اسباب کشی و حمل اثاثیه در اتوبار شمیرانات:

شرکت بارسنتر با بیش از یک دهه سابقه در حوزه حمل بار و باربری آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. خدمات این شرکت در زمینه باربری به صورت صفر تا صد است؛ به این صورت که خدمات پیش از اسباب‌کشی و بعد از اسباب‌کشی برای شما مشتری عزیز به صورت حرفه‌ای و با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا به انجام می‌رسد. اگر شما هم نیازمند حمل اثاثیه و وسایل منزل خود در نواحی شمیرانات و یا هرجای دیگر هستید می‌توانید با خیالی راحت کلیه عوامل مربوط به حمل و نقل را به شرکت باربری و اتوبار شمیرانات بسپارید.

۴.۹/۵ - (۲۰ امتیاز)

اتوبار شمیرانات

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

به طور معمول همه افراد حداقل یک بار در زندگی خود فرایند اثاث کشی را تجربه کرده اند. بدون شک یکی از نگرانی‌های هر کسی در هنگام جابه جایی و حمل و انتقال لوازم خود، ایمنی و سلامت لوازم با ارزش است. اگر شما هم به دنبال اسباب کشی بدون نگرانی و یا ارسال بار از تهران و در حوالی شمیرانات هستید شرکت باربری و اتوبار شمیرانات در خدمت شماست. تیم فنی شرکت در عین دریافت هزینه‌های منصفانه، خدماتی با کیفیت را به مشتریان ارائه می‌دهند، لوازم و اثاثیه شما در کم‌ترین زمان ممکن با امنیت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر شما می‌رسد، کادر فنی اتوبار همواره آماده خدمت رسانی به صورت برون شهری و درون شهری به شما عزیزان است.

 

در شرکت باربری و اتوبار شمیرانات همیشه سعی بر آن بوده که خدمات حمل و نقل بار، با نهایت دقت و کیفیت و بدون نقص پیش برود تا مشتریان ما خاطره ای شیرین از اسباب کشی و حمل بار خود را در ذهن داشته باشد و با انتخاب خود این شرکت را به دیگران نیز توصیه کند. باربری شمیرانات با ارائه بهترین سرویس‌های باربری، بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای و چیدمان وسایل در منزل شما به صورت حرفه ای در تلاش است تا رضایت و اعتماد مشتریان را به دست بیاورد،

 

کلیه خدمات مورد نیاز اثاث کشی، از برنامه ریزی برای شروع کار گرفته تا ارسال خودرو و نیروی کار به محل مورد نظر شما، بسته بندی وسایل و چیدمان آن‌ها در ماشین باربری و در نهایت حمل و نقل وسایل و چیدمان آن‌ها در مقصد مورد نظر شما و به سلیقه شما توسط شرکت ما انجام می‌شود، در ضمن این باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه شرکت‌های باربری است. پس با انتخاب شرکت باربری و اتوبار بارسنتر حمل و نقل سریع، ایمن، حرفه ای و بدون دردسر را تجربه کنید.

بسته بندی محکم و حمل آن‌ها با وسایل نقلیه ایمن:

 

بسته‌ بندی درست و اصولی وسایل بر خلاف آنچه ممکن است تصور کنید، امری بسیار تخصصی است و نیاز به دانش و تخصص قبلی و همچنین استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مخصوص به خودش را دارد. باربری و اتوبار شمیرانات با علم بر اهمیت این مسئله، از به روزترین و با کیفیت‌ترین لوازم بسته بندی مانند: کارتن‌های محکم و چند لایه، چسب‌های پهن، استرچ رپ و بابل رپ برای بسته بندی وسایل و لوازم شما استفاده می‌کند.

همچنین برای امنیت وسایل شکستی که نسبت به بقیه وسایل حساس‌تر هستند از بسته بندی مخصوص و مناسب با این نوع وسایل استفاده می‌شود.

 

باربری بارسنتر با توجه به تعداد و حجم وسایل شما از نیسان بار و یا کامیون‌های بزرگ برای جابه جایی استفاده می‌کند. شرکت باربری و اتوبار شمیرانات با استفاده از وسایل نقلیه استاندارد مانند: خاورهای بزرگ و مسقف که دیواره آن برای تمیز ماندن و امنیت وسایل شما موکت کاری شده است و از ضربه گیر‌های مخصوص باربری و حمل و نقل در آن‌ها تعبیه شده، وسایل و اثاثیه شما را صحیح و سالم به محل جدید منتقل می‌کند. تمامی مراحل حمل بار توسط نیروها و کارکنان حرفه ای انجام می‌شود و بکلیه مراحل ه طور منظم و دقیق انجام می‌شوند.

در مجموعه‌ی باربری بارسنتر کیفیت و ایمنی شرط حرف اول را می‌‍زند. کلیه رانندگان شرکت اتوبار شمیرانات با رعایت نکات ایمنی و رانندگی با احتیاط و تجربه‌ی بالا در این زمینه یک حمل و نقل آسان و مطمئن را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همینطور برای کلیه وسایل و اثاثیه شما در طول مسیر بیمه رایگان در نظر گرفته شده، تا در صورت اتفاقات ناگهانی مشتری ضرری نبیند و شرکت بیمه گذار موظف می‌شود تمام خسارات وارده را پرداخت نماید.

 

کلیه قیمت‌های ارائه شده در شرکت اتوبار شمیرانات زیر نظر اتحادیه باربری است. این اتحادیه بر تمام فعالیت‌های شرکت‌های باربری نظارت کامل دارد تا استانداردهای کیفی لازم و رعایت شود. ما همیشه از کادر فنی حرفه ای استفاده می‌کنیم، تیمی که با دانش فنی و سابقه خود فرایتد حمل اثاثیه شما را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. پس با خیال راحت سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید و هیچ نگرانی بابت سلامت وسایل ارزشمند خود نداشته باشید.

شمیرانات دقیقا کجاست؟

 

شمیران نام شهرستانی است در استان تهران و در دامنه‌های البرز جنوبی. شمیران در مجاورت شهر تهران و در شمال و شمال شرق آن قرار دارد. این شهرستان شامل شهر شمیران (تمامی منطقه ۱ شهرداری تهران و بخش اعظم از منطقه ۴) و شرق و شمال منطقه ۲ و نیز بخش‌های لواسانات و رودبار قصران می‌شود. در گفتار عامیانه به این شهرستان شمرون نیز می‌گویند. این شهرستان امروز نه تنها بخشی از استان تهران بلکه به دلیل گسترش تدریجی این ابرشهر بخشی از خود تهران است و در تقسیم بندی‌های شهرداری تحت نظارت مناطق ۱ و ۲ و ۳ قرار دارد.

 

شهرستان شمیران در سال ۱۳۳۶ تأسیس گردیده در سال ۱۳۳۵ بنا به تصمیم دولت وقت استان مرکزی به مرکزیت تهران منحل و ری و شمیران در تهران ادغام گردیده هم‌ زمان با تشکیل استان تهران بار دیگر شهرستان شمیران در سال ۱۳۶۶ با مصوبه هیئت وزیران به عنوان شهرستان مستقل رسمیت یافت. خود نام شمیرانات از دو بخش «شمی» یا «سمی» یا «شم» به معنی «بلند»، و «ران» به معنی «جای» تشکیل شده‌ است که روی هم، «بلندجای» ترجمه می‌شود.

 

شمیرانات شامل دو بخش لواسانات (لواسان کوچک و لواسان بزرگ) و رودبار قصران است. خود این شهرستان چهار شهر دارد: ۱- شهر شمیران: که گاهی تجریش خوانده می‌شود و شامل منطقۀ یک شهرداری تهران و بخش‌هایی از مناطق دو و چهار است. شهر تجریش یا همان شمیران مرکز شهرستان شمیرانات به حساب می‌آید. ۲- شهر لواسان: که مرکز بخش لواسانات است. ۳- شهر قصران: که به نام اوشان – فشم – میگون نیز شناخته می‌شود. این شهرِ سه قسمتی مرکز بخش رودبار قصران است. ۴- شهر شمشک: این شهر متشکل از آبادی‌های شمشک بالا، شمشک پایین، دربندسر، جیرود و سفیددستان است.

 

مشتریان عزیز در نظر داشته باشند که در هر ناحیه و شهرستانی که ساکن هستند، می‌توانند با تماس با مرکز باربری و اتوبار شمیرانات و مشاوره با کارشناسان شرکت، خدمات مورد نیاز خود را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی دریافت نمایند. همچنین برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با خدمات ارائه شده توسط شرکت ما، می‌توانید از طریق لینک‌ها و شماره‌های پایین همین صفحه با ما در تماس باشید و یا می‌توانید با استفاده از رزرو آنلاین در قسمت پایین هر صفحه ای از وبسایت به راحتی به خدمات لازم دست یابید.

 

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. وانت بار تیموری

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار شمیرانات انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار شمیرانات استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شمیرانات مورد اطمینان است؟

شعبه باربری و اتوبار شمیرانات زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

در چه زمان‌هایی سرویس دهی دارید؟

شرکت ما در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شماست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.