اتوبار شهرری و خدمات آن:

اتوبار شهرری متخصص حمل اثاثیه خانه و محل کار و سازمان‌ها و شرکت‌ها با دارا بودن مجوز اتحادیه هست. اتوبار شهرری تنها اتوباری است که شما می‌توانید تمام نیازهای مربوط به حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه منزل خود را برطرف نمایید. و با خیال راحت به فکر جابه جایی اثاثیه خود باشید. اتوبار شهرری همواره به فکر این است که چطور می‌تواند بدون نفص و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه و سایل و بارهای مشتریان گرامی را جابه جا نماید. باربری بارسنتر با تجهیزات عالی و خوب در کنار شماست برای بسته بندی رویایی و حرفه ای توسط کادری حرفه ای و عالی. اگر به نظر شما یک باربری خوب باید وسایل حمل و نقل و بسته بندی و همچنین کارگران خوبی داشته باشد باید در جواب شما بگوییم که بارسنتر آن را دارد.

اتوبار شهرری از بسته بندی وسایل تا مرحله آخر اسباب کشی که چیدمان هست، شما را همراهی می‌کند.

۵/۵ - (۲۸ امتیاز)

اتوبار شهرری

 

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

ویژگی‌های باربری بارسنتر:

خدمات بارسنتر در اتوبار شهرری به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته هست. شما می‌توانید قبل از اسباب کشی از مشاوره شرکت بارسنتر استفاده کنید، و با توجه به میزان بار و نوع بار خود اسباب کشی با هزینه مناسب را داشته باشید. کارشناسان بارسنتر در تلاش اند تجربه متفاوت و خوبی از اسباب کشی برای شما ایجاد کنند.

اتوبار شهرری به تمامی ساکنین مناطق این شهر خدمت رسانی می‌کند. خدمات بارسنتر در تمامی مناطق شهر از جمله هلال احمر، ظهیر آباد، محدوده تقی آباد،محله دولت، محله اصفهانیان، محله مهدی‌آباد و دیگر محله‌های شهر هست.

بار سنتر با یک روش کاملا حرفه ای و موثر همراه با دریافت مقداری کمی از هزینه‌ها و با ایجاد اطمینان و خاطر نشان کردن مشتریان عزیز جهت حمل بار شما عزیزان از شهرری به تمام مناطق شهر و همچین به سایر شهرهای ایران آماده خدمت رسانی هست.

 

باربری در اتوبار شهرری در ۳ مرحله :

  1. بسته بندی لوزام منزل و یا بار
  2.  حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه و یا بار
  3. نصب و راه اندازی و چیدمان دوباره در مقصد

 

اتوبار شهرری کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.

اتوبار شهرری بارسنتر در جهت ارائه خدمات  اتوبار در تهران آغاز به فعالیت کرد.

 

برای دیدن سایر لینک‌های اتوبارهای مربوطه کلیک کنید.

 

حمل و نقل چند وجهی:
اتوبار شهرری سیستم حمل و نقل چند وجهی دارد و می‌تواند همزمان نیازی‌های شما رو به باربری و اتوبار و وانت بار و نیسان بار و بسته بندی را ارایه دهد. به صورت شبانه روزی و همراه با بیمه نامه دولتی و مجوز رسمی از اتحادیه مربوطه و حمل و نقل شهرری. اگر قصد دارید به سایر شهرستان‌ها بار و کالای خود را ارسال کنید، اتوبار شهرری در کم‌ترین زمان ممکن انواع بار و کالا را برای شما به تمامی نقاط ارسال می‌کند.

 

بسته بندی و اثاث کشی منزل و حمل بار و کارگر خالی را از اتوبار شهرری که هم مجوز دارد بخواهید با یک تماس در کنار شما هستیم. بسته بندی حرفه ای لوازم منزل و لوازم سازمان و ارگان‌ها را به اتوبار شهرری بسپارید. اتوبار شهرری تضمین یک اثاث کشی و حمل بار را به تمام نقاط شهرری و ایران را دارد با تجهیزات کامل از نظر وسائط نقلیه دارای خاورهای مسقف و رو باز دارای وانت و نیسان و دارای کامیونت‌ها و کامیون‌های مجهز به کارتن و موکت کاری شده دارای بیشمار پتو هست.

شرکت بارسنتر تمام خدمات قبل و بعد از اسباب کشی، باربری و بسته بندی و خدمات VIP دیگر را در باربری و اتوبار شهرری انجام می‌دهد. این شهر یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران هست و ساکنین زیادی در محله‌های مختلف این شهر ساکن هستند و بسیاری از مشاهیر و هنرمندان و ورزشکاران در محله شهر ری متولد شده اند.

 

اتوبار شهرری:

متخصص در حمل بارهای سنگین و سبگ به صورت درون شهری در تمامی نقاط شهرری و حمل به صورت برون شهری برای حمل و نقل وسایل تجاری به سایر شهرستان‌ها. سال‌هاست که اتوبار شهرری توانسته با پشتکار و شناسایی دقیق نیازهای مشتریان خود موجبات رفاه و آرامش خاطر مشتریان ر از لحاظ رضایتمندی در اثاث کشی و جابجایی‌ها را جلب نموده است.

ایجاد چنین بستری با سال‌ها تجربه و با دارا بودن سابقه طولانی در امر جابجایی جمع آوری شده است. اتوبار شهرری دارای بهترین و موفق‌ترین پرسنل کاری با سابقه درخشان در بسیاری از پروژه‌های کاری بوده و به صورت حرفه ای عمل می‌کنند.

این خود سبب شده که هر یک در کار خود تبحر خاصی داشته باشند و با شوق و اشتیاق زیاد به کار خود می‌پردازند اولویت کاری تمامی پرسنل و کادری که در این باربری در حال فعالیت به ویژه خانواده‌های شهرری  هست ایجاد شرایط و فضایی مناسب جهت رفع دغدغه مشتریان و خانواده‌های عزیز به خصوص به هنگام اثاث کشی هرگونه وسایل سبک و سنگین هست سرویس دهی و خدمات رسانی پرسنل به نحوی هست که در وحله نخست ایجاد روحیه مثبت و شرایط محیطی آرام برای اعضای خانواده‌های هست این خودی خود به وجود نمی‌آید مگر اینکه فرد با اخلاق نیکو برخورد مناسب با مشتری این شرایط را حاکم کند در صورت بروز هرگونه درگیری و برخورد ناشایست گروه و سرپرست با آن برخورد کرده و از باربری اخراج می‌شود ما همواره سلامت روحی و جسمی شما را در نظر می‌گیریم. بارسنتر از تمامی نقاط تهران خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار می‌دهد تا انواع بار و کالای خود را به سادگی ارسال نمایید.

 

سایر پست‌های مرتبط در سایت :

باربری شهرری | باربری در محدوده شهرری با ۳۵% تخفیف

اتوبار دولت آباد |اتوبار در محدوده دولت آباد با ۳۵% تخفیف

باربری دولت آباد | باربری در محدوده دولت آباد با ۳۵% تخفیف

 

خدمات VIP اتوبار شهرری :

  • ارائه خدمات بسته بندی
  • ارائه مشاوره قبل از باربری در اتوبار شهرری
  • ارائه خدمات با کامیون‌های نو و تمیز
  • استفاده از کارگران ماهر و ورزیده
  • خدمات باربری وسایل خیلی ستگین
  • ارائه خدمات به شرکت‌ها و بانک‌ها

 

منشور اخلاقی ما:
اتوبار شهرری رضایت مشتری، اخلاق مداری، صداقت در کار، رعایت حق الناس، رعایت حق مشتری، ادب و خوش اخلاقی تمام پرسنل را سرلوحه ی خود قرار داده است.

 

بسته بندی انواع لوازم و اثاثیه منزل و لوازم اداری در کوتاه ترین زمان ممکن
نظافت منزل در مبدا به منظور پاکیزگی هرچه بیش‌تر
بارچینی لوازم منزل در خاور کاملا حساب شده و با مدیریت هرچه تمام‌تر توسط افراد کاملا حرفه ای و کارگرانی با سابقه کار درخشان
حمل و نقل درون شهری یا برون شهری توسط کامیون‌ها و ترانزیت‌ها همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر
حمل بارهای مهم و سنگین خود را به گروه حرفه ای ما بسپارید.

فن آوری‌های جدید بوجود آمده این این امکان را به شما می‌دهد که ماشین حمل بار خود را از طریق سیستم GPS مورد نظاره قرار دهید.

اتوبار شهرری :بسته بندی لوازم منزل و حمل و نقل و تحویل در محل از خدمات برجسته و بارز بارسنتر به شمار می‌آید این شرکت قابلیت حمل و نقل‌های متعدد انواع بار و تجهیزات و لوازم تولیدی شما رو با حمل بهترین وسائل حمل و نقل بروز اعم از:

( کامیونت – کامیون – وانت – نیسان )

با مدل‌های بالا و همراه بیمه نامه‌های دولتی همراه با تدارکات آن ( اعم از بار چین، باربر، بسته بندی ) را برای راحتی هرچه تمام‌تر شما فراهم می‌کند.

اتوبار شهرری برای حمل انواع مختلف بارها و اثاثیه امکانات ویژه را فراهم می‌نماید و بستری را فراهم می‌کند تا با ایجاد شغل و اشتغالزایی بسیاری از افراد را وارد کار کرده تا با آموزش دادن به آن‌ها خدمات مناسبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد نکته ای که قابل گفتنی است این است که اگر در بین بارهای شما مواد فاسدشدنی مثل انواع محصولات فاسد شدنی مانند، گوشت تازه، محصولات لبنی، شکلات و غیره است تیم که عمل بسته بندی لوزام را برعهده دارد تمامی نکات بهداشتی را رعایت کرده تا با شما با صحت کامل به مقصد مورد نظر برسد و این شرکت همیشه به پرسنل خود تاکید کرده است که برای رضایت مشتری و انجام نحوه درست کار این موارد را در نظر بگیرندو بر آن پایبند باشند.

خدمات ویژه و مدیریت پروژه اتوبار شهرری:

اتوبار شهرری برای انجام پروژه ی حمل و نقل شما انواع راه حل‌های مفید را ارایه می‌دهد. راه‌هایی که امنیت، آرامش، صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان فراهم می‌آورد.

منشور اخلاقی ما:
اتوبار شهرری رضایت مشتری، اخلاق مداری، صداقت در کار، رعایت حق الناس، رعایت حق مشتری، ادب و خوش اخلاقی تمام پرسنل را سرلوحه ی خود قرار داده است.

اتوبار شهرری یکی از صدها خدمات باربری بارسنتر هست. حمل بار با کامیون برگشتی و تریلی و خاور و نیسان به همه نقاط کشور انجام خواهد گرفت.

 

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود