اتوبار شادمان با یک تماس تلفنی در کنار شماست:

اتوبار شادمان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های باربری در سطح تهران هست که می‌تواند به‌راحتی به شما خدمات اسباب‌کشی را ارائه دهد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شادمان حمل بار و اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید. اگر قصد انجام اسباب‌کشی و باربری از تهران به هر نقطه دیگر را دارید. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با یکی از قدیمی‌ترین اتوبار‌های سطح تهران در تماس باشید و اثاثیه منزل را جابه‌جا کنید. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شادمان تمامی این خدمات را از صفر تا صد اسباب‌کشی به ما بسپارید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار شادمان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

چرا باید اتوبار شادمان را انتخاب کنید ؟

این اتوبار با داشتن سالیان تجربه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری تمامی خدمات را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. تخصص ما در حمل بار در جابجایی و بسته‌بندی و چیدمان وسایل شما هست اسباب‌کشی یک امری است که تخصصی است و احتیاج به تجربه و مهارت بالایی دارد. تمامی پرسنلی که در اتوبار شادمان مشغول به فعالیت هستند از لحاظ حرفه‌ای آموزش‌های لازم را دیده‌اند و توانایی قابلیت جابجایی وسایل شما به هر نقطه‌ای را دارد.

همچنین شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شادمان از سرویس‌هایی که برای شما ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید و انتخاب نوع ماشین باربری و بر اختیار شما مشتریان عزیز می‌گذاریم برای اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل نیاز به یک ماشین ویژه دارید. که مجهز باشد و از لحاظ فنی مشکلی نداشته باشد ما به شما ماشین‌های ویژه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شادمان از ماشین‌های متنوعی که مجموع بار سنتر برای شما در نظر گرفته از بهره‌مند شوید.

پس به‌همین خاطر ما تمامی این خدمات را به‌صورت حرفه‌ای برای شما مشتریان عزیز ارائه خواهیم داد. اعتباری که اتوبار شادمان در میان مشتریان دارد باعث شده‌ است که تمامی مشتریان به تیم حرفه‌ای که ما در اختیار داریم اطمینان کامل را داشته باشند. ما یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری در سطح تهران شناخته شده‌ایم شما می‌توانید با انتخاب مجموعه بار سنتر تمامی خدمات اسباب‌کشی را از ما بخواهید.

تمامی قیمت‌هایی که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم زیر نظر اتحادیه باربری هست و تمامی هزینه‌ها به‌صورت منصفانه برای شما در نظر گرفته شده ‌است هم چنین شما می‌توانید با استفاده از تخفیف‌های ویژه ۴۵% که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم هزینه‌های اسباب‌کشی و باربری را برای خود کاهش دهید.

خدمات بسته بندی و چیدمان را به افراد کاردان بسپارید:

دیگر خبر خوب که اتوبار شادمان برای شما انجام می‌دهد بسته‌بندی اثاثیه شما در منزل هست شما می‌توانید تمامی وسایل بسته‌بندی شده از طرف تیم ما تحویل بگیرید زیرا ما در این کار تخصص کافی را داریم که با استفاده از نایلون‌های حباب دار و کارتون‌هایی که در اختیار داریم تمامی بسته‌بندی را برای شما انجام دهیم. بسته‌بندی وسایل در اتوبار شادمان به‌صورت تخصصی انجام می‌شود یکی از رکن‌های مهم باربری و اسباب‌کشی بسته‌بندی دقیق آن هست.

زیرا اگر بسته‌بندی به‌خوبی انجام نشود می‌تواند آسیب‌های جدی به وسایل شما وارد کنند به‌همین خاطر ما برای بسته‌بندی اثاثیه شما چند نکته را بسیار رعایت می‌کنیم شما می‌توانید برای بسته‌بندی وسیله خود تمامی وسایل را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید تا با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند آن‌ها را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی کنند. استفاده از جعبه‌های چند لایه، یا ضرب گیرها، و نایلون‌های حباب دار، برای بسته‌بندی وسایل شما انجام می‌شود. همچنین وسایل سنگین و جابجایی آن‌ها دشوار است بسته‌بندی آن‌ها نیز سخت‌تر هست. مثل یخچال، مبلمان، میزهای ناهارخوری، گاوصندوق‌ها، ماشین‌های ظرف‌شویی، ما برای شما این لوازم را از دیگر لوازم جداسازی می‌کنیم و در بسته‌بندی‌های مناسب قرار می‌دهیم. همچنین ما برای شما لباس‌های شما را بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتن‌های کوچک‌تر قرار می‌دهیم و برای لوازم شکستنی  با ارزش شما بسته‌بندی خاصی را انجام می‌دهیم. آن‌ها را در نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و بر روی آن‌ها می‌نویسیم که با دقت حمل شود. این کار توسط کارگران اما بادقت بیشتری انجام می‌گیرد تمامی وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده در اتوبار شادمان قرار می‌گیرند.

ما با بیش‌از چندین سال سابقه کاری در حمل اسباب و اثاثی منزل موردی نداشتیم که به وسایل آسیبی برسد به‌همین خاطر همین دقت و نظم خاصی که باربری بار سنتر دارد باعث شده‌ است که تمامی مشتریان ما رضایت کامل را از نحوه باربری و اسباب‌کشی ما داشته باشند. ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهیم پس نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید همچنین شما می‌توانید از تیم چیدمان برای جابجایی وسایل سنگین و چیدمان وسایل و دکوراسیون منزل خود طبق سلیقه مشتریان استفاده نمایید. این تیم با دانش و علمی که در اختیار دارد نصب و لوازم نصب لوازم برقی و الکترونیکی را برای شما نیز انجام می‌دهد تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. خدماتی که اتوبار شادمان برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بسیار متنوع هست نوع و میزان خدمات که برای شما عزیزان ارائه می‌دهند.

تاثیر بسیاری برای جذب مشتریان ما داشته‌ است به‌همین خاطر ما به‌صورت شبانه‌روز در تلاش هستیم که این خدمات را برای شما بیشتر کنیم. میزان خدمات باربری بار سنتر با دیگر شرکت‌ها در سطح تهران بسیار متفاوت هست باربری و اتوبار شادمان با داشتن سابقه چندین‌ساله در تلاش بوده که خدمات خود را به‌روز کند به‌همین خاطر مورد رضایت تمامی مشتریان خود قرار گرفته‌ است.

مهم‌ترین خدماتی که  اتوبار شادمان برای شما انجام می‌دهد شامل موارد زیر است:

  • ارائه بیمه بار و لوازم و اثاثیه منزل شما به‌صورت معتبر توسط یک بیمه‌نامه معتبر
  • ارسال نیروهای متخصص و زبده که حرفه‌ای هستند و آموزش‌های لازم را دیده‌اند
  • استفاده از انواع خودروهای اسباب‌کشی مجهز که توسط کارشناسان فنی چک می‌شود
  • پشتیبانی بیست و چهار ساعته مشاوران ما خدمات‌رسانی به مشتریان عزیز
  • ارسال تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان جهت بسته‌بندی مناسب وسایل شما

خدماتی که برای شما دوستان عزیز ارائه می‌دهیم بسیار ارزشمند هست ما برای شما تمامی این خدمات را با دقت و دلسوزی کامل انجام می‌دهیم شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از تمامی خدمات بهره‌مند شوید تمامی افرادی که در مجموع باربری شادمان مشغول به فعالیت هستند بسیار توانمند هستند و در امر اسباب‌کشی روزبه‌روز فعالیت خود و تخصص خود را بیشتر می‌کنند.

بنابراین ما این کار را به افرادی می‌سپاریم که کاردان و کاربلد هستند و این یکی از مزایای استفاده از اتوبار شادمان هستند. اتوبار شادمان به‌عنوان یکی از معتبرترین و بهترین اتوبار‌ها در سطح تهران شناخته‌شده است به‌همین دلیل برای جابه‌جایی لوازم منزل و لوازم اداری خود می‌توانیم تمامی خدمات را از ما بخواهید. با انتخاب اتوبار شادمان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم چنین به وسایل شما صدمه‌ای وارد نمی‌شود.

زیرا تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند متخصص هستند. بسته‌بندی اصولی و ایمنی برای شما انجام می‌شود زیرا این تخصص افراد آموزش‌دیده ما هست ما سعی بر این داریم که با ایجاد آرامش و اطمینان خاطر تمامی مراحل اسباب‌کشی را با بهترین قیمت‌ها برای شما عزیزان در نظر بگیریم. قیمت‌ها یکی از عوامل مهمی است که در باربری و اتوبار‌ها فاکتور اصلی به حساب می‌آید و به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شادمان از تخفیف‌های چهل و پنج‌درصدی که این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌ است استفاده نمایید. اتوبار شادمان فعالیت خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران قرارداده است به‌همین خاطر تمامی قیمت‌ها منصفانه هست. و ما هیچ هزینه اضافی را از شما پرداخت نخواهیم کرد همچنین با دریافت تخفیف‌های چهل و پنج‌درصدی می‌توانید هزینه را برای خود مقرون‌به‌صرفه کنید.

هزینه‌ها در بارسنتر با تخفیف‌های ۴۵%:

هزینه‌ها می‌تواند به عوامل مختلف بستگی داشته باشد اما شما با انتخاب اتوبار شادمان می‌توانید هزینه‌ها را برای خود کاهش دهید هزینه‌ها در باربری برای مشتریان بسیار قابل اهمیت هست به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن یک هزینه مناسب برای اسباب‌کشی نظر مشتریان را به این باربری و اتوبار جلب کرده‌ است البته باید بدانید که تعداد کارگران ارسالی، انتخاب نام ماشین باربری، مسافت طی‌شده توسط ماشین، عدم وجود آسانسور، استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان، می‌تواند تاثیر بسزایی در قیمت‌ها داشته باشد. به‌همین خاطر در اسباب‌کشی قیمت‌ها به‌صورت یکسان و یکنواخت نیست شما می‌توانید با انتخاب اتوبار شادمان از تخفیف‌های چهل و پنج‌درصدی این مجموعه نیز برخوردار شوید پس همین الان تلفن را بردارید و با مشاوران ما در تماس باشید تا نوبت دلخواه خود را توسط کارشناسان حرفه ای و خوش برخورد باربری بارسنتر رزرو نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار شادمان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار شادمان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار شادمان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند