اسباب کشی همراه با اتوبار سبلان:

اگر قصد دارید اثاث کشی راحت، باربری مطمئن و حمل اثاثیه و انواع لوازم سنگین و گران قیمت خود را به باربری بارسنتر بسپارید، ما به شما اتوبار سبلان را پیشنهاد می‌کنیم، این شرکت به صورت تخصصی در زمینه اسباب کشی و حمل بار در خدمت شماست تا بهترین و سریع‌ترین خدمات اسباب کشی را برای شما انجام دهد. اتوبار سبلان با ارائه خدمات باربری در زمینه حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه منزل و انواع بار این پروسه را بسیار آسان نموده است و همواره در پی رضایت مشتریان و رساندن سالم به مقصد بوده است.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار سبلان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مزیت‌های استفاده از اتوبار سبلان برای حمل بار:

اتوبار سبلان برای برنامه حمل و نقل اثاثیه و جابه جایی بار مشتریان یک برنامه ریزی دقیق و زمانبندی مشخص را ارائه می‌دهد. همین برنامه ریزی باعث می‌شود که فرآیند اسباب کشی به طور منظم و دقیق انجام شود و زمان مشتریان بی دلیل تلف شود. و در نهایت منجر می‌شود که زمان بسیار مناسبی برای حمل بار و تخلیه بار در نظر گرفته شود تا در طی آن مشتریان با ترافیک و مشکلات زمانبندی مواجه نشوند.

 • برنامه ریزی و زمانبندی برای فرایند اثاث کشی به نقاط مختلف تهران
 • مشاوره رایگان پیش از شروع فرایند اثاث کشی و حمل و نقل
 • ارسال نیروی کار خانم یا آقا
 • چیدمان اصولی انواع بار و اجناس در مقصد
 • رانندگان کارکشته و آشنا به کلیه مسیرها
 • ارائه بیمه نامه باربری رایگان برای کلیه وسایل
 • ماشین‌های مسقف و سرپوشیده برای حمل بار به شهرستان
 • بسته بندی اجناس و اثاثیه منزل با روش‌های به روز و اروپایی
 • ارسال تجهیزات و وسایل مدرن بسته بندی در محل شما
 • تعرفه‌های ارزان قیمت برای حمل لوازم با تخفیف‌های ویژه
 • پشتیبانی فنی شبانه روزی و در هفت روز هفته
 • ارسال ماشین‌های باربری ( وانت بار سبلان، نیسان بار سبلان) و سنگین (کامیون، ایسوزو)
 • نصب و راه انداری انواع وسایل الکترونیکی و چیدمان اسباب و اثاث در محل

بسته بندی اصولی توسط تیم متخصص:

اگر لوازم و اثاثیه منزل یا هر نوع باری که قصد جابه جایی و حمل و نقل آن را دارید به خوبی بسته بندی نشوند ممکن است در حین باربری با مشکلات زیادی مواجه شوید. مشکلاتی از قبیل شکستن، گم شدن و حتی صدمه دیدن لوازم که قطعا هزینه‌هایی را در بر خواهند داشت. باربری سبلان با به کار بردن لوازم بسته بندی اصولی از قبیل: کارتن‌های چند لایه، فوم و نایلون‌های حباب دار  کوچک و بزرگ، انواع چسب و لوازم مورد نیاز بسته بندی صحیح و با کمک پرسنل مجرب و  آموزش دیده خود در زمینه بسته بندی اثاثیه، توانسته است سلامت و امنیت انواع بار را تضمین نماید. کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند با استفاده از تجربه و علم و دانشی که در اختیار دارند نصب و راه اندازی لوازم برقی و الکترونیکی شما را انجام خواهند داد بعد از تخلیه بار به مقصد مورد نظر احتیاج به چیدمان وسایل دارید همچنین می‌توان از تیم چیدمان اتوبار سبلان استفاده نمایید

باربری و اتوبار سبلان خدمات تخصصی جابجایی بار را برای مشتریان به طور کامل انجام می‌دهد و با بسته بندی که این اتوبار انجام می‌دهد، لوازم نه تنها سالم می‌مانند بلکه فضای کم‌تری نیز اشغال کرده و به سادگی در وسیله نقلیه چیده و حمل می‌شوند. بسته بندی اصولی وسایل منزل و اداره‌ها، مسئله  ای است که می‌تواند سلامت و ایمنی اقلام و اثاثیه را در هنگام انتقال ان‌ها تضمین نماید. اتوبار و باربری سبلان با در اختیار داشتن کادر فنی کارکشته و با تجربه و همچنین استفاده از تجهیزات مورد نیاز مدرن بسته بندی لوازم منزل مانند:

 1. انواع کارتن‌های مخصوص و بادوام پنچ لایه
 2. ضربه گیرها و نایلون‌های حباب دار و ضد رطوبت
 3. کارتن‌های رگال دار مخصوص لباس و پوشاک
 4. استفاده از چسب و فوم‌های مخصوص
 5. بابل رپ و استرچ رپ

و انواع تجهیزات مورد نیاز، اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند منزل شما می‌کند. یکی از امتیازاتی که اتوبار سبلان دارد، داشتن پرسنل و کادری با سابقه و کاربلد است که با رفتار حرفه ای خود با مشتریان و دانش کاری بالای خود رضایت مشتریان را به سادگی جلب می‌کنند. راننده‌های بسیار حرفه ای که به تمام مسیرهای داخل شهری و خارج شهری آشنا بوده، افراد متخصص در زمینه بسته بندی و چیدمان بار و مشاورین مجرب این باربری آماده خدمت رسانی به تمام تهرانی‌های عزیز هستند.

اتوبار سبلان متشکل از کارگران نیرومند که دارای نیروی انسانی بالا هستند آن‌ها در روز اسباب کشی حمل و نقل لوازم سنگین را برای شما انجام می‌دهند.

ارسال انواع وسایل نقلیه با توجه به حجم بار:

از امتیازاتی که اتوبار سبلان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، خودروهای باربری بسیار مجهزی است که برای حمل انواع اثاثیه کاربرد دارند. از جمله این ماشین‌ها می‌توان به وانت بار، نیسان بار، انواع کامیون، ایسوزو و تریلی‌های باربری و انواع وسایل نقلیه بزرگ و کوچک اشاره کرد.

به کارگیری بهترین‌ وسایل نقلیه باربری مسئله ای حیاتی و بسیار ضروری است، در صورت استفاده از ماشین‌های باربری استاندارد و مطمئن، سلامت بار مشتریان عزیز در مسیرها طولانی و برون شهری و به سایر نقاط کشور حفظ خواهد شد. در باربری سبلان ارسال ماشین باربری کاملا بستگی به حجم و اندازه وسایل شما دارد و در صورت تشخیص کارشناسان، خودروی باربری سبک (نیسان بار و وانت بار ) یا خودروهای سنگین (کامیون، خاور، ایسوزو) به همراه پرسنل حرفه ای، به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد.

در نظر داشته باشید که کلیه این وسایل نقلیه موکت کاری شده هستند و از پتو‌های ضربه گیر در آن‌ها استفاده می‌شود و مطلوب مخصوص اثاث کشی هستند. بدین ترتیب در هنگام حمل و نقل و برخورد لوازم به دیواره خودرو زخمی نمی‌شوند و همچنین خیال شما راحت است که به به لوازم گرد و خاک وارد نمی‌شود. به همین خاطر است که در زمان حمل و انتقال، این پتو و موکت‌ها در کنار اسباب و اثاثیه شما قرار می‌یگیرند تا از برخورد لوازم به یکدیگر و بدنه ماشین جلوگیری شود.

اسباب کشی در منطقه سبلان در استان تهران:

میدان سبلان نام یکی از میدان‌های اصلی شرق استان تهران است که بین منطقه ۷و ۸ شهرداری تهران قرار گرفته است. بزرگراه صیاد شیرازی پر ترددترین مسیری است که از این میدان عبور می‌کند. خیابان‌های این میدان از شرق به خیابان گلبرگ و محلهٔ لشکر، از شمال به خیابان بیست‌متری مجیدیه (استاد حسن بنا) و محله مجیدیه و محلهٔ دبستان، از غرب به خیابان قصر(قدوسی) و محلهٔ قصر از و جنوب به خیابان سبلان و محلهٔ حشمتیه ختم می‌شود.

ایستگاه متروی سبلان، یکی از ایستگاه‌های متروی تهران است که در چهار راه نظام آباد تهران (سبلان) واقع شده‌ است. این ایستگاه در خط دو مترو تهران واقع شده‌ است. خیابان مدنی ( نظام آباد ) از تقاطع خیابان انقلاب آغاز شده و به میدان رسالت ختم می‌شود و خیابان سبلان نیز از شمال از میدان سبلان (تقاطع خیابان قصر با بزرگراه صیاد) شروع و از سمت جنوب به خیابان دماوند (تهران نو) متصل می‌شود.

اگر در تهران و در نزدیکی‌های محله سبلان ساکن هستید و اسباب کشی در پیش رو دارید، با یک تماس ساده می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان اتوبار سبلان به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین می‌توانید از بخش رزرو انلاین در وبسایت برای سفارش اینترنتی سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

 1. اتوبار تهران
 2. باربری تهران
 3. اتوبار ارزان
 4. باربری ارزان
 5. باربری سراج

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل توسط اتوبار سبلان انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان وسایل، در محل مورد نظر شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام می‌شود.

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار سبلان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارکنان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم منزل را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین کلیه اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در باربری شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه را به مشتریان خود ارائه می‌کند.