اگر قصد انجام اسباب کشی دارید اتوبار رودکی را انتخاب کنید:

با آرزوی سلامتی در سال نو از طرف شرکت بار سنتر برای شما مشتریان عزیز سال خوبی را آرزومند هستیم در کنار شما هستیم در سال نو تا تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری جابجایی را برای شما دوستان خوب و مشتریان همیشگی انجام دهیم. باربری رودکی و اتوبار رودکی برای شما خدمات متفاوتی را در نظر گرفته‌ است.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار رودکی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اگر قصد انجام اسباب‌کشی و باربری در سال جدید را دارید فقط کافی است با اتوبار رودکی در تماس باشید و نوبت خود را توسط نیروها و پرسنل ما رزرو نمایید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی از صفر تا صد اسباب‌کشی و باربری را برای شما به‌نحو احسنت انجام دهیم.

با انتخاب اتوبار رودکی از چه خدماتی بهره مند می‌شوید:

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار رودکی از تخفیف‌های ویژه‌ای که مجموع بار سنتر در سال جدید برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید همچنین خدماتی که برای شما ارائه می‌دهیم شامل موارد زیر است:

 1. ارائه بیمه‌نامه معتبر
 2. ارائه تخفیف‌های ۴۵%
 3. ارائه بارنامه دولتی
 4. استفاده از کارگران زبده
 5. استفاده از رانندگان حرفه‌ای
 6. استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان
 7. ارسال کارشناسان اسباب‌کشی
 8. استفاده از مجهزترین خدمات بسته‌بندی

بخشی از خدماتی است که مجموعه باربری و اتوبار رودکی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است. که شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به این خدمات دسترسی داشته باشید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا از صفر تا صد این خدمات را برای شما به‌نحو احسنت انجام دهیم. اتوبار رودکی با تشکیل چندین تیم برای شما کارهای اسباب‌کشی را راحت‌تر کرده‌ است. که شما می‌توانید برای دسترسی سریع و کم‌تر و هدر دادن زمان کم‌تر از تیم‌های مختلفی که اتوبار رودکی برای شما استفاده کرده‌ است بهره‌مند شوید. این تیم‌ها شامل تیم‌های بسته‌بندی، تیم‌های چیدمان، کارشناسان اسباب‌کشی، رانندگان حرفه‌ای، کارگران دلسوز،  همچنین پرسنل خوش‌برخورد است شما می‌توانید با انتخاب اتوبار رودکی از این تیم‌ها بهره‌مند شوید.

تیم  بسته بندی و تیم چیدمان به چه نحوی برای شما عمل می‌کند؟

در کنار شما هستیم تا تمامی وسایل شما را از صفر تا صد برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی کنیم. دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارتن‌های خالی و یا نایلون‌های وکیوم‌ها بگردید زیرا باربری بار سنتر با در نظر گرفتن تجهیزات مدرن بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز از صفر تا صد بسته‌بندی را انجام می‌دهد.  وکیوم‌ها، نایلون های حباب دار، سلفون‌ها، کارتن‌های چند لایه، تمامی اثاثیه منزل شما را جمع‌آوری می‌کنند و به‌صورت حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کنند تا در حین تردد در ماشین‌های باربری و اتوبار رودکی و یا همچنین حمل‌ونقل توسط کارگران حرفه‌ای برای وسایل شما مشکلی پیش نیاید. تیم بسته‌بندی متشکل شده از چندین نفر که دارای سابقه کاری بالا و آموزش‌دیده هستند تا برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین وسایل منزلتان را بسته‌بندی کنند. وسایلی مثل کتاب‌ها، مجسمه‌ها، تلویزیون، یخچال، میزهای ناهارخوری، فرش، مبلمان،  گلدان‌ها، و دیگر وسایلی که شما حتی فکرش را هم نمی‌کنید برای شما به‌صورت بسته‌بندی ‌شده در ماشین‌های باربری قرار داده می‌شود تا درب منزل جدیدتان ارسال شود.

تیم چیدمان  متشکل شده از افراد خوش‌سلیقه که قرار است دکوراسیون منزل شما را انجام دهند. آن‌ها در کنار شما هستند تا لوازم سنگین همچون یخچال، گاز، لباس‌شویی، و ظرف‌شویی، فرش، مبلمان، را برای شما جابه‌جا کنند البته این طبق سلیقه مشتریان صورت می‌گیرد و تیم ما می‌تواند جهت بهتر شدن کار به شما پیشنهادهای ویژه‌ای را بدهند. همچنین تیم چیدمان می‌تواند برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی و برق منزلتان را انجام دهد. تمامی کارتون‌های که توسط تیم بسته‌بندی برای شما در منزل جدیدتان ارسال می‌شود را تیم چیدمان در جای خود جای‌گذاری می‌کند بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل برسد تمامی وسایل منزل نو را برای شما عزیزان چیدمان می‌کنند. ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب کشی را انجام دهیم پس با رزرو تیم چیدمان می‌توانید راحت کار را برای خودتان فراهم سازید دیگر لازم نیست به‌تنهایی لوازم  سنگین را جابجا کنید بلکه شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان اتوبار رودکی تمامی لوازم منزل خود را به ما بسپارید تا با سلیقه‌ای که در اختیار داریم تمامی منزل شما را دکوراسیون کنیم. هم چنین شما می‌توانید با انتخاب اتوبار رودکی از نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی خود برخوردار شوید.

ماشین‌های استاندارد را از بارسنتر بخواهید:

تمامی ماشین‌ها که در اتوبار رودکی مورد استفاده قرار می‌گیرند از لحاظ ایمنی در سطر اول قرار دارند. به‌همین خاطر این باعث شده که رضایت مشتریان کاملاً جلب شود ماشین‌های باربری که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفتیم شامل خاورها، کامیون‌ها، ایسوزو‌ها، هیونداها، وانت‌بار و نیسان بارها، است بعضی اوقات قرار است جابه‌جایی درون‌شهری را انجام دهید  جابه جایی درون‌شهری شامل مسافت کوتاهی می‌شود که قرار است مقدار بار کوچکی را جابه‌جا کنید. ما در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم که وانت‌بار یا نیسان بار  اتوبار رودکی را انتخاب نمایید. تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار  اتوبار رودکی وسایل کوچک و خرد خود را در مسافت‌های کوتاه جابجا کنید. همچنین برای جابجای وسایل بزرگ‌تر و یا اسباب‌کشی های بزرگ‌تر منازل می‌توانید از ماشین‌هایی مثل خاور، هیوندا، کامیون‌ها، استفاده کنید. ماشین‌های اتوبار رودکی کاملاً مجهز و استاندارد است و روزانه توسط کارشناسان ما از لحاظ فنی چک می‌شوند تمامی کف‌پوش ماشین عایق‌بندی شده و ایمن است تا در حین تردد ماشین‌ها و صدمه به وسایل شما نخورد. به‌همین خاطر شما می‌توانید ماشین مورد نظر خود را با سلیقه‌ی دلخواه خود انتخاب نمایید البته می‌توانید جهت انتخاب نوع ماشین‌های باربری از مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید ما در کنار شما عزیزان هستیم تا راهنمایی‌های لازم را جهت انتخاب نوع ماشین باربری به شما عزیزان بدهیم.

اتوبار رودکی با ارائه هزینه‌های مناسب:

هزینه و در اتوبار رودکی بسیار منصفانه هست شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب از یک اسباب‌کشی باکیفیت برخوردار شوید. تمامی هزینه‌ها با تخفیف‌های۴۵% برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار رودکی از این تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید هزینه اسباب‌کشی یک‌قیمت ثابت نیست به‌همین خاطر ما نمی‌توانیم یک هزینه ثابت را برای اسباب‌کشی و باربری در نظر بگیریم زیرا این هزینه‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد این عوامل می‌تواند:

 • تعداد کارگران  ارسالی
 • نوع اسباب‌کشی شما
 • مقدار اسباب‌کشی شما
 • حجم وسایل شما
 • مسافتی که قرار است توسط ماشین‌ها طی شود
 • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان

و دیگر گزینه‌های دیگر که می‌تواند در قیمت‌ها و هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد اما نگران نباشید شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب از یک اسباب‌کشی باکیفیت بهره‌مند شوید ما کیفیت را در راستای کار خود قرار داده‌ایم تا تمامی وسایل شما را برای شما به‌نحو احسن جابه‌جا کنیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار رودکی با پرداخت هزینه‌ای مناسب از یک اسباب‌کشی باکیفیت نیز برخوردار شوید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. اما برای شما در هر سطحی بخواهید اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم اتوبار رودکی به‌صورت شبانه‌روز در خدمت شما مشتریان عزیز است شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان این شرکت بهره‌مند شوید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم شما می‌توانید با استفاده از ماشین‌های مسقف و روباز که مجموع اتوبار رودکی در اختیار شما قرار می‌دهد مراحل اسباب‌کشی خود را به‌نحو احسنت انجام دهید.

همچنین شما می‌توانید با تماس با پرسنل ما راهنمایی‌های لازم را جهت انجام یک اسباب‌کشی خوب از آن‌ها بخواهید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا از صفر تا صد اسباب‌کشی را به‌نحو احسن انجام دهیم پس نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید توجه داشته باشید که در هنگام تماس با مشاوران ما تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان را رزرو نمایید.

و شما حتی اگر قصد اسباب‌کشی به‌صورت شبانه‌روزی دارید می‌توانید با اتوبان رودکی در تماس باشید زیرا ما این کار را برای شما به‌صورت شبانه انجام خواهیم داد. برای معاینه نه محدودیت زمانی و مزه محدودیت مکانی از هرکجا از تهران که بخواهید بار را برای شما جابه‌جا می‌کنیم شما می‌توانید با انواع خدماتی که ما برای شما ارائه می‌دهیم تمامی مراحل اسباب‌کشی را به‌نحو احسن انجام دهید پس تلفن را بردارید و با یکی از شما را که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید تا نوبت خود را توسط کارشناسان ما ثبت نماییم. ما در روزی‌که توسط شما تعیین می‌شود نیروهای خود را برای شما عزیزان اعزام می‌کنیم تا در کنار آن یک اسباب‌کشی خوب را به ارمغان بیاوریم و شما می‌توانید در هر ساعتی که بخواهید و در هر هفت روز هفته خدمات اسباب‌کشی را از اتوبان رودکی دریافت نمایید. حتی می‌توانید به‌صورت جداگانه از تجهیزات بسته‌بندی ما برخوردار شوید اگر قرار است تیم بسته‌بندی را انتخاب نکنید احتیاج به لوازم بسته‌بندی دارید به ما در کنار شما هستیم تا این لوازم را در اختیارتان بگذاریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار رودکی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار رودکی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار رودکی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند