اتوبار سنایی خدمات کامل اسباب کشی:

خدمات باربری و جابجایی وسایل منزل و همچنین بسته‌بندی آن را از اتوبار سنایی بخواهید. اتوبار سنایی با داشتن سال‌ها تجربه در امر اسباب‌کشی و باربری آماده خدمات به شما دوستان عزیز است. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید به مجموعه باربری‌های بارسنتر دسترسی داشته باشید و از خدمات متفاوتی که برای مشتریان خود در نظر گرفته است بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار سنایی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما عزیزان ۱ مشاوره رایگان را در نظر گرفته‌ایم که به آن مشاور قبل از باربری می‌گوییم برای آن دسته از عزیزانی که سوالات درباره اسباب‌کشی و نحوه عملکرد کارگران دارند شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته با پرسنل ما در تماس باشید تا از این مشاوره بهره‌مند شوید. برای استفاده از خدمات مشاوره ما فقط کافی‌ست با شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا با نیروهای بارسنتر در ارتباط باشید و از ۱ مشاوره رایگان توسط اتوبار سنایی بهره‌مند شوید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی خدمات اسباب‌کشی از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم زیرا کیفیت کار برای ما بسیار مهم است. همچنین با استفاده از ماشین‌های مجهز مراحل اسباب‌کشی شما را انجام می‌دهیم. اسباب‌کشی از چندین مرحله تشکیل‌شده است که شامل:

بسته‌بندی اثاثیه منزل است، جابجایی اثاثیه منزل است، و تخلیه اثاثیه منزل توسط کارگران، و حتی چیدمان اثاثیه منزل است، که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار سنایی از این مراحل برخوردار شوید. ما در کنار شما هستیم تا مراحل اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم فقط کافی است چند روز قبل از مراحل اسباب‌کشی با ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید.

تجهیزات مدرن اسباب کشی را از ما بخواهید:

اتوبار سنایی برای شما خدمات کامل بسته‌بندی و اثاثیه منزل را با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارد انجام می‌دهد ما برای شما با استفاده از وکیوم‌ها، نایلون‌های حباب دار، و دیگر وسایل بسته‌بندی تمامی وسایل منزلتان را بسته‌بندی می‌کنیم. همچنین جابجایی اثاثیه توسط کارگران حرفه‌ای و نیرومند صورت می‌گیرد و دیگر لازم نیست شما به‌تنهایی وسایل را جابه‌جا کنید. بلکه با رزرو تیم چیدمان می‌توانید حتی دکوراسیون منزل خود را انجام دهید. فقط کافی‌ست این کار را به افراد کاردان بسپارید. ما برای شما با استفاده از کارتن‌های چند لایه، کاورها، نایلون‌های حباب دار، تمامی وسایل را بسته‌بندی می‌کنیم. و در کامیون‌های بزرگ و ماشین باربری مجهز جهت حمل بار به هر کجای ایران که بخواهید استفاده می‌کنیم تا بار شما را با ماشین موردنظر شما حمل کنیم تمامی این اتفاقات فقط با انتخاب اتوبار سنایی صورت می‌گیرد. همچنین برای شما  خدمات خرده‌ بار را نیز انجام می‌دهیم جهت حمل خرده بار از منزل می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها از وانت‌بار و نیسان بارهای اتوبار سنایی استفاده نمایید. در باربری بار سنتر دقت در انجام کار سرعت در انجام کار و امنیت در انجام کار بسیار قابل اهمیت است به‌همین خاطر تمامی تلاش ما به‌صورت شبانه‌روز برای شما مشتریان عزیز است تا از تمامی خدماتی که مجموعه اتوبار سنایی برای شما ارائه می‌دهد راضی و خشنود باشید. تا به امروز خدا رو شکر تمامی مشتریان ما از خدمات ما راضی بوده‌اند و این باعث افتخار ما است.

 

شما می‌توانید خدمات بین‌شهری و جابه‌جایی حمل‌ و نقل لوازم کوچک را با این ماشین‌ها انجام دهید این ماشین‌ها از لحاظ استاندارد قابل بررسی شده‌اند و همگی کف‌پوش شده و عایق‌بندی هستند و می‌توانید با خیال راحت بار و در مسافت‌های طولانی در این ماشین‌ها جابه‌جا کنید بدون که کوچک‌ترین ضربه‌ای به وسایل شما وارد شود. نگران نباشید این ماشین‌ها در تمامی شرایط در سال در کنار شما هستند  و در هر شرایط آب‌ و هوایی در کنار شما هستند و به‌صورت مسقف و روباز مورد استفاده قرار می‌گیرند که شما می‌توانید در هر فصل از سال با توجه به بارندگی و ریزش برف از ماشین‌های مسقف مجموعه اتوبار سنایی استفاده نمایید تا خیالتان راحت باشد که بار شما بدون کوچک‌ترین آسیب و صدمه‌ای به مقصد موردنظر ارسال می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از ماشین‌های مجهز این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌دهد تمامی مراحل اسباب‌کشی را با بهترین ماشین‌ها انجام دهید. ماشین‌های متنوعی را برای اسباب‌کشی شما در نظر گرفته‌ایم که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. برای جابه‌جایی لوازم سنگین می‌توانید از ماشین‌های ایسوزو، کامیون، کامیونت‌ها، خاورها، هیوندا، استفاده کنید اما برای جابجایی بین‌شهری اتوبار سنایی برای شما دوستان عزیز ماشینی مثل وانت‌بار و نیسان بار را در نظر گرفتیم که علاوه‌بر قیمت‌های مناسب هزینه‌های سبک‌تری دارد. با ارسال بار به مقصد موردنظر می‌توانید تنها با پرداخت یک هزینه مناسب تمامی بار را با وانت‌بار و نیسان بار اتوبار سنایی با این ماشین‌ها انتقال دهید. اما برای جابه‌جایی در مسافت‌های طولانی شما می‌توانید از کامیون‌ها ایسوزوها و دیگر ماشین‌های اتوبار سنایی استفاده نمایید.

 جا به جایی لوازم سنگین با ارسال چندین کارگر برای مشتریان اتوبار سنایی :

اتوبار سنایی برای شما دوستان عزیز خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است جابجای اثاثیه منزل باید به‌صورت تخصصی انجام شود و شما نمی‌توانید به‌تنهایی جابجایی سنگین لوازم را انجام دهید. ممکن است در حین جابه‌جایی وسایل سنگین به بدن شما صدمه وارد شود یا این‌که وسایل دچار مشکل شوند به‌همین خاطر ما برای شما ۱ تیم حرفه‌ای را ارسال می‌کنیم تا تمامی وسایل سنگین را جابجا کنند. و همچنین چیدمان را برای شما دوستان عزیز انجام دهند  اتوبار سنایی با در نظر گرفتن کلیه جوانب باربری از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. فقط کافی‌ست با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا از خدماتی که اتوبار سنایی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. ما با استفاده از نیروهای حرفه‌ای خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام می‌دهیم. اتوبار سنایی با استخدام افراد ماهر و دوره‌دیده در زمینه اسباب‌کشی و حمل‌ونقل وسایل و همچنین بسته‌بندی وسایل شما را تضمین می‌کند. که بار شما با سلامت کامل به مقصد می‌رسند. زیرا این افراد همگی دوره‌ها و آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی و باربری دیده‌اند. و می‌توانم به‌راحتی با شما دوستان عزیز را از تهران به هر نقطه دلخواهی که بخواهید جابه‌جا کنند. هم چنین شما می‌توانید با تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است از هزینه‌های سنگین اسباب‌کشی دور بمانید و با پرداخت ۱ هزینه مناسبی کار باکیفیت را از اتوبار سنایی تحویل بگیرید. پس همین الان با ما تماس بگیرید و از ۱ مشاور رایگان نیز برخوردار شوید ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم.

بیمه نامه و بارنامه دولتی:

اتوبار سنایی با بسته‌بندی حرفه‌ای برای شما خدمات اسباب‌کشی را به‌صورت اطمینان و ایمنی انجام می‌دهد زیرا برای جابجایی وسایل باید تخصص و دقت لازم را بکار برد تا وسایل شما عزیزان صدمه نبیند. به‌همین خاطر ما ۱ بیمه‌نامه معتبر برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم ما تمامی اثاثیه و بار شما دوستان عزیز را بیمه می‌کنیم تا در حین جابجایی در مسیرهای طولانی صدمه به بار شما وارد نشود. مبلغ بیمه را می‌توانید توسط مدیریت مجموعه بار سنتر کاهش و یا افزایش دهید اگر قرار است بار گران‌قیمتی را جابه‌جا کنید و یا بار شما ارزشمندتر است می‌توانید سقف بیمه را توسط مدیریت مجموعه بارسنتر افزایش دهید. اتوبار سنایی با در نظر گرفتن بارنامه دولتی برای شما دوستان عزیز حمل‌ونقل خارج از شهر را برای شما دوستان عزیز آسان‌تر کرده‌ است. شما می‌توانید با در دست داشتن ۱ بارنامه دولتی معتبر بار خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید انتقال دهید. ما در کنار شما هستیم تا این خدمات را برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام دهیم شما با انتخاب اتوبار سنایی می‌توانید از خدمات ویژه و تخفیف‌های باربری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید. هر کجای تهران که قرار دارید دسترسی به ما آسان است می‌توانید از ۱ مشاور رایگان برخوردار شوید و سوالات خود را درباره اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی بپرسید و همچنین ما به شما کمک می‌کنیم تا ماشین موردنظر خود را انتخاب نمایید و خدمات اسباب‌کشی خود را با دقت و اطمینان خاطر به ما بسپارید. تا در هر کجایی که می‌خواهید بار خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده و اطمینان تحویل بگیرید.

سابقه چندین ساله شرکت اتوبار سنایی  در خدمات باربری و اسباب کشی:

اتوبار سنایی برای شما دوستان عزیز مراحل اسباب‌کشی را با دقت و همچنین اطمینان کامل انجام می‌دهد ما با داشتن سالیان سال تجربه درخشان در امور اسباب‌کشی آماده ارائه خدمات تخصصی حمل بار به شما دوستان عزیز است و شما باید شرکتی را انتخاب کنید که به‌صورت اطمینانی عمل کند. زیرا قرار است تمامی بار خود را به این شرکت بسپارید.

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار سنایی از بسته‌بندی لوازم مطمئن شوید همچنین ما با سابقه درخشان و چشمگیری که داریم از بهترین و کاربلدترین پرسنل‌ها استفاده می‌کنیم تا تمامی نیازهای اسباب‌کشی شما دوستان عزیز را به‌خوبی برطرف نماییم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار سنایی اسباب‌کشی را به افراد تجربه دار بسپارید. تا بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود بار شما دوستان عزیز را برایتان حمل‌ونقل و جابه‌جا کنند.

همچنین بهترین ماشین‌ها در اتوبار سنایی برای مشتریان عزیز در نظر گرفته‌شده است ماشینش مثل خاور، کامیونت، ای سوزو، هیونداف توصیه می‌شود برای باربری‌های برون‌شهری استفاده شود و ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار اتوبار سنایی برای حمل خرده بار و خدمات درون‌شهری و جابجایی در مسافت‌های کوتاه به شما مشتریان عزیز توصیه می‌شود. که اگر با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار باربری سنایی می‌توانید هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای را برای خود در نظر بگیرید و در هزینه‌های خود صرفه‌جوئی کنید شما می‌توانید با تخفیف ۴۵% این مجموعه خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید. پرسنل ما به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول فعالیت هستند در هر کجای تهران که هستید با ۱ تماس تلفنی می‌توانید خدمات ما را رزرو نمایید ما می‌توانیم به‌صورت جداگانه برای شما کارگران خاص خالی را ارسال نماییم یا این‌که تجهیزات مدرن بسته‌بندی را برایتان ارسال نماییم یا ماشین‌های باربری را شما می‌توانید برای سفارش سریع شماره بالا تماس بگیرید و توسط مشاوران ما تیم‌های مورد نظر خود را ثبت نمایید. تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم اتوبار سنایی در خدمت شما دوستان عزیز است تا این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار سنایی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار سنایی ستفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار سنایی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند