باربری در اتوبار شمال تهران:

ارائه خدمات با کیفیت در زمینه اسباب کشی و باربری مهم‌ترین هدفی است که اتوبار شمال در شهر تهران در صدر برنامه‌های خود قرار داده است. مدیریت باربری بارسنتر کلیه خدمه و تیم خود را به خدمت گرفته است تا به حمل بار و اثاث کسی به بهترین شکل برسد. این مدیریت از کادر با تجربه و کارآزموده، خودرو‌های حمل و نقل استاندارد و تجهیزات بسته بندی صحیح وسایل منزل و روش‌های چیدمان اصولی استفاده می‌کند.

۴.۹/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار شمال

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

با این هدف که اسباب کشی را برای مشتری راحت‌تر و بی دردسر کند. یک شرکت باربری خوب برای اسباب کشی، صفر تا صد خدمات حمل اثاثیه و لوازم شما را انجام می‌دهد و دیگر لازم نیست کاری انجام دهید. نیروهای شرکت باربری و اسباب کشی در کلیه زمان حمل و نقل و رسیدن به منزل جدید در کنار شما هستند و تا آخرین لحظه همراه شما خواهند بود. پرسنل اتوبار شمال متخصص عملیات اسباب کشی هستند و می‌توانند کلیه امور را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی در واقع بیمه کردن خود و اثاثیه با ارزشتان در مقابل آسیب‌های احتمالی است. بلند کردن و جا به جایی اقلام بزرگ و سنگین مانند یخچال ساید، ماشین‌های لباسشویی، میز بیلیارد و اجاق گاز می‌تواند بسیار خطرناک باشد و به شما آسیب بزند. این اقلام علاوه بر سنگین بودن می‌توانند ظریف و یا شکستنی نیز باشند و اگر درست و اصولی حمل نشوند ممکن است خسارت ببینند. حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله‌های طولانی و راهرو‌های تنگ و باریک، به تجربه و به کار بردن یک سری روش و تکنیک خاص نیازمند است. روش‌هایی که از آسیب دیدن فیزیکی به وسایل و کالا جلوگیری کند. اتوبار شمال تهران قبل از هر چیزی هدف خود را بر جلب رضایت و ایجاد مشتریان ثابت بنا نهاده است. از این رو تمام خدمات خود را به بهترین شکل ممکن و بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد و همین مساله باعث شده است که مشتریان از خدمات باربری و اتوبار شمال راضی و خشنود باشند.

 

 

بسته بندی و برنامه ریزی دقیق:

داشتن یک برنامه ریزی درست و یک زمانبندی دقیق برای اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل، ادارات و یا فروشگاه‌ها یکی از مهم‌ترین مراحل باربری است. اگر بدون یک زمانبندی مشخص فرآیند باربری و یا اثاث کشی انجام بگیرد، باعث طولانی و خسته کننده شدن پروسه باربری می‌شود. برای نمونه حمل اثاثیه منزل در اوقات پر ترافیک شهر تهران می‌تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. از این رو مشاورین باربری و اتوبار شمال به مشتریان زمان‌هایی را پیشنهاد می‌دهند که ترافیک کم‌تری در شهر حاکم باشد. تعیین زمان بسته بندی وسایل، زمان چیدمان بار و بهترین ساعت برای حمل و نقل بار و اسباب کشی یکی از عواملی است که در برنامه ریزی اتوبار شمال مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

در اتوبار شمال تلاش بر این است که همه امور توسط افراد با سابقه و آموزش دیده به بهترین شکل ممکن انجام شود.

یکی از مراحل مهم جابه جایی و حمل و نقل بار، بسته بندی استاندارد و اصولی لوازم است. اتوبار شمال با استفاده از لوازم بسته بندی از جمله انواع کارتن‌های بزرگ و کوچک رگال دار و نایلون‌های حباب دار برای جلوگیری از خسارت دیدن لوازم شکستنی، انواع فوم‌های چند لایه، چسب‌های مخصوص و لوازم با کیفیت تمام وسایل و اثاثیه و بارهای مختلف را بسته بندی می‌نماید. از آنجا که افراد با تجربه مسئولیت بسته بندی کالا را در اتوبار شمال به عهده دارند، هر نوع بار با روشی که مناسب آن است بسته بندی می‌شود. شیوه بسته بندی‌ها به گونه ای است که بار مورد نظر در اثر جابه جایی آسیب نمی‌بیند و کارتن‌ها کم‌ترین فضا را اشغال می‌کنند که چیدمان بار را بهتر و راحت‌تر می‌کند. در اتوبار شمال تهران افراد متخصص برای بسته بندی کلیه لوازم اعزام می‌شوند و تمام لوازم بطور اصولی بسته بندی می‌شوند.

 

نحوه چیدمان بار و اثاثیه در هنگام باربری نقش بسیار مهمی در سالم به مقصد رسیدن بار دارد، باربری و اتوبار شمال نیز در منطقه شمال استان تهران همواره در خدمت شما خواهد بود. از این رو اتوبار بارسنتر با کمک پرسنل مجرب خود، چیدمان بار و اثاثیه منزل را به عهده می‌گیرد. چیدمان در وسیله نقلیه به شکلی صورت می‌گیرد که لوازم بزرگ و سنگین‌تر در زیر لوازم شکستنی و کوچک قرار می‌گیرند و کلیه روال به ترتیب و نظم انجام می‌شود،  بعد از بسته بندی اصولی اقلام نیازمند یک چیدمان درست داریم که در زمان باربری صورت می‌گیرد. چیدمان صحیح بار به شما این امکان را می‌دهد که از تلنبار شدن و گم شدن یا شکستن وسایل شما جلوگیری نمایید. در صورت چیدمان غیر اصولی، اشیا و وسایل شما ممکن است در حین جابه جایی خسارت ببیند و یا امنیت آن‌ها به خطر بیافتد. در اتوبار شمال تهران کلیه استاندارد‌های چیدمان بار به خوبی رعایت می‌شود و پرسنل به کلیه کار‌ها آشنایی کامل دارند.

پرسنل حرفه ای و بیمه رایگان:

در اتوبار شمال همه تیم تخصص و دانش حرفه خود را با مهارت تمام آموخته اند و در زمینه حرفه خود متخصص هستند. تیم باربری بارسنتر مهارت خود را در طول سال‌ها در تجربه‌های عملی خود به اثبات رسانیده اند. دانش و تخصص در زمینه چگونگی بسته بندی و چیدمان اصولی وسایل، حمل ایمن و مطمئن اقلام به شکلی که سلامتی کارکنان و وسایل مشتری به خطر نیافتد. چگونگی برخورد با تیم باربری و مشتری و داشتن مهارت روابط عمومی بالا جز مواردی است که پرسنل اتوبار شمال تهران در آن حرفه ای هستند. در باربری و اتوبار شمال از بهترین خودرو‌های حمل بار مانند وانت بار، نیسان بار، کامیون و انواع خاور‌های مسقف و ماشین‌های سنگین مختلف استفاده می‌شود تا مشتریان بتوانند اثاثیه‌ها را با هر حجم و اندازه ای به شکل سالم و مطمئن به مقصد برسانند. این وسایل نقلیه توسط راننده‌های بسیار با تجربه ای که به تمام مسیر‌های داخل شهری و بین شهری آشنا بوده و بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب می‌کنند کنترل می‌شوند. این مساله باعث می‌شود که بار مشتری در ترافیک نمانده و با مشکلات مختلفی که شرح دادیم مواجه نشود.

 

 

کلیه ماشین‌های باری اتوبار شمال مجهز به لوازم ضربه گیر و پتوهای با کیفیت هستند که امنیت بار را در حین جابه جایی و حمل و نقل کاملا تامین می‌کنند. از طرفی راننده‌های حرفه ای اتوبار با تجربه کاری بالا خود و تسلط به تمام نقاط استان تهران و شهرستان و مسیرهای مختلف شهر و تجربه حمل بار به شهرستان‌های دیگر، می‌توانند امنیت و سلامت کالای مشتریان را تضمین نمایند. از طرف دیگر تمامی خودرو‌های اتوبار شمال دارای بیمه رایگان و مجوز باربری بوده و مشتریان می‌توانند بدون هیچ نگرانی ای برای حمل اثاثیه و اسباب کشی خود از آن‌ها استفاده نمایند. بارسنتر یکی از بهترین باربری‌ها برای اسباب کشی در استان تهران است و یکی از امتیازات بسیار عالی اتوبار و باربری شمال، بیمه بار است. مشتریان با بیمه کردن انواع اقلام و لوازم خود آسودگی خاطر بیشتری خواهند داشت. پرسنل اتوبار شمال بیمه انواع وسایل و بار را بصورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 

مشتریان گرامی اگر قصد اسباب کشی و باربری با منصفانه‌ترین هزینه باربری را دارید و نیازمند یک شرکت معتبر هستید، می‌توانید همین حالا سفارش خود را ثبت کنید. برای استفاده از خدمات اتوبار شمال تهران می‌توانید با شماره تماس‌های زیر با مشاوران این اتوبار تماس حاصل نمایید. مشاوین بارسنتر راهنمایی‌های کامل را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند.

 

اطلاعات تکمیلی در مورد خدمات ارائه شده توسط اتوبار شمال

اتوبار شمال |-| انتقال بار به تمام نقاط کشور
اتوبار شمال |-| بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
اتوبار شمال |-| حمل بار با وانت بار و نیسان بار
اتوبار شمال |-| ارسال نیروی کار جهت حمل بار
اتوبار شمال |-| بهترین قیمت با بیمه رایگان

باربری پرستار

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار شمال انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار شمال استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شمال مورد اطمینان است؟

شعبه باربری.. زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید..

در چه زمان‌هایی سرویس دهی دارید؟

شرکت ما در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به شماست و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.