اتوبار شیان در باربری بارسنتر :

اتوبار شیان با ارائه خدمات ارزنده با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت آماده است تا اسباب کشی متفاوتی را برای شما عزیزان ارائه دهد مجموعه باربری بارسنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف باربری در سطح تهران کار را برای شما مشتریان عزیز و همیشگی آسان نموده است. شما می‌توانید در هر منطقه از تهران زندگی می‌کنید تنها با یک تماس از تمامی خدمات باربری بارسنتر بهره مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

اتوبار شیان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مدیریت بارسنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف در تمامی مناطق تهران رفت آمد و مسافت راه را برای شما عزیزان کوتاه کرده است مثلا در محدوده شیان تهران شما می‌توانید باربری شیان را انتخاب کنید یا هر منطقه ای که شما عزیزان به آن دسترسی دارید و به شما نزدیک است می‌توانید با تماس با پرسنل ما نزدیک‌ترین شعبه به منزلتان را انتخاب نمایید.

خدمات ارزنده باربری بارسنتر:

مجموعه خدماتی که باربری بارسنتر برای شما در نظر گرفته است خدمات متنوع و مفیدی است ما با در نظر گرفتن اینکه این روزها افردا همه گرفتاری‌ها و مشکلات خاص خودشان را دارند برای شما روند اسباب کشی را سریع‌تر و بی درد سر کرده ایم لازم نیست شما وارد عمل شوید یا اینکه وقت خودتان را بابت بسته بندی صرف کنید زیرا مجموعه اتوبار شیان با ارسال تیم بسته بندی در کم‌ترین زمان تمامی وسایل شما را بسته بندی خواد کرد این وسایل از قبیل فرش، مبلمان، رختخواب‌ها، وسایل سرویس خواب، و حتی وسایل آشپزخانه را با استفاده از مجهزترین روش ممکن بسته بندی می‌کند و آن‌ها را در کارتن‌های مخصوص باربری قرار خواهند داد برای اینکه وسایل شما گم نشود و یا هنگام تخلیه بار دچار سردرگمی نشوید بر روی بسته‌ها و کارتن‌ها نام وسایل را نامگذاری می‌کنند. تیم بسته بندی به صورت اصولی با حفظ نکات ایمنی و با استفاده از تجهیزات کامل و پیشرفته تمامی وسایل را با استفاده از نایلون‌های حبابدار و سلفون‌ها بسته بندی خواهد کرد. لازم نیست نگران این باشید ک مبادا در حین جابه جایی وسایل شما کثیف شود زیرا پرسنل ما تمامی وسایل شما را با استفاده از سلفون‌ها بسته بندی خواهند کرد به طوری که کوچک‌ترین صدمه یا اسیبی به آن‌ها وارد نشود. از دیگر خدماتی ک مجموعه اتوبار شیان بارسنتر برای شما عزیزان انجام می‌دهد را می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.
• ارائه بیمه باربری توسط شرکت معتبر بیمه
• ارائه انواع ماشین‌های مجهز باربری
• ارسال تیم بسته بندی و چیدمان
• ارسال رانندگان مسلط به جاده
• مشاوره شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعت
• ارسال کارشناس اسباب کشی
• نصب و راه اندازی لوازم الکترونیکی
• استفاده از کارگران نیرومند و زبده
این بخشی از خدماتی است ک شرکت باربری بارسنتر به مشتریان خود ارائه می‌دهد و تنها شما با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمات بهره مند شوید.

اسباب کشی به شیوه نوین در باربری بارسنتر:

روزمرگی‌ها و گرفتاری‌های افراد باعث شده است که امروزه شرکت‌های حمل و نقل داخل شهری و باربری به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت حمل اثاثیه اداری، اسباب کشی را برای شما عزیزان به صورت تکمیل و پیشرفته انجام دهند دیگر نیازی نیست که ساعت‌ها وقت خود را بابت اسباب کشی‌ها و بسته بندی‌های لوازم منزل یا ادارات صرف کنید ما اینجاییم تا تمامی این خدمات را برای شما عزیزان به صورت حرفه ای و با قیمتی مناسب انجام دهیم.

در گذشته جا به جایی در خانه‌ها مثل امروز نبوده است یا اینکه اسباب کشی‌ها به روش سنتی انجام می‌شده و اشنایان و همسایگان دور هم جمع می‌شدند و به هم کمک می‌کردند تا اقدامات اسباب کشی را فراهم سازند اما امروزه با رشد شهر نشینی و  اجاره نشینی، جا به جایی در سطح شهرها گسترش یافت و اینکه همه انسان‌ها درگیر کار و گرفتاری‌های روزمره هستند و دیگر وقتی ندارند که بخواهند مراحل سخت و زمان بر اسباب کشی را به تنهایی انجام دهند پس به همین خاطر اتوبار شیان تمام این مشکلات و گرفتاری‌ها را در نظر گرفته است و سعی به  ان نموده که با اقدامی حرفه ای و تلاش شبانه روزی باربری بارسنتر در کوتاه‌ترین زمان با حرفه ای‌ترین پرسنل تمامی خدمات را برای شما انجام دهد شما وسایلتان را به ما تحویل دهید و آن را در مکان مورد نظر خود سالم و به صورت بسه بندی شده تحویل بگیرید.

شاید فکر کنید که خودتان به تنهایی می‌توانید وسایل را حمل نقل کنید و احتیاجی به کمک شرکت‌های باربری و خدماتی ندارید اما جا به جا کردن لوازم یک منزل، شرکت یا ساختمان کار هر فردی نیست و به طور صد درصد به شما اسیب خواهد رسید و حتی در صورت حرفه ای نبودن به لوازم منزل هم اسیب وارد می‌شود.

از این رو لازم بود تا شرکت‌هایی پدید آیند که به صورت تخصصی و با مهارت به ارائۀ خدمات باربری و جابه جایی لوازم بپردازند که خوشبختانه شرکت باربری بارسنتر توسط تمامی مشتریان همیشگی و دائمی ما شناخته و معرفی خواهد شد و اعتماد شما به ما و پرسنل بارسنتر بسیار برای ما افتخار افرین است.

سابقه چندین ساله اتوبار شیان:

اتوبار شیان با سابقه ای طولانی و درخشان در امر باربری، حمل و نقل با حضور فعال و درخشان در استان تهران، با داشتن مدیریتی قوی ,و پرسنلی حرفه ای در امر بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات، جابجایی وسایل  منزل  و باربری را برای شما انجام خواهد داد.

مهم نیست که میزان بار شما چقدر است یا مقدار آن کم است یا زیاد باربری ما حتی می‌تواتد با استفاده از ماشین‌هایی همچون وانت بار و نیسان بارها خرده بارهای شما را از مبدا به مقصد مورد دلخواه شما جابه جا کند با انتخاب وانت بار و نیسان بارهای باربری شیان شما می‌توانید در مصرف هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. زیرا قیمت‌های نیسان بار و وانت بارهای باربری بارسنتر نسبت به خاور و کامیون‌ها پاییین‌تر است.

اما لازم نیست شما نگران هزینه‌های بالا باربری باشید زیر باربری و اتوبار شیان با در نظر گرفتن تخفیف‌های ۴۵% خود قیمت‌های سنگین و بالا باربری و حمل نقل و حتی اسباب کشی را برای شما به قیمت‌های باور نکردنی و ارزان تبدیل کرده است. ما به صورت شبانه روزی در تلاش هستیم تا تمامی خدمات را به نحو احسنت برای شما عزیزان انجام دهیم  رضایت و اعتماد شما نسبت به باربری بارسنتر باعث پیشرفت در تلاش شبانه روزی پرسنل ما می‌شود، به شما قول می‌دهیم تنها با یک بار استفاده از باربری بارسنتر،  مشتری دائم شده و شما می‌توانید با یک تماس تلفنی کلیه خدمات اسباب کشی را به ما بسپارید همچنین ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در هنگام تحویل کار و اتمام کار شما رضایت لازم از باربری مارا داشته باشید و آن را به آشنایان خود معرفی نمایید.

باربری و اتوبار شیان این افتخار را دارد ک تمامی خدمات درون شهری و برون شهری را برای شما عزیزان انجام دهد حمل نقل از تهران به هر نقطه کشور را از ما بخواهید.

خدمات درون شهری:

ما برای شما عزیزان می‌توانیم تمامی وسایل حتی خرده بارها را از مبدا به هر نقطه ای از تهران انتقال خواهیم داد ما با ارسال کارگران خود به محل تعیین شده تمامی خدمات را به صورت ایمنی انجام خواهیم داد.

خدمات برون شهری:

اتوبار شیان علاوه بر خدمات درون شهری در زمینه جابجایی‌های برون شهری هم سابقه و تخصص زیادی دارد و می‌تواند از تهران به هر نقطه کشور برای شما جابه جایی یا اسباب کشی را انجام دهد.

کاهش هزینه‌ها با انتخاب باربری بارسنتر:

قیمت‌های باربری ما کاملا منصفانه است و تمامی این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری است به همین خاطر ما قیمت‌های منصفانه ای را برای انجام خدمات خود در نظر گرفته ایم و قیمت‌های ما از تخفیف‌های ویژه ای برخوردار هستند که هزینه‌های باربری و حمل نقل را برای شما به شدت کاهش می‌دهند. اتوبار شیان برای تضمیین بار شما ار بیمه نامه معتبر باربری استفاده می‌کند از زمانی ک وسایل و اثاثیه شما در ماشین‌های بارسنتر قرار می‌گیرند تا رسیدن آن‌ها به مقصد و تخلیه بار توسط کارگران نیرومند و دلسوز ما تمامی وسایل شما بیمه هستند و در صورت کوچک‌ترین آسیب و خسارتی شرکت موظف است هزینه را بابت خسارت اسیب دیده پرداخت کند که البته با انتخاب شرکت اتوبار شیان غیر ممکن است ک به وسایل شما اسیبی وارد شود.

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار شیان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار شیان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار شیان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند