خدماتی که ارائه می‌دهند توجه داشته باشید. بعد از آن تعداد کارگران ارسالی بسیار مهم است هرچه میزان وسایل شما بیشتر باشد احتیاج به کارگران بیشتری دارد مجموع بار سنتر توانایی این را دارد که تعداد کارگران ارسال را برای شما افزایش دهد. شما می‌توانید براحتی کارگران مورد دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین ماشین موردنظر باربری توسط مشتریان انتخاب می‌شود بسیار تأثیرگذار در امر اسباب کشی و باربری است. شما می‌توانید با انتخاب ماشین باربری و مشاوره لازم است مشاوران ما نوع ماشین باربری خود را توسط اتوبار شیوا انتخاب کنید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم هنگام تماس با مشاوران ما حتماً سوالات مورد نیاز خود را از آن‌ها بپرسید. تا آن‌ها پاسخ‌گوی تمام سوالات شما باشند.

بعد از آن نوبت می‌رسد به بیمه وسایل اتوباری که انتخاب می‌کنید باید دقت داشته باشید که تمامی وسایل شما را بیمه می‌کند. زیرا  بیمه نامه تضمین سلامت بار شما به مقصد است.

اتوبار شیوا با در دست داشتن بیمه نامه و طرف قرارداد با شرکت بیمه نامه معتبر تمامی وسایل شماره بیمه‌ می‌کند. شما می‌توانید از صفر تا صد اسباب‌کشی را به باربری شیوا بسپارید حمل‌ونقل اثاثیه یکی از دغدغه‌های بسیار مهمی است که برای تمامی مردمی که مستاجر هستند پیش می‌آید همواره ما در کنار این همه دغدغه‌ها برای شما یک فکر اساسی را انجام داده‌ایم که لازم  نیست شما دست به هیچ کاری بزنی زیرا ما از صفر تا صد این خدمات را برای شما انجام خواهیم داد. ان زمان و فرارسیدن انتقال اثاثیه خود به منزل جدید می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از تمامی خدمات اسباب‌کشی بهره‌مند شوید. دیگر لازم نیست شما سختی‌هایی اسباب‌کشی را به‌تنهایی بکشید به همین خاطر با انتخاب یک شرکت معتبر می‌توانید تجربه همکاری با ما را داشته باشید. باربری و حمل اثاثیه منزل به هر کجا است کشور را فقط می‌توانید با اتوبار شیوا امتحان کنید در کم‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت تمامی وسایل شما را از تهران به هر مقصد موردنظر ارسال خواهیم کرد.

جا به جایی خرده بارها در اتوبار شیوا:

همچنین شما می‌توانید خرده بارهای خود را به اتوبار شیوا بسپارید لازم نیست که تمامی بارهای سنگین را جابه‌جا کنیم بلکه شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شیوا حتی لوازمی که مقدار آن‌ها کم و کوچک هستند را جابجا کنید یکی از خدماتی که باربری و اتوبار شیوا برای شما عزیزان در نظر گرفته است ارسال خرد بارها است. این خرده بارها می‌تواند خریدهای شما باشد یا ممکن است که یک وسایل کوچک مثل گاوصندوق یا این‌که وسایلی که حجم آن‌ها بسیار کم است را بخواهید جابجا کنید. دراین‌صورت می‌توانیم با همکاران ما در تماس باشید تا آن‌ها مشاورات لازم را جهت همکاری با تیم حرفه ای بارسنتر به شما بدهند.

هزینه‌ها در باربری و اسباب کشی به چه عوامل بستگی دارد:

یکی دیگر از موضوع‌های مهم در انتخاب  یک شرکت اتوبار معتبر هزینه‌های آن است هزینه‌ها برای بعضی از مشتریان ما بسیار مهم است. اما ما به شما این مژده را بدهیم که شما با انتخاب اتوبار شیوا می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵%این مجموعه بهره‌مند شوید. شرکت اتوبار شیوا با مدیریت هزینه‌ها و برنامه‌ریزی مناسب برای شما مشتریان عزیز و سعی بر این دارد تا تمامی هزینه‌های گزاف و گران اسباب‌کشی و باربری را برای شما کاهش دهد. محاسبه هزینه‌ها و همچنین قیمت‌ها در انواع اسباب کشی‌ها مختلف است به همین خاطر نمی‌توانیم در هنگام اسباب‌کشی قیمت ثابت را برای اسباب‌کشی در نظر بگیریم زیرا ان قیمت‌ها به عوامل و پارامترهای زیادی بستگی دارد. این عوامل شامل موارد زیر است:

  • حجم و اندازه و وزن وسایل
  • انتخاب نوع ماشین باربری
  • مسافت طی شده توسط ماشین باربری
  • تعداد کارگران ارسالی
  • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی
  • استفاده از خدمات vip اسباب‌کشی

و دیگر مسائل می‌توانند در کاهش و یا افزایش قیمت‌های باربری تأثیر بسزایی داشته باشد. اما شما نگران پرداخت هزینه‌ها نباشید زیرا شما با انتخاب اتوبار شیوا  می‌توانید از تخفیف‌های ویژه این اتوبار بهره‌مند شوید. و همچنین می‌توانید در ازای پرداخت  قیمت مناسب یک کار باکیفیت را توسط نیروهای بار سنتر تحویل بگیرید.

پشتیبانی ۲۴ ساعت با انتخاب اتوبار شیوا:

انتخاب نوع ماشین بسیار مهم است زیرا شما قرار است تمامی وسایل خود را با این ماشین‌ها انتقال دهید خدمات باربری کلاً به دو صورت انجام می‌شود. یا خدمات باربری بین شهری و یک خدمات باربری برون‌شهری خدمات باربری بین شهری در صورتی برای شما انجام می‌شود که قرار باشد یک اسباب‌کشی با وسایلی کم را انجام دهید. یا این‌که قرار است از منزلی به منزل دیگر وسایل خود را جابجا کنید. دراین‌صورت می‌توان خدمات درون‌شهری را با استفاده از ماشین‌هایی همچون وانت بار و نیسان بار انجام دهید. البته اگر میزان و وسایل شما کم‌ باشد ما به شما توصیه می‌کنیم که از این نوع ماشین‌ها استفاده کنید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. اما هنگامی که قرار است از شهری به شهری دیگر انتقال پیدا کنید خدمات برون‌شهری به حساب می‌آید که ما به شما  این پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام استفاده از خدمات برون‌شهری از ماشین‌هایی همچون خاور، هیوندا، کامیون‌های ۶ و ۷ متری اتوبار شیوا استفاده نمایید. این خدمات به‌صورت کامل و با استفاده از تجهیزات مدرن برای شما عزیزان انجام می‌شود شما می‌توانیم براحتی برای جابه‌جایی برون‌شهری و درون‌شهری خود تنها با یک تماس تلفنی از اتوبار شیوا تمامی خدمات را بخواهید. تا آن‌ها بدرستی در زمان تعیین شده تمامی نیروهای خود را برای شما عزیزان ارسال نمایند انتخاب نوع ماشین و باربری طبق سلیقه مشتریان انجام می‌شود. شما می‌توانید مشاوره لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری از کارشناسان ما درخواست کنید. تا با انتخاب بهتر اسباب‌کشی خود را انجام دهید شما می‌توانید به صورت۲۴ ساعته با اتوبار شیوا در تماس باشید و نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید. ما به صورت ۲۴ ساعته  آماده خدمت‌گزاری به شما همشهریان عزیز تهرانی هستیم. تا در کنار شما خاطره خوش یک اسباب‌کشی را به ارمغان بیاوریم. به همین خاطر حتی در روزهای تعطیل آماده انجام عملیات اسباب‌کشی و باربری برای شما عزیزان هستیم و تنها با یک تماس تلفنی می‌توانیم به نزدیک‌ترین شعبه موردنظر خود متصل شوید. و خدمات باربری و اسباب کشی را انجام دهید. مدیریت مجموعه بارسنتر برای راحتی کار شما در شعبه‌های مختلف خدمات اسباب کشی و باربری را انجام می‌دهد. عزیزانی که در شرق تهران هستند می‌توانند با باربری و اتوبار شیوا در تماس باشند و نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایند. تا کارشناسان ما در روز تعیین شده بدون هیچ اتلاف وقت تمام نیروهای خود را برای شما عزیزان ارسال نمایند. توجه داشته باشید برای رزرو تیم بسته‌بندی و چیدمان حتماً حتماً باید با مشاوران ما هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا در روز تعیین شده برای شما عزیزان نیروهای خود را اعزام نماییم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار شیوا بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار شیوا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار شیوا کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند