خدمات حمل اثاثیه منزل با اتوبار سمنگان:

اگر حمل اثاثیه منزل در تهران و باربری درون شهری و برون شهری نیاز دارید کافیست با اتوبار سمنگان تماس بگیرید خدمات باربری که در این مجموعه صورت می‌گیرد شامل بسته بندی اثاثیه منزل، اسباب کشی و حمل بار است. اگر هزینه باربری از تهران به شهرستان را نمی‌دانید می‌توانید با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا آن‌ها با ثبت اطلاعات شما قیمت دقیق باربری را به شما اطلاع دهند، همواره اساس کار خود را بر رضایت، رفاه و آسودگی مشتری بنا نهاده ایم و کلیه خدماتی که ارائه می‌نماید در جهت انجام این اهداف است برخورد مناسب پرسنل از کارهای دیگری است که نشان دهنده احترام ما به مشتری در  مجموعه بارسنتر است و این برخورد باعث جذب مشتریان ما شده است.

۴.۹/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار سمنگان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

به دلیل گستردگی و پراکندگی محله‌ها در مناطق شرق تهران، اتوبار سمنگان در مناطق مختلف تهران شعبه‌های  مختلفی را بنا بر نیاز مشتریان در نظر گرفته است مثلا ما در محدوده سمنگان برای شما عزیزان اتوبار و باربری سمنگان را در نظر گرفته ایم تا شما در محدوده و منطقه خود به راحتی به این شعبه‌ها دسترسی داشته باشید.

خدمات قابل ارائه اتوبار سمنگان برای مشتریان:

مجموعه بارسنتر خدمات اسباب کشی را به صورت کامل به مشتریان خود ارائه می‌دهد و رضایت مشتریان  خدمات رسانی در زمینه حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل کلیه شهر تهران را پوشش داده ایم و شما می‌توانید برای انجام خدمات اسباب کشی با ما همراه باشید این خدمات شامل موارد زیر است:

• استفاده از بهترین تیم اسباب کشی و باربری
• ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
• استفاده از تیم حرفه ای بسته بندی
• ارسال تیم چیدمان برای دکوراسیون منزل
• استفاده از ماشین‌های باربری مدرن و پیشرفته
• رانندگان حرفه ای و مجرب
• استفاده از پرسنل آموزش دیده و حرفه ای
• مشاوره رایگان ۲۴ ساعت

ما در روزهای تعطیل در کنار شما عزیزان هستیم تا خدمات باربری را برای شما همراهان همیشگی ارائه دهیم اتوبار سمنگان در روزهای سرد زمستانی با استفاده از ماشین‌های مجهز باربری که هم به صورت روباز هم به صورت مسقف هستند اماده انجام خدمات باربری هستند.

هرچند باید اطمینان حاصل کنید که به ‌اندازه کافی کامیون یا وسیله اسباب کشی برای حجم اثاث خود در نظر گرفته‌اید انتخاب وسیله باربری ایده آل برای حجم زیاد از اثاث یا وسایل حساس و در معرض خطر با در نظر گرفتن جابجایی‌های مسافت‌های زیاد کار بسیار سخت خواهد بود که نیاز به دقت و تجربه بالا دارد در این مواقع کمک گرفتن از افراد وارد و متخصص درباره این موضوع  یکی از اساسی‌ترین نیازها است که شما می‌توانید با مشاوران ما که به صورت ۲۴ ساعت پاسخگو به سوالات شما در امر اسباب کشی هستند تماس بگیرید و می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در انتخاب نوع ماشین می‌توانید از کارشناسان ما راهنمایی و مشاوره دریافت نمایید.

رضایت مشتریان ازپرسنل باربری بارسنتر:

تیم بارسنتر متشکل از پرسنلی خوش برخورد و صبور است برخورد مناسب پرسنل از کارهای دیگری است که نشان دهنده احترام ما به مشتری است به همین خاطر تمامی مشتریان ما رضایت کامل را از انتخاب باربری ما دارند.
آنچه مشتری نیاز دارد باید به بهترین شکل ممکن برطرف شود و حتی در این زمینه ما مشاوره رایگان نیز انجام می‌دهیم تا مشتری در خصوص آنچه نیاز دارد و خدماتی که در حین اسباب کشی و جا به جایی به آن نیاز دارد می‌تواند از مشاوران ما بپرسند تا آن‌ها با صبر کامل جوابگو باشند.

هزینه‌ها در باربری بارسنتر به چه صورت است:

هزینه می‌تواند نقش اساسی و مهمی در اسباب کشی داشته باشد اما شما باید یک کار با کیفیت را تحویل بگیرید به همین خاطر  کیفیت را فدای قیمت نکنید هرچند شما با انتخاب اتوبار سمنگان می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برخوردار شوید در اسباب کشی هزینه‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد چند پارامتر مهم در استعلام قیمت از اتوبارهای مختلف را باید مورد توجه داشته باشید که از جمله آن می‌توان به تعداد طبقاتی که قرار هست بار شما از مبدا به مقصد طی نماید  هرچه تعداد طبقات بیشتر باشد. به طور طبیعی رفت آمد کارگران هم بیشتر خواهد شد و همین باعث افزایش قیمت می‌شود، حجم بار و همچنین حمل نقل وسایل سنگین مانند گاو صندوق، یخچال‌های ساید بای ساید، میز ناهار خوری در کاهش و افزایش قیمت‌ها تاثییر دارد در حمل نقل اینگونه وسایل  برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن نیاز به نیروی متخصص و حرفه ای در حمل هست یا باید از تعداد کارگرهای بیشتری استفاده شود که تمامی این موارد می‌تواند در هزینه‌ها تاثییر داشته باشد.

بسته بندی حرفه ای را از اتوبار سمنگان بخواهید:

اولین قدم پیش از انجام اسباب کشی، بسته بندی صحیح وسایل است اگر ایمنی را در بسته بندی رعایت نکنید ممکن است به وسایل شما آسیب وارد شود. اینکه تیم بسته بندی حمل بار و باربری وسایل شما را بسته بندی کنند و یا شما کمی متفاوت است اگر وسایل خود را به تیم ما بسپارید ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن وسیله‌ها را برای شما بسته بندی خواهیم کرد  آن هم به صحیح‌ترین روش ممکن و با رعایت نکات اصولی در هنگام بسته بندی باید به یک سری نکات توجهه کرد که ما می‌خواهیم برای شما این نکات را بازگو کنیم.

اگر خودتان اقدام به بسته بندی وسایل و لوزام منزل و یا شرکت می‌کنید، هر چند که این کار هزینه ای برای شما ندارد غیر از اینکه باید به دنبال کارتن‌های اسباب کشی از سوپر مارکت‌ها باشید باید دقت داشته باشید که انتخاب جنس و تعداد و اندازه بسته و کارتن‌ها برای اثاث‌کشی مانند انتخاب نوع وسیله حمل و نقل نقش بسیار مهمی دارد اما با استفاده از تیم بسته بندی اتوبار سمنگان نیاز نیست این سختی‌ها را تحمل کنید زیرا آن‌ها مجهز به وسایل بسته بندی پیشرفته هستند اما اگر به تنهایی این کار را انجام دهید  وقت و زمان زیادی را از دست می‌دهید و مطمن باشید که بسته بندی به تنهایی کار سخت و زمانگیری است به همین خاطر تیم بسته بندی ما در کنار شماست تا خدمات بسته بندی را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهد.

شما به این ترتیب مجبور خواهید بود که جمع آوری و بسته بندی برخی از وسایل حساس مانند مبلمان و شکستنی‌ها را خود انجام دهید شاید طریقه بسته بندی مبلمان یا وسایلی که جا به جایی آن‌ها سخت و مشکل است برای شما کمی دشوارتر باشد. این کار به اندازه کافی وقت و انرژی شما را خواهد گرفت پس بهتر است این کار را به افرادی بسپارید که اموزش‌های لازم را دیده اند و نحوه حمل و بسته بندی این وسایل را بلد هستند به این ترتیب در وقت صرفه جویی خواهید کرد و به صورت  ایمنی وسایل خود را به صورت تضمیینی در مقصد جدید تحویل خواهید گرفت. با انتخاب تیم بسته بندی بارسنتر شما می‌توانید از تجهیزات بسته بندی این شرکت استفاده نمایید ما با استفاده از کارتن‌های چند لایه که نوع و تعداد کارتن‌ها می‌بایست بر اساس سایز وسایل در جابه‌جایی، جنس، آسیب‌پذیری، مسافت و نوع مسیر جابه‌جایی و مواردی ازاین قبیل انتخاب شود  و چسب‌های مخصوص خدمات بسته بندی را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم از دیگر نکات مهم در حمل و نقل، چیدمان درست و تخصصی اسباب‌ها و کارتن‌های مختلف برحسب اندازه، نوع و مسافت حمل و نقل درون وسیله نقلیه است. برای ‌مثال وسایل چوبی مثل مبلمان بهتر است در کنار وسایل نوک‌ تیز قرار داده نشوند تا خراب نشوند یا در میان وسایل از ضربه گیرهای مخصوص اثاث کشی استفاده  کرد بطور کلی با رعایت موارد فوق می‌توانید تا حد زیادی از آسیب به لوازم منزل یا اداره و شرکت خود هنگام جابجایی بکاهید هرچه میزان بسته بندی دقیق‌تر و با نظم‌تر انجام شده باشد ایمنی و سلامت وسایلتان بیشتر است. با استفاده از خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات بسته بندی، حمل و حتی چیدن اثاث منزل بعد از تخلیه بار توسط تیم چیدمان اتوبار سمنگان  می‌توانید وسایل برقی و الکترونیکی خود را در منزل جدید توسط نیروهای آموزش دیده ما راه اندازی کنید.

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار سمنگان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار سمنگان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار سمنگان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند