اتوبار زرکش ارائه خدماتی متفاوت  در امر اسباب کشی:

اتوبار زرکش به عنوان بهترین مرکز حمل و نقل و شرکت باربری بارسنتر آماده است خدمات حرفه ای اسباب کشی و باربری را به سبکی کاملا تخصصی برای ساکنینی که در محدوده زرکش قرار دارد  خدمات تخصصی ارائه دهد. این شرکت جابجایی وسایل و لوازم شما از محلی به محل دیگر را انجام می‌دهد شرکت حمل و نقل و حمل باربری زرکش توانسته است رضایت همه مشتریان ثابت خود را به دست آورده اتوبار زرکش این قابلیت و قدرت را دارند تا تمامی لوازم و وسایل را با استفاده از ماشین‌های مخصوص اسباب کشی جابجا نمایند و خدماتی حرفه ای را در زمینه اثاث کشی و باربری و حتی حمل نقل کالا‌های اداری در منطقه‌های تهران  و ارسال آن به هر نقطه دلخواه به مشتریان ارائه دهد، این روزها شاهد استفاده از اتوبار برای شرکت‌هایی هستیم که در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل فعالیت دارند پس شما با انتخاب اتوبار شرکت بارسنتر دیگر احتیاجی به شرکت‌های باربری دیگر ندارد.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار زرکش

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شرکت باربری و اتوبار زرکش برای عزیزانی که نیاز به ارسال بار از تهران به تمامی نقاط کشور دارند انواع خدمات اسباب کشی و باربری را با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. ما کیفیت را در راستا کار خود قرار داده ایم تا با ایمنی بالا تمامی وسایل شما رابه مقصد دلخواهتان انتقال دهیم.

خدمات شبانه روزی بارسنتر:

اتوبار زرکش بصورت شبانه روزی با سابقه ی درخشان در خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت، حمل و نقل و باربری، جابجایی بار و اثاث کشی، آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی هست و شما می‌توانید برای هر نوع جا به جایی خدمات ویژه را از ما بخواهید. پرسنل باربری بارسنتر با برخوردی خوب  در کنار شما عزیزان هست. شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در اتوبار زرکش می‌توانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید پس ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات اسباب کشی را به شما ارائه دهیم.

بسته بندی ایمن با اتوبار زرکش:

بعد از آن نوبت می‌رسد به  بسته بندی مناسب که توسط تیم اتوبار زرکش انجام می‌شود. از قدیم گفته اند که کار را باید به کاردان بسپارید. نظر ما هم همین است دیگر نیاز نیست که شما ساعت‌ها وقت ارزشمند خودتان را صرف بسته بندی نمایید زیرا ما با ارسال  تیم حرفه ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن اثاثیه شما را به صورت حرفه ای با استفاده از تجهیزات مدرن انجام خواهیم داد باربری و اتوبار زرکش با داشتن کادری ورزیده و متعهد آماده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا کنند تمامی پرسنل این مجموعه آموزش‌های لازم را جهت بسته بندی حرفه ای دیده اند تا بتوانند وسیله‌های شما را بسته بندی کنند. بسته بندی مطمن را از شرکت باربری و اتوبار زرکش بخواهیدما به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های باربری تهران، تاکنون توانسته ایم در زمینه باربری به خوبی در خدمت همشهریان محترم باشیم. کادر  باربری  بارسنتر از ابتدای کار بسته بندی تا چیدمان پایانی کار همراه مشتریان خود بوده و این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که بدون وارد شدن کوچک‌ترین خساراتی اثاثیه آن‌ها را به مقصد می‌رسانیم ما بسته بندی را به صورت ایمنی و اصولی انجام می‌دهیم تا در حین جا به جایی  به آن‌ها صدمه وارد نشود و سالم به مقصد مورد نظر برسد.
بسته بندی یکی از مهم‌ترین اموری است که در هنگام اثاث کشی و حمل بار اهمیت بسزایی در زمینه محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی دارد. چرا که در صورت بسته بندی اشتباه و ضعیف ممکن است وسایل و لوازم هنگام جابجایی آسیب ببینند و دچار شکستگی، خراش و یا افتادن خط بر روی سطح آن‌ها شوندبسته بندی وسایل منزل و آماده سازی آن‌ها برای اسباب کشی نیز از دیگر خدمات جانبی قابل ارائه توسط اتوبار زرکش هست.

مشاوران ما در کنار شما هستند  و شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته برای کسب اطلاعات بیشتر در باره خدمات بسته بندی  و باربری با ما تماس حاصل فرمایید می‌توانید و از مشاوره رایگان شبانه روزی بارسنتر بهره مند شوید.

خدمات قابل ارائه اتوبار زرکش  بسیار متفاوت هستند و ما در اینجا بخشی از این خدمات  را برای شما بازگو خواهیم کرد.

۱-     ارائه خدمات بسته بندی به همراه تیم آموزش دیده و حرفه ای.
۲-     ارائه بیمه نامه رایگان و معتبر همچنین بارنامه دولتی معتبر.
۳-     مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی.
۴-     ارسال کارگران حرفه ای و آموزش دیده.
۵-     استفاده از رانندگان با تجربه کاری بالا
۶-     ارائه تیم حرفه ای چیدمان برای  دکوراسیون منزل
۷-     استفاده از خدمات vip اسباب کشی

مشتریان اتوبار زرکش می‌توانند در صورت کوتاهی در ارائه خدمات نام برده از سوی شعبات مختلف که در هر منطقه از تهران می‌توانید دسترسی به باربری مجموعه بارسنتر  داشته باشید.

خدمات اتوبار و باربری با کیفیت و ارزان قیمت را از مجموعه باربری بارسنتر بخواهید ما به صورت ۲۴ ساعت در هفت روز هفته منتظر شما هستیم با برقراری یک تماس تلفنی گروه باربری در کم‌ترین زمان در محل شما حاضر خواهند شد بدون اتلاف وقت در کنار شما عزیزان قرار دارند چون گروه اتوبار و باربری بارسنتر نزدیک‌ترین اتوبار و باربری به شما است.

هزینه‌ها در باربری بارسنتر با تخفیف‌های ویژه:

مشاوران زبده اتوبار زرکش به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند هزینه حمل بار در جابجایی‌های داخل تهران برای یک سرویس ممکن است متفاوت باشد و به عوامل زیادی بستگی دارد. یعنی هزینه کارگر و وسیله نقلیه از زمان شروع کار با مبلغ طی شده جهت یک بار پر و خالی کردن و استفاده از کارگران  و حتی استفاده از خدمات متفاوت می‌توانید  در هزینه‌ها تاثییر داشته باشد مشتریان اتوبار زرکش دقت داشته باشند که حتما در زمان تماس با باربری نوع سرویس باربری خود، تعداد کارگران، و تجهیزات و کارتون‌های مورد استفاده در زمان بسته بندی را به مشاوران باربری اعلام کرده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان باشند ما از زمانی که کارگران خود را به محل اسباب کشی ارسال می‌کنیم تا زمان تخلیه بار و حتی چیدمان بار برای شما ساعت کاری حساب خواهیم کرد. میزان هزینه‌ها را نمی‌توان به طور ثابتی در نظر گرفت زیرا بستگی به تعداد طبقات وجود آسانسور تعداد کارگران دارد اما این مجموعه با در نظر گرفتن تخفیف‌های ۴۵ %  میزان هزینه‌ها را برای شما مشتریان عزیز کاهش داده است. این شرکت‌ها همچنین می‌توانند کلیه خدمات مربوط به چیدمان وسایل را نیز به شما دوستان عزیز ارائه نمایند. اتوبار زرکش می‌تواند بعد از تخلیه بار شما از ماشین‌های باربری در کنار شما عزیزان باشد. ما با ارائه خدمات چیدمان بعد از اسباب کشی می‌توانیم منزل شما را طبق سلیقه دلخواهتان دکور کنیم تیم چیدمان در کنار شما هستند تا تمامی وسایل شما را  به دلخواه شما در منزل جدیدتان چیدمان کنند آن‌ها علاوه بر چیدمان منزل شما آموزش‌های لازم  را جهت نصب و راه اندازی لوازم برقی و الکترونیکی مثل لباسشویی، یخچال‌های ساید بای ساید، لوستر‌ها  را برای شما راه اندازی خواهند کرد.

خدمات درون شهری و برون شهری اتوبار بارسنتر:

اتوبار زرکش  خدمات باربری را به صورت درون شهری و برون شهری برای شما عزیزان انجام خواهد داد. اتوبار درون شهری و اتوبار بین شهری که هر کدام را به تفصیل برای شما بیان می‌نماییم و فرق آن را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.
درون شهری تنها می‌تواند خدمات اثاث کشی و حمل و نقل اثاثیه را به شما در درون شهر انجام دهد و شما می‌توانید به راحتی اسباب کشی‌های خود را به باربری زرکش بسپارید.
اتوبار بین شهری ارائه دهنده کلیه خدمات اسباب کشی به سراسر کشور است یعنی شما می‌توانید از تهران به هر نقطه دلخواهی باربری و حمل اثاثیه خود را انجام دهید. باربری و اتوبار زرکش در کنار شما عزیزان تمامی خدمات اسباب کشی را به صورت حرفه ای با قیمتی مناسب برای شما دوستان انجام خواهند داد پس کافیست تلفن را بردارید و نوبت دلخواه خود را رزرو نمایید

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار زرکش بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار زرکش استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار زرکش کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند