شرکت حمل و نقل و اتوبار سیدخندان:

اگر در قصد اثاث کشی دارید و یا در به زودی نیازمند جابه جایی وسایل خود هستید و می‌خواهید کار حمل اثاثیه و انتقال بار خود را به یک شرکت باربری ایمن و مطمئن بسپارید، پیشنهاد می‌کنیم که باربری و اتوبار سیدخندان را امتحان کنید. این شعبه باربری در طی چند سال اخیر سابقه درخشان و اعتبار زیادی در میان مشتریان پیدا کرده است و تامین سلامت بار و تضمین ایمن بودن بار از وظایف مهم این باربری است. در باربری سیدخندان برای اینکه وسایل مشتریان گرامی با امنیت و سلامت کامل به مقصد مورد نظرشان برسد و کار حمل بار و لوازم مختلف به درستی و با نظرم و ترتیب انجام پذیرد، تعهدات و تکنیک‌های منظم و مدرنی را به خدمت گرفته شده است.

مدیریت اتوبار سیدخندان همواره راه حل‌ها و روش‌‌های ویژه و به روز را به کار برده است، تا اسباب مشتریان به شکل صحیح و سالم به مقصد انتقال یابند و تا اطمینان و رضایت مشتری را حاصل شود، این باربری که زیر نظر شرکت باربری بارسنتر است، خدمات و سرویس‌های حرفه ای حمل بار را به صورت صفر تا صد انجام می‌دهد. اتوبار سیدخندان یکی از معتبرترین و مجهزترین باربری‌های موجود در استان تهران است که جا به جایی کالا و لوازم را به صورت تخصصی انجام می‌دهد.

در نظر داشته باشید که در هر منطقه ای از استان تهران و سایر نقاط کشور سرویس دهی و خدمات حمل و اسباب کشی را برای شما  انجام می‌دهد، در هر ساعت از شبانه روز تیم باربری و اتوبار سیدخندان آماده خدمت رسانی به شماست پس اگر قصد اثاث کشی دارید و از استرس و نگرانی‌های بی مورد بیزار هستید می‌توانید کلیه امور را به کارکنان شرکت سپرده و با خیال راحت به فعالیت‌های روزانه خود برسید. پیشنهاد می‌کنیم حتما خدمات باربری و اتوبار سیدخندان را امتحان کنید.

۴.۹/۵ - (۲۲ امتیاز)

اتوبار سیدخندان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

چرا باید از خدمات اتوبار سیدخندان استفاده کنیم؟

مهم‌ترین نکته در پروسه حمل بار  اثاث کشی حفظ سلامت و عدم آسیب دیدگی به وسایل و اجناس مختلف در حین انتقال آن‌ها است. بخش مدیریت اتوبار سیخندان در رابطه با حفظ امنیت وسایل شما، استراتژی استفاده از نیروی کار حرفه ای، کارکشته و آموزش دیده را در کلیه مراحل باربری و حمل وسایل به کار گرفته است و با ارائه خدماتی مانند:

  • بسته بندی محکم و دقیق
  • ارسال نیروی کار آقا و خانم به انتخاب مشتریان
  • ارسال خودروی باربری با توجه به حجم و وزن بار
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و شبانه روزی کارشناسان
  • چیدمان اثاثیه در مقصد با سلیقه مشتری
  • بیمه رایگان وسایل
  • قیمت‌های منصفانه و زیر نظر اتحادیه باربری
  • استفاده از وسایل نقلیه مسقف و سرپوشیده

باعث می‌شود که هیچ نگرانی بابت سالم رسیدن وسایل به مقصد نداشته باشید. در واقع پرسنل موجود در مرکز باربری سیدخندان همگی افرادی کاردان و با سابقه هستند، که دانش و تخصص کاری خود را طی سال‌ها به خوبی یاد گرفته اند و در تجربه‌های قبلی خود عملی نموده اند. اتوبار سیخندان در نهایت کیفیت خدمات و سرویس‌های گفته شده را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان به انجام رسانده است و کارکنان شرکت خود را متعهد به رعایت این اصول در همه شرایط می‌دانند.

اثاث کشی حرفه ای و مطمئن در اتوبار سیدخندان:

کارکنان متخصص و حرفه ای با استفاده از اصول دقیق بسته بندی وسایل منزل و چیدمان صحیح و حمل وسایل به کمک استفاده از وسایل نقلیه باربری و تجهیزات مدرن، کار اسباب کشی را به پایان می‌رسانند. چرا که چنانچه در این مرحله اصول صحیح بسته بندی به خوبی رعایت نشود، در زمان ارسال بار در اثر حرکت خودرو و تکان‌های پی در پی در زمان عبور از خیابان و یا کوچ‌‌های پر پیچ و خم، ممکن است کارتن‌ها و جعبه‌ها تکان خورده و بسته بندی‌ها باز شوند.  استفاده از خدمات بیمه بار نیز برای تضمین ارزش مادی وسایل، در صورت بروز ناگهانی حادثه غیر مترقبه و حفط امنیت بار ضمن انتقال آن است.

کارکنان شرکت اتوبار سیدخندان در مرحله بسته بندی و چیدمان وسایل نهایت دقت و سرعت کار را به کار می‌گیرند و بسته‌ها به شکل صحیج و محکم در کارتن‌های بادوام بسته بندی و در وسیله نقلیه می‌چینند. در مرکز حمل و نقل اثاثیه بارسنتر ماشین‌ها و تجهیزات متناسب برای انتقال هر گونه وسیله ای را در سایز و اندازه‌های کوچک گرفته تا وسایل بزرگ را با امکانات رفاهی جانبی مثل پتو یا موکت‌های ضربه گیر برای ارسال موجود است و مناسب با نوع و اندازه و حجم کالای مشتریان خودروی متناسب با آن شرایط انتخاب و برای انجام عملیات اسباب کشی ارسال می‌شود.

برنامه ریزی منظم و سازمان یافته شرط اساسی انجام دقیق و صحیح در هر فرایند یا خدمت است. پرسنل اتوبار سیدخندان با استفاده از برنامه ریزی منظم و از پیش تعیین شده، مراحل مختلف اثاث کشی را به انجام می‌رسانند. بدین ترتیب طبق روال  از پیش پی ریزی شده، همه فعالیت‌ها و مراحل در زمان و مکان درست و منظم به صورت دقیق و اصولی انجام می‌شوند. همچنین رانندگان به کلیه مسیر‌های شهری و خارج شهری تسلط کافی دارند و با رعایت نکات ایمنی کلیه وسایل شما را به محمل مورد نظر شما ارسال می‌کنند. بهترین قیمت‌ها و کیفیت بالای خدمات تضمین رضایت شماست.

اتوبارهای دیگر در سیدخندان

اسباب کشی در منطقه اتوبار سیدخندان:

سیدخندان نام یک چهارراه، پلی بر روی این چهارراه و محدوده ی اطراف است این پل که به محله سیدخندان معروف است. به نقل از ویکیپدیا و چند مرجع دیگر دلیل نام گذاری این چهارراه به سیدخندان، شخصی به نام سید جعفر که صاحب قهوه خانه ای در این چهارراه بوده و به دلیل خوش رو و خوش برخورد بودن به سید خندان معروف بوده است. سیدخندان پیرمردی دانا و البته خنده‌ رو بوده که پیشگویی‌های او زبانزد مردم بوده است. دلیل نامگذاری این منطقه نیز احترام به همین پیرمرد بوده است، البته بعدها نام سید خندان بر ایستگاه اتوبوسی در جاده قدیم شمیران هم اطلاق می‌شده است.

سیدخندان نام یکی از محه‌های نسبتا قدیمی استانتهران است، محله‌ای که دسترسی مناسبی به اکثر نقاط شهر تهران دارد. وجود مراکز خرید متنوع و از طرفی مراکز فرهنگی مانند فرهنگسرای ارسباران باعث شده این محله به یکی از منطقه‌های شناخته شده و محبوب تهرانی‌ها تبدیل شود. محله سید خندان در واقع شامل محدوده ای از اتوبان رسالت است که ما بین اتوبان شهید صیاد شیرازی و خیابان سهروردی شمالی است. سیدخندان تقریبا جزء محله‌های مرکز شهر تهران است اما متمایل به شمال شرقی شهر است و محدوده ی بین صیاد شیرازی، رسالت، حقانی و همت به محله سیدخندان معروف است. در شمال نیز این محله خیابان پاسداران و در جنوب خیابان سهروردی شمالی واقع شده است.

محله سیدخندان در منطقه ۷ شهرداری تهران و تقریبا شمال شرقی تهران واقع شده است.  این محله از محلات نسبتا قدیمی شهر تهران است و بافت غالب خانه‌ها در آن قدیمی است. همان‌طور که در تمام مناطق تهران شاهد افزایش ساخت‌و ساز و مدرن شدن هستیم. این اتفاق در این محله هم افتاده است و هر سال بر تعداد آپارتمان‌های نوساز و چندطبقه افزوده می‌شود حجم بالای جمعیت، تردد زیاد در این محله و عبور دو خیابان پر تردد شریعتی و سهروردی از زیر این پل موجب ترافیک همیشگی در این محدوده شده است.

اگر در نزدیکی‌های محله سیدخندان ساکن هستید و نیازمند خدمات و سرویس‌های حمل و نقل و باربری هستید، تنها کافیست با یکی از شماره‌های باربری و اتوبار سیدخندان تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان ما در باربری بارسنتر  به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما هستند. همچنین می‌توانید برای راحتی کار به صورت اینترنتی از قسمت رزرو انلاین استفاده کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

برای تماس مستقیم با مدیریت شرکت بارسنتر می‌توانید با شماره

۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس حاصل فرمایید.

تمامی این‌ها بخشی از خدماتی است که باربری سیدخندان در اختیار مشتریان خود قرار دهد. مشتریان عزیز در صورت هرگونه سوال می‌توانند با کارشناسان تماس گرفته و بهترین راه حل‌ها را دریافت نمایند.

در باسنتر تمامی بارها داری بیمه نامه معتبر هستند

چرا باید از خدمات باربری و اتوبار استفاده کنیم:

حمل بار و اسباب‌ کشی اتوبار سیدخندان تنها محدود به حمل و نقل وسایل در محدوده‌ی تهران و حتی سطح شهر تهران نمی‌شود. در واقع مشتریان این محدوده می‌توانند جهت حمل بار و اسباب‌ کشی به هر نقطه از استان یا کشور از خدمات  اتوبار و باربری سیدخندان بهره ببرند. اتوبار سیدخندان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات دهنده در زمینه‌ی حمل بار و انتقال اسباب و اثاثیه در منطقه‌ ی  تهران است که خدمات خود را به‌صورت شبانه‌ روزی جهت استفاده‌ی ساکنان این منطقه با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌دهد. بهره بردن از کارگران خبره و آموزش دیده‌ی اسباب کشی بار و استفاده از انواع وسایل نقلیه‌ ی تجهیز شده جهت ایمنی بیشتر جابه‌جایی اقلام و اثاثیه از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های باربری و اتوبار جنوب تهران است. خدمات اتوبار سیدخندان بسیار گسترده بوده و تنها محدود به منطقه‌‌های جنوب تهران نیست و به تمامی نقاط خدمات می‌فرستد. باربری سیدخندان از جمله فعالان در حوزه باربری و اثاث کشی استکه با بهره‌گیری از کادر مجرب در تمامی ساعات مختلف شبانه‌روز اقدام به ارائه خدمات می‌نماید.

بسته بندی و برنامه ریزی اصولی در اتوبار سیدخندان:

اسباب کشی و حمل وسایل فرایندی است که ممکن است در یک روز تمام نشود. بلکه مدت بیشتری برای آن باید صرف شود. داشتن یک برنامه مشخص باعث می‌شود تا نظم برقرار شده و اوامر باربری با سرعت بهتری پیش بروند. اتوبار سیدخندان نیز از این موضوع آگاه بوده و هر اصلی که بتواند به تیم باربری جنوب جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان کمک کند اجرا خواهد شد. بسته بندی اقلام و اثاثیه یکی از مواردی است که باید در حین حمل و نقل و جابجایی باربه آن توجه زیادی را داشت، اگر بسته بندی را با دقت و طبق اصول انجام دهید مطمئن هستید که در خانه جدیدتان وسایل منزلتان را سالم‌تر تحویل خواهید گرفت. شرکت اتوبار بارسنتر با داشتن تجربه در زمینه اسباب کشی و حمل بار در خدمت مشتریان خواهد بود تا خدمات خود را به شما ارائه دهد،

وسایل نقلیه استاندارد و کادر با تجربه در اتوبار سیدخندان:

بهره‌گیری از وسایل نقلیه استاندارد و حرفه ای یکی از نکات مهم و ضروری برای حمل انواع بار به صورت ایمن است که در امری حیاتی در برنامه‌های شرکت اتوبار سیدخندان است. نوع و اندازه وسایل نقلیه در نظر گرفته شده برای حمل و نقل انواع بار مخصوصاً وسایل شکستنی و حساس، تأثیر زیادی در کیفیت کار و سرعت عمل در انجام امور اسباب کشی دارد. موسسه حمل و نقل و اتوبار سیدخندان نیز در محدوده جنوبی تهران به سبکی استاندارد و به روز امور حمل بارها و اثاثیه را انجام می‌دهد، بدین صورت در شرکت اتوبار سیدخندان متناسب با نوع بار از انواع وسیله نقلیه استاندارد از جمله وانت بار، نیسان بار، کامیون و خاور بهره گرفته می‌شود که کلیه رانندگان آن از تجربه و دانش کافی در این حوزه برخوردار هستند.

اتوبار سیدخندان با در اختیار گذاشتن چندین کارمند و کارگر با تجربه کلیه عوامل را بدون دخالت شما انجام می‌دهد. کلیه خودروها باید وسایل ایمنی لازم برای حمل را داشته باشند. این مسئله در زمانی که حجم بار بیشتر است بسیار مهم‌تر است زیرا اگر ماشین‌ها حجم و اندازه را مناسب نداشته باشند مجبور خواهید شد برای حمل بار، به دفعات مکرر این کار را انجام دهید که همین مسئله موجب اذیت و خستگی بی مورد مشتری می‌شود. اتوبار سیدخندان کلیه امور اسباب کشی و جابجایی بار را برای شما انجام خواهد داد. در اتوبار سیدخندان با توجه به حجم بار شما، خودروی مناسب را برای انتفال بار شما ارسال می‌نماید و این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می‌شود.

اتوبار سیدخندان با در اختیار داشتن بهترین و کارازموده ترین پرسنل در باربری و اتوبار در سید خندان وسایل شما را بدون هیچ مشکل و آسیبی منتقل می‌کند. در صورت داشتن آسانسور نیز بعضی از وسایل به علت اندازه ی بزرگ‌تر امکان انتقال با آسانسور را ندارند. در این صورت تیم بارسنتر با روشی اصولی این وسایل را از طریق راه پله‌ها منتقل می‌کنند. همچنین رانندگانی با تبحر به ایمن‌ترین شکل لوازم شما را حمل می‌کنند تا طی مسیر خسارتی متوجه وسایل شما نشود.

 

باربری و شعبه‌های فعال در اسباب کشی:

 

سولات متداول در مورد اتوبار

چطور می‌توانم از خدمات باربری و اتوبار سید خندان استفاده کنم؟

فقط کافیه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۴ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بارسنتر شما را راهنمایی کنند

خدمات بسته بندی لوازم را به چه صورتی انجام می‌دهید؟

کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل، در محل شما و با ارسال نیروی کارکشته و حرفه ای در محل شما انجام می‌شوند.

چطور می‌توانم از خدمات بیمه بار استفاده کنم؟

نیازی نیست نگرانی در این مورد داشته باشید، کلیه خدمات مربوط به بیمه لوازم، به صورت رایگان و اتوماتیک توسط مدیریت بارسنتر برای مشتریان انجام شده و به شما ارائه می‌شوند

در شرکت شما قیمت‌ها چطور محاسبه می‌شوند؟

هزینه‌های دریافتی بستگی به وسایل نقلیه و کادر فنی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده در اسباب کشی دارد، اما کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و اتوبار هنگام همواره تخفیف‌های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.