استفاده از پرسنل خوش برخورد اتوبار زیبا دشت:

توبار زیبا دشت با داشتن پرسنلی خوش‌برخورد و وظیفه‌شناس برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را به روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام می‌دهد. ما با استفاده از نظم و برنامه‌ریزی دقیق در محل اسباب‌کشی شما در زمان تعیین‌شده حضور پیدا می‌کنیم و خدمات در سریع‌ترین زمان با کیفیت بالا برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. پروسه اسباب‌کشی کار سختی است و به‌تنهایی ممکن است زمان‌بر و وقت‌گیر باشد به‌همین خاطر شما با انتخاب اتوبار زیبا دشت می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را به‌صورت حرفه‌ای از ما دریافت نمایید. شما می‌توانید در زمان مشخص‌شده نیروهای ما را در کنار خود داشته باشید و مراحل اسباب‌کشی را به یک باربری معتبر بسپارید. ما در خدمت شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برای شما با روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام دهیم. شما می‌توانید با استفاده از خدمات‌هایی که در اختیار دارید مراحل اسباب‌کشی خود را با موفقیت انجام دهید.

۴.۹/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار زیبا دشت

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

امنیت بار یکی از ارکان‌های مهم اسباب‌کشی است که باید رعایت شود به‌همین خاطر ما با استفاده از بسته‌بندی‌های دقیق و کارگران حرفه‌ای و پرسنلی حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز این خدمات را انجام خواهیم داد. ما با استفاده از انواع بسته‌بندی وسایل ایمنی وسایل را برای شما بالا می‌بریم تا در حین جابجائی صدمه‌ای به وسایل شما دوستان عزیز وارد نشود. با انتخاب اتوبار زیبا دشت شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را از صفر تا صد به پرسنل حرفه‌ای ما بسپارید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان به نحو احسن انجام دهیم. اتوبار زیبا دشت برای شما دوستان عزیز با ارائه خدمات اسباب‌کشی و باربری اسباب کشی  را برایتان آسان کرده‌ است می‌توانیم مراحل اسباب‌کشی ساده را به متخصصان بسپارید. تمامی افرادی که در مجموعه بار سنتر مشغول فعالیت هستند برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهند.

جا به جایی با سرعت و نظم خاص در بارسنتر:

ما بسته‌بندی اثاثیه را با استفاده از خدماتی که در اختیار داریم برایتان انجام می‌دهیم اتوبار زیبا دشت بار سنتر با سریع‌ترین زمان در محل موردنظر شما حضور پیدا می‌کند و خدمات اسباب‌کشی را برایتان با استفاده از ماشین‌های مسقف و روباز  انجام می‌دهیم. البته انتخاب نوع ماشین‌ها به‌عهده مشتری است که در این زمینه پرسنل ما می‌توانند به آن‌ها کمک کنند که ماشین موردنظر خود را طبق بار و نوع بار خود انتخاب نمایند. ما هم چنین برای شما باربری‌های خارج از استان را نیز انجام می‌دهیم مهم نیست فاصله چقدر زیاد و دور هست بلکه ما از تهران به هر شهری که بخواهید برای شما خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم. با توجه به تجربه‌ای که در اختیار داریم بار را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنیم و با استفاده از تکنیک‌ها و تکنولوژی‌هایی که در اختیار داریم برای شما حتی بارهای سنگین را نیز جابه‌جا می‌کنیم. سلامت امنیت و بار شما دوستان عزیز برای ما بسیار مهم است به‌همین خاطر نحوه انتقال و جابجایی با رعایت نکات ایمنی و همچنین بسته‌بندی‌های ایمن انجام می‌شود با استفاده از ماشین‌های مناسب باربری استفاده خواهیم کرد تا خدمات اسباب‌کشی شما را با استفاده از ماشین‌های مجهز انجام دهیم. همه رانندگان اتوبار زیبا دشت دارای سابقه کاری بالا هستند و به تمامی مسیرها مسلط هستند همچنین آن‌ها با ایمنی و اطمینان کامل برای شما دوستان عزیز جابجا می‌کنند. اما دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری هستیم به‌همین خاطر تمامی قیمت‌های اتوبار زیبا دشت زیر نظر اتحادیه باربری است. همچنین ما با استفاده از تخفیف‌های ویژه ۴۵% برای شما دوستان از خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. عزیزانی که در محدوده زیبا دشت زندگی می‌کنند می‌توانند با استفاده از باربری و اتوبار زیبا دشت تمامی خدمات اسباب‌کشی را از ما به‌صورت نوین دریافت نمایند.

اتوبار زیبا دشت چه خدماتی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد:

همچنین ما برای شما حمل بار از تهران به سایر شهرستان‌های اطراف را نیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید با اطمینان کامل بار خود را به هر کجای کشور که می‌خواهید انتقال دهید. زیرا بارسنتر دارای رانندگان حرفه‌ای هستیم که به تمامی راه‌ها مسلط هستند شما می‌توانید از خدمات باربری ما به‌صورت بیست و چهار ساعت همراه با یک تماس تلفنی بهره‌مند شوید و اگر قصد انجام اسباب‌کشی را دارید و احتیاج دارید که با یک مشاوره درباره اسباب‌کشی دریافت نمایید شما می‌توانید با تماس با اتوبار زیبا دشت خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید.

ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را با روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام دهیم همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط بار سنتر رزرو نمایید.

اتوبار زیبا دشت یکی از بهترین اتوبارها در سطح تهران است. چرا باید اتوبار زیبا دشت را انتخاب کنیم؟ زیرا اتوبار زیبا دشت دارای خدمت‌رسانی به‌صورت بیست و چهارساعته هست شما می‌توانید برای دریافت خدماتی که برای شما دوستان عزیز در اسباب‌کشی و باربری انجام می‌دهد مطلع شوید این خدمات شامل موارد زیر است:

 1. مجوز رسمی از اتحادیه باربری
 2. ارائه بارنامه و بیمه‌نامه معتبر
 3. مشاوره رایگان به‌صورت بیست و چهار ساعت
 4. انجام خدمات باربری و اسباب‌کشی به‌صورت شبانه‌روزی
 5. امکان رزرو آنلاین و تماس تلفنی
 6.  جابه‌جایی لوازم سنگین
 7. انجام خدمات بسته‌بندی لوازم
 8. انجام خدمات چیدمان لوازم
 9.  ماشین‌های مجهز باربری
 10. ارسال کارگران نیرومند و زبده اسباب‌کشی به‌صورت vip

برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود اتوبار زیبا دشت این خدمات را به‌صورت حرفه‌ای برای شما انجام می‌دهد ما می‌توانیم با استفاده از یک برنامه‌ریزی خاص در محل اسباب‌کشی شما حضور پیدا کنیم. کافی‌ست چندین روز قبل‌از اسباب‌کشی به ما اطلاع دهید تا ما با استفاده از یک برنامه‌ریزی اساسی در منزل‌های شما با ارسال نیروهای حرفه‌ای حضور پیدا کنیم و این خدمات را انجام دهیم همچنین ما برای شما با سرعت و دقت کامل وسایل رو جابجا می‌کنیم.

ارائه ماشین‌های باربری به صورت مسقف و روباز:

شما می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی را از باربری زیبا دشت  دریافت نمایید. ما در شرایط بد آب‌وهوایی نیز برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم همچنین در شرایط کنونی که در جامعه پیش‌آمده به‌خاطر کرونا ممکن است بسیاری از مشتریان بر روی وسایلشان و دیگر موارد ایمنی حساس باشند اما نگران نباشید ما با استفاده از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم. با استفاده از ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده برای شما تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم زیرا سلامت شما دوستان عزیز برای ما بسیار اهمیت دارد. به‌همین خاطر شما می‌توانید با خیال راحت در این روزها به تیم باربری و اتوبار زیبا دشت اعتماد کنیم و خدمات اسباب‌کشی خود را از آن‌ها به‌صورت تخصصی دریافت نمایید. همچنین با استفاده از ماشین‌های باربری که برای شما ارسال می‌کنیم و شما می‌توانید نوع ماشین باربری خود را انتخاب کنید. البته این بستگی به نوع بار شما و میزان بار شما دارد که شما دراین‌باره می‌توانید از راهنما و مشاوران ما اطلاعات کافی را دریافت نمایید. حمل انواع بارهای اسباب‌کشی خانه را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم ماشین‌های باربری ما شامل:

 • وانت‌بار
 • خاور
 • کامیون ۶ و ۷ متری
 • ایسوزو
 • نیسان بار
 • هیوندا
 • ماشین‌های vip

است که شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با این ماشین‌ها انجام دهید ماشین‌های باربری به‌صورت مسقف و روباز هستند که جهت اسباب‌کشی و یا حمل وسایل می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. اگر قرار است وسایل کوچک را جابه‌جا کنید و به شما توصیه می‌کنیم که از وانت‌بار و نیسان بارهای اتوبار زیبا دشت استفاده نمایید. تا خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را با هزینه‌های مناسب‌تری انجام دهید.

تجهیزات بسته بندی مناسب با انتخاب اتوبار زیبا دشت :

حمل وسایل با کارتن‌های مخصوص انجام شود زیرا اگر کارتن‌ها مخصوص نباشد ممکن است در حین جابجایی وسایل شما بار شود و به آن‌ها صدمه وارد شود. به‌همین خاطر ما با استفاده از کارتن‌های چندلایه و ضرب گیرها برای شما وسایل را بسته‌بندی و جابه‌جا می‌کنیم زیرا این مرحله یکی از حساس‌ترین مرحله‌های جابجایی است که باید توسط افراد کاردیده و آموزش‌دیده انجام شود. همچنین رانندگان ماشین ما بهترین هستند و به تمامی راه‌ها و مسیرها مسلط هستند و بار شما را به سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال می‌کند ما برای شما دوستان عزیز برای بسته‌بندی از مواد زیر استفاده می‌کنیم تا خدمات بسته‌بندی را انجام دهیم کارتن‌های اسباب‌کشی چند لایه، سلفون‌ها، و بابل رپ‌ها، برای محافظت از اثاثیه نایلون‌های حباب دار که نقش ضربه‌گیر را دارند و می‌توانید تمامی لوازم منزل خود را به آن‌ها بسته‌بندی کنید چسب‌های نواری پهن وکیوم و طناب‌ها این لوازم بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز به‌صورت مجزا نیز در نظر گرفته‌شده است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

باربری‌های قابل دسترس مجموعه بارسنتر:

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار زیبا دشت بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار زیبا دشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار زیبا دشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند