شرکت حمل بار و اتوبار دیباجی:

در این روزها جابه جایی و حمل و نقل انواع اسباب و اثاثیه و اسباب کشی و حمل اثاثیه منازل متقاضی زیادی دارد، به همین دلیل شرکت‌های اتوبار و باربری‌ بسیاری تأسیس شده است تا از این طریق بتوانند کمک‌های مورد نظر را برای عموم مشتریان متقاضی انجام دهند. شرکت‌های باربری سعی دارند بالاترین سطح امکانات را ارائه دهند و به همین خاطر برای ارائه خدمات هر چه‌ بهتر در زمینه اثاث کشی و باربری با یکدیگر رقابتی نزدیک دارند. باربری و اتوبار دیباجی در تهران با ارائه خدمات بسیار مفیدی از جمله: ایجاد و ساخت یک برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای حمل بار و اثاث، بسته بندی اصولی لوازم و کالاها، چیدمان اصولی اثاثیه در هنگام جابه جایی و ارسال خودروهای باربری استاندارد توانسته است مشکلات ناشی از حمل و انتقال هرگونه بار را به حداقل برساند. در نظر داشته باشید که اسباب کشی درست، اصول و تکنیک‌های مخصوص را لازم دارد. کلیه افرادی که از اتوبار دیباجی برای حمل و نقل وسایل خود استفاده کرده‌اند از نحوه ارائه خدمات و کیفیتی که شرکت باربری بارسنتر در حمل و انتقال اسباب و وسایل به افراد ارائه می‌دهد کاملا راضی هستند.

۵/۵ - (۲۴ امتیاز)

اتوبار دیباجی

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اگر قصد اسباب کشی و انتفال وسیله ای را دارید و می‌خواهید کار انتقال لوازم خود را به یک شرکت باربری معتبر، مطمئن و قابل اعتماد بسپارید، اتوبار دیباجی تهران گزینه ای مناسب برای انجام کار شما است. قطعا هر شرکتی که موفق به جلب توجه مشتریان خود شود و آن‌ها را راضی‌تر نگه دارد می‌تواند در امور باربری اسم و سابقه خوبی برای خود کسب کند. اتوبار دیباجی یکی از شرکت‌های موفق در زمینه حمل و نقل و بسته بندی لوازم و حمل اثاثیه است که با سال‌ها تجربه در این زمینه توانسته است بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. یکی از شرکت‌های باربری بسیار معروف در استان تهران، اتوبار دیباجی است. این شرکت باربری عمده فعالیت‌های خود را در منطقه شمال شهر تهران ارائه می‌دهد، با این حال کلیه مشتریان و شهروندان تهرانی که نیاز به خدمات باربری در سایر نقاط استان تهران را دارند نیز می‌توانند از خدمات این اتوبار بهره مند شوند.

اتوبار دیباجی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با رعایت کلیه نکات ایمنی وسایل شما را جا به جا می‌کند و خدمتی خاص و باکیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد.

همچنین اعتمادسازی در میان مشتریان و کسب رضایت آن‌ها باعث شده است که این شرکت باربری فعالیت‌های خود را به سایر استان‌های دیگر ایران نیز گسترش دهد. باربری دیباجی در تهران با توجه به دانش فنی و سابقه کاری خود، انواع خدمات باربری و اتوبار و حمل اثاثیه را به شهروندان تهرانی با پشتیبانی بیمه باربری ارائه می‌کند. اتوبار دیباجی با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات و همچنین به کار گیری به جدیدترین تجهیزات و متدها در این زمینه شما را در حمل و نقل و اسباب کشی یاری می‌نماید. اگر به دنبال بهترین خدمات در زمینه حمل بار یا اثاث کشی، حمل و نقل اثاثیه منزلتان و یا جابه جایی انواع بار هستید، اتوبار دیباجی بهترین خدمات را برای شما فراهم می‌نماید. باربری و اتوبار دیباجی یکی از باربری‌های استان تهران است که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی است و مشتریان می‌توانند با یاری این شرکت باربری در هر ساعاتی از شبانه روز وسایل و بار‌های خود را به مقصد مورد نظر خود انتقال دهند.

تیم متخصص با بسته بندی دقیق:

همیشه بهتر است که بسته بندی اثاثیه پیش از شروع اسباب کشی انجام شده باشد. کارها و امور خدماتی در صورت داشتن نظم و زمانبندی درست می‌توانند با کیفیت و دقت بالا انجام شوند. از این رو اتوبار دیباجی در ابتدای تمام مراحل باربری خود یک مشاوره رایگان را به کلیه مشتریان ارائه می‌دهد. همچنین بسته بندی اثاثیه پیش از شروع فرایند اسباب کشی از بروز استرس و نگرانی‌های هنگام حمل بار جلوگیری می‌کند. عجله داشتن در امور اسباب کشی همواره می‌تواند کار را سخت‌تر کرده و مشکلاتی را در جابجایی به وجود بیاورد. در گروه فنی اتوبار دیباجی پرسنلی بسیار با تجربه و ماهر وجود دارد که کار بسته بندی وسایل را به شکل درست و کامل انجام می‌دهند. از بسته بندی تا حمل کردن وسایل را تیمی با مهارت و حرفه ای انجام می‌دهند. در مرحله ی اول بسته بندی صحیح و محکم اقلام توسط پرسنل باربری صورت می‌گیرد. این بسته بندی به وسیله ی کارتن‌ها و جعبه‌های محکم که احتمال پارگی و خراب شدن در طی حمل و انتقال ندارند، انجام می‌گیرد. همچنین برای ظروف شکستنی از عایق‌های ضربه گیر و یا روزنامه استفاده می‌شود تا همه چیز سر جای خود و محکم قرار بگیرد.

از اساسی‌ترین مراحل در بسته‌ بندی پیدا کردن کارتن و یا جعبه مناسب برای بسته بندی و حمل و نقل است. اتوبار دیباجی این مسئله را با در اختیار گذاشتن با کیفیت‌ترین و مناسب‌ترین انواع کارتن‌ها برای مشتریان خود برطرف کرده است. در نظر داشته باشید که در صورت بسته‌ بندی اشتباه امکان صدمه دیدن اسباب و وسایلتان وجود دارد. باربری و اتوبار بارسنتر در بسته‌ بندی اثاثیه و وسایل مشتریان از روش‌های نوین و به روز استفاده می‌کند و به صورت حرفه‌ای کالاها و اسباب شما را بسته‌بندی می‌کند. یک بسته بندی مناسب و درست می‌تواند از آسیب و خسارت‌های احتمالی پیشگیری کامل نماید. همچنین کارتن‌های رگال دار برای جا به جایی و انتقال انواع پوشاک شما بسیار مناسب هستند که اتوبار دیباجی به شما در تهیه آن‌ها کمک می‌کند. اتوبار دیباجی با حضور سریع و بدون فوت وقت در محل شما و انجام کلیه امور به صورت سریع و با در نظر گرفتن زمان مشتری خدمات خود را ارائه می‌کند.

وجود افراد کاربلد و با مهارتی که با سابقه کاری بالا خود، حمل و نقل وسایل و کالای شما را مدیریت می‌نمایند از دیگر امتیازات باربری و اتوبار دیباجی است. اتوبار و باربری دیباجی در تهران زبده‌ترین و متخصص‌ترین افراد را که در حرفه باربری حضور دارند استخدام کرده است و بهترین پرسنل را در اختیار دارد. این تیم فادر هستند تا در مدت زمان کوتاه و بدون هیچ مشکل و اتفاقی اسباب و اثاث‌های شما را بار بزنند. پرسنل موجود در مرکز حمل و نقل و اسباب کشی و اتوبار دیباجی همه افرادی کارآزموده، با تجربه و با مهارت هستند که دانش فنی و تخصص حرفه خود را به خوبی یاد گرفته اند و در تجربه‌های کاری از آن‌ها استفاده می‌کنند. در نظر داشته باشید که اگر بخواهید وسایلتان  را خودتان جا به جا کنید ممکن است به بدنتان آسیب فیزیکی برسانید و مشکلاتی مفصلی برای شما به وجود بیاید و یا در اثر وزن زیاد بار مورد نظر و یا وجود پله‌های زیاد به اسباب و اثاث خود خسارت و صدمه وارد کنید. اتوبار دیباجی با داشتن سابقه و دانش فنی در امور جا به جایی وسایل به نحوه ی صحیح این کار را برای شما بدون هیچ مشکل و خسارتی انجام می‌دهد.

وسایل نقلیه ایمن با رانندگان حرفه‌ای:

خودروهای باربری نقش بسیار مهمی را در حمل و نقل بار بر عهده دارند. این خودرو‌ها باید با توجه به وزن و حجم و نوع بار مورد استفاده قرار بگیرند. از این جهت در حمل و نقل و اتوبار دیباجی انواع وسایل نقلیه باربری از قبیل وانت بار، نیسان بار، کامیون و کامیونت‌های ۷ متری مسقف، انواع ماشین‌های سنگین و ماشین‌های باری حرفه ای به کار گرفته می‌شوند. رانندگان اتوبار دیباجی با شناخت کامل استان تهران و کلیه خیابان‌ها و کوچه‌های آن بهترین مسیر را انتخاب می‌کنند، تا در وقت مشتریان صرفه‌جویی شود. روش اصولی شرکت باربری دیباجی برای حمل وسایل در این منطقه باعث شده است تا در طی حمل وسایل بزرگ و سنگین، لوازم و کالا‌های مشتریان در اثر برخورد به دیواره خودرو زخمی نشوند و آسیبی نبینند. کلیه ماشین‌های باربری بارسنتر دارای مجوز باربری بوده و از بیمه باربری برخوردار هستند. همانطور که گفتیم ماشین‌های باری همگی موکت کاری شده اند تا در اثر برخورد بسته‌های باری با دیواره‌های ماشین هیچ خسارت و آسیبی به وسایل و کالای شما وارد نشود.

در اختیار داشتن پرسنلی که دارای دانش فنی هستند و برای کارهایی مانند بسته بندی، جابه جایی و انتفال بار، رانندگی و مشاوره به مشتریان آموزش‌های لازم را دیده اند، از دیگر مزایای باربری و اتوبار دیباجی است. پرسنل اتوبار بارسنتر در تهران با داشتن سال‌ها تجربه کوچک‌ترین مشکلی را برای لوازم و کالای ارزشمند شما به وجود نمیاورند. رانندگان ما با آگاهی از شرایط ترافیک و شلوغی شهر تهران، بهترین مسیر را برای حمل بار شما انتخاب می‌کنند و با رعایت تمامی نکات ایمنی و بدون هیچ آسیبی وسایل منزل را تحویل شما می‌دهند. در نهایت برای جلوگیری از خسارت‌های مالی و جانی احتمالی که در حین حمل و نقل و اسباب کشی ممکن است به بوجود بیاید، باربری و اتوبار دیباجی کلیه اسباب و وسایل و خودروهای باربری را بطور کامل قبل از شروع فرایند اثاث کشی یا جابه جایی بار بیمه می‌کند. باربری بارسنتر در قبال تمامی خدمات خود اعم از بسته بندی اثاثیه و انتقال وسایل به داخل وسیله نقلیه تا انتقال آن‌ها به محل مربوطه و چیدمان آن‌ها، هزینه ای بسیار معقول را از مشتریان خود دریافت می‌کند.

مشتریان در هر ساعاتی از شبانه روز که مد نظر شماست می‌توانید از اتوبار دیباجی  درخواست کنید تا برای حمل بار و اسباب کشی شما اقدام کند. شرکت باربری ما به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی است و در کلیه ساعات از شبانه روز در حال فعالیت و ارائه خدمات است. برای دریافت خدمات باربری بارسنتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی و لینک‌های زیر با مشاوران اتوبار ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی‌ها و خدمات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهند.

 

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار دیباجی انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار دیباجی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری دیباجی خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس‌های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت‌های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه می‌کند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف می‌شود کلیه هزینه‌ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.