باربری و اتوبار شریعتی:

در سال‌های اخیر تعداد باربری‌ها افزایش یافته و هر کدام از شرکت‌های حمل بار بر این تلاش اند که با ارائه خدمات بهتر، رضایت مشتریان و اعتماد آن‌ها را بدست بیاورند. باربری و اتوبار شریعتی یکی از این باربری‌های بسیار معتبر است که خدمات بسیار خوبی در زمینه بسته بندی، چیدمان، حمل اثاثیه و حمل و نقل انواع حمل بار و ارائه انواع خودرو‌های اسباب کشی را ارائه می‌دهد. اتوبار شریعتی با سال‌ها تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات باربری و اثاث کشی خانه در سطح استان تهران همواره توانسته است یک از شرکت‌های باربری موفق در زمینه حمل اثاثیه و انتقال بار باشد.

همچنین میزان رضایت و مراجعه مشتریان به شرکت باربری بارسنتر گواهی بر این امر است. اتوبار شریعتی با سابقه ای طولانی در امور اسباب کشی و شناخت کامل محله‌های استان تهران و همچنین سبک‌های مختلف زندگی افراد و آشنایی و تهیه ی ملزومات مورد نیاز یک اسباب کشی بی دردسر با تکیه بر رزومه و تجربه طولانی و درخشان خود در امر باربری شما را در ساختن خاطراتی شیرین از یک اسباب کشی آسان همراهی خواهد کرد.

۴.۸/۵ - (۴۴ امتیاز)

اتوبار شریعتی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

امروزه گسترش فعالیت‌های اقتصادی و تخصصی شدن کارها، نیاز به تخصص و دانش را در شرکت‌های باربری و اسباب کشی افزایش داده است. در شرکت‌هایی همچون باربری‌ها اهمیت این موضوع چندین برابر شده است و رقابت سختی بر سر ارائه خدمات بهتر و کسب رضایت مشتری در جریان است. مدیریت اتوبار و باربری بارسنتر بهترین و به روزترین پرسنل و تجهیزات موجود را به خدمت گرفته است تا بار و اثاثیه مشتری را به صورت ایمن و مطمئن منتقل کند و رضایت مشتری را جلب کند. اتوبار شریعتی یکی از موفق‌ترین باربری‌ها هست که چندین سال سابقه در امر باربری و اتوبار را دارد و می‌توانید با استفاده از پرسنل این شرکت، از با کیفیت‌ترین خدمات حمل و نقل با کم‌ترین قیمت ممکن استفاده کنید. سریع و دقیق بودن خدمات باربری و سرویس دهی شرکت اتوبار شریعتی در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی باعث تسریع کار اسباب کشی مشتریان و جلب رضایت آن‌ها شده است. کلیه پرسنل باربری شرکت بارسنتر ملزم به رعایت استانداردهای کیفی خاص جهت بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان بار هست.

باربری و اتوبار شریعتی دارای یک پرسنل کاری بسیار متعهد و مجرب است که در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی و حمل و نقل در شهر هستند. این باربری یکی از موفق‌ترین باربری‌های استان تهران است که چندین سال سابقه در امر باربری دارد و می‌توانید با اعتماد به این گروه از بهترین خدمات اثاث کشی و حمل وسایل خود لذت ببرید.

باربری و اتوبار شریعتی تمامی مشکلات خانواده و شرکت‌ها را در یک چشم به هم زدن برطرف کرده است و کار حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل را به صورت صفر تا صد انجام می‌دهد. باربری شریعتی در امر باربری چندین سال سابقه دارد و در طی سالیان اخیر بهترین خدمات باربری و حمل بار را به مشتریان خود ارائه نموده است. در اتوبار شریعتی خدمات ویژه ای ارائه می‌شود، اعتمادسازی در میان مشتریان و جلب رضایت آن‌ها باعث شده است که شرکت ما فعالیت‌های خود را به سایر استبان‌های دیگر ایران نیز گسترش دهد.

بسته بندی دقیق و اصولی:

یکی از مهم‌ترین وظایف یک شرکت اسباب کشی و حمل بار، بسته بندی صحیح و اصولی است که اتوبار شریعتی توانسته در این زمینه بسیار موفق شود. در باربری شریعتی یک گروه فقط برای امر بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل در نظر گرفته شده است که کلیه مراحل بسته بندی را در مدت کوتاهی و با رعایت تمامی نکات ایمنی انجام می‌دهند. در بیشتر موارد زمانی که تصمیم می‌گیرید که خودتان وسایل را بسته بندی کنید احتمال آسیب رسیدن به وسایل بسیار زیاد است و میزان خسارت‌های احتمالی در حین جا به جایی به شدت افزایش می‌یابد. اما با سپردن کار بسته بندی به اتوبار شریعتی می‌توانید این احتمالات را کاهش دهید و می‌توانید تمامی وسایل خود را بدون هیچ گونه آسیبی تحویل بگیرید. در نظر داشته باشید که در صورتی که از کارگر حمل بار جهت انتقال بار و وسایل سنگین منزل خود استفاده می‌کنید، در واقع کار را به متخصص این کار سپرده اید. زیرا گاهی ممکن است بلند کردن یک وسیله نسبتا بزرگ و یا حتی یک جعبه ی محتوی وسایل سنگین به کمر و ستون فقرات شما آسیب جدی وارد کند.

با ابزار بهتر و همچنین پرسنل ماهر و حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بهتر و سریع‌تر انجام می‌گیرد. پرسنل شرکت کاملا می‌دانند که برای بسته بندی لوازم شکستنی از چه وسایلی استفاده کنند، بسته بندی را از کدام قسمت شروع کنند و یا مثلا در صورت نیاز مبلمان منزل را به چه شکل در نهایت دقت و ظرافت بسته بندی و آماده حمل نمایند. یا مثلا از چه ابعاد کارتن‌هایی استفاده شود و اسباب و اثاثیه به چه شکل بسته شود تا هم جای کم‌تری اشغال کنند و هم راحت‌تر حمل شوند. و در نهایت بسته بندی وسایل هرچه دقیق‌تر و اصولی‌تر انجام شود، باز کردن و چیدن آن‌ها در منزل و مقصد جدید نیز سریع‌تر و راحت‌تر خواهد بود. حتما می‌دانید که اگر چیدمان بار در داخل خودرو‌های باربری به خوبی انجام نگیرد، اثاثیه مشتریان از هر جنسی که باشد باز هم ممکن است خسارت و صدمه ببیند. تمام این مشکلات به دلیل چیدمان نادرست بار صورت می‌گیرد. در اتوبار شریعتی چیدمان بار توسط افرادی صورت می‌گیرد که برای این کار آموزش فنی دیده اند.

سرویس دهی وسیع به همراه کادر با تجربه:

هر شرکت باربری حرفه ای باید این قابلیت را داشته باشد تا سطح وسیعی از خدمات باربری را در مناطق مختلف تهران ارائه دهد. علاوه بر نوع خدمات باربری، کیفیت خدماتی که ارائه می‌شود نیز بسیار حائز اهمیت است. شرکت حمل و نقل و اتوبار شریعتی به منظور ارائه خدمات سریع و انجام جابه جایی و حمل اثاثیه منزل در کوتاه‌ترین زمان و صرفه جویی در زمان شما مشتریان عزیز، شعبه‌های متعددی در محله‌های مختلف تهران ایجاد کرده تا در صورت درخواست خدمات اسباب کشی و یا حمل بار شما، شرکت بارسنتر و تیم اتوبار شریعتی سریعا پرسنل حمل و نقل خود را به همراه وسایل مورد نیاز به محل مورد نظر شما ارسال نماید. در اتوبار شریعتی چندین راننده با سابقه وجود دارند که سال‌ها در این زمینه فعالیت دارند. کلیه رانندگان شرکت بارسنتر به تمامی خطوط‌ها و مسیرها حمل بار شهر آشنا هستند و بهترین مسیر را در ساعات شلوغی و ترافیک شهر تهران انتخاب می‌کنند. پرسنل اتوبار شریعتی تمامی تلاش خود را می‌کند تا وسایل شما را در مدت کوتاه‌تر و بدون هیچ آسیبی به مقصد برساند.

در شرکت بارسنتر بدلیل استفاده از کارگران و پرسنل با تجربه و آموزش دیده، بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل با نهایت ظرافت و دقت انجام می‌گردد. اتوبار شریعتی خود را موظف می‌داند که  مناسب‌ترین خودروها را با توجه به نیاز مشتریان گرامی و با تجهیزات کامل اسباب کشی، با قیمتی مناسب ارسال نماید. یکی دیگر از مواردی که در امر باربری و حمل بار حائز اهمیت است، استفاده از وسایل نقلیه به روز و همراه با تجهیزات مناسب و با کیفیت هست. مشاوران و متخصصین زبده باربری و اتوبار شریعتی با انتخاب خودرو‌های باربری مجهز با کف موکت کاری شده و نیسان بار و وانت بارهای مسقف و عایق کاری شده ویژه حمل بار، توانسته است با انتقال و بسته بندی بی نقص کالاها و وسایل سنگین مانند گاو صندوق، یخچال‌های ساید بای ساید، پیانو، میز بیلیارد، مبلمان و کلیه وسایل دیگر و همچنین استفاده از رانندگان با تجربه و داری اخلاق حرفه ای جابه جایی و انتقال وسایل سنگین را برای مشتریان آسان‌تر کند. اتوبار شریعتی متعهد به خدمت به شما همشهریان و مشتریان عزیز است و خدمت به مشتری را افتخار خود می‌داند.

همانطور که گفته شد اتوبار شریعتی خدمات و امتیازات ویژه ای را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کیفیت خدمات باربری بارسنتر و امتیازات دریافت شده توسط مشتریان، میزان رضایت و اعتماد آن‌ها را نشان می‌دهد. از آنجا که مشتریان باربری ما همگی رضایت و اطمینان کامل دارند، شما هم می‌توانید کار اسباب کشی خود را به ما بسپارید. در هر نقطه از تهران که هستید با نزدیک‌ترین شعبه در منطقه خود تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان اتوبار ما، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت دریافت نمایید.

 

اطلاعات تکمیلی در رابطه با خدمات ارائه شده توسط اتوبار شریعتی

اتوبار شریعتی |-| انتقال بار به تمام نقاط کشور
اتوبار شریعتی |-| بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
اتوبار شریعتی |-| حمل بار با وانت بار و نیسان بار
اتوبار شریعتی |-| ارسال نیروی کار جهت حمل بار
باربری هنگام

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار شریعتی انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار شریعتی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

چه تضمینی برای حفظ سلامت و امانت داری از اجناس ما وجود دارد؟

طبق قرارداد باربری، شرکت‌ متعهد می‌شود که از کلیه لوازم و وسایل مشتریان در طول مدت اسباب کشی محافظت کند.

آیا شرکت‌‌ باربری شریعتی حمل و نقل بین شهری را نیز انجام می‌دهد؟

بله. به راحتی می‌توانید وسایل خود را به هر نقطه ای از کشور منتقل کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.